Colorado State University - Global

Įvadas

Oficialus aprašymas

Internetinis švietimas nėra vien tik tai, ką mes darome, tai vienintelis dalykas, kurį darome.

Lankstumas šiuolaikiniam besimokančiajam

 • Akredituoti internetiniai laipsniai
 • Nenustatytas laikas ar vietos
 • Mėnesio klasė prasideda
 • Pagreitinti kursai

JAV naujienų ir pasaulio ataskaita užima CSU Global tarp geriausių internetinių bakalauro programų

Aukštasis mokslas už mažesnę kainą

„CSU Global“ siekia, kad jūsų išsilavinimas būtų kuo prieinamesnis, nesvarbu, ar norite gauti bakalauro, magistro, ar specializaciją. Pasirinkę pervedimo parinktis, mūsų studijų garantiją ir kredito kainą, galite pasiekti savo akademinius tikslus nesulaužydami banko.

Pervedimai padaryti lengva

 • Greitai ir nebrangiai pasiekite savo tikslus pritaikydami iki 90 perkėlimo kreditų bakalaurų studentams ir 9 perkėlimo kreditus magistrantūros studentams.

Nėra rodiklis padidėja

 • Turint mūsų studijų garantiją, laikui bėgant, jūsų mokymo kaina nedidės! Užuot mokęsi CSU Global, jums patiks tas pats mažas tarifas.

Mokestis už kreditą

 • Jokių studentų mokesčių ar paslėptų išlaidų, taip pat prieinamų mokesčių už kreditą studijų, lengva suprasti, kur tiksliai investuojate.

130765_people-woman-coffee-meeting.jpg„Startup“ nuotraukos / Pexels

Suasmeninti mokymosi keliai

„CSU Global“ supranta, kad jūsų karjeros tikslai ir akademinė kelionė yra būdingi būtent jūsų norimai ateičiai.

Tinkinkite savo mokymosi patirtį, kad gautumėte tai, ko norite, naudodamiesi mokymosi kursų galimybėmis ir specializuotu karjeros metodu. Turėdami sertifikatus, specializacijas ir kitus sudetinius dokumentus, galite parodyti savo žinias prieš uždirbdami visą bakalauro ar magistro laipsnį. Arba kurkite savo laipsnį nuo nulio mūsų tarpdisciplininių profesinių studijų programoje.

Gyvenk vietoje, mokykis visame pasaulyje®

„CSU Global“ yra vienas iš greičiausiai augančių internetinių universitetų šalyje ir pirmasis nepriklausomas 100 proc. Internetinis valstybinis universitetas JAV, turintis 10 ir daugiau metų 100 proc. Internetinės patirties. „CSU Global“ yra išskirtinėje padėtyje, kad kiekvienam studentui suteiktų pritaikytą mokymosi patirtį. . Internetinis švietimas nėra tik dar vienas dalykas, kurį darome, tai viskas, ką darome.

Populiariausi internetiniai kolegijų reitingai

# 1: 2018 m. „Auksinė išskirtinumo mokykla“

 • Autorius: BestColleges.com, remdamasis akreditacija, ne pelno statusu ir internetinių programų reitingais.

# 4: 2019 m. Geriausi tautos internetiniai kolegijos

 • Geriausių koledžų reitingas Nr. 4 pagal akreditaciją, akademinę kokybę, įperkamumą ir kompetenciją internete.

# 1: Populiariausios karinėms draugijoms tinkančios internetinės kolegijos

 • Pagal internetinių mokyklų vadovą, pagrįstą dalyvavimu vyriausybinėje pagalbos mokymui už mokslą (TA) programoje, stipriomis karinėmis bendruomenėmis ir palaikymo tinklais, skirtiems karinių ryšių nuotoliniams studentams.

# 3: Geriausios internetinės kolegijos

 • Gerų finansinių centrų reitingas Nr. 3 pagal akreditaciją ir reitingą, įperkamumą, laipsnių pasirinkimą ir internetinę paramą.

Mūsų universitetas

CSU globalus skirtumas: kilęs iš tradicijų, išsivystė šiuolaikiniams besimokantiesiems

„CSU Global“ yra įsipareigojusi siekti studentų sėkmės ir padėti šiuolaikiniams besimokantiesiems pasiekti savo akademinių ir darbo vietų tikslus teikiant aukštos kokybės, karjerai svarbų ir pigų išsilavinimą. Perskaitykite daugiau informacijos apie mūsų viešą pelno nesiekiantį modelį, prieinamą studijų kainą ir lankstų tvarkaraštį.

Viešas, ne pelno siekiantis

„CSU Global“ atsižvelgia į geriausius mūsų studentų interesus. Kaip vieša, ne pelno siekianti valstybinė institucija (ir dalis išskirtinės Kolorado valstijos universitetų sistemos), švietimas yra pagrindinis mūsų prioritetas, o mūsų pagrindinis dėmesys skiriamas paramai.

Lanksti ir patogi

„CSU Global“ modelis iš esmės suteikia ir lankstumo, ir patogumo, leidžiant šiuolaikiniams besimokantiesiems pelnyti laipsnį savo tempu, savo sąlygomis. Suprantame, kad ne kiekvienas studentas gali sustabdyti savo gyvenimą priimdamas sprendimą grįžti į kolegiją. Štai kodėl CSU Global mūsų klasės yra 100% internetinės, be fiksuotų tvarkaraščių.

Mes taip pat teikiame paramą kiekvienam akademinės kelionės žingsniui, pradedant nuo supaprastinto priėmimo proceso ir baigiant mūsų išmanančiais studentų sėkmės patarėjais, kurie gali atsakyti į klausimus. Užsiėmimai prasideda kas keturias savaites, todėl šiuolaikiniai besimokantieji gali kuo greičiau pradėti savo kelią į akademinę sėkmę.

Įperkamumas

„CSU Global“ studijų lygis jau yra mažesnis nei daugelio palyginamų internetinių studijų programų. Mes taip pat neturime jokių valstybinių mokesčių už mokslą ar papildomų išlaidų, o mūsų studijų kainos išliko tokios pačios per pastaruosius septynerius metus. Mūsų studijų garantija taip pat užkerta kelią žemiems įkainiams, kad jie niekada nedidėtų tol, kol studentai liks priimti.

Mūsų tikslas yra padėti šiuolaikiniams besimokantiesiems už prieinamą kainą gauti laipsnius ir pasiruošti rytojaus darbams.

130766_pexels-photo-1438072.jpeg„Buro Millennial“ / „ Pexels“

Kodėl „CSU Global“?

Štai kas daro mus kitokius - ir geresnius.

 • Mes esame sukurti aplink jus, šiuolaikiniai besimokantieji! Mūsų studentai gali dirbti visą darbo dieną, praleisti laiką su šeima ir draugais ir vis dar būti griežto laipsnio ar pažymėjimų programos dalimi.
 • Mūsų 100% internetinė mokymosi aplinka reiškia, kad norint baigti mokslą nereikia atidėti gyvenimo.
 • Mūsų tikslas yra užauginti sėkmingus profesionalus, o ne tuščius pažadus.
 • Kaip Kolorado valstijos universiteto sistemos dalis, mes esame nepelno siekianti valstybinė mokykla, kurią visiškai akreditavo Aukštojo mokslo komisija.

Mūsų misija, vizija ir pagrindinės vertybės

Mūsų misija

„CSU Global“ yra įsipareigojusi skatinti studentų sėkmę globalioje visuomenėje, investuoti į žmogiškąjį kapitalą, plėsti valstybinę ekonomiką ir gerinti Kolorado valstijos ir kitų šalių piliečių gyvenimo kokybę suteikdama prieigą prie dinamiškų studijų programų, kurioms būdinga akademinė kompetencija, novatoriškos pristatymo technologijos ir aktyvus suinteresuotųjų šalių įsitraukimas.

Mūsų vizija

„CSU Global“ yra geriausias novatoriškų, aukštesnio lygio mokymosi galimybių teikėjas netradiciniams studentams Kolorado mieste ir už jo ribų.

Pagrindinės vertybės

 • Orientuota į misiją: skatiname studentų sėkmę globalioje visuomenėje per švietimą, paslaugas ir paramą.
 • Novatoriškas mąstymas: nustatome sprendimus, palengvinančius studentų ir CSU pasaulinę sėkmę pasitelkiant netradicinius pramonės metodus ir progresyvius sprendimus, kurie yra veiksmingi, veiksmingi ir novatoriški.
 • Atskaitomybė: Mes patys esame atsakingi už savo, savo skyriaus ir universiteto veiksmus, nes stengiamės būti nuostabūs.
 • Bendradarbiavimas: Mes ne tik kalbame apie komandinį darbą; mes ją eksponuojame taip, kaip bendraujame, konsultuojamės, sprendžiame problemas ir gerbiame vieni kitų indėlį.
 • Mokymasis ir augimas: Mes esame besimokanti organizacija, kuri nuolat tobulėja ir yra įsipareigojusi nuolat tobulėti.
 • Profesionalumas: Mes elgiamės su visais kitais, kaip mes norime, kad būtų elgiamasi, ir kaip mes norime, kad kiti būtų apibrėžti.

CSU globalus kelias

CSU globalus būdas yra principai, kuriais remdamiesi mes įgyvendiname savo pagrindines vertybes:

 • Patikimumas: elkitės atsižvelgdami į kitų interesus ir taip ugdydami pasitikėjimą jumis
 • Priežiūra: traktuokite kiekvieną asmenį kaip asmenį ir gerbkite tiek personalo, tiek dėstytojų, tiek studentų poreikius ir norus
 • Aiškumas: Aiškiai, lengvai prieinamu laiku ir laiku pateikite informaciją ir procesus.

Vietos

Aurora

Address
585 Salida Way
CO 80011 Aurora, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

BSc
Bakalauro studijų sertifikatas