Oficialus aprašymas

Concordia universiteto internetinių studijų programoms prašome spausti čia

KODĖL Concordia University Chicago ?

Concordia University Chicago yra absolventų ir bakalauro švietimo lyderis. Mūsų akredituotos, labai vertinamos universitetų, koortų ir internetinės bakalauro, magistro ir doktorantūros programos gali padėti jums pasiekti savo išsilavinimo ir karjeros tikslų:

  • "Concordia-Chicago", įsteigta 1864 m., Šventė 150-ąsias aukštojo mokslo priėmimo metines.

  • Daugiau nei 3500 studentų yra užsiregistravę mūsų internetinėje, koortų ir magistro bei doktorantūros programose.

  • Mes esame antra greičiausiai auganti studentų miestelio vieta tarp ne pelno siekiančių magistro laipsnio suteikimo institucijų JAV 2004-2009 m. ("Kronika aukštojo mokslo", 2011 m. "Almanac Edition").

  • Aukštoji mokymosi komisija akreditavo "Concordia-Chicago", kuri vadovavo filosofijos daktaro laipsniui (Ph.D.). Dėl to Concordia pridėjo Ph.D. savo edukologijos daktarui, vadovaujančiam aštuonias specializacijas.

  • 2010 m. Nacionalinė pedagogų rengimo akreditavimo taryba Konkordijos švietimo programoms suteikė prestižinę "Visų švietimo programų tęstinę akreditaciją be sąlygų".

CUC pedagogų rengimo programos buvo akredituotos nuo 1962 m. Nacionalinės pedagogų rengimo tarybos (NCATE) ir NCATE paskirtojo akreditavimo švietimo programų tarybos (CAEP). Tiek "Išplėstinės patvirtinimo" programos, tiek pradinės licencijų išdavimo programos buvo apdovanotos šia labai palankia pripažinta kompetencija, suteikta pasirinktoms programoms visoje šalyje. CAEP yra vienintelė nacionalinė pedagogų parengimo akreditavimo įstaiga, kurioje pripažįstamos tokios skirtumo programos, kurios rengia ugdytojus pagal griežčiausius standartus. Aukštojo išsilavinimo lygiu nacionaliniu lygmeniu pripažintos kompetencijos programos apima menų magistras mokymo programoje ir instruktavimas su ESL patvirtinimo, skaitymo švietimo, magistrantūros mokymo pagrindinio ir vidurinio lygio, ir švietimo lyderystė (vadovai).

Programos mokomos:
Anglų