Claremont Graduate University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Claremont Graduate University (CGU) beveik 100 metų apdovanojo magistro laipsnį ir daktaro laipsnį. Per mūsų naują internetinį mokymosi formatą, CGU specializuotos magistro studijų programos ir visame pasaulyje žinomos fakulteto dabar prieinamos platesnei studentų bendruomenei, siekiantiems griežto ir atitinkamo aukštojo mokslo laipsnio.


Kodėl CGU?


Specializuotos, pripažintos programos

"Claremont" universiteto internetinės magistrantūros programos suderintos su šiuolaikinių darbdavių poreikiais ir naujausiomis pramonės šakos tendencijomis, suteikiant studentams praktinių žinių, kurias galima nedelsiant taikyti jų karjerai. CGU siūlo internetinius magistro laipsnius vertinime


Visuotinai žinomi fakulteto mokslininkai

Studentai, gaunantys magistro laipsnį internete iš Claremont Graduate University, turi galimybę mokytis iš tų pačių tarptautiniu mastu žinomų profesorių, kurie mokosi miesteliu. CGU fakulteto nariai yra pripažinti jų sričių ekspertai, turintys ryšius ir išteklius, susietus su pramonės šakomis ir organizacijomis visame pasaulyje. Jie pristato savo ekspansyvias ir kritines žinias klasėje, kad mokytųsi, o kartu ir toliau atliktų taikomuosius tyrimus, kurie padeda įtakoti pasaulį. CGU fakulteto nariai yra prieinami ir glaudžiai bendradarbiauja su visais mokiniais, kad padėtų jiems plėtoti ir plėsti savo profesinę reputaciją.


Intymi kolektyvinis mokymasis

"Claremont" universiteto absolventas yra įsipareigojęs kultūrinei ir intelektinei įvairovei, puoselėdamas studentų ir dėstytojų sąveiką, todėl novatoriški ir kūrybiški sprendimai yra svarbūs šiandien mūsų visuomenėje. Dėl nedidelių klasių dydžių ir kas savaitę reikia virtualių gyvų sesijų, CGU internetiniai mokiniai gali mokytis, bendradarbiauti ir mokytis iš jų dėstytojų ir klasio mokinių, kad būtų galima pagerinti savo mokymosi rezultatus ir paskatinti prasmingą karjerą.


Galingas tinklas

Kaip Claremont Graduate University studentas, jūs tapsite pasaulinės mokymosi bendruomenės, kurią sudaro drąsi asmenys, kurie yra pirmaujančios organizacijos, darančios įtaką visuomenei ir teigiamus pokyčius visame pasaulyje, dalis. Su daugiau nei 22 000 absolventų tinklu tarptautiniu mastu, CGU absolventai turi žinių ir ryšių, kad galėtų išplėsti savo karjerą, darant įtaką pasauliui.


Visi absolventai visą laiką

Beveik 100 metų Claremont Graduate University buvo aukštąjį išsilavinimą turintis lyderis. CGU yra vienintelis tyrimas-ekstensyvus universitetas tautoje, skirtas visiškai baigti aukštąjį išsilavinimą, suteikiant magistro laipsnį ir daktaro laipsnį 24 profesinės ir akademinės disciplinos. Nors daugelio kitų aukštųjų mokyklų profesoriai yra suskirstyti į tarpdalykines ir magistrantūros studijas, CGU dėstytojai yra "tik aukštąjį išsilavinimą", o tai reiškia, kad jie skirti tik absolventams ir aukščiausio lygio mokymui, stipendijoms ir paslaugoms.


Sveiki atvykę į virtualų mokymą, skirtingai nuo bet kurio kito.

Gyvenk savo gyvenimą, kol sustiprinsite savo išsilavinimą CGU. Jūs galite pasiekti tokį patį laikomąjį laipsnį internetiniame formate, kuris sujungia e-mokymosi lankstumą su realaus laiko mokymu ir asmenišku aistringų specialistų dėmesį.


Savaitinės gyvos sinchroninės paskaitos yra jūsų virtuali klasė

Dalyvaukite savaitiniame, gyvame, 90 minučių klasėse. Susipažinkite su savo profesoriais ir bendraamžiais per internetinę kamerą ir dalyvaukite diskusijose realiuoju laiku. Yra net virtualios pertraukos kambariai vienam asmeniui susitikimams ir grupiniams projektams.


Paskirti ir gerbiami profesoriai, turintys didelę patirtį

Visame pasaulyje žinomas fakultetas, naudodamiesi taikomųjų tyrimų ir pramonės patirtimi, įneša naujausią patirtį į klasę ir tarnauja kaip aistringos mentorės.


Asinchroninis instruktavimas ir užduočių atlikimas patogumui ir lankstumui

Sužinokite geriausius abu pasaulius, kai įsipareigojate kas savaitę sinchronizuoti pamokas ir tada pasirinkti asinchroninį mokymąsi tuo metu, kad jums patinka.


Praktinis mokymo planas, skirtas tiesioginiam realiam taikymui

Pasinaudokite žiniomis apie klases, kad iškart panaudotumėte savo karjerą. Tada atkreipkite savo realaus pasaulio patirtį į klasę kaip į interaktyvias atvejų studijas.


Bendradarbiavimo galimybės su panašių mąstytojų kolegų specialistais

Pradėkite bendradarbiauti su profesoriais ir bendraamžiais savo klasėje ir tęsti visą savo karjerą. CGU yra susijęs su visu Claremont Universiteto konsorciumu ir jo lejonais iš absolventų visame pasaulyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Magistrantūros Informacinės Sistemos

Internetinės Dieninės Ištęstinės 3 - 5 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

Informacinių sistemų MS [+]

Informacinių sistemų MS

Pasirinkite vieną iš dviejų koncentracijų Duomenų mokslo ir analizės ar IT naujovių ir dizaino srityse. Jūs atliksite bendradarbiavimą, į pramonę orientuotus mokslinius tyrimus su CGU fakulteto mentoriais, kurie yra išskirti IS

Apie CGU

Daugiau nei 90 metų Claremont Graduate University buvo aukštąjį išsilavinimą turintis lyderis. CGU buvo pagrįstas prielaida, kad švietimas klesti aplinkoje, kurioje studentai ir dėstytojai glaudžiai dalyvauja stipendijose ir moksliniuose tyrimuose tokiu lygmeniu, kuris skatina plataus masto pokalbį ir bendradarbiavimą. "CGU" yra įsipareigojusi vykdyti tyrimo ir mokslinių tyrimų tradicijas visose disciplinose, kuriose akademinė griežta problema sprendžiama svarbiais socialiniais klausimais, ir rengia absolventus, kad jie galėtų imtis lyderio vaidmens, kad galėtų atlikti teigiamus pokyčius visame pasaulyje. Universitetas siekia šio tikslo, orientuojantis į žmogų, intymioje, įvairią, į studentus orientuotą aplinką, kurioje pabrėžiamas ir teorinis, ir taikomasis mokymas bei moksliniai tyrimai.... [-]


Magistro rinkodaros analizė (MSMKT)

Internetinės Ištęstinės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Rinkodaros analize MS (MSMKT) internete rengia studentus, reikalaujančius karjeros rinkodaros analizės ir tyrimų. [+]

Rinkodaros analize MS (MSMKT) internete rengia studentus, reikalaujančius karjeros rinkodaros analizės ir tyrimų.

MSMKT mokymo programa yra gerai išvystyta ir pabrėžia naujausias tendencijas pramonės srityje, kad mokymo programa būtų suderinta su darbdavių poreikiais. MSMKT yra lankstus, kad atitiktų naujausius kolegijų absolventus ir darbo specialistus, norinčius tobulinti savo įgūdžių rinkinius. Jūs išmoksite iš garsių CGU fakulteto mentorių, kurie yra išskirtiniai vertinimo mokslininkai ir praktikai, kurie prisideda prie pirmaujančių žurnalų, konsultuojasi pirmaujančių pramonės organizacijų ir atlieka svarbų vaidmenį pasaulinėse konferencijose ir tarptautinėse tarybose. Kursų medžiaga pateikiama kryžminėje perspektyvoje, suteikiant studentams 360 laipsnių perspektyvą. MSMKT studentai įgyja praktinių žinių, kurias galima pritaikyti jų dabartinei veiklai, būsimoms pareigybėms ar netgi naujiems karjeros pasirinkimams.... [-]


Meistras vertinant

Internetinės Ištęstinės 4 semestrus September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Vertinimo valstybėje narėje [+]

Vertinimo valstybėje narėje

Pasirinkite vieną iš dviejų koncentracijų švietimo įvertinime arba visuotiniame sveikatos vertinime. Jūs ketinate bendradarbiauti, į pramonę orientuotus mokslinius tyrimus su CGU fakulteto mentoriais, kurie yra išskirtiniai vertinimo mokslininkai ir specialistai, kurie prisideda prie pirmaujančių žurnalų, konsultuojasi pirmaujančių pramonės organizacijų ir atlieka svarbų vaidmenį pasaulinėse konferencijose ir tarptautinėse tarybose.

Jūs analizuosite, diskutuosite ir prisidėsite prie nuolat besiplečiančio žinių vertinimo ir taikomųjų tyrimų banko, taip įgydami įgūdžių ir ryšių, kurie lemia vadovavimo vaidmenis versle, vyriausybėje, švietime ir kt.... [-]