Oficialus aprašymas

Greiti faktai apie Adelphi University

Mūsų skaičiai rodo neįtikėtiną mūsų studentų istoriją ir jų sėkmę.

STUDENTŲ DEMOGRAFIKA

 • Vidutinė studentų klasė: 20,8
 • Studento fakulteto santykis: 10: 1
 • 5266 bakalauro studentai
 • 43 atstovaujamos valstybės (įskaitant JAV teritorijas)
 • 57 atstovaujamos šalys

DALYVIO PRIĖMIMAS IR DALYVAVIMAS

 • Vidutinė vidurinė mokykla GPA: 3.5
 • 1155: Vidutinis SAT balas (bendras matematikos įrodymų skaitymas ir rašymas)
 • 50 studijų programos (bakalauro laipsnis)
 • 37 170 JAV dolerių Mokestis ir mokesčiai
 • 73% priimtini pareiškėjai
 • 94,9% besimokančiųjų gauna finansinę paramą
 • 14 300 JAV dolerių Kambaryje ir valdyboje (metinės standartinio dvigubo gyventojo mokesčio išlaidos) Maisto planas (metinės aukso plano išlaidos)

ATHLETIKA

 • 23 II sporto šaka
 • 4 šiaurės rytų-10 prezidentų taurė
 • 81 šiaurės rytų-10 konferencijų čempionatas
 • 213 NCAA Turnyro pasirodymai
 • 16 nacionalinių čempionatų

Apdovanojimai ir pripažinimas Adelphi University

"Adelphi" didžiuojasi, kad pripažįsta geriausios organizacijos.

Adelphi University nacionaliniu lygmeniu pripažino ir cituoja keletas gerbiamų organizacijų ir leidinių, tokių kaip Prinstono apžvalga, JAV naujienų ir pasaulio ataskaita, "Fiske" kolegijų vadovas ir "Forbes", kaip geriausias pasirinkimas kokybiškam švietimui. Tuo metu, kai aukštasis mokslas yra intensyviai nagrinėjamas, siekiant parodyti jo tinkamumą ir vertę, mes didžiuojamės tuo, kad žino, kad kiti žmonės atkreipia dėmesį į puikius dalykus, vykstančius "Adelphi".

JAV NAUJIENOS

JAV naujienos

"US News" taip pat pavadino "Adelphi" savo geriausių aukštųjų mokyklų sąrašu mūsų slaugos, kalbinės kalbos patologijos, klinikinės psichologijos, audiologijos ir socialinio darbo programose; mes taip pat vertiname kaip viena iš geriausių veteranų koledžų.

PRINCETON APŽVALGA

"Princeton Review" įvertino Adelphi University tarp geriausių šiaurės rytų koledžų, taip pat įtraukė "Green Colleges" sąrašą dėl išskirtinių įsipareigojimų dėl tvarumo, pagrįstų akademiniais aukomis ir karjeros rengimu studentams, universitetų strategijomis, iniciatyvomis ir veikla.

FISKE VADOVAS KOLEDĖMS

"Adelphi" buvo pripažintas "Fiske" kolegijų vadovu kaip viena iš "geriausių ir įdomiausių" institucijų šalyje, o 11 metų iš eilės buvo įtraukta į pasirinktą geriausių aukštųjų mokyklų studentų sąrašą. Kiekvienais metais šis skirtumas skiriamas tik 25 privačioms įstaigoms šalyje. Tokiose pritarimuose siūloma savarankiškai vertinti, kaip mokykla moka už mokslą orientuotą investicijų grąžos temą.

SKIRTUMO KOLEGIJOS

"Adelphi" vėl pripažino "Distinction" organizacijos kolegijos už mūsų kompetenciją keturiose srityse: "Įtraukimas", "Mokymas", "Bendrija" ir "Rezultatai". Jų vertinimas apima tokius veiksnius, kaip švietimo specialistai gerbiami, daug dėmesio skiriant dėstytojams, suteikiant įvairias patirtinio mokymosi galimybes, skatinant aktyvų miestelio gyvenimą ir siūlant bakalauro studijas, kurias labai vertina absolventų programos ir darbdaviai.

JAV TODAY COLLEGE

JAV TODAY kolegija skiria "Adelphi" 10-oje mokykloje Jungtinėse Amerikos Valstijose socialinio darbo srityje. "Adelphi" užima šeštąjį tautą iš 513 akredituotų socialinio darbo programų bakalauro, išskirtinį mokyklos reitingą, maždaug vieną dešimtąją daugumos kitų devynių kategorijų. Šis sąrašas buvo pagrįstas studentų rezultatais ir gebėjimu rasti darbą. Su BSW, MSW, Ph.D. socialinio darbo mokykloje traukiniai praktikuojančius asmenis, siekdami pagerinti gyvenimą ir propaguoti socialinį teisingumą bei etišką socialinio darbo praktiką.

FORBES

Kaip vienas iš "Forbes" žurnalo "America's Top Colleges", "Adelphi" buvo patvirtinta dėl to, ką jos mokiniai išeina iš savo išsilavinimo, o ne į tai, kas juos įstoja į mokyklą. "Forbes" demonstruoja kolegijas ir universitetus, kurie teikia geriausią pelną iš jūsų švietimo investicijų dolerių: mažos studentų skolos, išsilavinimo laikas, aukštos kvalifikacijos dėstytojai, didelis pajamų potencialas ir karjeros sėkmė.

KOLEGIJOS PASIRINKIMAS

2017 m. " Adelphi University buvo pripažintas "College Choice" "50 geriausių negalios draugiškų kolegijų ir universitetų", nes parodė "nuolatinę vertę ir prioritetą fizinių, socialinių ir akademinių poreikių tenkinti studentams, turintiems mokymosi sutrikimų ir specialiųjų poreikių".

CRAIN'S NEW YORK BUSINESS

Crain'o Niujorko verslas priskyrė Roberto B. Willumstado verslo mokyklą kaip vieną iš didžiausių Niujorko MBA programų, remdamasis registracija.

PINIGŲ ŽURNALAS

"Money" žurnalas pavadino " Adelphi University " savo geriausiųjų koledžų sąrašu dėl kompetencijos ugdymo kokybei, prieinamumui ir pajamų iš alumni. Kadangi Adelphi University yra vienas iš geriausių šeimos pasirinkimo galimybių, Adelphi University suteikia studentams visapusišką mokymosi patirtį, kuri juos pilnai parengia sėkmingai ir karjeros įgyvendinimui, pasitelkiant novatorišką programavimą, skirtą dėstytojams, visapusišką paramą ir paslaugas bei įvairias mokymosi galimybes. "Adelphi" studentai baigia priemones, kurios leidžia konkuruoti ir tobulėti pasirinktose srityse, ir įgūdžius, reikalingus jų bendruomenių poreikiams patenkinti. Ilgalaikiai santykiai yra sukurti ir palaikomi universitete per daugybę įvairių formų. "Adelphi" absolventų tinklas yra daugiau kaip 100 tūkstančių.

GARANTINIS GYVENAMASIS LAUKAS GALVIJOJE

Kiekvienais metais "Long Island Press" prašo skaitytojai balsuoti už savo mėgstamiausius "Best of Long Island" apdovanojimų knygoje. 2017 m. "Long Islanders" balsavo "Adelphi No". 1 iš septynių kategorijų: geriausias koledžas ar universitetas prieš 19 kitų koledžų - geriausias valstybinis sodas, geriausios koncertų vietos, geriausias vietinis gyvasis teatras, "Kali Chan" už geriausią publicistą ir "Dominic Scala" geriausio koledžo sporto trenerio. Ir mūsų prezidentas, Christine M. Riordan, Ph.D., buvo pavadintas geriausiu kolegijos prezidentu.

PASAULINIŲ UNIVERSITETINIŲ RANKINIŲ CENTRAS

Adelphi University Gordono F. Dernerio psichologijos mokykla yra ketvirta pasaulyje tarp psichologijos ir psichoanalizės mokyklų pagal Pasaulio universitetų reitingų centrą (CWUR). Metiniame reitinge buvo įtraukta daugiau nei 26 000 lygių suteikiančių įstaigų.

KARŠTAS IR VETERANAS

"Adelphi", kaip karingos draugijos mokyklos ®, užima aukščiausiąsias 20 procentų šalies koledžų, universitetų ir prekybos mokyklų, kurios labiausiai rūpinasi karių tarnybos nariais, veteranais ir sutuoktiniais kaip studentais ir užtikrina jų sėkmę miesteliuose. Sąraše pripažįstami tik 15 procentų kolegijų, universitetų ir prekybos mokyklų, kurios labiausiai prisideda prie amerikiečių veteranų kaip studentų.

JAV veteranų reikalų departamentas pavadino "Adelphi" geltonosios juostos GI švietimo tobulinimo programos mokyklą. Tai reiškia, kad kvalifikuoti veteranai gali lankytis "Adelphi" mažai arba nemokamai.

CARNEGIE FONDAS

Kaip 2010 m. "Carnegie Community Engagement Classification" gavėjas, " Adelphi University buvo nurodytas neseniai paskelbtame 2015 m. Paskirtų apdovanojimų sąraše. Šis apdovanojimas, kurį suteikė "Carnegie" mokymų tobulinimo fondas, teigia, kad "Adelphi" įsipareigoja savo didesnę bendruomenę abipusiškai naudingą keitimąsi žiniomis ir ištekliais partnerystės ir abipusiškumo kontekste.

"Adelphi" yra viena iš 361 įstaigų, kurios dabar vykdo "Bendrijos užduočių klasifikaciją", pripažindamos universiteto įsitraukimą ir indėlį į svarbias bendruomenės darbotvarkes. Universitetas yra viena iš 24 universitetų, atrinktų iš Niujorko.

"NORTHEAST-10" KONFERENCIJŲ PRESIDENTŲ KUPAS

2017 m. "Adelphi" lengvosios atletikos programa vėl pagerbė "Northeast-10" prezidento taurę. Prezidentų taurė suteikiama institucijai, kuri kaupia labiausiai kaupiamuosius taškus, remdamasi baigtimis reguliarios sezono sezone, iš visų savo konkuruojančių programų lygos čempionatuose. 2009 m. Adelphi prisijungė prie šiaurės rytų-10.

AUKŠTOJO MOKSLO PREZIDENTO BENDRIJOS PASLAUGOS AUKŠTASIS ROLL

Penktus metus iš eilės "Adelphi" buvo pavadintas "Prezidento aukštojo mokslo bendruomenės tarnybos garbės ritmu". Tai nacionalinis apdovanojimas, pripažintas koledžuose ir universitetuose, kurie parodė kompetenciją kuriant ir įgyvendinant veiksmingas bendruomenės įtraukimo ir bendruomenės paslaugų programas savo institucijose. Šiemet Adelphi buvo apdovanotas apdovanojimu "Išskirtiniu" apdovanojimu, kuris buvo skirtas "aukščiausiųjų pakopų institucijų" kategorijai, priklausomai nuo bendrųjų paslaugų ir švietimo kategorijų.

PAYSCALE.COM

"Payscale.com" skelbia "Adelphi" kaip nacionalinių universitetų lyderį, atsižvelgdama į svarbiausią investicijų grąžos faktorių (IG). Tai išsamiai apibūdina studentų rezultatus, analizuoja bakalauro ir aukštojo mokslo studentų vidutinį atlyginimą ir kokius darbdavius ​​samdo absolventus, kurie yra geografinėse vietose. Šie duomenys taip pat buvo naudojami "AffordableCollegesOnline.org", kuris nurodė "Adelphi" kaip vieną iš 84 koledžų Niujorke, kuriuose mokėdavo laipsnius ir studentai uždirbo daugiau per savo gyvenimą nei kitos institucijos. "Payscale" metinė kolegijos studijų investicijų grąžos (IG) ataskaita nustato, kad "Adelphi" turi didžiausią metinę ROI procentinę dalį, kai teikiama finansinė pagalba bet kurios koledžo "Long Island". "Adelphi" absolventai išgyvena 10,6 proc. Metines investicijų grąžą ir 30 metų gryną pelną 545 000 JAV dolerių.

TOP VALDYMO TERMINAI

Adelphi University Robert B. Willumstad verslo mokykla yra reitinguojamas Nr. 16 tarp "Top MBA" laipsnių "Top 25 MBA" programas Niujorke 2017 m. Ir yra reitinguojamas tarp Top Management Degrees "Top 25 Undergraduate Niujorko verslo mokyklų 2017 metais. Adelphi's MBA yra pripažinta už "švietimo meistriškumo ir prieinamumo derinį", o jos undergrad programa yra nurodyta akreditavimo AACSB International ir Viduriniųjų valstybių aukštojo mokslo komisija, taip pat savo prestižinį reitingą US News

ŠVIETIMO TRUST

Švietimo pasitikėjimas pažymėjo, kad "Adelphi" yra "populiariausias Ispaniškas studentų išsilavinimo lygis tarp privačių įstaigų". Pareiškimo su subtitrais "Padidėjęs laipsnio pasiekimas, pagerinant išsilavinimo lygį ir uždaryti spragas ispaniškai moksleiviams" - parodė, kad Adelphi padarė didelių laimėjimų gerinant Latino studentų rezultatus.

JUNGTINĖS TAUTOS

2003 m. Jungtinių Tautų Viešosios informacijos departamento nevyriausybinių organizacijų komitetas patvirtino "Adelphi" kaip nevyriausybinę organizaciją, pripažįstant Universiteto įsipareigojimą "supažindinti pasaulį su tarptautinėmis problemomis ir Jungtinėmis Tautomis universiteto bendruomenei ir viešas."

MOKYTOJŲ MOKYMO PRIPAŽINIMAS IŠ NYCDOE

"Adelphi" susiejama su kita regionine mokykla, kurioje didžiausias mokytojų procentas (12 proc.) Yra labai veiksmingas studentų tobulinimo srityje, susijusiu su standartizuotu matematikos ir anglų kalbos testavimu, nuo ketvirtos iki aštuntosios klasės mokytojų rengimo programos ataskaitų iš Niujorko švietimo departamento. Šis pripažinimas buvo parašytas "The Wall Street Journal" ir "Politico" svetainėje.

MYMAJORS ŽURNALAS

"Adelphi" buvo paskelbtas žurnale "MyMajors" kaip viena iš "Top 20" mokyklų su labiausiai suderintais didžiosiomis raidėmis. Potencialūs moksleiviai "MyMajors" viktoriną skaito iš 7,200 aukštųjų mokyklų duomenų bazių.

KLAUSYMO APŽVALGA

Klausos peržiūra pavadinta Adelphi University ir jo partneriais Longilo salos daktaro audiologijos (Au.D.) konsorciumo sąraše "Geriausia išklausyti sveikatos priežiūros specialistus".

SIERRA KLUBAS

"Adelphi" pagrindinis "Garden City" miestelis yra registruotas dendrafiškumas, dalis, kodėl "Sierra" klubas pavadino universitetą "šalta mokykla".

AUKŠTOJO MOKSLO INSTITUCIJA SU SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI ĮSTAIGA

Adelphi profesinių ir tęstinių studijų kolegija (buvusi universiteto kolegija) yra Suaugusiųjų mokymosi įstaigų (ALFI) Suaugusiųjų ir patyrusių mokymosi (CAEL) koalicijos tarybos narė. Profesinių ir tęstinių studijų kolegija yra tik viena iš trijų ALFI narių Niujorko valstijoje.

AVARINIO VALDYMO GRUPĖS PROGRAMOS VADOVAS

Neatidėliotinos vadybos studijų programos vadovas surinko Adelphi University Nr. 10 kaip aukščiausioji koledžas internetiniams avarinio valdymo magistro laipsniams.

MOTERŲ PASIRINKIMO SUTEIKIMAS

Moterų pasirinkimo apdovanojime Adelphi University buvo įtrauktas į vieną iš 300 geriausių moterų kolegijų pagal kriterijus, įskaitant studentų saugumą, reputaciją, studentų ir fakulteto santykį, išsilavinimo gylis ir ketverių metų absolventų skaičių.

ANIMACIJOS KARVIŲ APŽVALGA

Adelphi University buvo pavadintas "Top 50" mokyklų sąraše JAV dėl žaidimų kūrimo ir kūrimo per animacijos karjeros apžvalgą.

BEST VILNIAUS UNIVERSITETAS, VYKDANČIOS VYSTYMO CENTRAS JAV

"ClickitTicket" pavadino "Adelphi PAC" vienu iš 35 geriausių universiteto scenos menų centrų šalyje, remdamasi savo puikiais technologijomis ir kūrybiškumu.

TOP 50 INTERNETO SPORTO VALDYMO PROGRAMOS

Adelphi University buvo įtrauktas į nacionalinių Top 50 Online Master's in 2018 m. Sporto vadybos programų sąrašą, kurį pateikė internetinis verslo mokymas ir karjeros vadovas "Top Management Degrees".

Atsižvelgdama į išskirtinius mokyklos skirtumus, Adelphi didžiuojasi savo reputacija už akademikų kompetenciją, lengvosios atletikos patirties mokymą ir investicijų grąžą. Universitetas ir toliau išstums į save, kad pasiūlytų išskirtines mokymosi ir paslaugų galimybes, kurios leistų studentams ir visai bendruomenei augti.

"Teacher.org" 2016 m. Rugpjūčio mėn. "Best Colleges for Master's Education" surinko Adelphi University Nr.13 iš jų sąrašo iš 352 kvalifikacinių mokyklų.

"Carnegie" ugdymo ugdymo fondas pasirinko 115 JAV koledžų ir universitetų savo 2010 m. Bendrijos užduočių klasifikavimui. Adelphi University buvo gavėjas.

JAV naujienose

"Forbes" įsteigė Adelphi University Nr. 381 savo "Amerikos aukščiausiųjų kolegijų" sąraše.

Adelphi University iš pirmo žvilgsnio

Modernus didmiesčio universitetas su individualiu požiūriu į aukštąjį mokslą.

Adelphi University yra labai apdovanotas, nacionaliniu lygiu įsteigtas, galingai susijęs doktorantūros studijų universitetas, siūlantis išskirtines liberalios meno ir mokslo programas bei profesinį mokymą, kuriame ypač daug dėmesio skiriama Core Four-Arts ir Humanities, STEM ir socialiniams mokslams, verslo ir švietimo profesijoms bei sveikatai ir sveikata. "Adelphi" siekia transformuoti studentų gyvenimą per mažas klases, besimokantįjį mokymąsi ir novatoriškus būdus, kaip paremti studentų sėkmę.

1896 m. Brooklyn mieste įsikūrusi Adelphi yra seniausia seniausia privati ​​bendrojo lavinimo universitete. Šiandien "Adelphi" savo nuostabiame pagrindiniame universiteto miestelyje Garden City, Niujorke, yra tik 23 mylių nuo Niujorko kultūros ir stažuočių galimybių, ir dinamiškuose mokymosi centruose Manhetene, Hudsono slėnyje ir Safolko apskrityje bei internete.

Daugiau nei 100 000 "Adelphi" absolventų įgijo įgūdžių profesionaliai klestėti kaip aktyvūs ir rūpestingi piliečiai, daro įtaką universitetui, jų bendruomenėms ir pasauliui.

Adelphi University istorija

Pažiūrėkite, kaip Adelphis paversta galinga institucija.

Adelphi University šaknys pasiekia 1863 m. Ir įkūrė Adelphi akademiją, privačią parengiamąją mokyklą Brooklyn, Niujorke. Akademija buvo įkurta 1869 m., O jo patikėtinių taryba buvo įpareigota steigti pirmosios klasės įstaigą plačiausiam ir labiausiai išsilavinusiam mokymui ir kuo labiau pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis daugeliui mūsų gyventojų. Mokykla greitai įgijo reputaciją dėl novatoriškos mokymo programos, ypač fizinės kultūros ir ankstyvojo ugdymo.

Svarbus momentas Adelphi istorijoje buvo 1893 m. Akademijos vadovo Charleso Levermore paskyrimas. Suprasti Brooklyno miestą be laisvųjų menų koledžo, Levermore panaudojo galimybę įsteigti Adelphi koledžą. Per pastangas Timothy Woodruff, buvęs Niujorko valstijos gubernatorius ir būsimasis Adelphi patikėtinių tarybos pirmininkas Adelphi koledžas, kuriame dalyvavo 57 studentai ir 16 instruktorių, buvo suteikta chartija - viena iš seniausių chartijų, suteiktų bendrojo lavinimo kolegijai. 1896 m. Birželio 24 d. Niujorko valstijos regentų taryba. Nuo to laiko išduodami laipsniai pagaminti Adelphi koledžo ir Niujorko valstijos universitetų antspaudus, kuriuos pasirašė kolegijos pareigūnai, kancleris ir universiteto sekretorius. Per ateinančius 25 metus akademija liko nepažeista dar atskirai nuo koledžo.

Per ateinančius 100 metų Adelphi augo ir labai pasikeitė. 1929 m. Adelphi University tapo pirmąja privačia, bendrojo lavinimo aukštojo mokslo įstaiga Long Islande. Nuo to laiko per mūsų duris praėjo daugiau nei 100 000 studentų, paliekant ženklą universitetui ir pasauliui.

Šiandien Adelphi klestėja. Mūsų koledžai ir mokyklos apima Menų ir mokslo koledžą; Gordono F. Dernero psichologijos mokykla; apdovanojimų kolegija; Robert B. Willumstad verslo mokykla; Ruta S. Ammono mokykla; slaugos mokykla; socialinio ugdymo mokykla; ir profesinių ir tęstinių studijų kolegija. Mes atnaujinome akademinę bendruomenę ir investavome į mūsų ateitį. Mūsų fakultetas yra pagrindinis būdas užtikrinti, kad mūsų mokiniai gautų aukščiausią išsilavinimą regione ir kad Adelphis ir toliau yra gyvybiškai svarbus mūsų vietinių bendruomenių išteklius. Kadangi mūsų strateginis planas paverstas mūsų ateities vizija, universitetų bendruomenė susibūrė, siekdama bendrų tikslų, orientuotų į stipendijas ir studentų pasiekimus.

Nors universitetai visoje šalyje panaikina fakultetą, Adelphi nuo 2001 m. Samdo daugiau nei 280 naujų profesorių. Dabartinis visą ir neakivaizdžių dėstytojų skaičius yra 956, o studentų / dėstytojų santykis yra 10: 1. Siekdami užtikrinti, kad mūsų mokslininkai turėtų išteklių savo tikslams pasiekti, mes investavome milijonus dolerių į infrastruktūrą. Mes renovavome savo įrenginius; patobulino mūsų technologijas ir sukūrė pažangias klases; žymiai pagerino mūsų bibliotekas - tiek patalpas, tiek kolekcijas; ir investavo į naują įrangą, įskaitant naujausius lazerius dviems naujoms fizikos laboratorijoms, atominį skenavimo mikroskopą ir branduolinio magnetinio rezonanso mašiną chemijos programai, naujus pianinus iš Steinway

Universiteto mokslininkai daug prisideda prie jų disciplinų. Pastaraisiais metais "Adelphi" fakulteto nariai buvo pripažinti "Fulbright" ir "Hartford Scholars", jie gavo finansavimą iš Nacionalinio humanitarinių fondų, Nacionalinių sveikatos institutų ir Nacionalinio mokslo fondo. Socialinio darbo mokykla yra akredituota maksimaliai laiko, kurią suteikia akreditavimo agentūra. Tiesą sakant, mūsų Socialinio darbo mokykla buvo pakartotinai įsteigta, nes Taryba nepateikė rekomendacijų dėl Socialinio darbo švietimo svetainių vertinimo komisijos, o mokyklos savęs studijų dokumentas labai įspūdžia tarybą, kad dabar jis naudojamas kaip reekreditacijos mokymo sesijų modelis kitos programos.

Šiuo metu mūsų mokyklose, mūsų programose, mūsų sporto aikštelėse pagrindiniame Garden City miestelyje ir Manhetene, Hauppauge ir Poughkeepsie centruose klestėja beveik 8000 studentų. Mūsų studentai ieško apdovanojimų ir nacionalinio pripažinimo už savo stipendijas, paslaugas ir lyderystę.

Adelphi taip pat siekia tarnauti savo vietovei, valstybei ir tautybei per savo fakulteto mokslinius tyrimus ir praktiką; stiprinti ryšius tarp profesinių mokyklų ir bendruomenės; iškilmingų kultūrinių renginių įkūrimas kampeliuose; ir iš esmės - būsimų lyderių kartos ugdymas ir informuoti piliečiai, specialistai ir bendruomenės nariai.

Adelphi University misija ir vizija

Misija

Mūsų universitetas transformuoja visų studentų gyvenimus, sukurdamas išskirtinę intelektinės griežtybės, mokslinių tyrimų, kūrybingumo ir gilaus bendruomenės dalyvavimo visose keturiose pagrindinėse srityse: meno ir humanitarinių mokslų, STEM ir socialinių mokslų, profesijų, sveikatos ir sveikatingumo aplinką.

Vizija

Mes tapsime nacionaliniu mastu gerbiamu lyderiu, kuris yra standartinis vertintojas, - iš naujo apibrėžti praktinę ir asmeninę mokinių išsilavinimo vertę, padedant jiems apibrėžti jų sėkmę klasėje, universiteto mieste, karjeros ir bendruomenėse bei už jos ribų.

Vertybės

Mes remiame šešias pagrindines vertybes, kurios parodo bendruomenės tipą, kurio siekiame kurti:

 1. Akademinė kompetencija
 2. Kūrybiškumas ir naujovės
 3. Bendrija ir bendradarbiavimas
 4. Visuotinis supratimas ir įvairovė
 5. Pagarba asmeniui
 6. Tiesa ir vientisumas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate Degrees

Adelphi University

" Adelphi University internetinis mokslų asociacijos pagalbos tarnybų administravimas (AS "ESA") greitai suteikia jums pastangų, leidžiančių įeiti į šią di ... [+]

Sužinokite, ko reikia, kad būtumėte pasiruošę bet kokiam dalykui, o savo išsilavinimą ir karjerą perimsite į kitą lygį.

" Adelphi University internetinis mokslų asociacijos pagalbos tarnybų administravimas (AS "ESA") greitai suteikia jums pastangų, leidžiančių įeiti į šią dinaminę, sudėtingą ir naudingą lauką. Jūs ne tik gausite praktinių žinių ir įgūdžių, kuriuos galėsite nedelsdami taikyti savo profesijai, bendruomenei ir gyvenimui, bet ir karjeros skatinimo pažymėjimus.

Mūsų aukščiausio lygio mokymo planas visais pavojaus planavimais taikomas visose disciplinose, organizacijose, pramonės šakose ir sektoriuose, atveriant duris į įvairias įdarbinimo galimybes avarinių tarnybų srityje. Ji buvo sukurta ir mokoma vadovaujančių pedagogų, mokslo darbuotojų ir praktikų, daugelis iš jų turi patirties, susijusios su pagrindiniais planuojamais ir nenumatytais įvykiais, įskaitant prezidento vizitus, pasaulinius susitikimus, teroristų išpuolius, sveikatos epidemijas, ekstremalias transporto situacijas ir stichines nelaimes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis sertifikatas

Adelphi University

Paruoškite giliai naudingą karjerą su internetine pažangiąja autizmo ir sunkių ar daugialypių sutrikimų sertifikatų programa (Išplėstinė ASMD) ir autizmo spektro sutrikim ... [+]

Gaukite žinias, gaukite pripažinimą ir įsitraukite į karjeros pažangą mūsų sertifikavimo programose.

Paruoškite giliai naudingą karjerą su internetine pažangiąja autizmo ir sunkių ar daugialypių sutrikimų sertifikatų programa (Išplėstinė ASMD) ir autizmo spektro sutrikimais (Advanced ASD), kurias siūlo Ruth S. Ammono mokykla. Programos suteikia išskirtinai didelę mokymosi patirtį, žinias, kurias galite nedelsiant pritaikyti darbovietėje, ir vertingas mokymo pažymėjimas.

Jie taip pat siūlo unikalią galimybę studijuoti ir susipažinti su Stepheno Shore'u, ed.D., nacionaliniu mastu žinomu akademikų ir Adelphi University fakulteto nariu, kurio kompetencija yra visiškai informuota apie savo patirtį autizmo spektro srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Adelphi University

Paruoškite giliai naudingą karjerą su internetine pažangiąja autizmo ir sunkių ar daugialypių sutrikimų sertifikatų programa (Išplėstinė ASMD) ir autizmo spektro sutrikim ... [+]

Gaukite žinias, gaukite pripažinimą ir įsitraukite į karjeros pažangą mūsų sertifikavimo programose.

Paruoškite giliai naudingą karjerą su internetine pažangiąja autizmo ir sunkių ar daugialypių sutrikimų sertifikatų programa (Išplėstinė ASMD) ir autizmo spektro sutrikimais (Advanced ASD), kurias siūlo Ruth S. Ammono mokykla. Programos suteikia išskirtinai didelę mokymosi patirtį, žinias, kurias galite nedelsiant pritaikyti darbovietėje, ir vertingas mokymo pažymėjimas.

Jie taip pat siūlo unikalią galimybę studijuoti ir susipažinti su Stepheno Shore'u, ed.D., nacionaliniu mastu žinomu akademikų ir Adelphi University fakulteto nariu, kurio kompetencija yra visiškai informuota apie savo patirtį autizmo spektro srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Adelphi University

Adelphi University sukūrė kokybišką, akademiškai griežtą anglų-ispanų vertimo studijų sertifikato programą, suteikiančią dvikalbius asmenis galimybę greitai ir patogiai p ... [+]

Gaukite savo dvikalbį įgūdžių ir absolventą, pasiruošę pasinaudoti karjeros galimybėmis sparčiai besiplečiančiame sektoriuje.

Adelphi University sukūrė kokybišką, akademiškai griežtą anglų-ispanų vertimo studijų sertifikato programą, suteikiančią dvikalbius asmenis galimybę greitai ir patogiai plėtoti įgūdžius, kurie yra labai populiarūs.

Programa yra atvira visuomenei. Jūs neturite būti "Adelphi" moksleiviu, kad galėtum užsiregistruoti kursuose ir galėtų apsigyventi bet kurioje pasaulio vietoje. Visiškai internetinis, instruktoriaus vadovaujamas neakreditinės anglų / ispanų kalbos sertifikatas parengia absolventus priimti Amerikos Translatorių asociacijos (ATA) sertifikavimo egzaminą ir gali būti baigtas po šešių iki aštuonių mėnesių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Adelphi University

" Adelphi University internetinis aukštojo mokslo pažymėjimas ekstremalių situacijų valdyme efektyviai ir efektyviai aprūpina moksleivius žiniomis ir įgūdžiais, kuri ... [+]

Gaukite žinias, įgūdžius ir įžvalgas iš pramonės lyderių ir uždirbkite karjeros skatinimo pažymėjimus pagal savo tvarkaraštį.

" Adelphi University internetinis aukštojo mokslo pažymėjimas ekstremalių situacijų valdyme efektyviai ir efektyviai aprūpina moksleivius žiniomis ir įgūdžiais, kurie taikomi kiekvienai disciplinai ir pramonei, tik per vienerius metus. Kaip parodė neseniai įvykiai, bet kokio dydžio ir kiekvieno regiono organizacijų vadovai turi būti pasirengę įvykus avarinėms situacijoms. Nepriklausomai nuo jūsų profesijos, uždirbdami savo Adlifi internetinį leidimą valdyti avarijas, galite pritaikyti avarinio valdymo principus savo darbo vietoje, bendruomenėje ir gyvenime.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Garden City
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
1 South Ave
NY 11530 Garden City, New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė