Oficialus aprašymas

Misija

Teikti savo studentams visapusišką išsilavinimą, ugdyti lyderius ir specialistus, kurie yra pasirengę reaguoti į pasaulinio pasaulio poreikius, prisidėti prie savo profesijų vertės ir socialinės pažangos per verslumo dvasią ir socialinius įsipareigojimus. Sukurti ir perduoti žinias taikant taikomus mokslinius tyrimus, taip pat prisidedant prie pažangos ir patys pasirenkant pažangiausią techninę ir intelektualinę plėtrą.

Vizija

Universidad Europea universitete mes laikome akademinę kompetenciją vienu iš mūsų strateginių ramsčių. Taigi, mūsų švietimo modelis apima Europos aukštojo mokslo erdvės principus, grindžiamus individo visuotiniu mokymusi. Šiame modelyje profesorius yra mentorius, taip pat patarėjas, kuris remia studentą visą savo universitetinį gyvenimą. Studentas, kita vertus, suplanuoja savo mokomąją kelionę, tobulindamas šiuo metu visuomenės reikalaujamas žinias, kompetencijas, įgūdžius ir vertybes.

Vertybės

  • Bendradarbiavimas: pritariame patvirtinimo antspaudui, kuris išskiria mūsų verslumo dvasią: mes esame ryžtingi ir drovūs, kad studentas būtų pirmaujanti. Mes bendradarbiaujame ir bendradarbiaujame, siekdami įgyvendinti geriausią praktiką mūsų institucijoje.
  • International: kaip laureatų tinklo nariai, mes turime pasaulinį pašaukimą ir taikymo sritį, išlaikydami stiprius vietos šaknis. Mes siūlome tarptautinius išteklius vietos švietimui remti ir stiprinti. Laureatų tinklo dydis ir įtaka leidžia mums suteikti profesionalams ir studentams puikias galimybes. Mes esame įtraukta, daugiakultūrė organizacija, vertinanti įvairovę ir gerbianti visas kultūros perspektyvas ir savybes.
  • Analitinis: vykdome griežtą savęs vertinimo procesą, kad nuolat didinčiau savo informaciją ir žinias, kad pagerintume savo veiklą. Šis atgautinas požiūris, pagrįstas duomenų analize, išskiria save iš kitų institucijų.
  • Patikima: jei norime būti "čia už gerą", turime įgyti pasitikėjimą savo studentais ir jų šeimomis, darbdaviais ir bendruomenėmis, kuriose mes dirbame. Visiems mūsų organizacijos lygiams taikomi aukščiausi reikalavimai; dirbame sąžiningai ir prisiimame visą atsakomybę už savo veiksmus.
  • Audacious: mes esame verslininkai; mes stengiamės būti drovūs ir norintys atsižvelgti į apskaičiuotą riziką, tuo pat metu pagrįsti savo sprendimus racionaliu, refleksišku planavimu. Mes greitai panaudojame galimybes ir atlikome teigiamus pokyčius, kad praturtintume savo studentų patirtį. Mes ieškome naujų būdų, kaip pagerinti mokymą be sienų ir transformuoti tradicinį švietimo modelį. Mes turime novatorišką mentalitetą ir mes suteikiame universiteto bendruomenės nariams galimybę iššaukti status quo. Mes taikome kūrybiškus požiūrius į švietimą ir verslą. Mes niekada nustojame ieškoti naujų požiūrių, naujų technologijų, naujų verslo modelių ir naujų teorijų. Mes esame lyderiai, o ne pasekėjai.
  • Atsakingas: prisiimdami atsakomybę už mūsų studentų rezultatus, yra mūsų revoliucijos švietimo srityje pagrindas. Mes sutelkiame dėmesį į studentus ir darbdavius, kad pritaikytume savo programas pagal jų poreikius. Mes stengiamės išlaikyti aukštą išlaikymo, išsilavinimo ir įsidarbinimo lygį, kad mūsų studentai, įstodami į darbo rinką, turėtų teigiamą socialinį poveikį.
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Universidad Europea - Programas Online

Padarykite save sektoriuje, kuriame yra didelė specializuotų specialistų paklausa, ir patvirtinkite trijų specialybių: pramoninės higienos, darbo saugos, ergonomikos ir p ... [+]

Padarykite save sektoriuje, kuriame yra didelė specializuotų specialistų paklausa, ir patvirtinkite trijų specialybių: pramoninės higienos, darbo saugos, ergonomikos ir psichosociologijos.

Profesinės rizikos prevencijos magistro laipsnis yra traukinys techninių, organizacinių ir valdymo įgūdžių ir leidžia efektyviai atlikti funkcijas, kaip vyresnysis specialistas rizikos prevencijos nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Jūs gausite specialistų sertifikatus pramonės higienos, saugos darbe ir Ergonomika ir psichosociologija, taikomos rizikos prevencijos ir profesinės medicinos (tik gydytojai).Šis meistras turi įgalinančią charakterį ir jūs galite dirbti kaip prevencijos technikas.Oficiali kvalifikacija, kurią pripažįsta Europos aukštojo mokslo erdvė (EHEA) ir tarptautiniu mastu pripažinta.Fakultetą sudaro aktyvūs profesionalai iš žinomų kompanijų ir jų dėstomų dalykų ekspertai.Išskirtinis ir aktualus turinys, pritaikytas šio sektoriaus poreikiams.Jūs turėsite daugybę turinio, išteklių ir priemonių mokymuisi naudodami dinamišką, vizualų ir labai prieinamą formatą.Teorinis ir praktinis mokymas, atlikus Europos universiteto metodologijos mokymą , taikomas paprasta ir lanksčia technologine aplinka, leidžiančia visiškai suderinti studijas su profesiniu ir asmeniniu gyvenimu.Jūs turėsite asmeninį mentorą, kuris jus lydės magistro laipsniu.Mes turime susitarimą ir bendradarbiavimą su pagrindinėmis šio sektoriaus bendrovėmis, tokiomis kaip Sacyr, Ferrovial, Acciona ir kt.Naujas įėjimo studentų profilis... [-]
Ispanija Villaviciosa de Odón
Susisiekti su mokykla
Ispanų
10 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Europea - Programas Online

Kanarų salos reaguoja į tautų ir bendrovių tendenciją vis labiau atsižvelgti į kovos su tarša, šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo ir iškastinio kuro naudojimo maž ... [+]

Europos Kanarų salų universiteto universiteto magistro laipsnis atsinaujinančiųjų energijos srityje reaguoja į tautų ir kompanijų tendenciją vis labiau suvokti kovos su tarša, šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir energijos vartojimo mažinimo tikslą. iškastinio kuro kuras. Augantis sektorius, kuriame reikalaujama parengtų, lanksčių ir universalių specialistų.

Europos universitetas yra išskirtas šiame magistro laipsnyje:

Mes organizuojame mažas grupes, kurios palaiko tiesioginį kontaktą su profesionaliu sektoriumi ir tinklo tinklu.Jūs turėsite techninius apsilankymus atsinaujinančios energijos įrenginiuose, kad galėtumėte patikrinti, kaip jie praktiškai įgyvendina tai, ką mokotės klasėje.Jūs naudosite naujausius kompiuterio įrankius, skirtus tokių projektų plėtrai kaip WASP vėjo jėgainėms.Kodėl ESInovatyvus mokymosi modelisTechnologija klasėje. Mes esame pasiruošęTarptautinis bendradarbiavimasAktyvūs mokytojai, turintys tvirtą profesionalų trajektoriją.Prieiga... [-]
Ispanija Villaviciosa de Odón
Susisiekti su mokykla
Ispanų
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Europea - Programas Online

Geriausias magistro laipsnis urbanizuotoje srityje pagal "250 geriausių meistrų" reitingą. Vienintelis oficialus magistro laipsnis, kuriuo įgysite specifinių MB ... [+]

Geriausias magistro laipsnis urbanizuotoje srityje pagal "250 geriausių meistrų" reitingą. Vienintelis oficialus magistro laipsnis, kuriuo įgysite specifinių MBA programų žinias, taikomas statybos sektoriaus ypatumams.

aprašymasStatybos vadybos ir statybos magistro laipsnis - MBA Construction Management Online suteikia jums profesionalų, kuris šiuo metu reikalauja kompanijų, galinčių valdyti projektus ir prisiimti atsakomybę už statybų bendrovių valdymą .Galėsite prisiimti visus statybos ciklo etapus , įskaitant planavimo, techninius ir vykdomus projektus, statybą, incidentų valdymą, reabilitaciją ir statybą.Mokymas specialiomis žiniomis apie projektų rengimą ir darbų valdymą nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu .Jūs išsamiai susipažinsite su pastatų ir civilinės statybos bendrovių valdymo, strategijų ir priemonių .Vienuolynas susideda iš pripažintų prestižų specialistų ir aukščiausių nacionalinių ir tarptautinių direktorių pagrindinėse kompanijose tokiuose sektoriuose kaip Sacyr, Ferrovial, Acciona.Priskiriama galimybė gauti profesionalų sertifikatą kaip AKR techninio statybos konsultantas .Teorinis ir praktinis mokymas, atlikus Europos universiteto metodologijos mokymą , taikomas paprasta ir lanksčia technologine aplinka, leidžiančia visiškai suderinti studijas su profesiniu ir asmeniniu gyvenimu .Jūs turėsite asmeninį mentorą, kuris jus lydės magistro laipsniu.titravimo... [-]
Ispanija Villaviciosa de Odón
Susisiekti su mokykla
Ispanų
10 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Europea - Programas Online

Paruoškite susidurti su universitetinio išsilavinimo iššūkiais ir žinokite pedagoginius, mokslinius tyrimus, inovacijas ir technologijų sričių naudojimą. ... [+]

Paruoškite susidurti su universitetinio išsilavinimo iššūkiais ir žinokite pedagoginius, mokslinius tyrimus, inovacijas ir technologijų sričių naudojimą.

aprašymas

Universiteto online universiteto magistro laipsnis leidžia jums mokytis kaip mokytojas tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu . Be to, dėl tyrimo pobūdžio jus rengia tyrimai švietimo sektoriuje .

Europos lygmeniu pripažįstama aukšta kokybė ir specifika universitetų sektoriuje.

Jūs įgis reikiamų įgūdžių, kad būtumėte dabartinis ir visuotinis universiteto profesorius , kuris reikalingas žiniomis, taikomomis didaktinių ir pedagoginių universitetų valdymui , moksliniams tyrimams, inovacijoms ir technologijų naudojimui.... [-]

Ispanija Villaviciosa de Odón
Rugsėjis 2020
Ispanų
15 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba