A.T. Still University, Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

AT Still Sveikatos mokslų universitetas yra mokymosi centru pagrįstas universitetas, skirtas parengti aukštos kvalifikacijos specialistus per naujoviškas akademines programas su įsipareigojimu tęsti osteopatijos paveldą ir sutelkti dėmesį į asmens sveikatos priežiūros, stipendijų, bendruomenės sveikatos, tarpprofesinio švietimo, įvairovės ir nepakankamai populiacijos.

Sužinokite daugiau apie AT Still University

AT Still University (ATSU) yra osteopatinės sveikatos priežiūros įstaiga, įkūrusi 1892 m. Andrew Taylor Still. Kaip pagrindinis sveikatos mokslų universitetas, ATSU yra sudarytas iš dviejų universitetų (Kirksville, MO, ir Mesa, Ariz.) Daugiau nei 200 hektarų su šešiomis prestižinėmis mokyklomis. Mokymosi aplinka apima gyvenamuosius ir internetinius su sveikatos priežiūra susijusius aukštojo mokslo laipsnius bei bendruomenines partnerystes visame pasaulyje. ATSU turi daugiau nei 700 darbuotojų, skirtų ne pelno siekiančiai misijai, o vidutiniškai per metus mokosi daugiau nei 3100 studentų iš 35 šalių.


Mūsų mokykla yra žinoma dėl savo pranašumo kaip daugiadalykio sveikatos priežiūros pedagogo. Universitetas orientuotas į osteopatinės medicinos pagrindų įkūrimo ir šiuolaikinio mokslo pažinimo integravimą. ATSU nuolatos gavo skirtumus kaip aukštąjį išsilavinimą turinčių sveikatos mokslų universitetas, turintis geriausio mokymo programą ir bendruomenės informavimo misiją tarnauti nepakankamai. Universitetas turi turtingą lyderystę tiek sveikatos priežiūros švietime, tiek tarpusavyje susijusiuose tyrimuose./>

ATSU įkūnija studentų užuojautą, patirtį ir žinias, reikalingas visam asmeniui spręsti ir formuoti sveikatos priežiūros paslaugas bendruomenėse, kuriose yra didžiausi poreikiai. Įkvėptas įtakoti visišką sveikatos priežiūrą, ATSU absolventai prisideda prie integruotos sveikatos priežiūros ateities, tuo pačiu užtikrinant savitarpio aistra jų bendruomenėse.

AT Still University yra akredituota Aukštojo mokymosi komisijos.

Aukštojo mokslo studijų kolegija

AT Still University universiteto absolventų sveikatos studijų koledžas siekia pateikti išsamias ir tinkamas žiniatinklio sveikatos valdymo žinias per aukščiausios kokybės, novatorišką internetinį išsilavinimą.


Kolegijos studijų programos suteikia sveikatos priežiūros specialistams galimybę įgyti prestižinį sveikatos priežiūros sektoriaus laipsnį. Sveikatos studijų koledžo pasirinktys yra: sveikatos specialistų švietimo daktaras, sveikatos mokslų daktaras, sveikatos administravimo daktaras, sveikatos administravimo magistras, visuomenės sveikatos magistras, visuomenės sveikatos magistras - dantų akcentas ir magistro laipsnis Kineziologija./>

ATSU "Graduate Health Studies" koledžas įkūnija ATSU pagrindinius osteopatinių vaistų principus. Nuo 1892 m. Andrew Taylor Still principai buvo mūsų pagrindiniai principai ir tapo osteopatiniu sveikatos priežiūros švietimo modeliu visame pasaulyje.

Sveikatos valdymas yra viena iš sparčiausiai augančių profesijų šiandien, plečiant galimybes iš tiesų pasikeisti bendruomenėse, kuriose esate. Sveikatos priežiūrai šiandien ir ateityje reikia daugiau suinteresuotų ir nuoširdžių lyderių, kad įveiktume prieš mus iššūkius.

ATSU-CGHS išsiskiriančios internetinės doktorantūros ir magistro programos suteikia lankstumą, reikalingą specialistams, kurie atitinka savo karjeros plėtros tikslus. Gyvenimo aprašymas atspindi naujausius pasiekimus šioje pramonės šakoje ir pasiruošia absolventams aktyviai judėti nuolat besikeičiančiam sveikatos priežiūros potvyniui. ATSU Online studentai taip pat turi galimybių įgyti realiosios medicinos patirties savo gimtinėse, kitose šalies vietose ir visame pasaulyje.

Absolventai tampa 125 metų kompetencijos istorijos dalimi ir yra susietos su specialistų šeima, kuriai reikalinga daugiausiai aistra.

Mūsų programos

  • Sveikatos administravimo magistras
  • Visuomenės sveikatos magistras
  • Visuomenės sveikatos magistras - Dantų akcentas
  • Kineziologijos magistras
  • Sveikatos administracijos gydytojas
  • Sveikatos ugdymo daktaras
  • Sveikatos mokslų daktaras

Vietos

Kirksvilis

Address
800 W. Jefferson St.
MO 6350 Kirksvilis, Misūris, Jungtinės Amerikos Valstijos