American Heritage College

Įvadas

Oficialus aprašymas

MISIJA

Įkvėpti ir aprūpinti specialistus praktiškai įgyvendinamomis įgūdžių didinimo programomis, skatinančiomis karjeros pažangą ir asmeninę sėkmę.

VISION

American Heritage College numato rinką, kurioje ambicingi, darbštus specialistai gali gauti įperkamų įgūdžių mokymą, kad jie galėtų pasiekti išmatuojamą karjeros perspektyvą, praturtindami asmenis, įmones ir visuomenę.

VERTYBĖS

Atskaitingumas. Kadangi mes patys esame atskaitingi savo studentams ir mūsų platesnei bendruomenei, mūsų mokiniai parodo atskaitingumą sau.

Profesionalizmas. Profesionalumas, kuriuo vadovaujamės kolegijoje, atsispindi mūsų profesionalumo, kurį moko ir demonstruoja mūsų mokiniai.

Kompetencija: esame pasiryžę siekti kompetencijos tarnauti savo studentams ir kurti labiau kvalifikuotą darbo jėgą mūsų bendruomenei - mūsų studentai taip pat siekia tobulumo savo akademikų ir savo gyvenime.

Lankstumas: mūsų lankstumas yra pagrindinis mūsų sugebėjimo prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios darbo rinkos poreikių veiksnys, ir mes ieškome mokytojų ir mokinių, kurie šią kokybę demonstruoja, norėdami nuolat atnaujinti savo įgūdžių rinkinius, kad ir toliau būtų svarbu, nepaisant jų karjeros kelias "vis daugiau skirtingų poreikių.

Sąžiningumas: vientisumas yra American Heritage College ; tai yra tai, ką mes rodome visuose mūsų veiksmuose ir yra neatskiriama dalis to, ką mūsų mokiniai iškelia į bendruomenę, kai jie išeina iš mūsų.

PATVIRTINIMAI

American Heritage College yra privati ​​įstaiga, kurią patvirtina Personalo ir profesinio mokymo biuras pagal Kalifornijos švietimo kodekso § 94311 skyrių.

Biuro pritarimas reiškia, kad institucija atitinka valstybinius standartus, o tai nereiškia, kad valstybinė taryba pritaria ar rekomenduoja.

American Heritage College pripažįsta arba patvirtina: Kalifornijos darbdavių asociacija, reabilitacijos departamentas, Kalifornijos EDD-ETPL, ir yra patvirtintas WIOA darbo jėgos inovacijų ir galimybių įstatymo paslaugų teikėjas.

DARBO PASKIRSTYMO PAGALBA

Su savo lazeriu sutelkta dėmesį į profesionalių darbuotojų persikvalifikavimą, sėkmingas absolventų įdarbinimas yra labai svarbus American Heritage College . Visi absolventai gauna prieigą prie įdarbinimo paslaugų - tiek iki studijų, tiek po studijų. Mūsų praktikų specialistai ne tik padeda absolventams rasti naujų darbo vietų, bet ir padeda absolventams orientuotis į karjeros plėtrą jų esamose įmonėse.

American Heritage College yra patvirtintas ir (arba) patvirtintas šių privatizuotų

Vietos

Oranžinė

Orange Campus

Address
765 The City Dr., Suite 380
92868 Oranžinė, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Sodo giraitė

Garden Grove Campus

Address
11277 Garden Grove Blvd, Suite 200
92840 Sodo giraitė, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Ilgas paplūdimys

Long Beach Campus

Address
4201 Long Beach Blvd., Suite 220
90807 Ilgas paplūdimys, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Oceanside

Oceanside Campus

Address
815 Mission Ave., Suite 204
92054 Oceanside, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: