Columbia Video Network - The Fu Foundation School Of Engineering And Applied Science

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kolumbijos Vaizdo tinklas buvo pirmaujanti internetinės mokymosi srityje nuo pat jo įkūrimo 1986 metais, leidžianti tūkstančius darbo profesionalai ir nutolusiose studentus pasinaudoti nuotolinio mokymosi ir siekti savo laipsnių be jokių rezidentūros reikalavimus dėl kampusie Niujorkas. Fu fondas mokykla inžinerijos ir taikomųjų mokslų (JŪROS) siūlo plataus masto nurodymą per didelių mokslinių tyrimų universitete ir idealiai tinka ugdyti rytojaus inžinerijos lyderius ir skatinti techninę raštingumą. Mūsų inžinerijos ir taikomųjų mokslų programos, kurios yra tarp tautos seniausių ir įtakingiausių, priimti naujas technologijas ir tarpdisciplininių galimybes.

Mūsų tikslas yra suteikti mūsų studentus tapti rytojaus technologijų lyderių. Link šio tikslo, mes skatinti kompetenciją mokymo ir dalyvauti pasaulinio lygio mokslinius tyrimus siekiant skatinti primatas sakas tikslas. Mes kviečiame Jus prisijungti prie mūsų šį įdomų kelionę į ateitį.

Yra daug studijų akademinių galimybių prieinamas jums internetu iš Kolumbijos Vaizdo tinklas. KPN studentai naudos iš asmeninio dėmesio, susijusio su mažais kolegijose taip pat iš plataus akademinių išteklių pagrindinių mokslinių tyrimų įstaiga. Kaip Kolumbijos studentas, jums bus turėti prieigą prie pasaulinio garso profesorių, kurie yra lyderiai ir novatoriai jų atitinkamų kompetencijos sričių.

Absolventų lankosi inžinerijos studentai Kolumbija mėgautis platų akademinių programų pasirinkti iš įskaitant operacijų tyrimai, galimybės finansų, pramonės ir sistemų inžinerija, biomedicininės inžinerijos, chemijos inžinerijos, taikomosios matematikos, taikomosios fizikos, IT Technologijos, Elektronika, mechaninių ir civilinė statyba, statybos inžinerijos ir valdymas Sistemos, medžiagos Mokslas.

Vietos

Niujorkas

Address
Columbia Video Network,
500 W. 120th Street,
540 Mudd, MC 4719

NY 10027 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos