Oficialus aprašymas

Apie mus

„Zigurat“ yra unikalus ir išskirtinis verslo sutrikimas

 • Kas mes esame?

„Zigurat“ yra pasaulinė verslo mokykla, orientuota į inovacijas ir technologijas. Mes siūlome įvairias programas, įskaitant meistrus, įmonių mokymus ir renginius, pritaikytus specialistų ir įmonių poreikiams. Zigurato programos yra dinamiškos ir remiasi fakulteto tarybos patirtimi ir žinių dalimi, kurios yra skaitmeninės pramonės lyderės. Daugiakultūrės ir talentingos komandos skatina keisti švietimo sektorių, prisidėti prie visuomenės vystymosi per trikdančius mokymus ir skaitmeninę transformaciją.

 • Kur mes kilome?

Zigurat Global Institute of Technology yra gerai žinomas švietimo institutas, turintis 16 metų patirtį, susijusią su statybos, architektūros ir inžinerijos specialistais. Verslo mokykla buvo įkurta iš „Zigurat“ patirties ir ambicijų teikti mokymus įmonėms ir specialistams, norintiems dalyvauti skaitmeninėje transformacijoje, suteikiant mums galimybę pasiūlyti platesnį meistrų ir programų spektrą, daugiausia dėmesio skiriant kitoms pramonės šakoms ir organizacijoms.

Vizija

Būti pasauliniu lygiu nuolatinės verslo naujovės, išskirtinės kaip unikalios ir trikdančios ugdymo kompetencijos verslo mokykla.

Vertybės

Mes tikime kokybišku švietimu, pritaikytu technologinių ir novatoriškų aplinkų poreikiams. Mūsų programos yra sukurtos taip, kad būsimi lyderiai galėtų atlikti būtinus pokyčius geresnėje visuomenėje.

 • Pasaulinis

Nuo dalyvių įvairovės iki programos dėstytojų ir turinio, „Zigurat“ visais aspektais turi visuotinį požiūrį. Dėl įvairių sektorių ir galimybių kurti tinkamą programą mūsų dalyviams, profesionalai iš viso pasaulio prisijungia prie mūsų programų.

 • Naujovės

Mūsų pagrindinis tikslas - būti novatoriškų metodologijų ir pramonės taikomųjų programų priešakyje. Mūsų fakulteto tarybos nariai yra patyrę ir labai sėkmingi specialistai. Turinys ir žinios, kurias jie dalijasi, yra aktualūs ir aktualūs. Dėl plataus masto rinkos tyrimų ir nuolatinio kasdienio darbo profesinės praktikos tobulinimo tai yra įmanoma

 • Tinklo bendruomenė

Mes vertiname, ką galima sukurti kaip bendruomenę, ir kurdami aplinką, kurioje visi dalyviai, profesoriai ir absolventai gali sėkmingai išnaudoti visas galimybes, yra tai, ką siekiame. Visoms šalims teikiama parama ir patarimai, kaip tinklas, leidžiantis sinergiją. Mūsų kultūra išsiskiria skirtingų profilių asmenų, organizacijos lygių bendradarbiavimu, kurio bendras tikslas - vadovauti naujai skaitmeninei ateičiai.

 • Įsipareigojimas

„Zigurat“ komandą sudaro pramonės ekspertai, veikėjai ir lyderiai, turintys patirties, kuri dalijasi žiniomis su dalyviais, naudodamiesi rezultatyviais metodais, kurie gali tapti būsimais pramonės lyderiais. Verslo mokykla bendradarbiauja su studentais, suteikdama išteklius, skirtus profesiniam tobulėjimui, padedantį mokytis.

 • Dinaminis švietimas

„Zigurat“ meistrams būdinga didelė sąveika, užtikrinanti pasaulinę ir tikrą patirtį, o tai aiškiai prisideda prie aktyvaus ir motyvuoto dalyvio. Kai kurios šių meistrų skirtingos vertybės yra tikras projektų vykdymas, vaidmenų spektakliai, bendruomenės, forumai, daugialypės terpės ir interaktyvūs ištekliai, taip pat individualizuotas mokymas ir tolesni veiksmai.

Rūpinkitės mūsų planeta

Esame įsipareigoję siekti bet kokios veiklos ekonominio, socialinio ir aplinkosauginio tvarumo ir manyti, kad būtina vystytis visame pasaulyje. „Zigurat“ skatina tvarius projektus ir bendradarbiauja su įmonėmis, dalyvaujančiomis keičiant paslaugos ar produkto teikiamus rezultatus. WATTIA - tai įmonė, kurią remiame ir bendradarbiaujame. Projektai, kuriuose jie dalyvauja, yra tvaraus pobūdžio, pavyzdžiui, aprūpinantys energiją, ir yra suderinti su mūsų susirūpinimu aplinkos apsauga.

Metodika

„Zigurat“ sukūrė unikalią metodiką, kad galėtumėte atnaujinti naujausius įrankius ir naujoves.

Mūsų įsipareigojimas yra ne tik dalytis plačia profesine patirtimi, bet ir su tuo, kaip mes pasiekiame ir viršijame išskirtinę pedagoginę kompetenciją, siekiant suteikti mūsų studentams pilną pasaulinių rinkų ir inovacijų galimybių perspektyvą.

Tarptautinio pramonės lyderių įvairiuose sektoriuose fakulteto taryba, nuolat atnaujinanti turimą turinį, daro unikalią mokymo metodiką. Galutinis individualus projektas, kuriame nurodomi pagrindiniai inovacijų ir technologijų rodikliai, leis jums užbaigti ir įgyvendinti naujus sprendimus esamam verslui arba kurti naujus projektus. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti bendradarbiavimo aplinkoje, keistis idėjomis ir kurti sąveiką su kitais dalyviais ir profesoriais.

Drobė LMS

Pasaulinė internetinė platforma „n ° 1“, kuri palengvina mokymąsi.

 • Virtual Campus

Šiuolaikinės priemonės ir ištekliai, įgalinantys ir supaprastinantys mokymosi patirtį

 • Technologija

Patalpinta atvira, paprasta naudoti debesų mokymosi valdymo sistema ir „Amazon“ žiniatinklio paslauga

 • Visada

Saugokite kaip niekas kitas LMS ir mažos rizikos, nes gimtoji debesis reiškia, kad nėra versijų, jokių naujinimų, nėra parsisiuntimų ir nėra migracijų

Campus Canvas LMS platformos išdėstymas

Socialinis įsipareigojimas

„Zigurat“ yra įsipareigojusi teikti į karjerą orientuotas stipendijas pagal profesinę patirtį, finansinius poreikius ir tarptautinę prieigą prie švietimo. Žinodami sunkumus, susijusius su gebėjimu registruotis magistrantūros programose, siūlome stipendijas dalyviams, kurie atitinka šiuos profilius:

 • Verslininkystės dotacija

Profesionalams ir įmonėms, kurios gali įrodyti, kad yra linkusios siekti verslumo, naujų verslo projektų ar susijusių su specializacija, bus skiriama finansinė parama. Pasiūlymų vertinimą atliks tarptautinis komitetas, nustatantis patvirtinimo rezultatus.

 • Dotacija besivystančioms šalims

„Zigurat“ turi socialinę atsakomybę užtikrinti vienodą prieigą prie pasaulinio lygio švietimo, tuo pačiu užtikrinant tarptautinį diversifikavimą. Mes siūlome stipendijas besivystančių šalių profesionalams, patiriantiems finansinius apribojimus ir negali tęsti mokymosi. Dotacijų paskirstymas pagal šalis, programų leidimai ir tinkamas profilis leidžia pasirinkti, kas bus atrinktas.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Zigurat Global Institute of Technology

Magistro laipsnis „Global BIM Management“ pateikia tikrą patirtį ir padeda mokiniams įgyti visuotinę viziją. Programa skatina bendradarbiauti su kolegomis įvairiose geogr ... [+]

Apžvalga

Magistro laipsnis „Global BIM Management“ pateikia tikrą patirtį ir padeda mokiniams įgyti visuotinę viziją. Programa skatina bendradarbiauti su kolegomis įvairiose geografinėse vietovėse - kiekviena 5–6 projektų grupė dirbs bendradarbiaudama per BIM serverį ir projektų valdymo platformą, tokiu būdu praturtindama bendrą patirtį ir skatindama profesinį tobulėjimą vis konkurencingesnėje pasaulio rinkoje.

Nº 1 rekomenduojama programa „BIM Manager“ pasaulyje.

Šis magistro laipsnis turi pažangiausią ir novatorišką akademinę programą šiame sektoriuje, kuriame kasmet visame pasaulyje mokoma daugiau nei 600 specialistų. Programa skirta profesionalams iš daugiau nei dvidešimties AEC pramonės sektorių poreikių tenkinti. Jo akademinė struktūra suteikia studentams metodiką, priemones ir kompetencijas, reikalingas mokyti kitus BIM diegimo lyderius ir parengti skirtingus profilius, kurie padės keisti paradigmą: BIM vadybininkai, vykdytojai ir konsultantai. ... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zigurat Global Institute of Technology

Šis magistro darbas yra sukurtas ir sukurtas, kad iliustruotų svarbiausius statybos ir infrastruktūros projektų projektavimo, vykdymo ir priežiūros aspektus. Pristatomi s ... [+]

Apžvalga

Šis magistro darbas yra sukurtas ir sukurtas, kad iliustruotų svarbiausius statybos ir infrastruktūros projektų projektavimo, vykdymo ir priežiūros aspektus. Pristatomi sektoriaus profesionalų ir įmonių atvejai, daugiausia dėmesio skiriant tvarumui, naujoms technologijoms ir valdymui.

Pasaulinis magistro darbas struktūriniuose projektuose suteikia tvirtą tarptautinį mokymą, kuris padės jums tapti išradingu struktūriniu projektų vadovu.

Šis naujas profesinis profilis, apibrėžtas įgūdžiais kurti sprendimus visuose pastatų ir infrastruktūros projektų etapuose, naudojant technologines priemones ir modernią valdymo tvarką, yra didėjanti didelių AEC sektoriaus įmonių paklausa.... [-]

Ispanija Barselona
Gegužė 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zigurat Global Institute of Technology

Meistras yra suprojektuotas taip, kad įgytų didelę specializaciją oro kondicionavimo (HVAC) srityje - tai labai svarbus dalykas kuriant statybos projektus ir pramoninius ... [+]

Meistras yra suprojektuotas taip, kad įgytų didelę specializaciją oro kondicionavimo (HVAC) srityje - tai labai svarbus dalykas kuriant statybos projektus ir pramoninius projektus, atsižvelgiant į tvarumą ir energijos vartojimo efektyvumą, taikant visas naujoves, kurias ji siūlo. rinkos ir galiojančių taisyklių.

Specializuojasi sparčiai augančiame profilyje, HVAC inžinieriuje

Didžiosiose šio sektoriaus įmonėse augantis ekspertų poreikis diegti tvarius HVAC sprendimus gyvenamuosiuose, komerciniuose ir pramoniniuose pastatuose, kurie gali reaguoti į šiluminį kondicionavimą ir efektyvų šių išteklių valdymą.

Profesinė projekcija

Meistras suteiks profesionalui tvirtas ir naujoviškas žinias, kurios padės jam energiškai optimizuoti tiek gyvenamuosius, tiek komercinius pastatus, taip pat pramoninius pastatus, naujuose ar atnaujintuose pastatuose.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zigurat Global Institute of Technology

Pagrindinė pastato informacijos nuoroda yra paremta pirmaujančių BIM įrankių, esančių informacijos valdymo ir dokumentacijos rinkoje, domeną per visą projekto gyvavimo ci ... [+]

Apie Wiki

Pagrindinė pastato informacijos nuoroda yra paremta pirmaujančių BIM įrankių, esančių informacijos valdymo ir dokumentacijos rinkoje, domeną per visą projekto gyvavimo ciklą. Be to, įgyjamos BIM metodikos modeliavimo, koordinavimo, sąveikos, įgyvendinimo ir valdymo gebėjimai dideliuose, vidutiniuose ir mažuose statybos projektuose.

Projektų saugumas, greitis, kriterijai ir pelningumas.

BIM specializacija yra internete ir orientuota į portugalų kalbėtojus, esančius visose pasaulio dalyse, tokiu būdu užtikrinant keitimąsi patirtimi ir tinklų kūrimą tarp mokytojų ir specialistų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Be to, e. Mokymosi metodika suteikia galimybę studentams lankstiau lankyti kursą ir pritaikyti mokymą prie savo asmeninio darbo ir profesinio gyvenimo.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zigurat Global Institute of Technology

Meistras yra suprojektuotas pagal „Smart City“ koncepciją, siekiant suteikti dalyviui daugiadisciplininį požiūrį, atsižvelgiant į atsirandančias technologines priemones į ... [+]

Meistras yra suprojektuotas pagal „Smart City“ koncepciją, siekiant suteikti dalyviui daugiadisciplininį požiūrį, atsižvelgiant į atsirandančias technologines priemones įvairiuose miesto kontekstuose.

Mes mokome mokinius tapti „Smart City Manager“, kuris vadovaus „Smart Cities“ departamentams, kad būtų užtikrintas suderinamumas su visomis miesto iniciatyvomis ir projektais, pradedant protingu ir tvariu požiūriu.

Šiandien 55 proc. Pasaulio gyventojų gyvena miesto vietovėse ir prognozuojama, kad iki 2050 m. Šis skaičius padidės iki 68 proc.

Šiame kontekste tvarus miestų vystymasis yra svarbesnis nei bet kada. Nauji miestų modeliai turi būti suprantami nuo pagarbesnės ir jautresnės perspektyvos su piliečiais ir planeta.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pasaulinės MBA studijos

Zigurat Global Institute of Technology

Skaitmeninio verslo pasaulinis MBA buvo sukurtas specialistams, norintiems skatinti savo technologinius ir sprendimų priėmimo įgūdžius ir suteikti skirtingą vertę, siekia ... [+]

Sutrukdyti pramonei

Skaitmeninio verslo pasaulinis MBA buvo sukurtas specialistams, norintiems skatinti savo technologinius ir sprendimų priėmimo įgūdžius ir suteikti skirtingą vertę, siekiant padidinti jų konkurencingumą pasaulinėje rinkoje.

Pagrindinis „Digital Business Global MBA“ tikslas - padėti jums nustatyti, kaip iš naujo apibrėžti savo organizacijos veiklos rezultatus per skaitmeninimą. Mes sutelksime dėmesį į tai, kaip skaitmeninis transformavimas turės teigiamą poveikį visuose organizacijos lygiuose ir skyriuose, įskaitant rinkodarą, pardavimus, pirkimą, logistiką, žmogiškuosius išteklius ir kitus padalinius. Užbaigę programą, dalyviai geriau supras naujovišką metodiką ir kaip skaitmeninės priemonės gali pagerinti verslo strategijas ir procesus. Galutiniame projekte daugiausia dėmesio skiriama visai skaitmeninei esamos bendrovės transformacijai... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba