Oficialus aprašymas

Įperkamas švietimas visiems

Manome, kad kokybiškas švietimas turėtų būti prieinamas ir prieinamas. Laikoma, kad universitetas tiems, kurie nori užsiimti savo interneto studijomis tarptautinėje veikloje , yra CALIMT , CALIMT tikslas - aptarnauti mūsų tarptautinius studentus, siūlant novatorišką mokymosi platformą ir kuriant kitą verslo lyderių bangą! Mūsų unikalus MBA

rawpixel.com / Pexels

Kas mes esame

Kalifornijos vadybos institutas

Kalifornijos vadybos ir technologijų institutas siūlo internetines studijų programas verslo srityje, apimančioje įvairias pramonės šakas, pavyzdžiui, gamybą, inžineriją, švietimą ir vyriausybę.

Siūlydami savo programas internete, mes galime perduoti sutaupytas lėšas mūsų studentams, sukurdami novatorišką mokymosi platformą, kuri atspindi klasės aplinką, o mūsų studentams suteiks galimybę mokytis klasėje patogiai savo namuose ar visur, kur jie yra aplink gaublys.

Kodėl CALIMT ?

 • Lankstus mokymo planas - sukurtas užimtas darbininkams
 • Akredituotas JAV laipsnis - išsiskirkite tarp savo bendraamžių ir skatinkite savo karjerą.
 • Sužinokite, kaip tapti lyderiu - tai trunka visą gyvenimą!
 • Įperkamos - mažiausios JAV akredituotų universitetų studijų kainos
  • Nemokami mokėjimo planai.
  • Stipendijos.
  • Baigęs skolą be skolų
 • Neprilygstama studentų parama - mokymasis sau, bet niekada pats. CALIMT rūpinasi!

Kodėl CALIMT ? Mes siekiame padėti jums pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslus. Paklauskite savęs to… Kodėl gi ne CALIMT ?

Kampanijos kūrėjai / Unsplash

Mūsų misija

Kalifornijos vadybos ir technologijos instituto misija yra pasiūlyti dinamišką nuotolinio mokymosi aplinką, kurioje būtų sprendžiami verslo, ekonomikos ir socialiniai pasaulinio valdymo ir karjeros mokymo klausimai, akcentuojant kultūrų sąmoningumą.

Mūsų tikslai

 1. Skatinti kultūrinį jautrumą ir supratimą apie kultūrinius skirtumus, padedančius žmonėms verstis verslu skirtingose ​​kultūrose.
 2. Mokyti verslo specialistus būti etiškai ir socialiai atsakingais lyderiais.
 3. Išmokyti studentus įgyti geresnį supratimą apie pagrindines verslo funkcijas, tokias kaip apskaita, finansai, žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara ir operacijos.

Mūsų tikslai

 1. Pateikite pagrindinius verslo kursus, kurie yra labai svarbūs sėkmei labai konkurencingoje pasaulinėje rinkoje.
 2. Naudokitės unikaliu tradicinio vadybinio ugdymo, kultūros studijų ir galimybių bendradarbiauti su kitomis kultūromis.
 3. Įtraukti kiekvieno kurso kultūrinius aspektus, kad studentai galėtų pritaikyti kurso turinį keliose kultūros vietose.
 4. Visą mokymo programą pabrėžti įmonių socialinę atsakomybę (ĮSA) ir verslo etiką.
 5. Sutelkite dėmesį į lyderystę organizacijose ir ugdydami efektyvius pasaulinius verslo bendravimo įgūdžius studentams.
Kontaktiniai duomenys:
Tel: 1 949-872-2224
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

CALIMT

CALIMT verslo administravimo bakalauro (BBA) programa pristato verslo pagrindus, pvz., CALIMT , finansus, rinkodarą, operacijas ir vadovavimą. ... [+]

CALIMT verslo administravimo bakalauro (BBA) programa pristato verslo pagrindus, pvz., CALIMT , finansus, rinkodarą, operacijas ir vadovavimą. Nesvarbu, ar norite pradėti savo bakalauro laipsnį, ar baigti tai, ką pradėjote, CALIMT gali įvertinti ir suteikti iki 90 perkėlimo kreditų į mūsų bakalauro studijų pakopą. Mes esame čia, kad koledžo laipsnis būtų realus.

Studentai turi galimybę ištirti šiuos įgūdžius per apgalvotai suplanuotą mokymo programą, taip pat integruodami savo žinias į didesnius projektus. BBA programa siūloma su bendru valdymo ar svetingumo valdymo dėmesiu.

Kodėl CALIMT ?Lankstus mokymo planas - sukurtas užimtas darbininkams.NO SAT balai reikalingi priimant .Akredituotas JAV laipsnis - išsiskirkite tarp savo bendraamžių ir skatinkite savo karjerą.Priimami pervedimo kreditai - gali būti priimta ne daugiau kaip 90 kreditų.Anglų kalbos mokėjimo egzaminas - „ CALIMT siūlo anglų kalbos testo parinktis per „ACCUPLACER“.Įperkamos - mažiausios JAV akredituotų universitetų studijų kainosNemokami mokėjimo planai.Stipendijos.Baigęs skolą be skolųNeprilygstama studentų parama - mokymasis sau, bet niekada pats. CALIMT rūpinasi!... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online Irvine
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

CALIMT

Tapkite šiandienos pasaulio ekonomikos lyderiu! Mūsų MBA programa orientuota į besimokančiojo vadovavimo ir valdymo įgūdžių ugdymą - būtent tuos, kurie pripažįsta daugiak ... [+]

Kodėl CALIMT ?

· Lankstus mokymo planas - skirtas užimtiems darbininkams

· Akredituotas JAV S. laipsnis - išsiskirti tarp savo bendraamžių ir tobulinkite savo karjerą.

· Nėra GRE ar GMAT balų, reikalingų priėmimams.

· Anglų kalbos mokėjimo egzaminas - „ CALIMT siūlo anglų kalbos testavimo galimybes per „ACCUPLACER“.

· Global Focus - Mūsų programos yra sukurtos atsižvelgiant į pasaulinio požiūrio perspektyvą, sprendžiant mūsų verslo, ekonomikos ir socialinius klausimus pasauliniu mastu. Mes siūlome praktinę ir realaus pasaulio patirtį; mūsų instruktoriai yra jų srities specialistai ir ekspertai.

· Įperkamos - mažiausios JAV akredituotų universitetų studijų kainos... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online Irvine
Liepa 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos
Address
2361 Campus Dr., Suite 180
CA 92612 Irvine, California, Jungtinės Amerikos Valstijos