Oficialus aprašymas


Graduate Management Admission Test arba Tarptautinės mokyklos mokykla (SIS) Amerikos universitete suprantama, kad sudėtingiems visuotiniams iššūkiams reikia tarpdisciplininių, bendrų sprendimų. Įvairios SIS bendruomenės vienija paslaugos idėja.

Ekspertų fakultetas, pagalbiniai darbuotojai ir atliktų bendraamžių tinklas paruošia studentus karjerai tarptautiniuose reikaluose, atkreipiant dėmesį į tarpkultūrinį jautrumą ir supratimą, profesinę patirtį ir stiprius analitinius įgūdžius. Užsienio politikos žurnalas SIS nuolat vertinamas kaip dešimta tarptautinių reikalų mokyklos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

American University - School of International Service (SIS)

AU tarptautinių santykių magistro laipsnį jungia pažangių tarptautinių santykių teorija ir metodai, kurių koncentracija yra pasaulinio saugumo ir konfliktų sprendimo ar t ... [+]

Graduate Management Admission Test arba online magistras tarptautinių santykių yra specialiai sukurta siekiant suteikti studentams pažangių tarptautinių santykių temas, taip pat specializacija tarpdisciplininę profesinę sritį. Dabartinė koncentracija apima pasaulinio saugumo ir konfliktų sprendimo ir tvarios tarptautinės plėtros.

Studentai ir fakulteto nariai sąveikauja realiu laiku per savaitines tiesiogines internetines klases, pateiktas per naujovišką vaizdo konferencijų platformą. Studentai turėtų baigti kursinius darbus ir skaitymus prieš šias mažas diskusijas.

Naudodamiesi naujoviškomis technologijomis ir realiomis įkvepiančiomis patirtimis, Tarptautiniai santykiai internete sujungia pasaulinės internetinės programos lankstumą, taikant griežtą, kokybišką ir klasterio sąveiką tarp universitetų patirties. Studentai iš programos gauna:... [-]

Anglų
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba