American National University

Įvadas

Oficialus aprašymas

1886 m. Žvelgiančių pedagogų ir verslo lyderių grupė pamatė poreikį aukštojo mokslo įstaigai, orientuotai į karjeros kursus, kad atitiktų darbo jėgos poreikius pietryčių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kartu jie įkūrė tai, kas dabar yra žinoma kaip American National University , siekdamas apmokyti darbuotojus verslo, bankininkystės, apskaitos, administravimo ir kitų kvalifikuotų profesijų srityje.

American National University nuolat plėtoja reputaciją, suteikdamas vyrams ir moterims efektyvaus ir efektyvaus išsilavinimo, rengiantis jiems profesinio darbo pasaulyje. Daugelio valstybių studentai išvyko į Roanoką, Virdžiniją, norėdami gauti praktinį išsilavinimą, kuris būtų labiau orientuotas ir aktualus, negu tas, kurį siūlo kiti kolegijos ir universitetai.

Tačiau, kai pirmieji 100 metų buvo baigti, jau vyko pokyčiai, kurie suteiktų institucijai kitokią išvaizdą, net jei ir toliau išliko ištikimi savo pradiniam tikslui. American National University atėjo prie vietinių valstybių, kad galėtų apsistoti bendrabučiuose ir dideliame centriniame miestelyje Roanoke. Naujos bendruomenės miesteliai buvo pastatyti visoje Pietvakarių Virdžinijoje, Kentukyje ir Tenesyje. Plečiantis darbo jėgos poreikiams, verslo mokymai buvo papildyti karjeros programomis, susijusiomis su kompiuteriais ir sveikatos priežiūra. Sertifikavimo programos nebebuvo norma - studentai atliko išsamesnį tyrimą, vedantį į asocijuotojo laipsnį, ir pristatytos pirmosios universiteto bakalaureato programos.

Šiandien American National University ir Nacionalinė koledžas sukūrė magistro lygio instituciją, siūlančią daugiau kaip 45 akademines programas per 30 bendruomenių vietų šešiose valstybėse. Didėjantis e. Universitetas tarnauja vis daugiau studentų 100% interneto ir mišrių formatų, tuo tarpu tūkstančiai tarptautinių studentų kreipėsi į nacionalinę ir akademinio laipsnio programas, ir anglų kalbą kaip antrosios kalbos mokymą.

Universiteto reputacija dėl kompetencijos buvo patvirtinta per daugybę apdovanojimų ir pripažinimų, įskaitant apdovanojimus už studentų žiniasklaidos propagavimą (privačių sektorių kolegijų asociacija

Misija

American National University suteikia galimybę asmenims, siekiantiems siekti karjeros tikslų, suteikiant kvalifikacijos ir studijų programas nuotolinio mokymo ir mišraus mokymosi būdu. American National University yra skirtas užtikrinti, kad suaugusiems studentams būtų prieinamos kokybiškos programos, orientuotos į karjerą, kurios suteikia įgūdžių, reikalingų konkurencingumui šiandienos besikeičiančioje rinkoje.

Tikslai

  • Siūlome kvalifikacinius ir studijų programos, skirtos studentų rengimui konkuruoti dabartinėje rinkoje.
  • Integruoti mokymosi įgūdžius ir praktines žinias studentai turi būti veiksmingi pasirinktoje karjeros.
  • Padėkite studentams pasiekti savo akademinius tikslus, aktyviai palaikydami ir skatindami.
  • Maksimaliai išnaudokite esamas technologijas, kad galėtumėte pasiūlyti prieinamas ir aktualias akademines programas.

Vietos

Salemas

Address
1813 East Main Street
VA 24153 Salemas, Virdžinija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis