VIU - Universidad Internacional de Valencia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo universiteto Bolonijos universiteto sukūrimo beveik prieš tūkstantį metų universiteto sektorius susiduria su vienu iš didžiausių iššūkių savo istorijoje. Universiteto institucijos negali ignoruoti paradigmos pokyčių, kuriuos internetas padarė švietimo sistemose.

Pasigailėdamas siūlomų galimybių skaičiaus Tarptautiniame Valensijos universitete (VIU), mes manome, kad susiduriame su unikalia proga, glaudžiai susijusi su viena iš pagrindinių universiteto ypatumų, jos universalumo.

Niekada anksčiau nebuvo taip paprasta skleisti ir dalytis žiniomis ar kontrastuoti mokslo pažangą. Interneto komunikacijos įrankiai plečiasi ir staiga klasė tampa atvira, bet asmenine erdve, o universitetas yra virtualus susitikimų vieta skirtingų šalių ir kultūrų studentams, kurie dalijasi visuotine technologijos kalba. komunikacijos.

Tarptautiniame Valensijos universitete (VIU) esame apsėstas tyrinėjant naujas teritorijas, kurias mums atveria skaitmeninė plėtra. Jau anksčiau universitetas nebuvo toks socialus. Jei geografinis atstumas, profesiniai ar ekonominiai poreikiai priverčia studentų universitetinį susirūpinimą, internetas atvėrė duris kokybiškam mokymuisi.


Kaip praleisti šią galimybę! Jei universiteto vaidmuo yra svarbiausias siekiant užtikrinti laisvą ir labiau išsivysčiusią visuomenę, Tarptautinis Valensijos universitetas (VIU) yra įsipareigojęs plėtoti savo vaidmenį tapdamas tarptautine nuoroda ispaniškai kalbančiame pasaulyje. Kaip? Iš to, ką mes vadiname 7 ramsčiais, Valensijos tarptautinis universitetas (VIU):

Šios savybės jau padarė Valensijos tarptautinį universitetą pirmaujančia pedagoginių naujovių diegimo institucija, nepaisant jos jaunimo, sugeba mąstyti ir elgtis kūrybiškai, bet dalintis su klasikinėmis institucijomis, gerbti aukštąjį išsilavinimą ir universiteto pobūdį tradicinis

Šia prasme Tarptautinis Valensijos universitetas (VIU) siūlo universitetų ir magistro laipsnių katalogą, kuriame yra septynios žinių sritys: švietimas, mokslas ir technologijos, sveikatos mokslai, verslas, menas ir humanitariniai mokslai, teisė ir komunikacija, kai egzistuoja titulai tradicinis su novatoriškiausiu švietimu, sukoncentruotas siekiant suteikti savo studentams keletą galimybių tobulinti savo įgūdžius ir technologinius įgūdžius bei didinti jų įsidarbinimo galimybes.

Beveik 7000 studentų iš 58 skirtingų tautybių pasirenka mūsų išskirtinę skaitmeninę metodiką, mokymo koncepciją, skirtą greitai prisitaikyti prie pokyčių darbo rinkoje, optimizuoti studentų išteklius ir sukurti sinergiją su mūsų bendradarbių tinklu verslo ir socialiniu lygiu. ,

Monastery yra pagrindinė ašis, kurios tikslas yra kurti mūsų universitetinę patirtį. Tai komanda, kurią sudaro aktyvūs profesionalai ir žinomi mokslininkai, įsipareigoję taikyti mūsų metodiką ir visiškai supranta, kad reikia padėti studentams įvertinti savo laiką ir išteklius.

Sveiki atvykę į Valensijos tarptautinį universitetą (VIU), šiandien labiausiai svarbų universitetą rytoj.


Kas mes esame?

Tarptautinis Valensijos universitetas (VIU) yra vienas iš pirmaujančių internetinių universitetų ispaniškai kalbančiame pasaulyje, kurį pripažino Ispanijos švietimo, kultūros ir sporto ministerija. Jos vidaus kokybės užtikrinimo sistema yra sukurta pagal Nacionalinės kokybės ir akreditavimo agentūros (ANECA) AUDITO programos principus, kurie yra suderinti su Europos aukštojo mokslo erdvės kriterijais ir gairėmis.

Tarptautinis Valensijos universitetas (VIU) yra vienas iš pirmaujančių internetinių universitetų ispaniškai kalbančiame pasaulyje. Tarptautinis Valensijos universitetas (VIU), turintis daugiau kaip 6900 studentų iš 58 tautybių, siūlo nuolaidas, magistro laipsnius ir savarankiškus laipsnius nuolat besikeičiančiame, siekdamas prisitaikyti prie naujų profesinių profilių ir rinkos poreikių. Fakultetą sudaro daugiau nei 800 mokytojų, kurie daugiausia savo studijų darbą sujungia su profesine veikla, todėl jie gali turėti naujausias žinias. Universitetas siūlo individualų tolesnį darbą per asmeninį dėstytoją pagal savo metodiką, skirtą studentų kompetencijų ugdymui, tiesioginėms internetinėms klasėms ir mokytojų bei mokinių sąveikai. Be to, visos klasės yra užregistruotos virtualioje klasėje, kad būtų galima juos peržiūrėti.


Mes rengiame šiuolaikinius studentus rytdienos pasaulyje

Mes esame jauni universitetai, kurie pasidalija pagarba aukštajam mokslui su labiausiai klasikiniais universitetais. Šiandieninė ekspertų bendruomenė, studentai ir mokytojai, kurie mano, kad dabartinė švietimo sistema turi vystytis.

Mokymo programa, erdvės, įrankiai, vaidmenys ir infrastruktūros suteikia vertę ir kūrybiškumą, kad būtų galima kurti naują universitetinę patirtį.

Mūsų mokymo pasiūlymą sudaro laipsniai, magistro laipsniai ir magistro laipsniai, kuriuos kiekvienais metais plečiame siekdami visada pasiūlyti mokiniams išsamų ir atnaujintą mokymą, pagrįstą rinkos mokymo poreikiais.


Tarptautinis Valensijos universitetas priklauso Grupo Planetai, pirmajai ispanų šeimos kapitalo leidybos ir komunikacijos grupei. Jis vadovauja platų kultūros, mokymo, informacijos ir garso ir vaizdo pramogų paslaugoms.

Nuo 1949 m. Barselonoje įsteigtos "Redakcinės planetos" steigimo grupė jungia tvirtas verslo tradicijas, turinčias daug galimybių naujovių diegimui ir aiškiai daugianacionaliniam pašaukimui. "Planet Group" pratęsia savo tarptautinį pašaukimą stipriai įsitvirtinus Europoje ir Lotynų Amerikoje. Buvimas daugiau kaip 25 ispanų, portugalų ir prancūziškai kalbančiose šalyse yra linkęs į kultūrinę visatą, kuriai bendrai naudojasi beveik 800 milijonų žmonių visame pasaulyje.

Konkrečiai, jo mokymo padalinys "Planeta Formación" ir universitetai siūlo platų specializuotų mokymų spektrą - nuo universitetų ir magistrantūros iki profesinio mokymo. Mokymo pasiūlymas yra labai orientuotas į darbo rinkos poreikius ir turi lanksčią metodiką, kurią remia naujos technologijos.

Valensijos tarptautinis universitetas (VIU) 2008 m. Buvo įkurtas "Generalitat Valenciana" kaip privati ​​ne pelno organizacija, pirmą kartą suteikdama pirmąjį oficialųjį laipsnį 2010-2011 mokslo metais. Per šį pirmąjį kursą įregistruotas 1 018 studentas. "Grupo planeta" 2013 m. Perėmė jos valdymą, įsigydama 70% jos, siekdama sustiprinti tarptautinio plėtros galimybes ir užbaigti grupės įsipareigojimą rengti universitetus. Tarptautinis Valensijos universitetas išaugo formuojant pasiūlymą ir sustiprino savo tarptautinę plėtrą. Šiandien tarptautiniame Valensijos universitete (VIU) yra daugiau nei 7000 studentų iš 58 šalių, daugiausia Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje. Šiuo metu universitetas yra vienas iš ispanų kalbos tarptautinių nuorodų universitetų, kurie dėsto laipsnius internetu mokymo metodika . Šiuo metu siūlomos 56 programos apima septynias žinių sritis (sveikatos mokslai, menai ir humanitariniai mokslai, mokslo ir technologijų, teisinės, verslo, švietimo ir komunikacijos sritys), kurios nuolat vystosi, kad prisitaikytų prie studentų ir rinkos poreikių. darbas Šis lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti šiandien pripažįstamas pavyzdžiu stiprinant universitetų, bendrovių ir viešųjų įstaigų sąveiką, siekiant palengvinti socialinę pažangą.


MISIJA, VISION IR VERTĖS

Mes esame atvira ir įtraukiška bendruomenė, turinti strateginę universitetų išsilavinimo viziją ir filosofiją, pagrįstą mokymais mūsų studentams, atsižvelgiant į skaitmeninius iššūkius ir būsimus darbo poreikius.

 • misija

Mūsų misija yra sukurti naują universitetinę patirtį: išplėsti kokybės grandinę, iš vidaus, Universidad Internacional de Valencia (VIU).

Tarptautiniame Valensijos universitete (VIU) mes dirbame su švietimo kokybe iš pagrindinių dalykų: mokytojai, metodika ir formos, kol pasieksime studentų, kurie bus pokyčių agentai, galėsime tobulinti dabartinius ir būsimus poreikius, iš Valensijos išplėsti žinias pasaulis

 • vaizdas

Mūsų vizija turi būti suvokiama kaip kokybiškas universitetas tarptautiniu lygiu. Mes sutelkiame dėmesį į kokybiškesnio augimo procesą, siekdami nemažos galimybės nacionaliniams ir tarptautiniams studentams.

Mūsų vertybės yra:

 • ĮSIPAREIGOJIMAS. Vidaus garantijų sistemų projektavimas yra labai svarbus siekiant užtikrinti mūsų studentų saugumą
 • RIGOR Mes savęs vertiname taip, kad mūsų edukacinis projektas visada būtų geriausias.
 • KŪRYBIŠKUMAS Klausimas apie mūsų projektą ir visada ieškantis ateities yra geriausias būdas augti, prisidėti prie naujų idėjų ir būti naujovių garantu.
 • AGILITY Greitai prisitaiko prie pokyčių. Mūsų studentai turi greitus atsakymus į savo mokymo poreikius.
 • BENDRADARBIAVIMAS. Mes tikime, kad asociacinė ir verslo struktūra turi veikti lygiagrečiai su universitetu. Mūsų studentai yra tie, kurie spręs darbo rinkos iššūkius.


CORPORATE PILLARS

 • Kokybė

Mūsų kokybė yra ne kas, o kaip. Optimizuojant išteklius ir jų naudojimo efektyvumą. Mes esame universitetas, kuris nori augti mokiniams, mokytojams, infrastruktūrai, rinkose. Bet kokybe. Visada

 • naujovė

Mūsų naujovės yra idėjos. Optimizuojant, norint suteikti didesnę naudą. Kaip jaunasis universitetas, mes skatiname kūrybiškumą ir motyvuoti diskusiją, kad mokymosi modelis taptų prasmingesnis. Universidad Internacional de Valencia (VIU) nėra universitetas, kuriame mokosi tik profesijos, mokiniai mokosi mąstyti ne pagal tradicines sistemas.

 • Tarptautinis bendradarbiavimas

Šiandien tarptautinė yra viskas. Mes visi esame Kultūrinės ir geografinės kliūtys yra neryškios. Būtent šiame kontekste, kuriame Tarptautinis Valensijos universitetas (VIU) projektuoja savo ir šiuolaikinę "tarptautinio universiteto" viziją, ne idiomine prasme. Koncepcija, orientuota į atvirą, bendradarbiavimą ir pasaulinę bendruomenę.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų

Matyti Online MBA » Matyti Online Magistras » Matyti Health Magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Verslo administravimo ir vadybos magistro laipsnis (MBA)

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Verslo sektorius reikalauja vadovų ir specialistų, galinčių vadovauti projektams, kurie savo produktus išskiria iš elementų, galinčių veiksmingai pasiekti visuomenę. Magistro tikslas - su verslo valdymu ir valdymu susijusių žinių stiprinimas. Jis sukonfigūruotas per keturių modulių sistemą, apimančią žinias, susijusias su verslo valdymu ir valdymu labai kintančioje aplinkoje ir aiškiai sutelktas į naujoves ir tarptautinį bendradarbiavimą. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Verslo sektorius reikalauja vadovų ir specialistų, galinčių vadovauti projektams, kurie savo produktus išskiria iš elementų, galinčių veiksmingai pasiekti visuomenę.

Programos apibrėžimas

Magistro tikslas - su verslo valdymu ir valdymu susijusių žinių stiprinimas. Jis sukonfigūruotas per keturių modulių sistemą, apimančią žinias, susijusias su verslo valdymu ir valdymu labai kintančioje aplinkoje ir aiškiai sutelktas į naujoves ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Pagal FSO reitingą, vienas iš geriausių internetinių MBA JAV, Lotynų Amerikoje ir Ispanijoje.Universiteto MBA akcentuojama MBA Portalo reitinge.100% mūsų studentų rekomenduoja MBA.Verslo simuliatoriusVadovų ir verslininkų, galinčių vadovauti ir vadovauti organizacijoms konkurencingoje, globalioje ir dinamiškoje aplinkoje, mokymas.Įgalioti verslumo iniciatyvą priimant sprendimus, turinčius įtakos visuotiniam įmonės pobūdžiui.Profesinės išvykos... [-]

Magistras

Astronomijos ir astrofizikos magistro laipsnis

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Astronomija atsirado prieš žmogaus žavėjimą žvaigždingu dangumi. Kaip dabartinis mokslas, jis nedelsdamas reaguoja į technologinius pasiekimus, kurie lemia įspūdingus atradimus kosmoso, apie kurį mes esame, liudininkai. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Astronomija atsirado prieš žmogaus žavėjimą žvaigždingu dangumi. Kaip dabartinis mokslas, jis nedelsdamas reaguoja į technologinius pasiekimus, kurie lemia įspūdingus atradimus kosmoso, apie kurį mes esame, liudininkai.

Astronomijos ir astrofizikos magistro laipsnio apibrėžimas

Astronomijos ir astrofizikos magistro laipsnio tikslas - suteikti studentams išsamią šiuolaikinės astronomijos žinios tiek visatos sudedamųjų dalių, tiek ir naujausių kosmoso tyrinėjimų stebėjimo metodų požiūriu. Ji apima teorinius ir techninius aspektus, susijusius su pažangiausiomis technologijomis, detektorių naudojimu ir gautų duomenų analize.... [-]


Atsinaujinančios energijos magistras

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Energijos ir aplinkosaugos kontekste būtina, kad būtų imamasi skubių priemonių, kurios prisideda prie tradicinių energijos rūšių naudojimo mažinimo ir aktyvios kovos su klimato kaita - didžiausios problemos, su kuria susiduria žmonija. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Energijos ir aplinkosaugos kontekste būtina, kad būtų imamasi skubių priemonių, kurios prisideda prie tradicinių energijos rūšių naudojimo mažinimo ir aktyvios kovos su klimato kaita - didžiausios problemos, su kuria susiduria žmonija.

Programos apibrėžimas

Ši programa buvo sukurta siekiant pasiūlyti pažangius techninius ir ekonominius mokymus, leidžiančius specialistams sėkmingai dirbti įvairiose sektoriaus srityse, apimančiose visus etapus: apibrėžimą, projektavimą, techninį ir ekonominį vertinimą, kūrimą, valdymą ir veikimą. atsinaujinančios energijos projektai ir energijos vartojimo efektyvumas bei tvarumo kriterijai.... [-]


Bilingvio mokslo magistro laipsnis *

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Švietimas yra labai svarbus visuomenėje, o dabartinis darbo jėgos mobilumas yra svarbus kelioms kalboms. Būtina, kad privalomuose švietimo sistemos lygmenyse būtų mokytojai, kurie jaučia būsimiems profesionalams reikalingas kalbines bazes. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

* Procesas patikrinimo magistro universiteto

Švietimas yra labai svarbus visuomenėje, o dabartinis darbo jėgos mobilumas yra svarbus kelioms kalboms. Būtina, kad privalomuose švietimo sistemos lygmenyse būtų mokytojai, kurie jaučia būsimiems profesionalams reikalingas kalbines bazes.

Programos apibrėžimas

Meistras patenkina didelę socialinę paklausą, nes ji siūlo griežtą akademinę formaciją dvikalbio švietimo modeliuose ir atnaujina profesorių žinias ir kalbines kompetencijas, kad jie atitiktų darbo vietų paklausą daugybėje viešųjų, privačių ir suderintų dvikalbių centrų.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Aukštos profesinės specializacijos.Naujų technologijų taikymas.Orientuota į kūdikių ir pradinių žinių lygį.Mokomosios medžiagos ir išteklių kūrimas anglų kalbaTiesioginis taikymas sprendžiant realias problemas dvikalbėje klasėje.Nauji metodologiniai požiūriai: kalbos mokymasis integruotoje ugdymo programoje (CLIL)"Akis į akį" praktikoje mokymo centruose.Profesinės išvykos... [-]

Kompiuterių saugumo magistras (UPC-VIU)

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Augantis technologinis buvimas mūsų aplinkoje yra neginčijamas faktas. Atsižvelgiant į tai, atsiranda poreikis saugoti visą kompiuterio turtą. Infrastruktūros, skirtos apsaugoti nuo incidentų, susijusių su saugumu, pati savaime turi mažai naudos ir reikalauja, kad profesionalai, žinodami, kaip kuo veiksmingiau jas valdyti, turi. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Augantis technologinis buvimas mūsų aplinkoje yra neginčijamas faktas. Atsižvelgiant į tai, atsiranda poreikis saugoti visą kompiuterio turtą. Infrastruktūros, skirtos apsaugoti nuo incidentų, susijusių su saugumu, pati savaime turi mažai naudos ir reikalauja, kad profesionalai, žinodami, kaip kuo veiksmingiau jas valdyti, turi.

Programos apibrėžimas

Šio magistro laipsnį siekiama apmokyti kompiuterių apsaugos specialistus, galinčius kontroliuoti metodikas ir būdus, reikalingus valdyti, planuoti, projektuoti ir įgyvendinti būtinas procedūras, siekiant optimizuoti įvairių turto saugumą, atsižvelgiant į neseniai atsiradusias naujausias grėsmes.... [-]


Magistro laipsnis ispanų kalbos kaip užsienio kalbos mokymas

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Ispanų plėtra lėmė augantis šios studijos populiarumas pastaraisiais metais. Programos, tokios kaip "Visiting professors", kad impart ispanų kalbos kaip užsienio kalbos ar prancūzų švietimo reformos, sukėlė ispanų mokytojų paklausą. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Ispanų plėtra lėmė augantis šios studijos populiarumas pastaraisiais metais. Programos, tokios kaip "Visiting professors", kad impart ispanų kalbos kaip užsienio kalbos ar prancūzų švietimo reformos, sukėlė ispanų mokytojų paklausą.

Programos apibrėžimas

Šio magistro laipsnio tikslas yra integruotas ir daugialypis ispanų kalbos kaip užsienio kalbos (ELE) mokytojų formavimas per tarpdisciplininę programą, nes būsimajam ELE mokytojui reikia daugiau nei mokytis ispanų kalbos, bendrosios lingvistikos ar literatūros, ir reikalauja tokių esminių žinių kaip sociolingvistika ar IKT.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Curriculum pagal naujas kalbų mokymo tendencijas (E-Learning 2.0 ir 3.0, CLIL ir "Apversta klasė").CLIL mokymosi metodas: integruotas turinys ir užsienio kalbos mokymasis.Papildomų kreditų pasiūlymas norminių ispanų kalba.Dalykai su praktiniu komponentu, kurio studentai labai reikalavo.Praktika ELE mokymo centruose.Prieiga prie daktaro laipsnioProfesinės išvykos... [-]

Magistro laipsnis narkotikų prevencijos ir kitų priklausomybės elgesio

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Mūsų visuomenėje narkotikų vartojimas, taip pat priklausomas elgesys be medžiagos (patologinis lošimas, IRT ir tt) sukelia įvairių problemų ir sutrikimų, turinčių įtakos daugeliui žmonių. Prevencija yra geriausia ekonomiškai efektyvi strategija. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Mūsų visuomenėje narkotikų vartojimas, taip pat priklausomas elgesys be medžiagos (patologinis lošimas, IRT ir tt) sukelia įvairių problemų ir sutrikimų, turinčių įtakos daugeliui žmonių. Prevencija yra geriausia ekonomiškai efektyvi strategija.

Programos apibrėžimas

Šis narkomanijos prevencijos magistras ir kitos priklausomybės elgesys siūlo kokybišką mokymą, grindžiamą moksliniais įrodymais ir gerąja praktika. Be to, ji siūlo profesinę orientaciją, taikomą įvairiems profesionaliems prevencijos ir konvergencijos su nacionaliniais ir tarptautiniais planais bei strategijomis kontekstuose.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Sutelktas dėmesys į gerąją patirtį ir kokybės kriterijus, sukurtus Europos Sąjungoje.Remiantis moksliniais įrodymais.Profesinė orientacija.Didelė specializacija intervencijos būdų prevencijos srityje.Įgyvendinimas daugelyje sričių: mokyklos, šeimos, darbas ir kt.Pirmasis oficialus magistro kvalifikacinis magistro laipsnis narkomanijos prevencijos ir kitų priklausomybės elgesio srityjeProfesinės išvykos... [-]

Magistro laipsnis tarpdisciplininės intervencijos lyčių smurto diplomas lygybės atstovas

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Smurtas prieš moteris yra viena iš rimčiausių visuomenės problemų. Ši situacija yra intymių partnerių prievartos kontekste, suprantama kaip ta, kuri naudojama esant intymiems santykiams, kuriuos vienas pora yra linkęs kitam. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Smurtas prieš moteris yra viena iš rimčiausių visuomenės problemų. Ši situacija yra intymių partnerių prievartos kontekste, suprantama kaip ta, kuri naudojama esant intymiems santykiams, kuriuos vienas pora yra linkęs kitam.

Programos apibrėžimas

Magistro laipsnis yra suskirstytas į tris pagrindinius teorinius modulius, suskirstytus į 8 dalykus ir du galutinius modulius, skirtus magistro baigiamojo projekto praktikai ir realizavimui. Be kitų aspektų, programa yra skirta prevencijai, informuotumui, intervencijai ir tarpdisciplininiam požiūriui.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Lygybės agento diplomas.Tarpdisciplininis požiūris į lytinį smurtą, sprendžiant tris pagrindines profesines sritis: teisė ir kriminologija, sveikata ir švietimas.Mokslinis ir atnaujintas mokymas, orientuotas į profesinę specializaciją, skirtą veiksmingoms intervencijoms.Praktikos realiose darbo aplinkose.Pasirengimas labai reikalaujamai profesijai.TFM gynybos interneteProfesinės išvykos... [-]

Meistras dalykų internete (IoT)

Internetinės 1 metai November 2018 Ispanija Valencia

IoT yra sparčiai besivystanti sritis, kurioje yra didelis taikymo potencialas, nes šiandieninė visuomenė linkusi siekti technologinio modelio, kuriame viskas yra tarpusavyje susijusi. Atsižvelgiant į tai, būtina parengti ekspertus, kurie kontroliuotų šią ekosistemą ir galėtų prisitaikyti prie visų artėjančių pokyčių. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

IoT yra sparčiai besivystanti sritis, kurioje yra didelis taikymo potencialas, nes šiandieninė visuomenė linkusi siekti technologinio modelio, kuriame viskas yra tarpusavyje susijusi. Atsižvelgiant į tai, būtina parengti ekspertus, kurie kontroliuotų šią ekosistemą ir galėtų prisitaikyti prie visų artėjančių pokyčių.

Programos apibrėžimas

" Daiktų interneto meistras" suteikia žinių ir patirties srityse, susijusiose su visų tipų prietaisų sujungimo technologijomis, ir apima tokias sritis kaip telekomunikacijos ("wifi", 5G / LTE), jutikliai, duomenų analizė ir vizualizacija, dirbtinis intelektas ir programavimas

Kas daro šį meistrą unikaliu?Visiškas daiktų interneto (IoT) ekosistemos ir jos komponentų vaizdas.Remiantis realiais rinkos ir visuomenės poreikiais.Aukšta specializacijaSutelkta į praktinį žinių panaudojimą.Moko ekspertaiVirtuali laboratorijaProfesinės išvykos... [-]

Meistras dideliuose duomenų ir duomenų moksluose

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Technologija ne tik skatina pokyčių laiką, bet ir eros pokyčiams, ir organizacijoms reikia tinkamų priemonių ir žinių, kad būtų galima išnaudoti daugybę nuolat to gaminamų duomenų. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Technologija ne tik skatina pokyčių laiką, bet ir eros pokyčiams, ir organizacijoms reikia tinkamų priemonių ir žinių, kad būtų galima išnaudoti daugybę nuolat to gaminamų duomenų.

Programos apibrėžimas

Šis meistras suteikia jums bendrą "Big Data" ekosistemos vaizdą ir apima du aspektus: technologinį ir verslo valdymą, taikomumą ir verslo viziją.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Didžiųjų duomenų rinkinių valdymas naudojant naujausias rinkos sistemas.Dalyvavimas plėtros projektuose ir Big Data sprendimų valdymas.Verslo žvalgybos strategijų kūrimas ir "Big Data" integravimas į duomenų saugyklą.Akvariumas, kurį sudaro aktyvūs profesionalai.Pritaikytas realiems rinkos poreikiams.Paruošia studentą vienai iš didžiausių projekcijų profesijų.Profesinės išvykos... [-]

Meistras dirbtinio intelekto

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Dirbtinis intelektas yra vienas iš didžiausio populiarumo skaičiavimo sričių. Tiek mokslinių tyrimų, tiek komercinio lygio srityse šios paraiškos vis dažniau naudojamos. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Dirbtinis intelektas yra vienas iš didžiausio populiarumo skaičiavimo sričių. Tiek mokslinių tyrimų, tiek komercinio lygio srityse šios paraiškos vis dažniau naudojamos.

Programos apibrėžimas

Jūs gausite teorines žinias, praktinį dėmesį skiriant įvairiems pramonės šakose naudojamiems algoritmams ir metodams, suteikiant jums būtinų priemonių giliai mokytis ir skaičiavimo optimizavimui taikyti sudėtingas problemas. Programa orientuota į du svarbiausius aspektus: automatinio mokymosi algoritmus ir skaičiavimo optimizavimą.

Kas daro šį meistrą unikaliu?100% internetinis režimas.Tikros duomenų bazių naudojimas automatiniam mokymui.Susipažinimas su pramonėje naudojamomis programinės įrangos priemonėmis ir bibliotekomis.Praktinis požiūris į įgytas žinias pritaikyti realioms problemoms.Šiandienos pasaulyje labiausiai novatoriškų programų (autonominio vairavimo, vizijos, natūralios kalbos, vaizdo žaidimų) svarstymas.Teoriniai ir matematiniai pagrindai, palaikantys pažangiausias technologijas taikant programas.Profesinės išvykos... [-]

Meistras eSports Management

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Vaizdo žaidimų pramonė ištisus metus yra viena iš pagrindinių ir labiausiai vaisingų pagal pajamas, augimą ir galimybes. Šioje ekosistemoje sukurta lygiagreti pramonė, eSports. Jie pritaikyti vaizdo žaidimus į profesionalų konkurenciją. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Vaizdo žaidimų pramonė ištisus metus yra viena iš pagrindinių ir labiausiai vaisingų pagal pajamas, augimą ir galimybes. Šioje ekosistemoje sukurta lygiagreti pramonė, eSports. Jie pritaikyti vaizdo žaidimus į profesionalų konkurenciją.

Programos apibrėžimas

Magistro laipsnis yra inovacinė programa, kurios pagrindinė paskirtis yra sustiprinti studentų pasirengimą ir žinias, susiduriančias su viena iš didesnių projekcijų. Programa nori: rengti sektoriaus specialistus ir įmones, studentus ir specialistus iš kitų sričių.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Pionierių turinys su tokiomis temomis kaip verslo modeliai ar klubų valdymas."Docenciaonline": tiesioginės klasės ir studento platformos.Egzaminai ir TFM gynimas internete.Daugiadisciplininis dalykas: rinkodara, įvykiai, verslo ar teisė.Monetu, kurį sudaro eSporto pramonės specialistai, dirbantys tokiose kompanijose kaip "Razer", "3D" ar "Blinkfire".Temario paaiškinta su tikraisiais vienuolyno atvejais.Profesinės išvykos... [-]

Meistras literatūros kūrime

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Kritiškai akademiniam pasiūlymui, kuris aptinkamas kūrimo srityje, pridedamas ambicingas mokymo programų, kuriose nagrinėjama rašymo prekyba iš išskirtinai praktinio ir tarpdisciplininio požiūrio, nebuvimas. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Kritiškai akademiniam pasiūlymui, kuris aptinkamas kūrimo srityje, pridedamas ambicingas mokymo programų, kuriose nagrinėjama rašymo prekyba iš išskirtinai praktinio ir tarpdisciplininio požiūrio, nebuvimas.

Programos apibrėžimas

Pagrindinis šio laipsnio tikslas yra pasiūlyti aukštesnįjį rašymo profesijos mokymą, kuris orientuotas į profesinę specializaciją ir įtraukimą į studentų redakcines schemas. Tai yra e-mokymosi modelio, būdingo VIU praktikai, modelis.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Tarpdisciplininis ir integralus požiūris, kai literatūrinė kūryba, teksto leidimas ir iliustracija yra susiję.Susipažinkite su redakcine realybe iš strateginio ir komercinio požiūrio.Trys paminėjimai: literatūrinė literatūra, literatūrinė mokslinė literatūra ir mišri žanrai, apibūdinantys vaikai ir jaunimas.Vienuolynas, sudarytas iš rašytojų, apdovanotų tarptautinės klasės pirmosios klasės literatūros apdovanojimais.TFM, įvertinus aukščiausią lygį, gali būti apdovanotas "Grupo Planeta" leidėjų komandos profesionaliu skaitymo ataskaita.Magistro pabaigoje Madride vyks literatūrinio vakaro uždarymo ceremonija, kurioje studentai, kurių darbas pasiekė aukščiausią įvertinimą, galės dalyvauti.Profesinės išvykos... [-]

Meistras ugdymui ir pozityviai psichologijai

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Švietimo sudėtingumas pakeitė mokytojų ir kitų švietimo bendruomenės narių poreikius bei emocinį raštingumą. Dialogas ar kritinis mąstymas šiandien, labiau nei kada nors anksčiau, tampa pagrindinėmis priemonėmis uždaviniams spręsti. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Švietimo sudėtingumas pakeitė mokytojų ir kitų švietimo bendruomenės narių poreikius bei emocinį raštingumą. Dialogas ar kritinis mąstymas šiandien, labiau nei kada nors anksčiau, tampa pagrindinėmis priemonėmis uždaviniams spręsti.

Programos apibrėžimas

Meistro tikslas - apmokyti kvalifikuotus specialistus ir tyrėjus, kurie galėtų profesionaliai įveikti treniruotes ir, jei pageidauja, dirbti treneriais mokyklose, universitetuose ir švietimo organizacijose, reaguojant į didėjančią specializuotų specialistų paklausą.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Pirmasis ir vienintelis oficialus internetinis magistro laipsnis teigiamajame treniruot ÷ je ir švietimo psichologijoje.Suprojektuoti ir mokomi tarptautinio prestižo specialistai koučingo ir teigiamos psichologijos švietime srityse.Sutelkta į praktiką ir patirtį.Susijęs su realiais švietimo sektoriaus poreikiais.Plačios profesinės galimybės klesti sektoriuje.Profesija reikalaujama tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.Išorinė praktika realioje aplinkoje.Profesinės išvykos... [-]

Meistras vaizdo žaidimų projektavime ir tobulinime

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia

Vaizdo žaidimų pramonė nuolat auga, o ne atsitiktinai. Technologijos pažanga palengvina daugiau ir geresnių patyrimų kūrimą, naudojant daugybę platformų-konsolių, kompiuterių, mobiliųjų įrenginių ir tt, užimančių įvairias nišas, kurios pasiekia daugiau žmonių. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Vaizdo žaidimų pramonė nuolat auga, o ne atsitiktinai. Technologijos pažanga palengvina daugiau ir geresnių patyrimų kūrimą, naudojant daugybę platformų-konsolių, kompiuterių, mobiliųjų įrenginių ir tt, užimančių įvairias nišas, kurios pasiekia daugiau žmonių.

Programos apibrėžimas

Šis magistras parengia jums patekti į darbo rinką konkurencingu keliu vaidmenimis, kurių reikalauja vaizdo žaidimų kūrimo studijos. Per dvi siūlomas specializacijas, "Menas" ir "Programavimas", jūs įgysite pasaulinę perspektyvą gaminti skaitmeninius produktus pramogoms.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Žaidimo variklio tema suderinta su "Unity" oficialiu sertifikatu.Vaizdo žaidimų kūrimo proceso tobulinimas naudojant įvairias priemones ir automatizavimą.Naujų tendencijų, tokių kaip "eSports", "gaming" ir "technologijos", kaip antai virtualios realybės, vertinimas, siekiant kuo labiau padidinti poveikį.Du specialybės: menas ir programavimas.Intensyvus ryšys tarp įgytų žinių ir jo pritaikymo vaizdo žaidimų pramonėje.Aktyvi mokymo komanda vaizdo žaidimų pramonėje.Profesinės išvykos... [-]

Mokslinių tyrimų socialinės komunikacijos magistro laipsnis

Internetinės 1 metai October 2019 Ispanija Valencia Barcelona

Šiuo metu yra didėjanti paklausa specializuotiems mokymams komunikacijos srityje. Naujos komunikacijos nišos sukuria sektoriaus verslo aspektus ir skatina neįprastą susidomėjimą naujomis auditorijomis, kurios reikalauja geresnės ir labiau prieinamos informacijos. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Šiuo metu yra didėjanti paklausa specializuotiems mokymams komunikacijos srityje. Naujos komunikacijos nišos sukuria sektoriaus verslo aspektus ir skatina neįprastą susidomėjimą naujomis auditorijomis, kurios reikalauja geresnės ir labiau prieinamos informacijos.

Programos apibrėžimas

Kapitonas parodė novatorišką savo internetinę plėtrą, jungiančią dėstytojus, kurie padės jums kuo geriau skleisti žinias moksliniuose tyrimuose. Būtinybė rengti mokslinius tyrimus ir komunikatorių šiose srityse yra pateisinama mokslinio raštingumo svarba.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Krizės ir aplinkos komunikacija.Mokslininkų ir mokytojų, turinčių didelę patirtį, fakultetas.Savęs organizavimas mokytis dalykų, kurių žinios auga lygiagrečiai.Komunikacijos naujovės ir naujos informacijos atskleidimo formos atvirose erdvėse.Tarptautinė mokslo ir technologijų komunikacijos sritis.Programos turinys ir požiūris, pagrįstas darbo poreikiais.Profesinės išvykos... [-]

Rinkodaros vadybos ir komercijos vadybos magistro laipsnis

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Dabartinės rinkos atskleidžia naujus naujų vartotojų grupių, susijusių su naujais elgesio modeliais ir jų ryšių būdais, naujos realybės. Šiuo metu marketingas yra labai svarbus sėkmingų verslo strategijų kūrimui. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Dabartinės rinkos atskleidžia naujus naujų vartotojų grupių, susijusių su naujais elgesio modeliais ir jų ryšių būdais, naujos realybės. Šiuo metu marketingas yra labai svarbus sėkmingų verslo strategijų kūrimui.

Programos apibrėžimas

Šis magistro laipsnis - tai galimybė išmokti raktų, kaip veikia naujos rinkos, kaip elgiasi nauji vartotojai ir koks lyderio vaidmuo, kurį turi priimti nauji rinkodaros vadai, norint pasiekti verslo sėkmę tokioje situacijoje kaip dabartinė.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Bendradarbiavimas su nacionalinio ir tarptautinio prestižo kompanijomis.Pasaulinė tarptautinės rinkos vizija.Verslo vadovų mokymas.Marketingo ir skaitmeninio rinkodaros technologijų valdymas.Tarptautinis fakultetas, turintis didelę akademinę ir mokslinių tyrimų patirtį bei rinkodaros vadovus įmonėse.Darbo rezultatai su dideliu paklausos indeksuProfesinės išvykos... [-]

Tarpininkavimo ir konfliktų valdymo magistro laipsnis

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Tarpininkavimas yra profesinės specializacijos srities konfliktų valdymas skirtinguose kontekstuose, kuriems taikomi skirtingi teisės aktai. Manoma, kad taikus būdas sukurti erdvę dialogui, kai žmonės gali kreiptis į pareigas naudodamiesi tarpininku. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Tarpininkavimas yra profesinės specializacijos srities konfliktų valdymas skirtinguose kontekstuose, kuriems taikomi skirtingi teisės aktai. Manoma, kad taikus būdas sukurti erdvę dialogui, kai žmonės gali kreiptis į pareigas naudodamiesi tarpininku.

Programos apibrėžimas

Šis magistras pristatomas kaip kertinis akmuo, subalansuotas teorijos ir praktikos derinys. Tai pabrėžia mokytojų komandą, kurią sudaro aktyvūs profesionalūs tarpininkai, kurie teikia realią ir dabartinę tarpininkavimo pasaulio viziją.

Kas daro šį meistrą unikaliu?Mokytojas pripažinta teisingumo ministerijos tarpininkų oficialiajame kanceliarijoje, pagal tai, kas yra reglamentuojama mūsų įstatymuose ir leidžia jo studentams praktikuoti tarpininkavimą.Apylinkės visuma, kurią sudaro aktyvūs profesionalūs tarpininkavimo ekspertai ir žinios apie tarptautinę dinamiką toje pačioje.Oratorijos darbai, pagrindiniai konfliktų valdymo tarpininkavimo srityje.Tikrųjų atvejų ir vaidmenų žaidimų analizė.Tarptautinis akademinis mokymas praktikuoti profesiją už Ispanijos ribų.Specializacija įvairiose tarpininkavimo srityse: tarptautinė, socialinė bendruomenė, nusikaltėlis, šeima ir kt.Profesinės išvykos... [-]

Trečiosios kartos psichologinės terapijos magistro laipsnis

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Iš elgesio tradicijos atsirado nauja gydymo grupė. Šios terapijos metu neapsiribojama probleminių situacijų pašalinimu, keitimu ar pakeitimu, bet paciento susiejimui su jais siekiant geriau įsisavinti ir prisitaikyti. Tarptautinis Valensijos universitetas yra pradininkas, siūlantis oficialų magistro laipsnį, skirtą trečiosios kartos terapijoms. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Iš elgesio tradicijos atsirado nauja gydymo grupė. Šios terapijos metu neapsiribojama probleminių situacijų pašalinimu, keitimu ar pakeitimu, bet paciento susiejimui su jais siekiant geriau įsisavinti ir prisitaikyti. Tarptautinis Valensijos universitetas yra pradininkas, siūlantis oficialų magistro laipsnį, skirtą trečiosios kartos terapijoms.

Trečios kartos psichologinės terapijos magistro laipsnio apibrėžimas

Trečiojo kartos psichologinės terapijos magistro laipsnyje tyrinėjamos ir gilinamos iš klinikinės ir tiriamojo darbo sritys įvairios psichologinės trečiosios kognityvinės-elgesio psichologijos bangos. Tai atskleidžia teigiamą bendrąjį kiekvieno metodo poveikį ir nurodo, kada tikslinga pasirinkti vieną ar kitą. Tyrimo kryptis leidžia plėtoti mokslinius tyrimus, taip pat ieškoti ir kritiškai analizuoti atitinkamą informaciją šioje studijų srityje.... [-]


Universiteto specialiojo ugdymo poreikių ir ankstyvosios globos magistro laipsnis

Internetinės 1 metai April 2019 Ispanija Valencia

Būdama profesine sritimi, turėtumėte žinoti apie ankstyvą dėmesį ir specialius ugdymosi poreikius, kad dėl savo veiklos jūs galite kompensuoti galimas atvykimo nelygybes ir studentų švietimo sistemos pastovumą. [+]

Yra stipendijų ir AIDS variantų

Būdama profesine sritimi, turėtumėte žinoti apie ankstyvą dėmesį ir specialius ugdymosi poreikius, kad dėl savo veiklos jūs galite kompensuoti galimas atvykimo nelygybes ir studentų švietimo sistemos pastovumą.

Universiteto specialiojo ugdymo poreikių magistro laipsnio apibrėžimasŠio magistrantūros specialiųjų ugdymosi poreikių ir ankstyvosios globos magistro laipsnio tikslas yra apmokyti neurodirvijos specialistus (sintezė tarp švietimo ir neurologijos mokslų), kuri leis jums sužinoti neurokognityvius mokymosi ir mokymo procesus, taigi ir sugebėti atlikti dėmesio uždaviniai, studentų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, medžiagą, sustiprinimas, parama ir pritaikymas. Įgyvendindami šią programą galėsite organizuoti aplinką, kad studentas galėtų vystytis vieningai ir koordinuoti savo veiksmus su visų nepilnamečių švietimo srityje dirbančių agentūrų veikla.Kas daro šį magistro laipsnį specialiųjų ugdymosi poreikių ir unikalaus ankstyvosios priežiūros?Prevencinių ir intervencinių programų kūrimas.Sustiprinimo užduočių projektavimas, studentų parama ir pritaikymas.IKT naudojimas studento mokymosi procesui skatinti.Pasaulinė vizija, leidžianti visapusiškai ugdyti studentą Gebėjimas įgyti mokytojo profesiją kaip neurodekadorasVeikia kaip socialinis agentas, kuris leis studentams patekti, įtraukti ir pastovumą."Akis į akį" praktika švietimo ir specializuotuose centruose.Profesinės išvykos... [-]

Vaizdo įrašai

Historias Vivas | VIU - Universidad Internacional de Valencia

Theo Jansen - VIU.es | Historias Vivas

Kontaktai
Socialiniai tinklai