Bryan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viskas, ką reikia žinoti apie karjeros mokymus iš Bryan University

Bryan University nuo 1982 m. Teikia tikslines, aktualias karjeros mokymo programas studentams. Mes esame tokie pat aistringi ir atsidavę savo studentų sėkmei kaip ir tada. Bryanas buvo įkurtas dėl nenumaldomo noro pagerinti mūsų studentų gyvenimą. Štai kodėl tai yra mūsų misijos pareiškimo dalis:

Mūsų misija yra pagerinti savo studentų, komandos ir darbdavių gyvenimą. Savo misiją vykdome teikdami kokybišką išsilavinimą aplinkoje, leidžiančioje klestėti komandai, o studentams - realizuoti savo potencialą, sukuriant teigiamą poveikį mūsų bendruomenėms.

Praėjus daugiau nei 30 metų, šie dalykai tebėra mūsų, kaip karjeros mokymo mokyklos, tikslų ir misijos pagrindas. Stengiamės pagerinti savo studentų gyvenimą, nesvarbu, ar jie turi šeimą, ar yra kariuomenėje, ar tik ieškome naujos gyvenimo pradžios.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. Būk savimi.

Bryan University tai yra pagrindinis mūsų dėmesys ... tu!

Mūsų misijos tikslai yra mūsų įsipareigojimo studentams dėmesys:

 • Teikti išsamias programas ir mokymo galimybes, palaikančias nustatytus darbo jėgos plėtros poreikius bendruomenėse, kurioms mes tarnaujame.
 • Sukurti sudėtingą mokymosi aplinką, kuri padėtų studentams pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslus įvairiose susijusiose disciplinose.
 • Suteikti studentams prieigą prie švietimo patirties, naudojant įvairius mokymo metodus.
 • Teikti karjeros paslaugas studentams ir absolventams.
 • Skatinti mokymąsi visą gyvenimą ir profesinį augimą .
 • Remti bendruomenes vykdant savanorystę ir labdaringą veiklą.

Švęsime turtingą mūsų istoriją, siekdami puikios ateities

Bryano kelionių koledžas. Štai nuo to viskas ir prasidėjo. Steigdamas 1982 m., Bryanas pasiūlė vieną universiteto miestelio pažymėjimų lygio programą būsimiems studentams, norintiems patekti į kelionių industriją.

Šiandien Bryan University siūlo karjeros galimybes tiems, kurie siekia diplomo, asocijuotojo bakalauro ar magistro laipsnio. Kokia transformacija. Ir mes norime, kad mūsų studentai patirtų tą patį virsmą per mūsų mokymo programas.

Be mūsų studijų programų, Bryanas taip pat siūlo per keliolika karjeros mokymo programų įvairiose profesinėse srityse. Mes siūlome nekreditinius trumpalaikius mokymo kursus, kurie rengiami miesteliu, internetu ar mišriu būdu - visa tai mūsų studentų patogumui. Mūsų pastangos plėstis buvo vykdomos ypatingą dėmesį skiriant įsipareigojimui siekti studentų pasiekimų, tobulinti darbo jėgą ir mokytis visą gyvenimą.

Karjeros ryšiai

Taip, Bryan University gausite pramonei svarbius, praktinius karjeros mokymus, kuriuos jums reikia nuveikti per karjerą. Bet atspėk, ko dar gausi? Karjeros ryšiai .

Neįkainojama.

Kai Bryan baigėte savo programą, mūsų įsipareigojimas jums tęsiasi. Mes jums padedame ir nukreipiame į jūsų karjerą. Mūsų karjeros paslaugų departamentas yra skirtas padėti jums susirasti darbą ne tik kaip ką tik baigusį studentą, bet ir kaip absolventui.

Teisingai.

Kai gausite mokymą iš Bryano, mūsų karjeros paslaugų skyrius nuolat įsipareigoja padėti jums tai, ko jums reikia norint tobulėti karjeroje.

Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos struktūrizuojant gyvenimo aprašymą, rašant motyvacinį laišką, praktikuojant pokalbiui ar ieškant darbo pasiūlymų, Bryano karjeros tarnybos yra įsipareigojusios jums padėti.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

Antrųjų šansų mokykla

Bryan University mes tikime, kad svarbu ne tai, kur pradedate, o kur baigiate. Niekada nevėlu padaryti savo ateitį geresnę ir šviesesnę nei vakar. Bryanas aprūpina jus karjeros mokymu būsimai karjerai ir suteikia mokymosi patirties, kurią galite pasiimti su savimi visą gyvenimą.

Bryan'e tai daugiau nei tik karjeros mokymai. Jūs įgyjate gyvenimo įgūdžių ir karjeros ryšių, kurie gali tobulinti jus asmeniškai ir profesionaliai. Mes viską darome už jus, nes norime, kad jums pasisektų!

 • Įperkamas mokymasis
 • Individualus mokymas
 • Atitinkami kursiniai darbai
 • Specialieji fakultetai
 • Daugybė karjeros ryšių

Vietos

Tempe

Address
West Washington Street,350
85281 Tempe, Arizonoje, Jungtinės Amerikos Valstijos