International Telematic University UNINETTUNO

Įvadas

Oficialus aprašymas

International Telematic University UNINETTUNO yra vienintelis Italijos nuotolinio mokymo universitetas, kurį sėkmingai įvertino Italijos aukštojo mokslo kokybės ministro agentūra ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw). UNINETTUNIO, įsteigtas 2005 m. Balandžio 15 d. Dekretu Italijos švietimo, universiteto ir mokslinių tyrimų ministerijos, teikia universitetines studijas bakalauro ir magistro studijų teisine veikla visame pasaulyje. UNINETTUNO laikosi Bolonijos proceso rekomendacijų ir teikia universitetų kreditus pagal standartinę ECTS - Europos kreditų perkėlimo sistemą.

UNINETTUNO yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių nuotolinių studijų universitetų ir neseniai laimėjo keletą tarptautinių apdovanojimų už Europos nuotolinių studijų universitetų asociacijos (EADTU) E-mokymosi platformos kompetenciją. IELA apdovanojimas už geriausią e-mokymosi portalą buvo pristatytas UNINETTUNO, remiantis jo tyrimais, žiniomis ir nuotolinio mokymo plėtra. Tarptautinės nuotolinių studijų asociacijos (EADTU) valdybos narys, Tarptautinės nuotolinių studijų universitetų asociacijos (EADTU) valdybos atstovas, Tarptautinės tarybos nuotolinio mokymo Pietų Europoje ir Viduržemio jūros regione atstovas, pripažintas UNESCO universitetuose, siekiančiose pasiekti Jungtinių Tautų 2030 m. LNG tikslų (https: //goo.gl/jmiif7) ir įtrauktas į UNESCO asociacijos IAU - Tarptautinės universitetų asociacijos narį.

UNINETTUNO turi 6 skyrius, 25 laipsnių kursus ir daugiau nei 163 egzaminų centrus visame pasaulyje. Šiandien UNINETTUNO turi daugiau nei 16 000 studentų iš 160 šalių, yra palydovinio daugiakalbio televizijos kanalo, kuris yra nemokamas ore, platforma mokymui ir mokymui nuotoliu, kurį galima rasti internete 5 kalbomis (arabų, italų, anglų, graikų, prancūzų).

Atsižvelgiant rimtai į problemą, susijusią su bloga mokymo kokybe kai kuriose nuotolinio mokymo įstaigose visame pasaulyje, dėl stiprios partnerystės su tradiciniais universitetais, UNINETTUNO dėstytojai yra atrinkti iš geriausių dėstytojų iš tradicinių universitetų partnerių.

UNINETTUNO užtikrina aukštus mokymo standartus skaitmeninėje aplinkoje, nes unikalus mokymosi ir mokymo modelis yra atstumas naudojant naujas technologijas ir unikali platforma, kuri skatina ir palaiko pasiekimus kartu su asmenine plėtra. UNINETTUNO studentai gali sekti programas ir gauti galiojančius studijų pavadinimus ir universitetus kreditus visur, be laiko ir erdvės apribojimų, universitete be sienų (https://goo.gl/gie8e1).

Kaip mokytis

Interneto mokymo veikla vyksta internetinėje makrokomandoje, vadinama didaktiniu kibernetine erdve. Didaktinėje kibernetinėje erdvėje treniruočių ir mokymosi procesas vyksta, o pasiekimai įvairūs naudojant individualų prisijungimo vardą ir slaptažodį, atsižvelgiant į žaidėjų vaidmenį švietimo keliu: dėstytojai, dėstytojai ir studentai. Užsiėmimai ir internetinė užsakomoji veikla yra prieinama visą parą kartu su tiesiogine transliacija, virtualiosiomis klasėmis ir registruotomis klasėmis (https://goo.gl/jY26qD).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba
  • Italų
  • Arabiškas

Matyti Online Bakalauras » Matyti Online Magistras » Matyti DBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Ekonomikos ir verslo vadybos bakalauro laipsnis

Internetinės Dieninės 3 metų Registracija galima Italija Rome

Programa aprūpina studentus įgūdžiais ir pasitikėjimu savimi, kad galėtų efektyviai valdyti ir prisitaikyti prie daugybės konkurencingų ir nuolat besikeičiančių verslo aplinkos tarptautinėje arenoje. [+]

Programa aprūpina studentus įgūdžiais ir pasitikėjimu savimi, kad galėtų efektyviai valdyti ir prisitaikyti prie daugybės konkurencingų ir nuolat besikeičiančių verslo aplinkos tarptautinėje arenoje.

Ekonomikos ir vadybos bakalauras suskirstytas į du pagrindinius kelius:

Verslo vadyba: tarptautinis valdymo kelias anglų kalba;Finansų valdymas: tarptautinis kelias, skirtas verslo valdymui, ypatingą dėmesį skiriant finansinėms problemoms anglų kalba.

"Business Management Pathway leidžia studentams:

1) plėtoti įgūdžius, susijusius su verslo administravimu ir valdymu;

... [-]

Kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnis

Internetinės Dieninės 3 metų Registracija galima Italija Rome

Bakalauro studijų kursas skirtas mokyti specialistus, kurie gali dalyvauti analizuojant, projektuojant, įgyvendinant ir valdant sistemas informacinių technologijų, automatikos ir valdymo inžinerijos srityse. [+]

Bakalauro studijų kursas skirtas mokyti specialistus, kurie gali dalyvauti analizuojant, projektuojant, įgyvendinant ir valdant sistemas informacinių technologijų, automatikos ir valdymo inžinerijos srityse.

Programos tikslas - suteikti platų metodologinių ir techninių įgūdžių spektrą informacijos inžinerijos srityje, siekiant sukurti profesionalų, turinčių didelį lankstumą ir prisitaikymą prie rinkos poreikių. Tai taip pat suteikia tvirtą pasirengimą matematikoje ir fizikoje, taip suteikiant įrankius ir mokslines metodikas, reikalingas griežtai sprendžiant inžinerines problemas.

Todėl šio kurso tikslai yra: viena vertus, kad būtų užtikrintas tvirtas, bendrasis mokslinis ir metodinis pasirengimas, ir, kita vertus, sukurti labai specializuotą profesionalą. Dėl šios priežasties išsamiau aptariamos bendrosios mokslinės ir inžinerijos metodologijos (siekiant kurti metodinius gebėjimus sudėtingų inžinerinių problemų analizėje, modeliavime ir formulavime), tuo tarpu siūlomi daugiau techniškai pažangių kursų, kad būtų galima užbaigti studentų kompetencijas, pristatančias metodikas, techniniai sprendimai ir taikymas konkrečiuose sektoriuose.... [-]


Vadybos inžinerijos bakalauro laipsnis

Internetinės Dieninės 3 metų Registracija galima Italija Rome

Vadybos inžinerijos bakalauro laipsnis skirtas mokyti studentus, kurie gali spręsti problemas, susijusias su gamybos ir logistikos sistemų, modelių procesų ir sąveikos su kitomis korporacinėmis sistemomis projektavimu ir valdymu, veiklos rezultatų nustatymu, siūlomomis ir įdiegiančiomis patobulinimų. [+]

Vadybos inžinerijos bakalauro laipsnis skirtas mokyti studentus, kurie gali spręsti problemas, susijusias su gamybos ir logistikos sistemų, modelių procesų ir sąveikos su kitomis korporacinėmis sistemomis projektavimu ir valdymu, veiklos rezultatų nustatymu, pasiūlymų teikimu ir tobulinimu. Be to, pasibaigus mokymui, kuris suskirstytas į du skirtingus kursus, studentas tampa kompetentingu dalyvauti kompanijoje susidūręs su praktine veikla, taikydamas savo metodologines žinias tiek organizacinių, tiek vadybinių aspektų požiūriu kontroliuoti gamybos sistemas.

Vadybos inžinierius gauna pagrindinį išsilavinimą, kuris sujungia fizinių ir matematinių mokslų žinias, bendras visoms inžinerijos laipsniams, pagrindinį turinį disciplinų, kurios apibrėžia pramonės sektorių, su supratimu pagrindinių elementų ekonominės analizės ir organizacinės ir techninės sprendimų priėmimas. Tai yra pagrindas kurti patirtį taikant metodiką ir naudojant įrankius sudėtingų sistemų valdymui, būtent:... [-]


Magistras

Meistras apie vandens sąmoningumą, sąmoningumą ir valdymą

Internetinės Dieninės 1 metai Registracija galima Italija Rome

Sukurtas magistro kursas "Vandens sąmoningumas, sąmoningumas, žinios ir valdymas", kuris siūlo aukšto lygio visapusišką mokymą vandens ir vandens išteklių klausimais, daugiausia dėmesio skiriant plėtojant tvirtą vandens kultūrą ir remiantis du pagrindiniai aspektai, kuriuos atspindi supratimas ir plačiai paplitęs ir integracinis požiūris į vandenį kaip pagrindinį gyvenimo šaltinį. [+]

Sukurtas magistro kursas "Vandens sąmoningumas, sąmoningumas, žinios ir valdymas", kuris siūlo aukšto lygio visapusišką mokymą vandens ir vandens išteklių klausimais, daugiausia dėmesio skiriant plėtojant tvirtą vandens kultūrą ir remiantis du pagrindiniai aspektai, kuriuos atspindi supratimas ir plačiai paplitęs ir integracinis požiūris į vandenį kaip pagrindinį gyvenimo šaltinį.

Per videolaisonus ir tiesiogines transliacijas klases su profesoriais, atrinktais iš geriausių sektoriaus ekspertų, magistro kursas siūlo mokymus, orientuotus į pasaulines vertybes ir žinias, tačiau turintį vietos vertikalizaciją ir pritaikymus.

Papildomas verslininkų, vadovų, valstybės tarnautojų, diplomatų ir mokslininkų indėlis yra naudingas siekiant dalytis valdymo patirtimi, kuri yra tinkama teorinio mokymosi ir praktinių taikomųjų priemonių sąveikai, kuri palengvina ir skatina visame pasaulyje veikiančių žmonių ir socialiniai santykiai.... [-]


Kontaktai
Socialiniai tinklai