Oficialus aprašymas

Viskas, ką reikia žinoti apie karjeros mokymus iš Bryan University

Bryan University nuo 1982 m. Teikia tikslines, aktualias karjeros mokymo programas studentams. Mes esame tokie pat aistringi ir atsidavę savo studentų sėkmei kaip ir tada. Bryanas buvo įkurtas dėl nenumaldomo noro pagerinti mūsų studentų gyvenimą. Štai kodėl tai yra mūsų misijos pareiškimo dalis:

Mūsų misija yra pagerinti savo studentų, komandos ir darbdavių gyvenimą. Savo misiją vykdome teikdami kokybišką išsilavinimą aplinkoje, leidžiančioje klestėti komandai, o studentams - realizuoti savo potencialą, sukuriant teigiamą poveikį mūsų bendruomenėms.

Praėjus daugiau nei 30 metų, šie dalykai tebėra mūsų, kaip karjeros mokymo mokyklos, tikslų ir misijos pagrindas. Stengiamės pagerinti savo studentų gyvenimą, nesvarbu, ar jie turi šeimą, ar yra kariuomenėje, ar tik ieškome naujos gyvenimo pradžios.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU. Būk savimi.

Bryan University tai yra pagrindinis mūsų dėmesys ... tu!

Mūsų misijos tikslai yra mūsų įsipareigojimo studentams dėmesys:

 • Teikti išsamias programas ir mokymo galimybes, palaikančias nustatytus darbo jėgos plėtros poreikius bendruomenėse, kurioms mes tarnaujame.
 • Sukurti sudėtingą mokymosi aplinką, kuri padėtų studentams pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslus įvairiose susijusiose disciplinose.
 • Suteikti studentams prieigą prie švietimo patirties, naudojant įvairius mokymo metodus.
 • Teikti karjeros paslaugas studentams ir absolventams.
 • Skatinti mokymąsi visą gyvenimą ir profesinį augimą .
 • Remti bendruomenes vykdant savanorystę ir labdaringą veiklą.

Švęsime turtingą mūsų istoriją, siekdami puikios ateities

Bryano kelionių koledžas. Štai nuo to viskas ir prasidėjo. Steigdamas 1982 m., Bryanas pasiūlė vieną universiteto miestelio pažymėjimų lygio programą būsimiems studentams, norintiems patekti į kelionių industriją.

Šiandien Bryan University siūlo karjeros galimybes tiems, kurie siekia diplomo, asocijuotojo bakalauro ar magistro laipsnio. Kokia transformacija. Ir mes norime, kad mūsų studentai patirtų tą patį virsmą per mūsų mokymo programas.

Be mūsų studijų programų, Bryanas taip pat siūlo per keliolika karjeros mokymo programų įvairiose profesinėse srityse. Mes siūlome nekreditinius trumpalaikius mokymo kursus, kurie rengiami miesteliu, internetu ar mišriu būdu - visa tai mūsų studentų patogumui. Mūsų pastangos plėstis buvo vykdomos ypatingą dėmesį skiriant įsipareigojimui siekti studentų pasiekimų, tobulinti darbo jėgą ir mokytis visą gyvenimą.

Karjeros ryšiai

Taip, Bryan University gausite pramonei svarbius, praktinius karjeros mokymus, kuriuos jums reikia nuveikti per karjerą. Bet atspėk, ko dar gausi? Karjeros ryšiai .

Neįkainojama.

Kai Bryan baigėte savo programą, mūsų įsipareigojimas jums tęsiasi. Mes jums padedame ir nukreipiame į jūsų karjerą. Mūsų karjeros paslaugų departamentas yra skirtas padėti jums susirasti darbą ne tik kaip ką tik baigusį studentą, bet ir kaip absolventui.

Teisingai.

Kai gausite mokymą iš Bryano, mūsų karjeros paslaugų skyrius nuolat įsipareigoja padėti jums tai, ko jums reikia norint tobulėti karjeroje.

Nesvarbu, ar jums reikia pagalbos struktūrizuojant gyvenimo aprašymą, rašant motyvacinį laišką, praktikuojant pokalbiui ar ieškant darbo pasiūlymų, Bryano karjeros tarnybos yra įsipareigojusios jums padėti.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

Antrųjų šansų mokykla

Bryan University mes tikime, kad svarbu ne tai, kur pradedate, o kur baigiate. Niekada nevėlu padaryti savo ateitį geresnę ir šviesesnę nei vakar. Bryanas aprūpina jus karjeros mokymu būsimai karjerai ir suteikia mokymosi patirties, kurią galite pasiimti su savimi visą gyvenimą.

Bryan'e tai daugiau nei tik karjeros mokymai. Jūs įgyjate gyvenimo įgūdžių ir karjeros ryšių, kurie gali tobulinti jus asmeniškai ir profesionaliai. Mes viską darome už jus, nes norime, kad jums pasisektų!

 • Įperkamas mokymasis
 • Individualus mokymas
 • Atitinkami kursiniai darbai
 • Specialieji fakultetai
 • Daugybė karjeros ryšių
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate Degrees

Bryan University

Informacinių technologijų karjera sparčiai auga, ir jūs nenorite praleisti progos užsidirbti internetinių kompiuterinių informacinių sistemų - tinklų laipsnio iš Bryan Un ... [+]

Informacinių technologijų karjera sparčiai auga, ir jūs nenorite praleisti progos užsidirbti internetinių kompiuterinių informacinių sistemų - tinklų laipsnio iš Bryan University . Su Bryan University informacinių technologijų laipsnio partneriu galite išmokti tai, ko reikia žinoti norint tobulėti profesionaliai ir sukurti tvirtą būsimos IT karjeros mokymo pagrindą.

Universiteto universiteto ar internetinis Taikomųjų mokslų srities asocijuotasis kompiuterinių informacinių sistemų tinklas iš Bryan University suteiks platų įgūdžių spektrą, kurio jums prireiks norint sėkmingai pasisekti. Turėdami IT kursus, pradedant tinklo scenarijais ir baigiant informacinių technologijų valdymu, būsite pasirengę rasti jums tinkamiausią kelią ir įgyti teisę dirbti. Mūsų instruktoriai turi tiesioginės patirties ir siūlo vertingų įžvalgų bei praktinių strategijų, skirtų padėti jums pasisekti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tempe
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
70 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Bryan University

Ar jūs jau baigėte asocijuotojo programą, bet norite išsamesnių mokymų? Jei taip, jums tinka idealiausias Bryan University verslo administravimo bakalauro laipsnis. ... [+]

Ar jūs jau baigėte asocijuotojo programą, bet norite išsamesnių mokymų? Jei taip, jums tinka idealiausias Bryan University verslo administravimo bakalauro laipsnis.

Verslo administravimo studijų programa peržengia administracinę paramą. Tai apims efektyvaus valdymo ir verslo principus, taip pat padės sužinoti apie finansines, technologines ir teorines verslo puses.

Bryano verslo administravimo bakalauro laipsnis siūlomas internetu, todėl programą galite baigti jums patogiu metu.

Verslo administravimo bakalauro studijų programa buvo sukurta siekiant suteikti pažangias švietimo galimybes studentams, baigusiems asocijuotojo laipsnio programą akredituotoje povidurinėje mokykloje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tempe
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
140 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Bryan University

Ar pasirengęs uždirbti savo MBA ir įgyvendinti savo karjeros siekius? Įdomu, kaip galėtumėte tai pritaikyti savo užimtam tvarkaraščiui? Bryan University suteikia galimybę ... [+]

Ar pasirengęs uždirbti savo MBA ir įgyvendinti savo karjeros siekius? Įdomu, kaip galėtumėte tai pritaikyti savo užimtam tvarkaraščiui? Bryan University suteikia galimybę internetu užsitarnauti verslo administravimo magistro laipsnį vos per vienerius metus.

Jei esate baigę bakalauro programą iš regioniniu ar nacionaliniu lygiu akredituotos vidurinės mokyklos, mūsų lankstus požiūris siūlo aukštesnįjį laipsnį, kurio reikia norint sukurti jūsų ieškomą ateitį.

Internetinę verslo administravimo magistrantūros programą galima baigti maždaug per metus, taigi galite paspartinti darbo jėgos įgūdžių rinkinį, kuris pavers jus neįkainojamais jūsų įmonei. Bryan University karjerą orientuotas mokymas užtikrina, kad jūs baigsite mokslą su atitinkamomis žiniomis ir galimybėmis pritaikyti šias žinias realioje verslo aplinkoje. Jūs ne tik galėsite priimti tikslius sprendimus, patirdami spaudimą, ir efektyviai valdyti darbuotojų komandą, bet ir galėsite būti tikri, kad sugebėsite žengti į priekį savo karjeroje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tempe
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba