Universidad Europea - Programas Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Misija

Teikti savo studentams visapusišką išsilavinimą, ugdyti lyderius ir specialistus, kurie yra pasirengę reaguoti į pasaulinio pasaulio poreikius, prisidėti prie savo profesijų vertės ir socialinės pažangos per verslumo dvasią ir socialinius įsipareigojimus. Sukurti ir perduoti žinias taikant taikomus mokslinius tyrimus, taip pat prisidedant prie pažangos ir patys pasirenkant pažangiausią techninę ir intelektualinę plėtrą.

Vizija

Universidad Europea universitete mes laikome akademinę kompetenciją vienu iš mūsų strateginių ramsčių. Taigi, mūsų švietimo modelis apima Europos aukštojo mokslo erdvės principus, grindžiamus individo visuotiniu mokymusi. Šiame modelyje profesorius yra mentorius, taip pat patarėjas, kuris remia studentą visą savo universitetinį gyvenimą. Studentas, kita vertus, suplanuoja savo mokomąją kelionę, tobulindamas šiuo metu visuomenės reikalaujamas žinias, kompetencijas, įgūdžius ir vertybes.

Vertybės

  • Bendradarbiavimas: pritariame patvirtinimo antspaudui, kuris išskiria mūsų verslumo dvasią: mes esame ryžtingi ir drovūs, kad studentas būtų pirmaujanti. Mes bendradarbiaujame ir bendradarbiaujame, siekdami įgyvendinti geriausią praktiką mūsų institucijoje.
  • International: kaip laureatų tinklo nariai, mes turime pasaulinį pašaukimą ir taikymo sritį, išlaikydami stiprius vietos šaknis. Mes siūlome tarptautinius išteklius vietos švietimui remti ir stiprinti. Laureatų tinklo dydis ir įtaka leidžia mums suteikti profesionalams ir studentams puikias galimybes. Mes esame įtraukta, daugiakultūrė organizacija, vertinanti įvairovę ir gerbianti visas kultūros perspektyvas ir savybes.
  • Analitinis: vykdome griežtą savęs vertinimo procesą, kad nuolat didinčiau savo informaciją ir žinias, kad pagerintume savo veiklą. Šis atgautinas požiūris, pagrįstas duomenų analize, išskiria save iš kitų institucijų.
  • Patikima: jei norime būti "čia už gerą", turime įgyti pasitikėjimą savo studentais ir jų šeimomis, darbdaviais ir bendruomenėmis, kuriose mes dirbame. Visiems mūsų organizacijos lygiams taikomi aukščiausi reikalavimai; dirbame sąžiningai ir prisiimame visą atsakomybę už savo veiksmus.
  • Audacious: mes esame verslininkai; mes stengiamės būti drovūs ir norintys atsižvelgti į apskaičiuotą riziką, tuo pat metu pagrįsti savo sprendimus racionaliu, refleksišku planavimu. Mes greitai panaudojame galimybes ir atlikome teigiamus pokyčius, kad praturtintume savo studentų patirtį. Mes ieškome naujų būdų, kaip pagerinti mokymą be sienų ir transformuoti tradicinį švietimo modelį. Mes turime novatorišką mentalitetą ir mes suteikiame universiteto bendruomenės nariams galimybę iššaukti status quo. Mes taikome kūrybiškus požiūrius į švietimą ir verslą. Mes niekada nustojame ieškoti naujų požiūrių, naujų technologijų, naujų verslo modelių ir naujų teorijų. Mes esame lyderiai, o ne pasekėjai.
  • Atsakingas: prisiimdami atsakomybę už mūsų studentų rezultatus, yra mūsų revoliucijos švietimo srityje pagrindas. Mes sutelkiame dėmesį į studentus ir darbdavius, kad pritaikytume savo programas pagal jų poreikius. Mes stengiamės išlaikyti aukštą išlaikymo, išsilavinimo ir įsidarbinimo lygį, kad mūsų studentai, įstodami į darbo rinką, turėtų teigiamą socialinį poveikį.

Vietos

Villaviciosa de Odón

Address
Calle Tajo,s/n
28670 Villaviciosa de Odón, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis