Oficialus aprašymas

George Washington University , nepriklausoma akademinė institucija, kurią 1821 m. Nusipelnė Jungtinių Valstijų kongresas, skiria gerovės gerovei. Universitetas vertina dinamišką, į studentus orientuotą bendruomenę, kurią skatina kultūrinė ir intelektinė įvairovė, ir kuri remiasi vientisumo, kūrybiškumo ir atvirumo naujųjų idėjų paieškai.

George Washington University , orientuota į nacionalinių ir tarptautinių kryžkelėje Vašingtone, įsipareigoja kompetencijos kūrimo, sklaidos ir taikymo žinių.

Universitetas skatina mokymosi visą gyvenimą procesą iš globalių ir integruotų perspektyvų, skatina intelektinę aplinką įvairiems studentams ir dėstytojams. Skatindamas aukštąjį išsilavinimą, universitetas siūlo puikų mokymosi patirtį dieninių ir neakivaizdinių studentų, besimokančiųjų, absolventų ir profesinių programų Vašingtone, Kolumbijoje , tauta ir užsienyje. Universitetas, kaip intelekto tyrimo ir tyrimų centras, pabrėžia pagrindinės ir taikomosios stipendijos sąsają, reikalaudamas, kad praktiškai būtų pagrįsta žiniomis ir teorija. Universitetas skatina kūrybingumą meno, mokslo ir profesijų srityse, skatindamas savo studentų, dėstytojų, personalo, absolventų ir bendruomenių, kuriose jis dirba, sąveiką.

George Washington University remiasi turtingu nacionalinės sostinės srities ištekliais, siekdamas sustiprinti švietimo pastangas. Savo ruožtu universitetas , per savo studentus, fakultetus, personalą ir absolventus, prisideda prie talentų ir žinių, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę didmiesčio Vašingtone, DC

Švietimas skiriasi nuo bet kurio kito

Keturi studentai, kalbantys "Lincoln Memorial" su Vašingtono paminklu fone

Nuo pirmųjų mūsų sostinės dienų žmonės keliaudavo čia dėl daugelio priežasčių. Jie atvyksta tyrinėti praeitį ir kurti naujus ateities sandorius. Jie atvyksta užduoti klausimus ir ieškoti ekspertų atsakymų. Jie pradeda diskursą ir prisimena tyloje. Jie atėjo reikalauti pokyčių ir būti tokiais pokyčiais. Jie auga. Jie ateina mokytis. Jie priima istoriją ir prisijungia prie eilės kartu su daugeliu žinomų GW absolventų.

Mūsų studentai atvyksta į GW dėl daugelio iš tų pačių priežasčių. Jie atvyksta už aistringą fakultetą, įvairioms studentų grupėms, I lygos lengvosios atletikos nariams, vieną kartą visą gyvenimą trunkančią stažuotę ir įkvepiančias paslaugų galimybes. GW, kaip ir daugelis universitetų, pateikia visa tai. Tačiau mūsų mokiniai atvyksta ir už kažką kitą.

Jie ne tik nori daryti bendruomenės paslaugų projektą. Jie nori susitikti, o tada viršyti, tarnybos iššūkį iš Pirmosios Lady Jungtinės Valstijos.

Jie ne tik nori peržiūrėti meno slystles. Jie nori diskutuoti apie šedevrus pasaulio klasių muziejų galerijose ar šokius Kennedžio centre.

Ir jie ne tik nori inžinieriaus kursą. Jie nori atlikti mokslinius tyrimus svaiginančioje naujoje branduolinėje laboratorijoje su fakultetu, kurie gana pažodžiui formuoja rytdienos pasaulį.

Skirtingai nuo bet kurio kito miesto, esančio mieste, mūsų mokiniai įgyja išsilavinimą, skirtingai nei bet kuris kitas. Visas miestas yra mūsų klasė, o mūsų studentai atsiranda ne tik diplomu, bet ir patirtimi, kuri gali įvykti tik GW.

Programos mokomos:
  • Anglų
School of Engineering & Applied Science Online
Address
800 22nd Street, NW
DC 20052 Washington, District of Columbia, Jungtinės Amerikos Valstijos