Read the Official Description

International Telematic University UNINETTUNO yra vienintelis Italijos nuotolinio mokymo universitetas, kurį sėkmingai įvertino Italijos aukštojo mokslo kokybės ministro agentūra ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw). UNINETTUNIO, įsteigtas 2005 m. Balandžio 15 d. Dekretu Italijos švietimo, universiteto ir mokslinių tyrimų ministerijos, teikia universitetines studijas bakalauro ir magistro studijų teisine veikla visame pasaulyje. UNINETTUNO laikosi Bolonijos proceso rekomendacijų ir teikia universitetų kreditus pagal standartinę ECTS - Europos kreditų perkėlimo sistemą.

UNINETTUNO yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių nuotolinių studijų universitetų ir neseniai laimėjo keletą tarptautinių apdovanojimų už Europos nuotolinių studijų universitetų asociacijos (EADTU) E-mokymosi platformos kompetenciją. IELA apdovanojimas už geriausią e-mokymosi portalą buvo pristatytas UNINETTUNO, remiantis jo tyrimais, žiniomis ir nuotolinio mokymo plėtra. Tarptautinės nuotolinių studijų asociacijos (EADTU) valdybos narys, Tarptautinės nuotolinių studijų universitetų asociacijos (EADTU) valdybos atstovas, Tarptautinės tarybos nuotolinio mokymo Pietų Europoje ir Viduržemio jūros regione atstovas, pripažintas UNESCO universitetuose, siekiančiose pasiekti Jungtinių Tautų 2030 m. LNG tikslų (https: //goo.gl/jmiif7) ir įtrauktas į UNESCO asociacijos IAU - Tarptautinės universitetų asociacijos narį.

UNINETTUNO turi 6 skyrius, 25 laipsnių kursus ir daugiau nei 163 egzaminų centrus visame pasaulyje. Šiandien UNINETTUNO turi daugiau nei 16 000 studentų iš 160 šalių, yra palydovinio daugiakalbio televizijos kanalo, kuris yra nemokamas ore, platforma mokymui ir mokymui nuotoliu, kurį galima rasti internete 5 kalbomis (arabų, italų, anglų, graikų, prancūzų).

Atsižvelgiant rimtai į problemą, susijusią su bloga mokymo kokybe kai kuriose nuotolinio mokymo įstaigose visame pasaulyje, dėl stiprios partnerystės su tradiciniais universitetais, UNINETTUNO dėstytojai yra atrinkti iš geriausių dėstytojų iš tradicinių universitetų partnerių.

UNINETTUNO užtikrina aukštus mokymo standartus skaitmeninėje aplinkoje, nes unikalus mokymosi ir mokymo modelis yra atstumas naudojant naujas technologijas ir unikali platforma, kuri skatina ir palaiko pasiekimus kartu su asmenine plėtra. UNINETTUNO studentai gali sekti programas ir gauti galiojančius studijų pavadinimus ir universitetus kreditus visur, be laiko ir erdvės apribojimų, universitete be sienų (https://goo.gl/gie8e1).

Kaip mokytis

Interneto mokymo veikla vyksta internetinėje makrokomandoje, vadinama didaktiniu kibernetine erdve. Didaktinėje kibernetinėje erdvėje treniruočių ir mokymosi procesas vyksta, o pasiekimai įvairūs naudojant individualų prisijungimo vardą ir slaptažodį, atsižvelgiant į žaidėjų vaidmenį švietimo keliu: dėstytojai, dėstytojai ir studentai. Užsiėmimai ir internetinė užsakomoji veikla yra prieinama visą parą kartu su tiesiogine transliacija, virtualiosiomis klasėmis ir registruotomis klasėmis (https://goo.gl/jY26qD).

Programs taught in:
Anglų
Prancūzų kalba
Italų
Arabiškas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

International Telematic University UNINETTUNO

Programa aprūpina studentus įgūdžiais ir pasitikėjimu savimi, kad galėtų efektyviai valdyti ir prisitaikyti prie daugybės konkurencingų ir nuolat besikeičiančių verslo ap ... [+]

Programa aprūpina studentus įgūdžiais ir pasitikėjimu savimi, kad galėtų efektyviai valdyti ir prisitaikyti prie daugybės konkurencingų ir nuolat besikeičiančių verslo aplinkos tarptautinėje arenoje.

Ekonomikos ir vadybos bakalauras suskirstytas į du pagrindinius kelius:

Verslo vadyba: tarptautinis valdymo kelias anglų kalba;Finansų valdymas: tarptautinis kelias, skirtas verslo valdymui, ypatingą dėmesį skiriant finansinėms problemoms anglų kalba.

"Business Management Pathway leidžia studentams:

1) plėtoti įgūdžius, susijusius su verslo administravimu ir valdymu;

... [-]
Italija Rome
Registracija galima
Dieninės
3 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Telematic University UNINETTUNO

Bakalauro studijų kursas skirtas mokyti specialistus, kurie gali dalyvauti analizuojant, projektuojant, įgyvendinant ir valdant sistemas informacinių technologijų, automa ... [+]

Bakalauro studijų kursas skirtas mokyti specialistus, kurie gali dalyvauti analizuojant, projektuojant, įgyvendinant ir valdant sistemas informacinių technologijų, automatikos ir valdymo inžinerijos srityse.

Programos tikslas - suteikti platų metodologinių ir techninių įgūdžių spektrą informacijos inžinerijos srityje, siekiant sukurti profesionalų, turinčių didelį lankstumą ir prisitaikymą prie rinkos poreikių. Tai taip pat suteikia tvirtą pasirengimą matematikoje ir fizikoje, taip suteikiant įrankius ir mokslines metodikas, reikalingas griežtai sprendžiant inžinerines problemas.

Todėl šio kurso tikslai yra: viena vertus, kad būtų užtikrintas tvirtas, bendrasis mokslinis ir metodinis pasirengimas, ir, kita vertus, sukurti labai specializuotą profesionalą. Dėl šios priežasties išsamiau aptariamos bendrosios mokslinės ir inžinerijos metodologijos (siekiant kurti metodinius gebėjimus sudėtingų inžinerinių problemų analizėje, modeliavime ir formulavime), tuo tarpu siūlomi daugiau techniškai pažangių kursų, kad būtų galima užbaigti studentų kompetencijas, pristatančias metodikas, techniniai sprendimai ir taikymas konkrečiuose sektoriuose.... [-]

Italija Rome
Registracija galima
Dieninės
3 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

International Telematic University UNINETTUNO

Jūrų ir laivybos valdymo magistras buvo sukurta International Telematic University UNINETTUNO , siekiant suteikti jūrų laivybos vadybininkams ir laivybos sektoriaus lyder ... [+]

Įvadas

Jūrų ir laivybos vadybos magistro programą sukūrė International Telematic University UNINETTUNO , siekdamas suteikti reikalingas žinias ir patirtį laivybos ir jūrų sektoriaus vyresniesiems vadovams bei lyderiams. Pagrindinis dėmesys skiriamas laivybos ir jūrų valdymui tarptautiniu ir vietos lygiu, o programa remiasi naujausia žinių ir įrodymų sistema, leidžiančia palyginti skirtingas šalis ir sistemas.

Programa daugiausia dėmesio skiriama laivybos, verslo, vadybos ir jūrų mokslo bei technologijų švietimui, laivybos pramonės kompetencijai, moksliniams tyrimams ir plėtrai.

"Jūrinių studijų" programa lemia Tarptautinės jūrų ir laivybos vadybos magistro laipsnį. Jūrininkystės stažuotė, taip pat lauko vizitai papildo mokymosi patirtį.... [-]

Italija Rome
January 2020
Dieninės
18 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

International Telematic University UNINETTUNO

Sukurtas magistro kursas "Vandens sąmoningumas, sąmoningumas, žinios ir valdymas", kuris siūlo aukšto lygio visapusišką mokymą vandens ir vandens išteklių klaus ... [+]

Sukurtas magistro kursas "Vandens sąmoningumas, sąmoningumas, žinios ir valdymas", kuris siūlo aukšto lygio visapusišką mokymą vandens ir vandens išteklių klausimais, daugiausia dėmesio skiriant plėtojant tvirtą vandens kultūrą ir remiantis du pagrindiniai aspektai, kuriuos atspindi supratimas ir plačiai paplitęs ir integracinis požiūris į vandenį kaip pagrindinį gyvenimo šaltinį.

Per videolaisonus ir tiesiogines transliacijas klases su profesoriais, atrinktais iš geriausių sektoriaus ekspertų, magistro kursas siūlo mokymus, orientuotus į pasaulines vertybes ir žinias, tačiau turintį vietos vertikalizaciją ir pritaikymus.

Papildomas verslininkų, vadovų, valstybės tarnautojų, diplomatų ir mokslininkų indėlis yra naudingas siekiant dalytis valdymo patirtimi, kuri yra tinkama teorinio mokymosi ir praktinių taikomųjų priemonių sąveikai, kuri palengvina ir skatina visame pasaulyje veikiančių žmonių ir socialiniai santykiai.... [-]

Italija Rome
Registracija galima
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba