Zigurat Global Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

„Zigurat“ yra unikalus ir išskirtinis verslo sutrikimas

 • Kas mes esame?

„Zigurat“ yra pasaulinė verslo mokykla, orientuota į inovacijas ir technologijas. Mes siūlome įvairias programas, įskaitant meistrus, įmonių mokymus ir renginius, pritaikytus specialistų ir įmonių poreikiams. Zigurato programos yra dinamiškos ir remiasi fakulteto tarybos patirtimi ir žinių dalimi, kurios yra skaitmeninės pramonės lyderės. Daugiakultūrės ir talentingos komandos skatina keisti švietimo sektorių, prisidėti prie visuomenės vystymosi per trikdančius mokymus ir skaitmeninę transformaciją.

 • Kur mes kilome?

Zigurat Global Institute of Technology yra gerai žinomas švietimo institutas, turintis 16 metų patirtį, susijusią su statybos, architektūros ir inžinerijos specialistais. Verslo mokykla buvo įkurta iš „Zigurat“ patirties ir ambicijų teikti mokymus įmonėms ir specialistams, norintiems dalyvauti skaitmeninėje transformacijoje, suteikiant mums galimybę pasiūlyti platesnį meistrų ir programų spektrą, daugiausia dėmesio skiriant kitoms pramonės šakoms ir organizacijoms.

Vizija

Būti pasauliniu lygiu nuolatinės verslo naujovės, išskirtinės kaip unikalios ir trikdančios ugdymo kompetencijos verslo mokykla.

Vertybės

Mes tikime kokybišku švietimu, pritaikytu technologinių ir novatoriškų aplinkų poreikiams. Mūsų programos yra sukurtos taip, kad būsimi lyderiai galėtų atlikti būtinus pokyčius geresnėje visuomenėje.

 • Pasaulinis

Nuo dalyvių įvairovės iki programos dėstytojų ir turinio, „Zigurat“ visais aspektais turi visuotinį požiūrį. Dėl įvairių sektorių ir galimybių kurti tinkamą programą mūsų dalyviams, profesionalai iš viso pasaulio prisijungia prie mūsų programų.

 • Naujovės

Mūsų pagrindinis tikslas - būti novatoriškų metodologijų ir pramonės taikomųjų programų priešakyje. Mūsų fakulteto tarybos nariai yra patyrę ir labai sėkmingi specialistai. Turinys ir žinios, kurias jie dalijasi, yra aktualūs ir aktualūs. Dėl plataus masto rinkos tyrimų ir nuolatinio kasdienio darbo profesinės praktikos tobulinimo tai yra įmanoma

 • Tinklo bendruomenė

Mes vertiname, ką galima sukurti kaip bendruomenę, ir kurdami aplinką, kurioje visi dalyviai, profesoriai ir absolventai gali sėkmingai išnaudoti visas galimybes, yra tai, ką siekiame. Visoms šalims teikiama parama ir patarimai, kaip tinklas, leidžiantis sinergiją. Mūsų kultūra išsiskiria skirtingų profilių asmenų, organizacijos lygių bendradarbiavimu, kurio bendras tikslas - vadovauti naujai skaitmeninei ateičiai.

 • Įsipareigojimas

„Zigurat“ komandą sudaro pramonės ekspertai, veikėjai ir lyderiai, turintys patirties, kuri dalijasi žiniomis su dalyviais, naudodamiesi rezultatyviais metodais, kurie gali tapti būsimais pramonės lyderiais. Verslo mokykla bendradarbiauja su studentais, suteikdama išteklius, skirtus profesiniam tobulėjimui, padedantį mokytis.

 • Dinaminis švietimas

„Zigurat“ meistrams būdinga didelė sąveika, užtikrinanti pasaulinę ir tikrą patirtį, o tai aiškiai prisideda prie aktyvaus ir motyvuoto dalyvio. Kai kurios šių meistrų skirtingos vertybės yra tikras projektų vykdymas, vaidmenų spektakliai, bendruomenės, forumai, daugialypės terpės ir interaktyvūs ištekliai, taip pat individualizuotas mokymas ir tolesni veiksmai.

Rūpinkitės mūsų planeta

Esame įsipareigoję siekti bet kokios veiklos ekonominio, socialinio ir aplinkosauginio tvarumo ir manyti, kad būtina vystytis visame pasaulyje. „Zigurat“ skatina tvarius projektus ir bendradarbiauja su įmonėmis, dalyvaujančiomis keičiant paslaugos ar produkto teikiamus rezultatus. WATTIA - tai įmonė, kurią remiame ir bendradarbiaujame. Projektai, kuriuose jie dalyvauja, yra tvaraus pobūdžio, pavyzdžiui, aprūpinantys energiją, ir yra suderinti su mūsų susirūpinimu aplinkos apsauga.

Metodika

„Zigurat“ sukūrė unikalią metodiką, kad galėtumėte atnaujinti naujausius įrankius ir naujoves.

Mūsų įsipareigojimas yra ne tik dalytis plačia profesine patirtimi, bet ir su tuo, kaip mes pasiekiame ir viršijame išskirtinę pedagoginę kompetenciją, siekiant suteikti mūsų studentams pilną pasaulinių rinkų ir inovacijų galimybių perspektyvą.

Tarptautinio pramonės lyderių įvairiuose sektoriuose fakulteto taryba, nuolat atnaujinanti turimą turinį, daro unikalią mokymo metodiką. Galutinis individualus projektas, kuriame nurodomi pagrindiniai inovacijų ir technologijų rodikliai, leis jums užbaigti ir įgyvendinti naujus sprendimus esamam verslui arba kurti naujus projektus. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti bendradarbiavimo aplinkoje, keistis idėjomis ir kurti sąveiką su kitais dalyviais ir profesoriais.

Drobė LMS

Pasaulinė internetinė platforma „n ° 1“, kuri palengvina mokymąsi.

 • Virtual Campus

Šiuolaikinės priemonės ir ištekliai, įgalinantys ir supaprastinantys mokymosi patirtį

 • Technologija

Patalpinta atvira, paprasta naudoti debesų mokymosi valdymo sistema ir „Amazon“ žiniatinklio paslauga

 • Visada

Saugokite kaip niekas kitas LMS ir mažos rizikos, nes gimtoji debesis reiškia, kad nėra versijų, jokių naujinimų, nėra parsisiuntimų ir nėra migracijų

Campus Canvas LMS platformos išdėstymas

Socialinis įsipareigojimas

„Zigurat“ yra įsipareigojusi teikti į karjerą orientuotas stipendijas pagal profesinę patirtį, finansinius poreikius ir tarptautinę prieigą prie švietimo. Žinodami sunkumus, susijusius su gebėjimu registruotis magistrantūros programose, siūlome stipendijas dalyviams, kurie atitinka šiuos profilius:

 • Verslininkystės dotacija

Profesionalams ir įmonėms, kurios gali įrodyti, kad yra linkusios siekti verslumo, naujų verslo projektų ar susijusių su specializacija, bus skiriama finansinė parama. Pasiūlymų vertinimą atliks tarptautinis komitetas, nustatantis patvirtinimo rezultatus.

 • Dotacija besivystančioms šalims

„Zigurat“ turi socialinę atsakomybę užtikrinti vienodą prieigą prie pasaulinio lygio švietimo, tuo pačiu užtikrinant tarptautinį diversifikavimą. Mes siūlome stipendijas besivystančių šalių profesionalams, patiriantiems finansinius apribojimus ir negali tęsti mokymosi. Dotacijų paskirstymas pagal šalis, programų leidimai ir tinkamas profilis leidžia pasirinkti, kas bus atrinktas.

Vietos

Barselona

Address
Almogàvers, 66
08018 Barcelona

Barselona, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis