Oficialus aprašymas

Įkvėptas novatorišku XIX a. Pedagogo ir buvusio Antiocho prezidento Horaceo Manno darbu, „Antioch“ universitetas siūlo aukštąjį mokslą, kuris pripažįsta bendrą gerovę, praktinius mokymus ir yra įkvėptas įvairios akademinės bendruomenės. Siekiame, kad mūsų studentai įgytų žinių ir savimonę, kad taptų mokymosi visą gyvenimą, užuojautų lyderiais ir pasaulio piliečiais.


Akredituota Šiaurės centrinės kolegijų ir mokyklų asociacijos ir Aukštojo mokslo komisijos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Antioch University Online

Antiochijos siūlomos klinikinės psichikos sveikatos konsultacijos internete leidžia jums nukreipti savo aistrą padėti kitiems į prasmingą ir naudingą psichikos sveikatos ... [+]

Padėkite žmonėms spręsti asmeninius, šeimos ir socialinius klausimus, dėl kurių gyvena sveika ir produktyvi. Baigė Antiochijos universitetą, pasirengusią dirbti bendruomenės agentūrose, piktnaudžiavimo narkotikais ir priklausomybės nuo jų gydymo, stacionarinio gydymo ir kolegijos konsultavimo nustatymus. Mokykitės iš dabartinių praktikų, kurie parengs jus daryti įtaką žmonių gyvenimui ir suteiks kitokį gydymą. Studentai gali pasirinkti pasirinktinį studijų dalyko tikslą, susijusį su piktnaudžiavimu medžiagomis ir priklausomybėmis, konsultavimu karo tarnybos darbuotojais ir jų šeimomis arba traumu.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Yellow Springs
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba