George Washington University - Graduate School of Education and Human Development Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Džordžo Vašingtono universitetas (GW) sukūrė mokinių pavertimo pokyčių agentais palikimą. GW mokymas integruoja intelektualų atradimą, interaktyvų mokymąsi ir neprilygstamą prieigą prie galimybių visuose visuomenės sektoriuose, kad padėtų jums įgyti žinių.

Apie GW švietimo ir žmogaus raidos mokyklą

GW Švietimo ir žmogaus raidos universitete (GSEHD) suprantame, kad mokymasis yra visą gyvenimą trunkanti veikla. Mes esame tautos sostinėje, ir mes pasinaudojame mokslinių tyrimų, politikos ir praktikos sankirta, kad mūsų studentams būtų teikiamos naujoviškos programos sudėtingame švietimo ir žmogaus vystymosi pasaulyje. Sujungę su fakulteto mentoriais, kurie yra jų srities lyderiai, GSEHD studentai tobulina mokymo ir mokymosi praktiką, pasiruošdami daryti įtaką pasaulyje. Jungtinių Amerikos Valstijų Švietimo ir Žmogaus Plėtros Mokykla nuolat vertinama kaip Geriausia interneto švietimo mokykla

Aukštojo mokslo ir humanitarinio ugdymo universitetas siūlo internetines magistrantūros studijų programas, kurios ruošia lyderius kaip jūs moksliniams tyrimams, politikai ir praktikai mokymo, vadovavimo ir administravimo bei švietimo technologijų srityse.

Galimos internetinės studijų programos:

  • Švietimo technologijų lyderystė - magistro arba sertifikatai
  • Švietimo lyderystė ir administravimas - magistro laipsnis, magistro kvalifikacinis laipsnis arba švietimo specialistas (EdS)
  • Organizacinė lyderystė ir mokymasis - magistras
  • Specialioji kultūra kultūriškai ir lingvistiškai įvairiems besimokantiesiems - magistras arba pažymėjimas
  • Tarpdisciplininės antrinės pereinamojo laikotarpio paslaugos - magistro arba sertifikato

Vietos

Vašingtonas

Address
G Street Northwest,2136
20052 Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: