Oficialus aprašymas

Dievo Gailestingumo universitetas

Dievo Gailestingumo universitetas (DMU) yra katalikų aukštosios mokyklos psichologijos ir konsultavimo, įkurta 1999 metais kaip už psichologijos mokslų institute. Universitetas yra skirta mokslinio tyrimo psichologijos su Katalikų supratimu asmens, santuokos ir šeimos. Universitetas siūlo mokslų (MS) ir doktorantūros (Psy.D.) laipsnių magistro klinikinės psichologijos, iš mokslo (MS) laipsnį psichologijos magistras ir mokslo (MS) magistras klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo.

Dievo Gailestingumo universitetas (DMU) reglamentuoja jos valdybos, kuri turi pilną ir galutinę Valdymo institucija per universiteto. Valdyba susideda iš Arlington, Virginia vyskupo, septyni Pasauliečiai katalikai lyderius ir trys nariai Kristaus legiono. Legionas rėmėjai universitetą teikiant pirmininką ir kapelionas ir padeda išlaikyti katalikišką tapatybę institucijoje.

Vizija

Dievo Gailestingumo universitetas (DMU) bus tarptautinis centras stipendiją ir profesinio mokymo skirtą prie psichologijos įsitvirtinę neatsiejama katalikų krikščionių atsižvelgiant į žmogaus vystymąsi. Išlaikyti aukščiausius akademinius standartus, ji bus šviesti naujos kartos psichologų, taip pat specialistams psichologija susijusiose srityse ir atverti naujas sritis tyrimams dėl psichologinių teorijų, kad tyrinėti psichologijos santykį bei katalikų ir krikščionių supratimą apie žmogaus asmenį.

Misija

Dievo Gailestingumo universitetas (DMU) yra aukštojo mokslo siūlymo magistro ir daktaro laipsnių institucija. Ji yra susijusi su Kristaus legionierių. Universitetas yra skirtas Katalikų-krikščionių intelektinės tradicijos atnaujinimo ir teorinius ir empirinius pagrindus psichologijos integracijos ir katalikų-krikščionių atsižvelgiant į žmogaus.

Dievo Gailestingumo universitetas (DMU) siekiama suteikti studentams veiksmingą akademinės ir švietimo aplinką, kuri palaiko psichologijos mokslų integracija ir katalikų-krikščionių supratimą apie asmens per mokymo ir mokymosi ir žinių ir kritinių įgūdžių. Tai padeda studentams intelektualiai ir profesionaliai, kaip jie pasirengti reaguoti į savo pašaukimo, kaip psichikos sveikatos specialistų arba kaip vyrų ir moterų padėti profesijas. Universiteto misija taip pat apima dialogą apie savo visaapimantį požiūrį su specialistais ir mokslininkais, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

DMU Modelis

Dievo Gailestingumo universitetas (DMU) formuoja specialistų psichikos sveikatos srityje ir kitų psichologija susijusių karjeros siekiant patenkinti didėjančią paklausą vyrų ir moterų, kurie laikosi orumą ir unikalumą kiekvienam klientui.

Kaip mūsų klinikinių programų rezultatas, DMU gydytojai peržengti paprasto simptomai palengvėdavo palengvinti tikrą gijimą ir augimą klientams ir jų šeimoms. Kiekvienas iš mūsų programas mokyti studentus, kad jie bus padėti klientams plėtoti vertybes ir klestėti kaip žmonėmis.

Norėdami padėti artikuliuoti šį integruotą suprasti kiekvieno kliento visą tikrovę (dvasinis, emocinis, laiko), DMU fakulteto - gydytojai ir teoretikai, sociologai, filosofai ir teologai - reguliariai renkasi į mokslinių tyrimų grupės skambinti fakulteto integracijos projektas.

Šio disciplinų darbo dešimtmetį lėmė "The DMU modelio" integraciją.

Tai DMU Modelis vienija Mokslo psichologijos teorines ir empiriškai pagrįstas žinias su filosofinių ir teologinių įžvalgų apie asmenį nuo katalikų tikėjimo.

STUDENTŲ ATSILIEPIMAI

"Dėstytojai teikia neįkainojamą perspektyvą užuojautos lemiamas sprendžiant psichikos sveikatos problemas. Be to, dėmesys psichologijos požiūriu žmogaus fizinės ir dvasinės egzistencijos suteikiančias kiekvienas studentas su visiškai suprasti, ką reiškia būti psichologiškai sveikas. " Anna Adamsas, JAV

"Mano išsilavinimas buvo neįkainojama mano dienos į dieną patirtimi gydymo kolegijų studentams. Aš išmokau žiūrėti į visą asmenį: dvasiškai, intelektualiai, fiziškai ir psichologiškai; tiek atskirti klausimus kiekvienoje srityje, taip pat nustatyti sutapimų, kad egzistuoja tarp bet kuriais asmens kategorijas. IPS davė man reikalingas priemones tęsti tikėjimo ir psichologijos integraciją mano, kaip terapeutas karjerą. " Kate Ebeler, JAV

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Divine Mercy University

MS konsultavimas Klinikinis psichikos sveikatos konsultavimo (CMHC) yra interneto konsultavimas studijų programa, apimanti katalikų ir krikščionių viziją ir šviečia nusta ... [+]

Mokslo magistras konsultavimo klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo

Mokslo (MS) Konsultacijos klinikinių psichikos sveikatos konsultavimo magistras (CMHC) yra internetinis konsultavimas studijų programa, apimanti katalikų ir krikščionių viziją ir šviečia nustatytais pramonės standartus pagrindinių polinkius. Studentai įgyja reikiamą konsultavimo žinias ir įgūdžius, kad galėtų užsiimti Bendrijų Veiksminga Bendrijos lyderių ir socialinio teisingumo šalininkai. Absolventai yra gailestingas ir etikos jų darbe, kaip profesionalai, kad gerbti ir prigimtinę orumą kiekvienam asmeniui pasaulinėje, įvairių gyventojų.

Internetinė konsultavimas studijų programa reikalauja 66 semestro kredito valandos kursinių, Praktika patirtį 100 valandų su 40 valandų tiesioginių paslaugų minimumo ir 600 valandų stažuotės su 240 valandų tiesioginio paslaugų minimumo. Studentai taip pat turi keliauti užbaigti tris išplėstinius savaitgalio rezidencijas atsižvelgiant į programos trukmę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
3 - 7 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Divine Mercy University

Mokslo (MS) magistras psichologijos yra 36- kredito valandos, 100% Prisijungė studijų programa, kuri yra skirta būti baigtas per dvejus metus mokosi tyrimas. Internetinia ... [+]

Mokslas magistras (VN) psichologijos

Mokslas magistras (VN) psichologijos yra 36- kredito valandos, 100% Prisijungė studijų programa, kuri yra skirta būti baigtas per dvejus metus mokosi tyrimas. Internetiniai meistrų psichologijos programos teikia profesinę kompetenciją psichologijos, o kuriant integruotą supratimą apie žmogaus asmens taikymo paslaugų teikimo. Šis internetinis magistro psichologijos programa siekiama eksponuoti pažangių profesinių įgūdžių, pavyzdžiui, bendravimo, tarpasmeninių, vadovavimo įgūdžius, biudžeto sudarymo, programos vertinimą, ir kultūrinio sąmoningumo, kad būtų galima augimas kaip transformacinio lyderio A paslaugų pristatymo nustatymas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Arlington
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba