Brentwood University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiame universitete nėra geras pasirinkimas už jus.

Jei jūs ieškote lanksčiai ir nėra brangus universitete su aukštos kokybės švietimo, Brentvudas universitetas gali būti geriausias pasirinkimas. Prašome kreiptis.

Brentvudas universitetas Teikia aukštojo mokslo verslo mokymo programas kvalifikuotiems besimokantiesiems. Instrukcija yra pristatomi per programas, kurios yra pritaikomos studentų poreikius ar interesus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Vienerių metų MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA studijos

Internetu MBA | vienerių metų | iki 50% stipendijų galima

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Irvine

Ši programa yra internete tik (nuotolinės studijos). Online MBA programa ne Brentwood universiteto skirtas profesionalams visų lygių patirtį, kai kurie iš jų gali būti nori iš anksto savo karjerą ir kiti keisti verslo srityje. [+]

Kaina: 12 400 $ arba prašykite iki 50% stipendijų Ši programa yra siūloma tik internetu (nuotolinis mokymasis) tik.

Jei ieškote prestižinių aukštųjų Amerikos universitetų, pavyzdžiui, Harvardo arba MIT, prašau NEGALI taikyti Brentvudo universiteto. Šiame universitete nėra geras pasirinkimas už jus.

Jei jūs ieškote lanksčiai ir nėra brangus universitete su aukštos kokybės švietimo, Brentvudas universitetas gali būti geriausias pasirinkimas. Prašome kreiptis.

Graduate Management Admission Test arba MBA programa ne Brentwood universiteto yra skirta specialistams, visų lygių patirtį, kai kurie iš jų gali būti nori iš anksto savo karjerą ir kiti keisti verslo srityje. Dar svarbiau, kad MBA programa ne Brentwood universiteto preparatas studentams, kurie nori pradėti ir valdyti savo verslą.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
15615 Alton Pkwy
Suite #450

Irvine, California, 92618 US