Oficialus aprašymas

Kodėl Averett?

Tai taip daug daugiau nei LAIPSNIO

Mokymosi aplinką, SUKURTI jūsų poreikius

Jau daugiau nei 25 metų, mūsų absolventas ir profesinių studijų skyrius (GPS) pasiūlė tęsti mokslą specialiai darbo suaugusiems. Daugiau nei 8000 Averett GPS absolventai jau pasinaudojo mūsų pagreitinto studijų programų kurti įrankius, kurių jiems reikia sėkmei-jų karjeros ir savo gyvenimą. Jie jau uždirbo pagerino karjeros perspektyvas. Jie jau uždirbo pagarbą sau, o teisė į save vadina sektinu pavyzdžiu kitiems. Jie jau uždirbo daug daugiau nei laipsnį. Ir taip jūs galite.

1. Pagreitintas Žinoma pristatymas

 • Uždirbti savo laipsnį taip mažai, kaip per dvejus metus

2. Suprojektuoti dėl patogumo

 • Nereikia realiu laiku dalyvavimas ir savaitės užduotis ir dėl datos parašė prieš Žinoma prasideda

3. Prieinamos programos

 • Averett yra mažesnis nei vidutinis, kai jis ateina į visų išlaidų MBA laipsnį. Bendras studijų išlaidas už ne Averett MBA yra pagal $ 30,000 JAV dolerių.

4. "Rinkos pasiruošę" mokymo programa

 • Turinio mūsų studijų programų yra sukurta su tarptautine dėmesio. Yra pilnas kursas tarptautinio verslo, ir jūs galite pritaikyti kai kurie iš jūsų užduotis įtraukti tarptautinę perspektyvą.

5. Asmens dėmesys

 • Studentas-fakultetas santykis mūsų GPS programų 19: 1; vidutinis klasės dydis 15

6. Projekto komandos

 • Grupės 3-5 studentams teikti papildomą paramą ir motyvaciją

7. Skirtoji instruktoriai

 • Mūsų pramonė patyręs fakulteto nariai turi aukštą kvalifikaciją savo srityse ir yra įsipareigojusi savo sėkmę

8. Palaikančios darbuotojai

 • Priėmimo ir finansinė parama darbuotojai pasirengę padėti jums pasiekti savo tikslus

Statybos studijų programos Jums

Mes siūlome savo GPS studentų mokymosi patirtį, kad veidrodis realaus gyvenimo situacijas. Tai reiškia, kad jūs galite įdėti šio vakaro pamoką per bandymą rytojaus darbo dieną.

Gausite pažvelgti mažų klasių vadovaujamų pramonės patyrę instruktoriai. Ir su mūsų projekto komandų, jums prisijungti prie bendraamžių grupę, kuri motyvuoja vienas kitą, kad pavyks-per baigimo ir už jos ribų.

Galiausiai, mūsų internetinis kursas formatų derinti darbą, šeimos ir aukštąjį išsilavinimą patogiau:

 • Nereikia realiu laiku dalyvavimas
 • Savaitės užduotys ir dėl datos parašė prieš Žinoma prasideda
 • Prisijungti prie bet kuriuo metu, žinoma kiekvieną savaitę užbaigti užduotis
2

AVERETT MISIJA

Averett universitetas ruošia studentus dirbti ir vadovauti kaip katalizatoriai teigiamų pokyčių. Averett atitinka šią misiją šviesti studentus iš įvairių sluoksnių, kultūrų ir tautų per laisvųjų menų pagrįstą bakalauro ir magistro programų asmens, kolegialaus, tarpdisciplininio aplinkoje.

AVERETT VIZIJA

Averett universitetas bus premjeras studentą orientuotas universitetas garsėja novatoriško mokymo ir užsiima mokymąsi.

AVERETT vertybių

5

Vientisumas

Mes praktiškai aukščiausių etikos standartų.

Inovacijos

Mes skatiname ir priimti novatorišką mokymą ir mokymąsi ir už jos ribų klasėje.

įsipareigojimas

Mes skatiname visuotinį informuotumą, paslaugų ir vadovavimas.

atradimas

Mes puoselėti atradimo, problemų sprendimo ir kritinio mąstymo dvasią ir įtraukti laisvuosius menus su profesinio pasirengimo mūsų mokymui ir mokymuisi.

Įvairovė

Averett universitetas sveikina visus studentus, dėstytojus ir darbuotojus su akademine bendruomene, kuri skatintų sąmoningumą, įtrauktį, kapitalo ir paslaugų vykdydama savo misiją ir viziją. Averett švenčia individualų unikalumą ir verta gerbiant skirtumus saugią ir puoselėjant aplinką. Kiekvienas iš Averett Bendrijos nare pritaria vedimo patys etiškai atsakomybę ir kaip geri piliečiai, ir skatinti įgūdžių ir intelektualinį ir emocinį augimą plėtrą. Mes vertiname įvairovę, tik, matydamas ir remiantis geriausia kiekvienam studentui mes galime padėti jiems plėtoti į rytojaus lyderių.

Tradicija

Mes apima Averett anketa judėjų-krikščionių paveldą pagerbimo paiešką tiesos ir dvasinio ugdymo.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Averett University Online

Pakelkite savo rinkodaros įgūdžius, kad galėtų žengti koja kojon su šiandienos pasaulio verslo iššūkius su internete MBA rinkodaros. Uždirbkite verslo administravimo magi ... [+]

MBA - Marketingas Koncentracija

Pakelkite savo rinkodaros įgūdžius, kad galėtų žengti koja kojon su šiandienos gbal verslo iššūkius su internete MBA rinkodaros. Uždirbkite verslo administravimo magistro su koncentracijos Marketing (MBA-MKT). Internetinė MBA rinkodaros laipsnis bus parengti jums žengti kitą žingsnį savo marketingo valdymo karjerą.

Tikslai ir Kursų temos

Jei jūsų darbas susijęs su nustatymu, naujų produktų galimybes, analizuojant vartotojų elgseną ir / ar bendraujant Jūsų įmonės produktus bei paslaugas, rinkodaros MBA programa bus imtis savo patirtį į kitą lygį ir leidžia jums imtis interneto rinkodaros kursus. Rinkodara MBA absolventai turi gebėti plėtoti įrodymais pagrįstas marketingo strategijas pasaulio auditorijai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Danvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Averett University Online

Pastatykite save statyti gamybinius komandas, kurti tvirtą strategijas ir ugdyti laimėti darbo vietos kultūrą Averett kapitonas verslo administravimo su koncentracijos Va ... [+]

MBA - Lyderystė Koncentracija

Pastatykite save statyti gamybinius komandas, kurti tvirtą strategijas ir ugdyti laimėti darbo vietos kultūrą Averett kapitonas verslo administravimo su koncentracijos Vadovavimas (MBA-LDR). Prisijungę ar miesteliu, jūs išmoksite efektyvaus vadovavimo įgūdžius 21-ajame amžiuje.

Tikslai ir Kursų temos

Vadovavimo įgūdžiai reikalingi šiandienos pasaulio, skirtingų kultūrų verslo aplinkoje yra kitoks, nei vos prieš kelerius metus. Jūs turite suvokti teorines koncepcijas ir gebėti juos taikyti realiu laiku - net sąlygos pereiti aplink jus. MBA-LDR padeda pasiruošti kitą žingsnį savo lyderio karjerą.

Koncentracijos ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Danvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Averett University Online

Pasiruošti šiandienos dinamiškoje globalioje verslo aplinkoje su mūsų 41-kredito Master of Business Administration (MBA) programa. Prisijungę ar miesteliu, gausite vykdom ... [+]

MBA

Dabar MBA programos

Pasiruošti šiandienos dinamiškoje globalioje verslo aplinkoje su mūsų 41-kredito Master of Business Administration (MBA) programa. Prisijungę ar miesteliu, gausite vykdomosios lygio žinių pagrindinių verslo funkcijų ir, kaip jį pritaikyti realiame pasaulyje.

Tikslai ir Kursų temos

Efektyvūs vadovai turi stiprią valdymo motyvus ir kiekybinės analizės įgūdžius, gali kreiptis akademinių koncepcijų kasdienėse darbo situacijose ir pademonstruoti nepajudinamas etiką. Mes padedame jums sukurti šių įgūdžių ir savybių, ir aprūpinti jums vadovauti organizacijoms, bet kokio dydžio.

Dabar MBA programos prekyba Prisijungę Lyderystė MBZ Žmogiškųjų išteklių valdymas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Danvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Averett University Online

Paimkite žmogiškųjų išteklių (HR) valdymo priekį verslo administravimo magistras su koncentracijos žmogiškieji ištekliai (MBA-val.) Šis internetinis arba Campus programa ... [+]

MBA - Žmogiškųjų išteklių valdymas Paimkite žmogiškųjų išteklių (HR) valdymo priekį verslo administravimo magistras su koncentracijos žmogiškieji ištekliai (MBA-val.) Šis internetinis arba Campus programa apima vykdomosios lygio pranešimų į verslo administravimo, su specializuotų kursų orientuota į žmogiškųjų išteklių funkcijos modulio.

Tikslai ir Kursų temos

Žmogiškųjų išteklių valdymas yra vienas iš svarbiausių funkcijų šiandienos konkurencingoje verslo aplinkoje. Mes padedame jums sukurti pažangias žinias darbo teisės, derybų, kompensavimo struktūros ir organizacinės elgsenos, kuri leis jums siekti vadybininkas lygio HR vaidmenis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Danvilis
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba