Oficialus aprašymas

Atraskite savo ateitį su internetiniu laipsniu iš Faulknerio universiteto!


Mūsų misija - baigti labai kompetentingus, profesionalius ir socialiai dirbančius pradinių ir vidurinių mokyklų pedagogus, turinčius turinio, pedagogines ir profesines žinias, pabrėžiančius charakterio vientisumą, kurie naudojasi savo dovanomis kitų tarnyboms ir demonstruoja profesinę kompetenciją ir lyderiai savo srityje.

Faulknerio universitetas yra privati ​​krikščionių laisvųjų menų institucija, suteikianti išskirtinį išsilavinimą savo studentams daugiau nei 70 metų. Mūsų internetinė švietimo programa suteikia platų puikių laipsnių programas iš bet kurios šalies. Pasirinkite iš bet kurios iš 23 internetinių studijų programų. Tu esi daugiau nei Faulknerio numeris. Lanksti instrukcija, atitinkanti kiekvieno studento tvarkaraštį ir krikščionišką paveldą, kuris yra gerbiamas visame, ką mes darome, mūsų internetinės mokymo programos suteikia individualizuotą patirtį visiems, siekiantiems Folknerio laipsnio prestižo ir kompetencijos.

Faulknerio universiteto suaugusiųjų švietimo pakvietimas iš Faulknerio universiteto " Vimeo".


Internetinis švietimas Faulknerio universitete

Faulknerio universitetas yra privati, krikščionių laisvųjų menų institucija, įsikūrusi Montgomeryje, Alabamoje, kuri studentams suteikė prestižinį tikėjimą paremtą išsilavinimą geresniam amžių amžiuje. Kad galėtume papildyti mūsų išsamų universitetų programų sąrašą, mes didžiuojamės, kad siūlome studentams daugybę laipsnių programų, kurias galima atlikti tik internete. Kiekviena programa suteikia lanksčią, individualizuotą patirtį, išsamią mokymo programą ir tokią pačią švietimo kokybę, kokia žinoma mūsų universitetinėse studijų programose.


Internetinių krikščionių universitetų privalumai

Atsižvelgiant į studijas internete Faulknerio universitete? Yra daugybė priežasčių įsiregistruoti vienoje iš mūsų 23 internetinių studijų programų. Štai keletas iš internetinių krikščionių universitetų, įskaitant Faulknerio universitetą:

  • Programos siūlo lankstų, individualų planavimą pagal jūsų pageidavimus.
  • Daugelis programų gali būti baigtos greičiau nei alternatyvos mieste.
  • Mes siūlome konkurencingas mokymosi kursus, kad atitiktų jūsų biudžetą.
  • Jei turite darbą, jo nereikia dėti ant nugaros.
  • Studentų apsilankymai yra retai reikalingi (kai kuriose programose yra kampanijų kursai).
  • Galite mokytis ten, kur norite, kaip norite.
  • Studentai gali pasirinkti iš daugybės dalykų - mūsų programos apima viską nuo biblijos studijų iki teisingumo administravimo.
  • Specialios išmokos yra skirtos veteranams ir dabartiniams kariniams nariams.


Krikščioniškasis ugdymas

Folknerio universiteto internetinės programos suteikia ne tik laipsnį. Kiekvieną mokymo programą įkvėpė mokyklos misija ir vertybės, kurios išlieka tikrosios universiteto išdidžiai krikščioniškam paveldu. Nesvarbu, koks dalykas yra jūsų kursuose, mūsų institucijos giliai įsišakniję krikščioniški idealai bus įkvėpti visoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Faulkner University - Online Programs

Mūsų magistrantūros studijų programa leidžia jums išmokti įgūdžių ir vertybių, kurios pagerins jūsų karjerą. Mūsų mokymo programoje yra profesionalūs kursai, kuriuose dės ... [+]

Kodėl uždirbti magistrantūros studijų programoje ir instruktoriaus laipsnį?

Mūsų magistrantūros studijų programa leidžia jums išmokti įgūdžių ir vertybių, kurios pagerins jūsų karjerą. Mūsų mokymo programoje yra profesionalūs kursai, kuriuose dėstomi dalykai, skirti gerai suplanuotai mokymo programai. Dėl to jūs tapiate veiksmingesniu, veiksmingu pedagogu, turinčiu daugiau galimybių vadovauti klasėms ir kurti mokyklos mokymo programas.

"Gyvenimo ir instrukcijų" programos tikslas yra padidinti kandidatų žinias pažangiosios pedagogikos ir mokymo, vertinimo ir technologijų kontekste turinio srityje. M.Ed. mokymo programoje ir instrukcijoje yra penki koncentracijos zonos ir viena bendroji taktika.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Faulkner University - Online Programs

Švietimo magistras pradinio ugdymo A klasės pažymėjime yra puikus būdas dabartiniams mokytojams tobulinti savo įgūdžius ir pardavimų galimybes arba perorientuoti savo spe ... [+]

Kodėl uždirbti Švietimo magistro pradinio ugdymo A klasės diplomą?

Švietimo magistras pradinio ugdymo A klasės pažymėjime yra puikus būdas dabartiniams mokytojams tobulinti savo įgūdžius ir pardavimų galimybes arba perorientuoti savo specialybę į pradinių klasių moksleivius. Be klasio darbo, aukštesnis išsilavinimo lygis atveria duris visoje srityje, nuo rašymo programų ir vadovėlių iki tapimo pagrindine. Tiems, kurie nori padidinti savo sertifikavimo lygius.

Ši programa taip pat leis jums pereiti, norėdami gauti specialisto edukologijos laipsnį.

Ši programa kvalifikacijos dėstytojams suteikia papildomą atlyginimą.

Formatas ir reikalavimai

Fulknerio universiteto internetinis magistrų rengimas pradinio ugdymo A klasės pažymėjime leidžia jums siekti vertingų akademinių pažymių, kurių jums reikia lankstumo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba