ILERNA Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

ILERNA Online Italija

Ispanijoje oficialios internetinės švietimo kvalifikacijos. Pripažįstamos sveikatos profesijos Italijoje.

Studijuokite aukščiausio lygio internetiniame profesinio mokymo centre Ispanijoje ir įgykite kvalifikaciją verstis sveikatos priežiūros profesija Ispanijos teritorijoje. Įgiję kvalifikaciją, galite kreiptis dėl profesinės kvalifikacijos pripažinimo Italijoje. Per trumpą laiką itališkai, nuotoliniu būdu ir nereikia važiuoti į būstinę Ispanijoje. Nemokama prieiga!

  • Oficiali Ispanijos kvalifikacija internete. Pripažįstamos sveikatos profesijos Italijoje.
  • Studijuokite nuotoliniu būdu su italų kalba parašyta didaktine medžiaga.
  • Egzaminus galite laikyti Italijoje. Nereikia vykti į Ispaniją.

Visiškai itališkai

Jums nereikės vykti į Ispaniją ar mokytis ispanų kalbos, studijuosite internetu. Didaktinė medžiaga bus visiškai parašyta italų kalba, o kelios prezidento pamokos vyks Milane.

Žinoma, egzaminus laikysite italų kalba ir italų kalba. Gavę jūsų sutikimą, mes asmeniškai nagrinėsime prašymą pripažinti šią profesinę kvalifikaciją Italijoje. Jums reikia tik paklausti! Norėdami gauti daugiau paaiškinimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

work flow

Studijos internetu ILERNA

Modulinis užrašas

Turėdami omenyje modulinį, turime omenyje mokymo kursą, sudarytą iš modulių. Kiekvienam semestrui „ ILERNA Online suteikia visus profesinius modulius, numatytus konkrečiame mokymo cikle, jūs esate tas, kuris pasirenka tą, kurį norite studijuoti per semestrą, pagal jūsų poreikius. Be apribojimų ir įsipareigojimų, kurių reikia laikytis. Kitaip tariant, siekiant palengvinti mokymąsi, dalykus pasirenka tik studentas, remdamasis jo lūkesčiais, studijų ritmu ir, svarbiausia, jo poreikiais. Svarbu tai, kad visi moduliai, kurių egzaminus reikia laikyti semestro pabaigoje, yra perkami prieš prasidedant pačiam semestrui.

Kiekvieno semestro pabaigoje yra galimybė laikyti egzaminus, susijusius su pasirinktais moduliais. Kai bus išlaikytas kiekvieno modulio egzaminas, galutinis pažymys bus laikomas amžinai. Dantų higienisto vardas suteikiamas išlaikius visus su kursu susijusius egzaminus.

Virtualus miestelis

„ ILERNA Online virtualus miestelis veikia kaip socialinis tinklas, kuriame kaip studentas turėsite galimybę susikurti savo profilį, tvarkyti skelbimų lentą ir bendrauti su dėstytojais bei kolegomis. Be to, per universiteto miestelį galėsite naudotis mokymo medžiaga ir įvairiomis mokymo pratybomis.

Prisijunkite prie grupių, forumų ir diskusijų ... ir nepraleiskite vaizdo įrašų vadovėlių! Studijuokite „ ILERNA Online kada ir kur norite!

137545_pexels-photo-3769021.jpeg

Etaloninis profesinio mokymo centras Ispanijoje

ILERNA Online gimė iš ILERNA prezidento mokymo centro, turinčio daugiau nei 50 metų patirtį mokymo sektoriuje, turinčią kompetenciją ir profesionalumą nuotolinių studijų srityje. Tai oficialus ir pagrindinis profesinio mokymo centras Ispanijoje.

Nº1 Ispanijoje!

Šiuo metu „ ILERNA Online yra pagrindinis oficialus internetinis mokymo centras Ispanijoje. Jos kursai yra vieni iš paklausiausių, kiekvienais metais mokomi daugiau nei 3500 studentų ir pasigirti plačiausiu mokymo pasiūlymu - per 13 profesinio mokymo kursų.

Baigę studijas „ ILERNA Online , studentai ILERNA Online oficialią kvalifikaciją, leidžiančią jiems atlikti profesinę praktiką Ispanijoje. Kitaip tariant, studentas galės dirbti dantų higienistu Ispanijoje. Įgyta profesinė kvalifikacija yra visiškai atpažįstama Italijoje, todėl mūsų studentai turės teisę verstis laisva dantų higienistų profesija taip, lyg jie turėtų trejų metų išsilavinimą.

Siekdami palengvinti šį mokymą, nusprendėme atidaryti naują centrą „ ILERNA Online Italia“, įsikūrusį Milane. Studijuoji nuotoliniu būdu ir gauni oficialią Ispanijos kvalifikaciją, leidžiančią dirbti Italijoje, pripažinus tavo profesinę kvalifikaciją. Nemokama prieiga!

Visiškai itališkai

Jums nereikės vykti į Ispaniją ar mokytis ispanų kalbos, studijuosite internetu. Didaktinė medžiaga bus visiškai parašyta italų kalba, o kelios prezidento pamokos vyks Milane.

Žinoma, egzaminus laikysite italų kalba ir italų kalba. Gavę jūsų sutikimą, mes asmeniškai nagrinėsime prašymą pripažinti šią profesinę kvalifikaciją Italijoje. Jums reikia tik paklausti! Norėdami gauti daugiau paaiškinimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

There is no substitute for hard work. ― Thomas A. Edison

Oficiali išsilavinimo kvalifikacija

ILERNA Online yra oficialus centras, pripažintas ir įgaliotas Ispanijos švietimo ministerijos. Visi ILERNA Online mokymo kursai yra 100% oficialūs ir galioja profesinėms funkcijoms atlikti.

Dabar Italijoje!

ILERNA Online debiutuoja Italijoje, įsikūrusioje Milane, siekdama suteikti Italijos piliečiams tinkamą pagalbą teikiant jų mokymo pasiūlymus. Dėmesys studentams bus skiriamas tik italų kalba, o mokymo medžiaga, pratybos, egzaminai ir prezidento pamokos vyks tik italų kalba.

Gavęs kvalifikacinį vardą, besidomintiems „ ILERNA Online “ teiks pagalbą įgyvendinant visą teisinę ir biurokratinę praktiką, susijusią su užsienio studijų kvalifikacijos pripažinimu, remiantis Europos direktyvos 2005/36 / EB nuostatomis. .

Vietos

Milanas

Address
Viale Sondrio,3
20124 Milanas, Lombardija, Italija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: