Read the Official Description

Mūsų istorija

Šimtmečius Šventoji Biblija yra įkvėpimo šaltinis žmonėms visame pasaulyje, ir šiandien ji yra plačiausiai naudojama knyga. Tai yra mūsų šiuolaikinio pasaulio dalis ir įtakojo šiandieninės Vakarų kultūros pamatus. Izraelio Biblijos studijų institutas siekia, kad Biblija būtų prieinama žmonėms visame pasaulyje per Biblijos studijas ir kalbos kursus, kuriuose mokiniai susisiekia su mokytojais Šventojoje Žemėje, kad mokytų originalias Senojo ir Naujojo Testamento kalbas ir patiems interpretuotų sakralinius tekstus atrasti senovės Biblijos žemę, kur įvyko istorijos.

Populiariausi pasirodymai pagal tradicijas

Izraelio Biblijos studijų institutas bendradarbiauja su Jeruzalės hebrajų universitetu, vienu iš pirmaujančių Izraelio akademiniu institutu ir vienu iš pasaulyje pirmaujančių Biblijos tyrimų institutų, ilgą ir didžią istorinę akademinę kompetenciją ir lyderystę biblinių kalbų ir studijų srityse. Mes norime dalintis šiomis žiniomis su žmonėmis iš viso pasaulio, programas, kurias sukūrė pirmaujančios Biblijos mokslininkai ir švietimo ekspertai, ir turi ilgametę patirtį, kaip pirmaujanti internetinė Biblijos studijų institutas. Visi klasikiniai kalbos kursai, kuriuos siūlome, yra visiškai akredituojami Jeruzalės hebrajų universiteto, o studijų kreditai, kuriuos gauna studentai, pripažįstami universitetų visame pasaulyje.

Įsišaknijęs Izraelyje ir judaizmas

Studentai gauna pilną švietimo patirtį visiškai naująja dimensija, kuri panardina į tekstus, žemę, kalbą ir Biblijos kultūrą. Mūsų palaikoma ir socialinė mokymosi aplinka užtikrina, kad moksleiviai akademiškai suabejojo ​​gilia Biblijos studija. Kursus vadovauja profesionalūs ir aistringi Šventosios žemės ir Izraelio mokytojai, o Izraelio Biblijos studijų institutas yra pripažintas Izraelio ir pasaulio kaip prestižinės bibliotekų kalbos, kultūros ir istorijos studijų akademijos.

Anytime, visur

Izraelio Biblijos studijų institutas suteikia studentams stiprią ir palaikančią bendruomenę kartu su pažangiomis technologijomis, kurios leidžia mūsų gyvenimo kursus prieiti visame pasaulyje. Studentai gali mokytis savo tempu ir net savo gimtąja kalba.

Programs taught in:
Anglų
Vokiečių
Ispanų
Prancūzų kalba
Portugalų
Korėjiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Israel Institute of Biblical Studies

Biblijos graikų kalba yra dviejų žingsnių kursas, kuriame jūs mokate išmokti graikų raidžių ir senovės graikų sintaksę. Jūs taip pat sužinosite, kaip vertimai pakeitė tik ... [+]

Biblijos graikų kalba yra dviejų žingsnių kursas, kuriame jūs mokate išmokti graikų raidžių ir senovės graikų sintaksę. Jūs taip pat sužinosite, kaip vertimai pakeitė tikrąją naujojo testamento tekstų reikšmę per amžius.

pradedantysis

Perskaitykite Šventąją Bibliją, kaip ji buvo parašyta iš pradžių, ir sužinokite kiekvieno žodžio esmę. Sužinokite Biblijos graikų ir gilesnį supratimą apie Naująjį Testamentą.

pagerintas

Kaip ir A kurse, gramatines temas ir žodyną iliustruoja originalios eilutės, kurios papildo Evangelijas pavyzdžiais iš Paulino raidžių ir žydų istoriko, kuris gyveno tuo pačiu metu, pirmajame amžiuje AD, Flaviuso Juozapo raštų. Šiuos pasirinkimus lydi krikščionių ir žydų menas, daugiausia iš romėnų, bizantiečių ir viduramžių laikų. Ypač pabrėžiamas glaudus ryšys tarp dviejų testamentų, tiek lingvistiškai, tiek literatūriškai.... [-]

Izraelis Israel Online Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
November 2019
Ištęstinės
9 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Israel Institute of Biblical Studies

Šis kursas supažindina hebrajų Bibliją, leidžianti pradėti savo kelionę aiškinimo senovės šventų tekstų su mokytoju Izraelyje ir jo bendraklasiai iš viso pasaulio. ... [+]

Šis kursas supažindina jus su Hebrajų Biblija, Kad būtų galima pradėti savo kelionę aiškinimo senovės šventų tekstų su mokytoju Izraelyje ir jo bendraklasiai iš viso pasaulio.

pradedantysis

Atrasti Bibliją ir įgyti gilesnį supratimą apie Raštus. Skaityti hebrajų Bibliją originalo kalba ir atrasti paslaptis, kad buvo paslėptas šimtmečius.

kvalifikuotas

Gauk arčiau nei kada nors Šventojo Rašto, kaip jie iš pradžių buvo parašyta tuo pačiu metu buvo tiriamas prasmę Už kiekvieną žodį ir Biblijos istorijos.

tarpinis

Paimkite savo Biblijos studijas į naują lygį, tobulinant savo įgūdžius Biblijos hebrajų. Studijuoti senovės tekstus originalo kalba ir išmokti interpretuoti save.... [-]

Izraelis Israel Online Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
October 2019
Ištęstinės
9 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Israel Online, IL
Location address
USA Online, US