Oficialus aprašymas

Misijos Tarptautinis universitetas "La Rioja yra neatsiejama formavimas studentams įgūdžių reikalavo šiandieninėje visuomenėje.

UNITE Jūs įsipareigoja patenkinti poreikius ir lūkesčius visose procese dalyvaujančių suinteresuotųjų šalių (studentų, dėstytojų ir mokslo darbuotojų, administracija ir paslaugos, viešojo administravimo ir visuomenės apskritai), per mokymo kokybės, kuri siekia gerinti tęstinis ir meistriškumas.

Mes turime specialų jautrumą, siekiant patenkinti tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali naudotis svetaine centrai, arba kas gali, nori pasirinkti daugiau atvirų ir inovatyvių sprendimų su naujomis technologijomis, atviro tinkle.

Socialinė atsakomybė orientuota politika UNITE į klausimus, kaip pagrindinio kaip:

 • Įjungus prieigą prie universitetinį išsilavinimą visiems su tinkamu ankstesnį mokymą, nori tai padaryti ir pašalinti atstumo, laiko, vietos, kultūriniame ir socialiniame jo išvengti kliūčių.
 • Įgyvendinti mokymo ir mokslinių tyrimų išteklius per naujų technologijų plėtrą, taip galima pasiūlyti aukšto lygio išsilavinimą, atkreipiant ypatingą dėmesį į tas, kurioms reikia kultūrinius, techninius ir socialinius pokyčius.

Vertybės

Iš Tarptautinio universiteto La Rioja vertybės yra:

 • Įsipareigojimas studentų sėkmė.
 • Pritaikyti mokymo užduotis kartu studentus per visą savo studijų ir darbo vieta paramą.
 • Nuolat diegti naujoves į mokymą ir mokymąsi metodikos atsargiai.
 • Plėtros ir verslumo skatinimas.
 • Atsakomumas į studentų, dėstytojų ir mokslo darbuotojų, administracijos ir paslaugų, viešojo administravimo ir visuomenės grupių lūkesčius apskritai.
 • Siūlyti laipsnių ir programas, kurios atitinka visuomenės poreikius.
 • Atidus dėmesys į mokymo ir išteklių kokybę.
 • Atviras tarptautinių matmenų universitetinio mokslo požiūrio.

Idėja universitete

Pasiekti aukštesnio lygio žinių yra noras, kad žmonės visada turėjo ir Aristotelis išreiškia aiškiai teigiama, kad "iš prigimties, visi vyrai nori žinoti." Tai paaiškina, kodėl Universiteto -headquarters žinios vadovų šiandien yra seniausia civilinė institucija Vakarų civilizacijos. Universitetas toliau egzistuoja, nepaisant gilių socialinių pokyčių, tai buvo įmanoma dėl to, kad ji išlaikė savo pagrindines savybes, į pokyčius kiekvienoje istorinio laikotarpio turėjo būti įvesta.

Be UNITE manome pagrindiniai pagrindiniai bruožai, kurie turėtų būti konservuoti kolegijoje, yra šie:

 • Universitetas, kaip sakė Alfonso X Išmintingojo, yra jungtukas tarp mokytojų ir mokinių, persikėlė noras kurti ir skleisti žinias, taip pat mokytis. Šis derinys aiškina, kad mokytojai gali ne tik mokslininkai, bet turi būti informuoti apie jų švietimo atsakomybe ir ne tik pamokantis.
 • Universitetas turi pasiekti tikrą žinių remiantis gilių apmąstymų įrodymų, per kritinę naudojimosi priežasties, nepriklausomai nuo idėjų, kurios yra arba tikslas yra nebemadinga ar tai, ką jie ketina į primesti grupes įtakingiausių nuomonę visais laikais.
 • Universitetas turi užduotį tiek atstumo ir artumo. Taigi jis turi ištirti pagrindinius, teorinius ir bendrąsias problemas kūrinio pažiūros atjungta nuo socialinių aplinkybių. Bet ji taip pat vadinama bendradarbiauti sprendžiant aplinkosaugos problemas, kurioje jis juda, pirmiausia per kompetentingas specialistų formavimo, galėtų dirbti su paslaugų požiūris į žmones, kurie gyvena likusios pastovus siekimas bendro šulinio.
 • Universitetas bus visada išlaikyti pagarbą ir mandagumą akademinės atmosferą virš idėjų neatitikimo. SENECA žodžiai, kad žmogus yra šventas dalykas žmogui, jau išreiškia žmogaus orumo sąvoką, kuri visada turi būti pripažinti ir skatinti, ir kurio atžvilgiu turi išlikti kaip foną į visą darbo universitetas bendruomenė.

Kartu su šių funkcijų, UNITE, interneto universitetas, kurio konkretus projektas surengti naujas technologijas universitetinių studijų, Tiksliau, yra trys metodiniai funkcijų, kurios apima. Pirma Unite siekiama pasiekti Efektyvus mokymas kiekvienas studentas individualiai orientuotaPrisitaikymas prie jų mokymo tempą jų konkrečias aplinkybes. Tai siekis, antra, tai reiškia, kad UNITE suteikia kiekvienam studentui dėstytojas, Kaip išvengti galimų problemų anonimiškumo ir tapimo masiniu, taip dažnai ir aukštąjį išsilavinimą. Galiausiai, UNITE užtikrina visišką įsipareigojimą mokytojų ir personalo valdymo su kiekvieno studento sėkmėsKas pradeda, kartais su nepaprastu aukų į pasiekti aukštąjį universitetinį išsilavinimą nuotykius.

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

UNIR

UNIR tarptautiniame verslo administravimo magistre (IMBA) jums bus išmokyti būti verslo lyderiu, galinčiu dirbti dabartinėje pasaulio aplinkoje. Vykdydami magistro laipsn ... [+]

UNIR tarptautiniame verslo administravimo magistre (IMBA) jums bus išmokyti būti verslo lyderiu, galinčiu dirbti dabartinėje pasaulio aplinkoje. Vykdydami magistro laipsnį, sukursite savo valdymo galimybes analizuoti verslo problemas, siūlyti sprendimus ir sėkmingai įgyvendinti tris sprendimus. Vykdydami savo verslą į ateitį ir valdydami pokyčius tarptautiniame kontekste, galėsite tapti moderniu verslininku. IMBA yra magistro programa, skirta absolventams ir specialistams, norintiems plėtoti savo karjerą vadovaujančiose pareigose su įmonėmis, kurios veikia pasaulinėje rinkoje ir ekonomikoje. Studentai įgis žinių ir įgis įgūdžių, norėdami gauti išsamią įmonės viziją, priimti strateginius sprendimus ir suprasti, kaip įmonės veikia skirtingose ​​tarptautinėse rinkose.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

UNIR

UNIR Online Cyber UNIR yra pirmoji oficiali antrosios pakopos studijų UNIR kurioje UNIR 100% mokymo internetu, skirta apmokyti pagrindinius apsaugos nuo išpuolių ir grasi ... [+]

Specializuojasi kompiuterių saugumo srityje su UNIR Online Cybersecurity magistro UNIR

UNIR Online Cyber UNIR yra pirmoji oficiali antrosios pakopos studijų UNIR kurioje UNIR 100% mokymo internetu, skirta apmokyti pagrindinius apsaugos nuo išpuolių ir grasinimų operacinėse sistemose, tinkluose, programinėje įrangoje, žiniatinklio sistemose ir duomenų bazėse metodus .

Šis internetinis kompiuterių saugumo magistras turi 12 leidinių , kuriuose jau daugiau nei 1200 studentų jau yra apmokyti kaip "kibernetinio saugumo" specialistai.

Su ekspertų fakulteto pagalba, padėsiančia jums naudotis labiausiai avangardinių įrankių IT saugumo sektoriuje , įgysite reikiamų žinių, kad galėtumėte susidoroti su vis didėjančiu kibernetinių išpuolių organizacijos... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Integruotų vadybos sistemų UNIR online" yra vienintelis būdas, leidžiantis jums dirbti koordinuojant, įgyvendinant ir vertinant kokybės valdymo sistemas, aplinką, saugą i ... [+]

Studijuokite savo oficialųjį magistro laipsnį kokybės, aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir interneto PRL su UNIR

Integruotų vadybos sistemų UNIR online" yra vienintelis būdas, leidžiantis jums dirbti koordinuojant, įgyvendinant ir vertinant kokybės valdymo sistemas , aplinką, saugą ir sveikatą darbe bei ĮSA , taip pat aukščiausius techninius PRL , pasirinktoje specialybėje.

Šis UNIR kokybės, aplinkos ir integruotų valdymo sistemų UNIR yra vienintelis, kuris siūlo keturis TÜV Rheinland vidaus auditoriaus pažymėjimus :

Profesinės rizikos, kokybės, aplinkosaugos ir įmonių socialinės atsakomybės prevencijos integruotų vadybos sistemų magistro kvalifikacinis laipsnis.Vidaus auditoriaus sertifikatas ISO 45001 ir kuris pakeičia OHSAS 18001.Kokybės vadybos sistemų vidaus auditoriaus sertifikatas ISO 9001 *.Vidaus auditoriaus aplinkosaugos vadybos sistemų sertifikatas ISO 14001 *.Vidaus auditoriaus įmonės socialinės atsakomybės valdymo sistemų sertifikatas pagal SGE21 * standartą.... [-]
Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Švietimo technologijų ir skaitmeninių kompetencijų magistro laipsnis yra pirmasis oficialus magistro laipsnis, turintis neurotechnologiją, kad žinotų, kokį poveikį IRT tu ... [+]

Gaukite magistro laipsnį internetiniame IRT, UNIR švietimui, su UNIR

Švietimo technologijų ir skaitmeninių kompetencijų magistro laipsnis yra pirmasis oficialus magistro laipsnis, turintis neurotechnologiją, kad žinotų, kokį poveikį IRT turi mokymosi procesas. Su "IKT" magistro programa "Švietimas" galėsite įsigyti 21-ojo amžiaus skaitmeninių įgūdžių.

Jūs atrasite novatorišką švietimo viziją, žvelgiant iš naujų technologijų švietimo ir avangardinių skaitmeninių išteklių srityje, kad jūsų mokiniai galėtų efektyviai mokytis. Be to, jūs gausite praktinį robotų komplektą "Sphero mini", kad galėtumėte sekti temą "Programavimas ir robotų technika mokytojams", kuri padės jums kuo geriau išnaudoti programą.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

"Big Data" magistro programa "Internet Explorer" padės mokyti jus kaip profesionalų "BIG DATA" - vieną iš labiausiai reikalaujamų profesijų 2018 m., Atsižvelgiant į "Adec ... [+]

Priimkite magistro laipsnį dideliais duomenimis internete UNIR

"Big Data" magistro programa "Internet Explorer" padės mokyti jus kaip profesionalų "BIG DATA" - vieną iš labiausiai reikalaujamų profesijų 2018 m., Atsižvelgiant į "Adecco" grupės pageidavimus , kurie gali kurti ir įdiegti sistemas, kurios stebi procesą, iš jų išgauna svarbią informaciją ir ją perduoda puikiai ir efektyviai.

Šis "Visual Analytics" ir "Big Data" magistro laipsnis apima įvairias pažangiausias " Big Data" ir "Machine Learning" technologijas :

Duomenų kaupimas ir saugojimas: valdymas ir duomenų apdorojimas naudojant "MongoDB".Dirbtinio intelekto metodai: klasterizavimo metodai ir ekspertinių sistemų, galinčių paskatinti naujas žinias, projektavimas.Inžinerija masiniam duomenų apdorojimui (mašinų mokymasis): Hadoop įrankiai ir duomenų analizė bei teksto gavyba su R.Vizualizavimo įrankiai: "Google" diagramos, "JQuery" papildiniai, vizualizacijos ir "D3.js"... [-]
Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

UNIR magistras internete finansuoja Jus, kad atitiktų profesionalų profilį, kurį įmonės ir bankai reikalauja valdyti savo iždą, analizuoti investicijas, nustatyti mokesči ... [+]

Su UNIR studijuokite savo magistro programą Online Finance

UNIR magistras internete finansuoja Jus, kad atitiktų profesionalų profilį, kurį įmonės ir bankai reikalauja valdyti savo iždą, analizuoti investicijas, nustatyti mokesčių lengvatas ar išvengti rizikos.

Šis nuotolinis finansų vadybos ir konsultavimo magistras turi programą, kuri yra kruopščiai praturtinta ir nuolat atnaujinama, kad žinotumėte naujausias finansų valdymo tendencijas. Visi jo dėstytojai yra ekspertai, turintys ilgametę patirtį šiame sektoriuje ir turintys dabartinių įsipareigojimų svarbiose įmonėse.

Jūs išmoksite iš pirmos klasės pritaikyti į savo darbo sritį sėkmingiausius valdymo, procesų, analizės ir reguliavimo tendencijas , kurios sėkmingai veikia visame pasaulyje didelių ir vidutinių įmonių finansų padaliniuose.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Su "Musical Research" ir "Online Musicology" magistro programa gausite gilią ir dabartinę skirtingų tendencijų visose muzikos srityse viziją: muzikologiją, kompoziciją, s ... [+]

Su UNIR studijuokite savo magistro programą "Muzikos mokslų ir muzikos mokslų UNIR

Su " Musical Research" ir " Online Musicology " magistro programa gausite gilią ir dabartinę skirtingų tendencijų visose muzikos srityse viziją: muzikologiją, kompoziciją, sonologiją, vadybą ir muzikinę pedagogiką .

Šis internetinis muzikos magistro laipsnis siūlo naujausias doktorantūros mokslinių tyrimų užduotis ir mokymą visų tipų švietimo centruose.

Padedant profesionalų prestižo muzikantų fakultetui, jūs išmoksite kompiuterines taikomąsias programas, kad galėtumėte analizuoti garso meno įvertinimus ir failus, taip pat muzikinių koncepcijų mokymą.

Su šiuo atstumu "Master in Musical Research" gausite:... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Tapkite magistrantu socialinės intervencijos žinių visuomenėse internete profesionalu, kuris specializuojasi analizuojant socialinius scenarijus, kurie gali sukelti nelyg ... [+]

16-asis UNIR socialinės intervencijos magistro UNIR

Tapkite magistrantu socialinės intervencijos žinių visuomenėse internete profesionalu, kuris specializuojasi analizuojant socialinius scenarijus , kurie gali sukelti nelygybę, diskriminaciją ar socialinę atskirtį .

Mes sukūrėme konkrečią ir daugiadisciplininę programą , kuri leis jums įgyti profilį, kuris išsiskirtų dėl jūsų žinių pločio :

AntropologijaekonomikapsichologijaSociologijaSocialinis darbasPedagogika

Šio magistro laipsnį socialinės intervencijos internetinių žinių visuomenėje turėsite pasiekti oficialias doktorantūros programas ir gauti taškus viešojo administravimo varžybose ar konkursuose kaip magistro laipsnį.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

UNIR internetinių kompanijų teisinės konsultacijos UNIR rengia jus, o ypač praktinį mokymą, kaip bendrovės reikalaujamą teisinį patarėją. Sprendžiant realius praktinius a ... [+]

Studijuokite savo interneto magistro verslo teisinės konsultacijos su praktinių klasių dėsto prestižinių teisininkų

UNIR internetinių kompanijų teisinės konsultacijos UNIR rengia jus, o ypač praktinį mokymą, kaip bendrovės reikalaujamą teisinį patarėją. Sprendžiant realius praktinius atvejus, kuriuos teisininkai iš prestižinių advokatų kontorų moka, jūs sužinosite apie teisines verslo naujienas, siekdami išsamios verslo vizijos.

UNIR atliko pasaulinį Universiteto magistro laipsnį verslo teisinės konsultacijos, norėdamas pasiekti integruotą išsilavinimą, kuris taps pagrindine kompanija, kuri turi pirmaujančias rinkos įmones:

Inovatyvus, daugiadisciplininis ir labai praktiškas mokymo planasMonstras, kurį sudaro prestižiniai mokslininkai ir praktikuojantys specialistai"Teisinis seminaras": pasiūlymas ir praktinių atvejų sprendimas su prestižiniais advokataisProfesinė praktika įmonėse ir biuruose, kurie geriausiai atitinka jūsų profilįPrieiga prie "Thomson Reuters Aranzadi" duomenų bazės praktiniams atvejams tirti ir išspręstiAš dirbu su pažangiausiu programinės įrangos, skirtos atitikties planams įgyvendinti, rinkai: Global Suite-Criminal Compliance.... [-]
Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

UNIR magistras žmogiškųjų išteklių (HR) internete yra pirmaujanti žinia, kad "Digital Era" ir pasaulinė daugialypė aplinka reikalauja valdyti žmogiškąjį kapitalą ir talen ... [+]

Studijuokite savo magistro žmogiškuosius išteklius (HR) internete su UNIR

UNIR magistras žmogiškųjų išteklių (HR) internete yra pirmaujanti žinia, kad "Digital Era" ir pasaulinė daugialypė aplinka reikalauja valdyti žmogiškąjį kapitalą ir talentą organizacijose.

Dalykų turinys yra kruopščiai peržiūrimas ir periodiškai atnaujinamas atsižvelgiant į naujausius rinkos poreikius. Nauji darbuotojo vaidmenys , veiksmingas "Linkedin" ir kitų socialinių tinklų naudojimas, taikinimo ar pokyčių ir įvairovės valdymo iššūkiai yra tik keletas žinių, kurias mokysi šiame kapitale, pavyzdžių.

Strateginiu ir praktiniu požiūriu , UNIR valdymo ir žmogiškųjų išteklių valdymo UNIR moko naudoti pažangiausias priemones , tokias kaip tas, kurios leidžia atrinkti ir protingai naudoti duomenis, kad pritrauktų ir išlaikytų geriausius talentus, ir suderintų juos su bendrovė... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Oficialus magistro laipsnis lyderystėje ir švietimo centrų valdymas 100% internetinio mokymo padės jums įgyti būtinų įgūdžių, reikalingų mokykloms, mokykloms, institutams ... [+]

Gaukite savo oficialų magistro laipsnį internetinių švietimo centrų valdyme su UNIR

Oficialus magistro laipsnis lyderystėje ir švietimo centrų valdymas 100% internetinio mokymo padės jums įgyti būtinų įgūdžių, reikalingų mokykloms, mokykloms, institutams ir kitiems švietimo centrams. Jūs išmokysite planuoti, propaguoti ir vertinti sėkmingas priemones, gerinančias mokyklos bendruomenę.

Šis internetinis kursas apie švietimo centrų valdymą išplečia mokymo profesionalų , norinčių pasirengti tapti viešųjų, privačių ar suderintų švietimo įstaigų direktoriais, mokymą.

UNIR švietimo centrų valdymo ir valdymo magistrantūros programa turi stiprią praktinę orientaciją . Klasėje aptariami atvejai ir problemos, su kuriais švietimo centrai vadovai susitinka kiekvieną dieną. Klasės dėsto aktyvūs profesionalai, turintys ilgametę edukacinių bendruomenių valdymo ir valdymo patirtį.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Oficialus UNIR neuropsichologijos ir internetinio švietimo UNIR yra vienintelis magistras, su kuria jūs UNIR optimizuoti mokyklos veiklą ir ugdyti visų savo klasių mokini ... [+]

Specializuojasi su UNIR Online Neuropsichologijos ir edukologijos magistro laipsniu

Oficialus UNIR neuropsichologijos ir internetinio švietimo UNIR yra vienintelis magistras, su kuria jūs UNIR optimizuoti mokyklos veiklą ir ugdyti visų savo klasių mokinių talentą .

* Pagal paskutinį tyrimą, kurį atliko konsultacinė įmonė GAD3 (2017 m. Birželio mėn.)Su šio magistro programos metu jūs atrasite neuropsichologijos taikymą mokymosi procese ir jo indėlį į pagrindinių įgūdžių ugdymą, pavyzdžiui, skaitymo ir rašymo procesą, vizualinius ir garsinius įgūdžius bei kitus svarbiausius aspektus, pvz., Šoną, kūrybiškumą klasėje ir kt.Praktiniu požiūriu šis meistras neurodirvoje sprendžia tokius klausimus kaip:Ar studento skaitymo supratimas pagerės, jei studento akių judesiai tobulės?Ar švietimo neuropsichologija atsako į dėmesio deficito hiperaktyvumo problemas?Ar galiu kurti kūrybiškumą klasėje, kad sustiprintų nervų vystymąsi? Kokiu būdu?Ar galima aptikti talentą ir aukštus pajėgumus? Kokios programos gali būti taikomos klasėje tinkamai tarnauti šiems studentams?Kokie poslinkio veiksniai įtakoja matematiką?Ar pagrindinių neuropsichologinių įgūdžių ugdymas padeda pagerinti sutrikimus, tokius kaip disleksija ir diskalcija?Direktorius ir remiamas referencinis fakultetas , švietimo ekspertai, neuropsichologija ir vaikų psichologija, magistras suteikia jums tvirtas, pažangias ir praktines žinias apie edukacinę neuropsichologiją, taikomą mokymuisi, priežiūrai, prevencijai, vystymuisi ir specifiniams poreikiams. studentų.Šis oficialus neuropsichologijos ir nuotolinio švietimo meistras pasiruošęs efektyviai pritaikyti savo klases, siekdamas pagerinti mokyklos veiklos rezultatus ir įveikti mokyklos nesėkmes, taip pat teikti atnaujintą mokymosi atsaką į socialinius poreikius. Jūs sužinosite, kaip kurti intervencijas, orientuotas į galimą smegenų vystymąsi savo studentams.Mokytojas turi praktinį požiūrį, kad pirmąją dieną galėtumėte naudoti tai, ką išmokote savo klasėje.Bendra informacijaKreditai: 60 ECTSTrukmė: 1 mokslo metaiPradėti: 2018 m. Rugsėjo 6 dMetodika: nuotolinis, 100% internetinisEgzaminai: dalyvavimas kiekvieno semestro... [-]
Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Daugiau nei 11 000 studentų jau yra įgiję UNIR magistro laipsnį vidurinio ugdymo mokytojų rengimo UNIR . Šis oficialus internetinis magistro laipsnis yra skirtas ugdyti s ... [+]

Mokykitės savo magistro vidurinių mokytojų (buvusios BŽŪP) internete su UNIR

Daugiau nei 11 000 studentų jau yra įgiję UNIR magistro laipsnį vidurinio ugdymo mokytojų rengimo UNIR . Šis oficialus internetinis magistro laipsnis yra skirtas ugdyti specialistus, galinčius plėtoti savo darbą orientavimo ir mokymo srityse.

Pasirinkite vieną iš 12 specialybių, kurias UNIR siūlo jums ir tapti mokytoja, naudodamas šią internetinę UNIR magistro programą, skirtą antriniams mokytojams. Gaukite reikiamų įgūdžių, reikalingų specializuotai vykdyti savo profesiją, pasiryžę asmeniškai mokytis per pamokų funkciją ir nuolat ieškodami metodinių naujovių.Bendra informacijaKreditai: 60Trukmė: 1 mokslo metaiPradėti: 2018 m. Rugsėjo 6 dMetodika: nuotolinis, 100% internetinisPraktika: pagal gruodžio 27 d. ORDER ECI / 3858/2007 magistro kvalifikacinį laipsnį įeina praktikumas pagal specialybę, kurioje studijuoja magistro laipsnį. Šis "Practicum" turi akivaizdų ugdymo centre, kuriame ši praktika yra sukurta pagal magistrantūros ataskaitoje nurodytus kreditus.Doktorantūros prieiga: Šis oficialus magistro laipsnis leidžia įtraukti į oficialias daktaro programasmokymo planas... [-]
Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

" UNIR internetinio darbo rizikos prevencijos UNIR kvalifikuoja jus kaip aukštesnį PRL techniką trijose galimose specializacijose ir pasiruošęs tęsti profesinį tobulėjimą ... [+]

Gaukite savo oficialų magistro laipsnį profesinės rizikos prevencijos (PRL) internete UNIR

" UNIR internetinio darbo rizikos prevencijos UNIR kvalifikuoja jus kaip aukštesnį PRL techniką trijose galimose specializacijose ir pasiruošęs tęsti profesinį tobulėjimą , nes mūsų daugiau nei 3000 studentų. Be to, jūs gausite TÜV Rheinland vidinio auditoriaus sertifikatą ISO 45001: 2018 .

Mūsų oficialus magistro laipsnis PRL rengia jums sėkmingai susidurti su šios profesijos iššūkiais:

Daugiadisciplininis požiūris, techninis pašaukimas ir praktinė orientacija, su kuria jūs galite kreiptis į analizę ir priimti realius sprendimus pagal bylos metodą.Daugiau nei 300 stažuotės sutarčių .PRO licencija ERGONAUTAS akademiniam naudojimui , portalo numeris 1 profesinėse ergonomikos srityse ir ergonominis darbo vietų įvertinimas.TÜV Rheinland ISO 45001: 2018 vidaus audito liudijimas profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemose, kuris pakeičia OHSAS 18001.... [-]
Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

" UNIR internetinės programinės įrangos inžinerijos UNIR tikslas - baigti IT specialistų mokymą ir suteikti jiems žinias apie interneto aplinką, informacijos saugumą ir p ... [+]

Paimkite savo magistro programinės įrangos inžinerijos internete ir gaukite savo oficialų laipsnį UNIR

" UNIR internetinės programinės įrangos inžinerijos UNIR tikslas - baigti IT specialistų mokymą ir suteikti jiems žinias apie interneto aplinką, informacijos saugumą ir programinės įrangos inžineriją.

Šis oficialus antrosios pakopos studijų kursas gimė kaip atsakas į vis sudėtingesnę informacinių technologijų (IT) pramonę, kuriai reikalingi specializuoti ir daugialypiai profiliai, galintys nukreipti projektus nuo įgyvendinimo iki programinės įrangos strategijos kūrimo ir valdymo. bendrovė

Su šiuo magistro laipsniu programinės įrangos inžinerijos ir kompiuterių sistemų įgysite reikiamų įgūdžių, kad:... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

UNIR magistras interneto UNIR pavers jus ekspertu patarėjas žmogaus mokymosi. Galite praturtinti savo karjerą oficialiai mokydamas didėjančią darbo jėgos paklausą, daugia ... [+]

Gaukite savo oficialų laipsnį su UNIR internetinės UNIR magistro UNIR

UNIR magistras interneto UNIR pavers jus ekspertu patarėjas žmogaus mokymosi . Galite praturtinti savo karjerą oficialiai mokydamas didėjančią darbo jėgos paklausą , daugiausia dėmesio skiriant vaikų ir paauglių ugdymo pažangos prevencijai ir profesinio tobulėjimo problemoms gydyti ir spręsti.

Išplėskite savo žinias su praktiniu Meistru, tiesiogiai taikomu klasėje. Daugiau nei 20 000 studentų jau buvo apmokyti su mumis

Su stipriu praktiniu orientavimu, šio oficialaus psichopedagogikos meistro programa yra suprojektuota taip, kad jūs galite iš karto pritaikyti viską, kas išmokta klasėje , kartu su naujausiais psichopedagoginiais įrankiais.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Skaitmeninio rinkodaros ir elektroninės komercijos magistras mokys jus kaip naujausią verslą internete taikomų verslo marketingo tendencijų ir bendrovių skaitmeninimo ten ... [+]

Studijuokite savo internetinį skaitmeninio rinkodaros magistro laipsnį ir e-komerciją su UNIR

Skaitmeninio rinkodaros ir elektroninės komercijos magistras mokys jus kaip naujausią verslą internete taikomų verslo marketingo tendencijų ir bendrovių skaitmeninimo tendencijas : mokysis SEO, SEM, našumo, socialinės žiniasklaidos, elektroninio pašto, didelių duomenų strategijų. , mobili ir atvykstamoji rinkodara .

Iš novatoriškos programos , pagrįstos praktiniu, interaktyviu turiniu ir realiais atvejais, jūs gaunate išsamų mokymą, kurį šiuo metu reikalauja kompanijos.

Su oficialiu " UNIR skaitmeninio rinkodaros magistro UNIR mokate priimti sprendimus, aptikti galimybes ir apibrėžti rinkodaros strategijas bei internetinę reklamą, skirtą bendrovės tikslams pasiekti.... [-]

Ispanija Logroño
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Oficialus "Special Education Online" magistras suteiks jums mokymo, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų veiksmingai reaguoti į specialius poreikius, kuriuos kelia special ... [+]

Studijuokite savo oficialų magistro specialiojo ugdymo internete su UNIR

Oficialus "Special Education Online" magistras suteiks jums mokymo, įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų veiksmingai reaguoti į specialius poreikius, kuriuos kelia specialiųjų ugdymosi poreikių turintys studentai.

Su specialiojo ugdymo internetu magistro programa ne tik pažinsite visas SEN rūšis, bet ir mokysite diagnozuoti, aptikti ir įsiterpti galimus jūsų studentų negalios visuose švietimo etapuose.

Kaip mokytojas, įgysite reikiamą kvalifikaciją, kad galėtumėte įvertinti moksleivį, įvertinti jų padėtį klasėje, gerbti jų ritmą ir mokymosi stilių, kurti ir įgyvendinti jiems pritaikytas konkrečias ir veiksmingas mokymo programas . Šio mokymo tikslas - atkreipti dėmesį į viešųjų, privačių ir privačių mokyklų įvairovę.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNIR

Tarptautinis UNIR technologinių projektų vadybos UNIR jus 100% profesionaliu orientavimu, kaip pirmojo lygio vadybininkas valdant technologijomis paremtus projektus. ... [+]

Atlikite savo internetinį magistro laipsnį, UNIR technologinių projektų valdymui

Tarptautinis UNIR technologinių projektų vadybos UNIR jus 100% profesionaliu orientavimu, kaip pirmojo lygio vadybininkas valdant technologijomis paremtus projektus.

Pasiekite savo profesinę karjerą ir tapkite technologijų projektų direktoriumi. Su šiuo oficialiu magistro laipsniu projektuojant ir valdant technologinius projektus, jūs parengsite reikiamus įgūdžius, skirtus nacionaliniams ir tarptautiniams projektų IDI (mokslinių tyrimų, plėtros ir naujovių) projektavimui, įgyvendinimui ir įgyvendinimui , taip pat su technologijomis paremtais projektais, kuriuos finansuosite viešuoju ar privačiuoju sektoriumi.... [-]

Ispanija Logroño
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Internacional de La Rioja (UNIR)
Address
Avenida de la Paz, 137 Logroño
26004 Logroño, La Rioja, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 941 209 743