Oficialus aprašymas

Kas mes esame

Kalifornijos vadybos ir technologijos institutas siūlo novatorišką interneto ir mišraus mokymo programą, apimančią vadybos laipsnius karjeros švietimo pažymėjimams rengiant svetingumą ir paralegalo studijas. Mūsų unikalus MBA

CALIMT įkurta Orange County, Kalifornijoje, JAV ir yra akredituota Nuotolinių studijų akreditavimo komisijos (DEAC). DEAC pripažįstamas JAV švietimo departamento (USDE) ir Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos (CHEA).

Siūlodamos savo programas internetu ir klasėje, mūsų programos yra prieinamos ir prieinamos visame pasaulyje.

Ką mes siūlome

CALIMT buvo įkurtas siekiant pasiūlyti kokybiškas programas, turinčias visuotinį, tarpkultūrinį dėmesį, taip pat pabrėžiant įmonių socialinę atsakomybę. " CALIMT siūlydamas savo programas internete, siekia, kad jos programos būtų prieinamos ir prieinamos įvairioms pasaulio studentų organizacijoms. Siūlome lanksčią grąžą, skirtą užimtiems darbininkams, ir laukiame studentų, kurie nori siekti laipsnio akredituotos JAV institucijos. Mūsų programos yra skirtos pasirengti savo studentams sėkmingai karjerą pasaulinėje verslo aplinkoje.

Mūsų misija

Kalifornijos vadybos ir technologijų instituto misija yra dinamiška nuotolinio mokymosi aplinka, skirta verslo valdymo, ekonomikos ir socialinių pasaulinio valdymo ir karjeros mokymo klausimams spręsti, akcentuojant tarpkultūrinį supratimą.

Mūsų tikslai

  1. Skatinti kultūrinį jautrumą ir supratimą apie kultūrinius skirtumus, padedančius žmonėms verstis verslu skirtingose ​​kultūrose.
  2. Mokyti verslo specialistus būti etiškai ir socialiai atsakingais lyderiais.
  3. Išmokyti studentus įgyti geresnį supratimą apie pagrindines verslo funkcijas, tokias kaip apskaita, finansai, žmogiškųjų išteklių valdymas, rinkodara ir operacijos.

Mūsų tikslai

  1. Pateikite pagrindinius verslo kursus, kurie yra labai svarbūs sėkmei labai konkurencingoje pasaulinėje rinkoje.
  2. Naudokitės unikaliu tradicinio vadybinio ugdymo, kultūros studijų ir galimybių bendradarbiauti su kitomis kultūromis.
  3. Įtraukti kiekvieno kurso kultūrinius aspektus, kad studentai galėtų pritaikyti kurso turinį keliose kultūros vietose.
  4. Visą mokymo programą pabrėžti įmonių socialinę atsakomybę (ĮSA) ir verslo etiką.
  5. Sutelkite dėmesį į lyderystę organizacijose ir ugdydami efektyvius pasaulinius verslo bendravimo įgūdžius studentams.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

CALIMT

CALIMT BBA programa supažindina su verslo pagrindais, tokiais kaip apskaita, finansai, rinkodara, operacijos ir lyderystė. Studentai turi galimybę išnagrinėti šiuos įgūdž ... [+]

CALIMT BBA programa supažindina su verslo pagrindais, tokiais kaip apskaita, finansai, rinkodara, operacijos ir lyderystė. Studentai turi galimybę išnagrinėti šiuos įgūdžius per savo apgalvotai suplanuotą mokymo programą, taip pat integruoti savo žinias į didesnius projektus. BBA programa siūloma bendro valdymo ar svetingumo valdymo dėmesio.

Kodėl CALIMT ?

Įperkamas mokestis: mokama mažiau nei 10 000 dolerių už mokslą ir nulinės palūkanų mokėjimo planai. Aukštasis be skolų!Akredituota: " CALIMT yra akredituota DEAC ir pripažįsta JAV švietimo departamento .Priimamos kreditai: perkeliama iki 90 kreditų laipsniui.Anglų kalba - " CALIMT siūlo anglų kalbos testavimo parinktis per "Accuplacer".Lankstus ugdymo turinys: suprojektuotas užimtiems profesionalams - mūsų programa leidžia mūsų studentams subalansuoti studijas su šeima ir darbu.Mažos klasės dydžiai: vienas su vienu bendraujant su mūsų profesoriais.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online Irvine
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

CALIMT

Tapkite lyderiu šiandieninėje pasaulio ekonomikoje! Mūsų MBA programa orientuota į studentų vadovavimo ir valdymo įgūdžių ugdymą, ypač tuos, kurie pripažįsta daugiakultūr ... [+]

Tapkite lyderiu šiandieninėje pasaulio ekonomikoje! Mūsų MBA programa orientuota į studentų vadovavimo ir valdymo įgūdžių ugdymą, ypač tuos, kurie pripažįsta daugiakultūrinius verslo uždavinius pasaulio ekonomikoje. Mūsų programa remiasi verslo pagrindais, tokiais kaip apskaita, finansai, rinkodara, operacijos ir žmogiškųjų išteklių valdymas. Studentai turi galimybę praktikuoti šiuos gebėjimus realių atvejų tyrimuose, taip pat integruoti savo žinias į realius su darbu susijusius projektus. Galiausiai mūsų dėmesys etiniam ir socialiai atsakingam sprendimų priėmimui leidžia mokiniams suprasti, ko reikia, kad taptų atsakingais pasaulio rytdienos verslo lyderiais. CALIMT " MBA programa siūloma 100% internete, suteikiant studentams geografiniu ir kultūriniu požiūriu įvairią mokymosi patirtį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online Irvine
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba