UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra UDIMA ?

Atviras universitetas Madride ( UDIMA ) yra švietimo įstaiga pastojo ir pirmiausia skirtas iš XXI amžiaus žmonių poreikius, specialistai, kurie dėl priežasčių, susijusių su tvarkaraščiu, mobilumo, geografinės ar šeimos susitaikymo toli, reikia atvirą ir lanksčią universitetą kuri leidžia derinti tyrimą su kiekvieno studento ypatumus, siekiant gauti universitetinį išsilavinimą oficialiai prestižinį ir pripažinta, pritaikytą Europoje ir susilietus su verslo pasaulyje, kuri taip pat užtikrina gerą darbą arba pagerinti ji jau turi.

Kaip kiekvienas studentas prisitaiko?

Siūlo paprastus ir nuolatinių virtualiose klasėse nevaržomo tvarkaraščius, kiekvieną semestrą dieną. Iš veikėjas UDIMA yra jo mokymo, profesinės ir žmogiškosios dimensijos studentas.

Konsultavimas kiekvienas studentas asmeninį kelią, ypač registracijos procesą, pasirinkti kursus, kurie geriausiai tinka prieinama laikas ir kiekvieno pajėgumą. Per nuolat stebint mokytojų ir dėstytojų artimiausioje, tiesiogiai ir realioje aplinkoje.

Planuojant tyrimą per "mokymo vadovas kursui" nevykdyti šviečiamąją veiklą ir pristatymą į komunikacijos sistemą ir nuolat vertinant, kurioje siūloma veikla yra skirta laipsniškai įsisavinant žinias paprasta, apimanti jos praktinės naudos.

Tyrimas metodika @ r netoli Universit

Esame Universit @ D Geriausias, nes mes naudojame naujų IRT priemonėmis žinias studentas. Mokymo-mokymosi procesas vyksta per virtualias klases UDIMA ištisinio vertinimo, ir visada su detaliojo plano, ko tikimasi iš studentų kiekvienos veiklos ir tiesioginio ir nuolatinio bendravimo su mokytojais per forumai, vadovėliai ir telefono technologija naujovė ir komunikacija, leidžianti realiu laiku komunikaciją.

Kiekvieno semestro pabaigoje, studentas demonstruoja įgytas žinias klasėje baigiamuosius egzaminus. Kita priežastis, kuri leidžia mums būti pripažintas Universit @ r arčiau mūsų daug svetainių tirtų. Yra yra iš nagrinėjimo vieta UDIMA šalia jūsų. Ispanijoje mes Alikantėje, Aranda de Duero, Barcelona, Bilbao, Collado Villalba, Cordoba, La Coruna, Las Palmas, Madride, Malaga, Merida, Oviedo, Palma de Mallorca, Sevilla, Tenerife, Valencia, Vigo ir Saragosoje. Mes taip pat turime biurus kitose šalyse Europoje, Amerikoje ir Afrikoje. Be to, siekiant patenkinti jūsų poreikius, mes siūlome įvairių kartų ir dienas, todėl jūs galite organizuoti egzaminus, kaip jums labiausiai tinka. Visi mūsų studijų programos ir magistro prasidės vasario ir rugsėjo mėn. Daugiau informacijos apie datos Ph.D., institutas Kalbos ir savo, pamatyti interneto pavadinimai.

studentų Paslaugos

Kreditų pripažinimas (patvirtinimai)

Jei norite atlikti failo perdavimas iš kito universiteto, mes atlikome nemokamą kredito atpažinimo tyrimą, siekiant nustatyti dalykus, kad studentas gali patvirtinti yra nemokamas; studentas turi mokėti 10% pirmosios registracijos mokestį už kiekvieno dalyko jie pagaliau nuspręsti įtraukti į savo failą.

medžiagosMes turime Techniniai redakcinio atsakingas už kurti būtinas medžiagas dėl įvairių dalykų studijų ir pritaikyti 100% internetu mokymąsi. Be to, medžiagos įtrauktos į tema, Kuo mes skiriamės nuo kitų internetinių universitetų kainą.

Universiteto biblioteka Hypatia

Hypatia universiteto biblioteka yra dalis paramos paslaugų, skirtų mokslinių tyrimų, studijų ir mokymo. Atsižvelgiant į mūsų švietimo sistemą pobūdis remiantis informacijos ir komunikacijos technologijas ir geografinį diapazoną gyventi mūsų studentams naudoti, mūsų labai platus biblioteka kolekcija labiausiai prieinama internetu.

Stipendijos ir dotacijų

Mes padarėme prieinama mūsų studentams su individualias paslaugas per dotacijų valdymo departamento padėti taikymo procedūrų stipendijas šaukia Švietimo, Kultūros ministerijos ir sporto (MECD). Per šių priemonių yra dalimi Erasmus programą galimybės, kadangi UDIMA yra įtraukta, nes Europos aukštojo mokslo institucijos Erasmus universiteto chartija (EUC)

Darbas ir verslininkai

Mes suteikti studentams su paslaugų rinkiniu, siekiant palengvinti jų patekimą į darbo rinką. Be to, mes siūlome įmonėms reikiamų priemonių, kad atitiktų jų poreikius atrankos proceso kvalifikuotų profesionalių įrankių.

Negalios vienetas UNE UDIMA

Sudaro dėstytojų ir darbuotojų, jos pagrindinis tikslas yra suteikti studentams su specialiaisiais poreikiais, kylančių iš negalios sėkmę į savo mokymo programas ir skatinti prisijungti prie darbo rinką.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Online MBA » Matyti Online Magistras » Matyti Health Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Magistro laipsnį verslo administravimo (MBA)

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

Siekiant padėti pagerinti specialistų verslo administravimo įgūdžių šis pavadinimas magistro laipsnį, kuris reaguoja į paklausos iš profesionalų rinkoje vystosi: poreikis įgyti aukštą specializacijos laipsnį į valdymo srityje ir valdymo organizacijos globalizuotame ir labai neaiškus aplinkoje XXI amžiuje. [+]

Siekiant padėti pagerinti specialistų verslo administravimo įgūdžių šis pavadinimas magistro laipsnį, kuris reaguoja į paklausos iš profesionalų rinkoje vystosi: poreikis įgyti aukštą specializacijos laipsnį į valdymo srityje ir valdymo organizacijos globalizuotame ir labai neaiškus aplinkoje XXI amžiuje.

Šis projektas magistro laipsnis sutalpinti puikiai prie būsimų specialistų turi būti orientuotas į darbo rinkos interesus, tekinimo praktika ir specializacijos daugumos profesinių profilių nustatytų pakomitečių, atsakingų už projektavimo Prognozės Ekonomika ir verslas (Balta laipsnis ekonomikos ir verslo knygos. ANECA. 2005), kuris sustiprina jų sisteminį, integruotą ir holistinį aspektą, valdymo pagrindine kompetencija XXI amžiuje.... [-]


Magistras

Kandidatas į atsinaujinančią energiją ir energijos vartojimo efektyvumo

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

Pagrindinis tikslas Master pristatymas ir įgyvendinimas būtinų priemonių, siekiant įgyvendinti ir valdyti pagrindinius šaltinius atsinaujinančios energijos, pateikimo principus, dėl kurių ESCO, įrankiai stebėjimo ir optimizavimo yra pagrįstos sąvokos vartojimo ir audito programų sistemas, teisės aktų ir energijos įvertinimas Pastatų, projektų ir įrenginių ... [+]

Pastaraisiais metais buvo beprecedentis augimas energetikos sektoriuje Europos ir tarptautiniu lygmeniu reaguojant į socialinius poreikius, politinio ir ekonominio statymą už geresnį energijos naudojimo ir kartos jį per šaltinių neteršia aplinkos. Veiksmų planai Atsinaujinančios energetikos, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, jie įsivaizduoja itin konkurencingą darbo rinką artimiausiais metais į energijos vartojimo efektyvumą ir atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo, srityse, kurios jau egzistuoja šiandien didelė paklausa specialistai apmokyti šiose srityse, bet taip pat su paklausos lygį, kalbant apie aukštos teorinių ir praktinių žinių, būti pasiekta tik per kolegijoje.... [-]


Magistro laipsnį apskaitos ir valdymo

Internetinės Dieninės 18 mėnesių Ispanija Madrid

Vis sudėtingesni ir globalizacijos, dabartinė ekonominė ir finansinė padėtis kelia problemą, kurio rezoliucija reikalauja specialistų, apimantis poreikį įmonėms turėti ekspertų komisijų, kurios konsoliduotą apskaitos klausimais rengimą, tiek nacionaliniu, tiek iš tarptautinės perspektyvos. [+]

Vis sudėtingesni ir globalizacijos, dabartinė ekonominė ir finansinė padėtis kelia problemą, kurio rezoliucija reikalauja specialistų, apimantis poreikį įmonėms turėti ekspertų komisijų, kurios konsoliduotą apskaitos klausimais rengimą, tiek nacionaliniu, tiek iš tarptautinės perspektyvos. Dėl šios kvalifikacijos yra būtina apmokyti, kuri suteikia žinias, įgūdžius ir praktinius įgūdžius ir kaip konkretus apskaitos srityje, taip pat visose tose srityse, kurios yra susijusios, pavyzdžiui, finansų ir teisės verslui.

Vadybos ir Apskaitos Meistras yra oficialus pavadinimas, kurio mokymo programa yra paskelbtas Žin skaičius 141 13 birželio 2013.

Siunčiama ... [-]

Magistro laipsnį mokesčių ir konsultavimo mokesčių klausimais

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Ispanija Madrid

Teisingas žinios Ispanijos mokesčių sistemos reikalauja ne tik analizės mokesčių, sudarančių ją, bet ir studijuoti, ir atsižvelgiant į kitus klausimus, pavyzdžiui, tarptautinio apmokestinimo, tam tikrų sandorių ir įmonių, kurių diferencijuoto apmokestinimo konkretaus apmokestinimo ir vertinimo pastangų, nustatyta tvarka, mokesčių, ir tt ... [+]

Pripažintas geriausiu magistro Ispanijoje 2013 savo kategorijoje pagal dienraščio "ABC

Teisingas žinios Ispanijos mokesčių sistemos reikalauja ne tik analizės mokesčių, sudarančių ją, bet ir studijuoti, ir atsižvelgiant į kitus klausimus, pavyzdžiui, tarptautinio apmokestinimo, tam tikrų sandorių ir įmonių, kurių diferencijuoto apmokestinimo konkretaus apmokestinimo ir vertinimo pastangų, nustatyta tvarka, mokesčių, ir tt

Siekiant padėti pagerinti specialistų įgūdžius vystosi itin didaktinę ir praktinės gairės antraštinės magistras Mokesčiai / Mokesčių, kuris reaguoja į paklausos iš profesionalų rinkoje: reikia įsigyti aukštos specializacijos laipsnis apmokestinimo srityje.... [-]


Magistro laipsnį skaitmeninės žiniasklaidos ir socialinės rinkodaros

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

Iš skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos magistro tikslas yra mokyti viršų profesionalams, kuriems reikia parengti ir įgyvendinti sėkmingas rinkodaros strategijas, kad pasiektų vartotojus esamose rinkose ir per naujų skaitmeninių žiniasklaidos priemonių. [+]

Iš skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos magistro tikslas yra mokyti viršų profesionalams, kuriems reikia parengti ir įgyvendinti sėkmingas rinkodaros strategijas, kad pasiektų vartotojus esamose rinkose ir per naujų skaitmeninių žiniasklaidos priemonių.

Baigus magistrantūros studentai galės:

Mastering elektroninės komercijos technologijas, pardavimo internete ir generuoti srautą į interneto svetaines. Nustatant tinkamus tikslus, interneto rinkodaros ir įvertinti tokių akcijų investicijų grąžą. Gilinti temos išdėstymas, interneto plėtros sėkmę, CRM, e-mail rinkodaros ar Social Media Marketing. Atlikti skaitmeninės rinkodaros strategijas ir projektavimas reklamos kampanijas internete. Būdo, kurioje įmonė yra susijęs, bendrauja ir tvarko savo santykius su klientais ir rinkų, prisitaikyti prie ekonomikos ir visuomenės. ... [-]

Magistro laipsnį verslo vadybos ir rinkodaros

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

Verslo vadybos ir rinkodaros magistras suteikia studentams giliai suprasti verslo vadybos ir rinkodaros, naudingi tolesnei karjerai dalykų, ir padeda ir kritikos analitinius gebėjimus, reikalingus įvertinti aktualius klausimus plėtojant Įmonių šioje svarbioje srityje ekonominės veiklos ... [+]

Atsižvelgiant išeities taškas dabartines rinkos dinamiką, kurie pasižymi mažu augimo tempus ar jų sodrumą ir kurioje bendrais bruožais, tiekimas gerokai viršija paklausą, jie nustatyti kontekstą kurių tik tos įmonės ir organizacijos, kurios galėtų prisitaikyti prie poreikių ir reikalavimų rinkų, kuriose jos veikia, veiks ir plėtoti juos.

Verslo vadybos ir rinkodaros magistras yra oficialus pavadinimas, kurio mokymo programa yra paskelbtas 2012 kovo Žin skaičius 75 28 d.

Siunčiama

Verslo vadybos ir rinkodaros magistras suteikia studentams giliai suprasti verslo vadybos ir rinkodaros, naudingi tolesnei karjerai dalykų, ir padeda ir kritikos analitinius gebėjimus, reikalingus įvertinti aktualius klausimus plėtojant Įmonių šioje svarbioje srityje ekonominės veiklos rūšis.... [-]


Magistro laipsnį švietimo ir naujų technologijų

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

mokymo programa, skirta mokytojams, mokslininkams ir pedagogams su galimybę žinių ir naudotis naujomis ryšių technologijomis ir informacija, taip pat naujus mokymo modelius e-mokymosi ir B-mokymosi tikslą, dėl naudos mokymo veiklą naujas švietimo kontekstuose. Todėl ji ketina suformuoti mokytoją, kuris žino, prisiimti ir pritaikyti naujas technologijas savo mokymo ir mokslinių tyrimų poreikius ... [+]

mokymo programa, skirta mokytojams, mokslininkams ir pedagogams su galimybę žinių ir naudotis naujomis ryšių technologijomis ir informacija, taip pat naujus mokymo modelius e-mokymosi ir B-mokymosi tikslą, dėl naudos mokymo veiklą naujas švietimo kontekstuose.

Todėl ji ketina suformuoti mokytoją, kuris žino, prisiimti ir pritaikyti naujas technologijas savo mokymo ir mokslinių tyrimų poreikius.

Tuo pačiu metu, bando pagilinti siūlomų esamas ir atsirandančias rasti naujų būdų, kaip gauti ir valdyti informacines technologijas švietimo įstaigose galimybių žinias.

Magistro sumanyta tyrinėti naujų technologijų potencialą mokymo ir mokslinių tyrimų tikslais, kaip aukštojo mokslo sistemos tikslas.... [-]


Magistro Tarptautinio verslo

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

Tikslai Professional Master of International Business Management: parengti aukštos kvalifikacijos specialistams vadovavimo ir valdymo organizacijų tarptautinėje aplinkoje srityje, suteikiant jiems praktinių ir konkurencinį pranašumą ... [+]

Magistro Laipsnis iš UDIMA Tarptautinio verslo TIKSLAI studento aukštesnįjį mokymą, specializuoto pobūdžio, kuriuo siekiama profesinės specializacijos lyderystės ir valdymo organizacijoms srityje tarptautinėje aplinkoje įsigijimą.

Projektuojant mokymo programą, jie atsižvelgė į pagrindinių sričių darbus, siekiant sukurti praktinę, nekilnojamojo ir pritaikyti prie darbo rinkos mokymo poreikius. Norėdami tai padaryti, jie atsižvelgė į žinias, įgūdžius ir gebėjimus, kad specialistai vertinančius svarbiausia visuomenėje, kuri reikalauja tam tikrų būdingų profiliai pritaikyti prie šio sektoriaus technologijų.

Tarptautinio verslo magistras yra oficialus pavadinimas, kurio mokymo programa yra paskelbtas 2012 kovo Žin skaičius 75 28 d.... [-]


Magistro valdymo ir žmogiškųjų išteklių valdymo - Žmogiškieji ištekliai

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

Vis dažniau įmonių įgyvendinti naujus organizacinius modelius remiantis žmogiškąjį kapitalą, kaip konkurencinio skirtumą. Šiuolaikinės žmogiškųjų išteklių valdymas reikalauja buvimą ir veiksmų kvalifikuotų specialistų šioje srityje, darbas turėtų gulėti, kuris gavo specializuojasi plataus sistemoje žmogiškųjų išteklių mokymo ... [+]

Vis dažniau įmonių įgyvendinti naujus organizacinius modelius remiantis žmogiškąjį kapitalą, kaip konkurencinio skirtumą.

Šiuolaikinės žmogiškųjų išteklių valdymas reikalauja buvimą ir veiksmų kvalifikuotų specialistų šioje srityje, darbas turėtų gulėti, kuris gavo specializuojasi plataus sistemoje žmogiškųjų išteklių mokymą.

Reaguodama į šį poreikį, Atvirasis universitetas Madrido (UDIMA) suteikia oficialų titulą magistras Vadybos ir žmogiškųjų išteklių valdymą, kurio mokymo programa yra paskelbtas Žin skaičius 141 13 birželio 2013.

Jūsų tikslas yra gauti specialistų bendruosius ir specialiuosius įgūdžius, reikalingus siekiant integruoti ir plėtoti žmonių per verslo projektą, kuris apima ieško savo įsipareigojimą jį, tokiu būdu prisidedant prie bendrovės ir jos tvarumo diferenciacijos.... [-]


Masters Finansų departamento

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Ispanija Madrid

Antraštinės magistras Ekonomikos ir finansų skyriaus turi mokymo programą, pritaikytą prie dabartinės ekonominės ir finansinės padėties, o tam, kad padėti pagerinti specialistų įgūdžius, reaguoja į paklausos profesionalų rinkoje specializacija srityje verslo valdymo ... [+]

Ekonominės Finansinio Vadybos magistras turi mokymo programą, pritaikytą prie dabartinės ekonominės ir finansinės padėties, o tam, kad padėti pagerinti specialistų įgūdžius, reaguoja į paklausos iš neprofesionalių rinkos specializacijos srityje verslo valdymo.

Tikslas yra įgyti aukšto lygio žinių ir įgūdžių, kurie leistų specialistams valdyti finansų ir apskaitos pobūdžio verslo ir dizaino veiklos planavimo finansines strategijas, prižiūrėti apskaitos ir valdymo kontrolės ir iždo sritis, taip pat kaip mokesčių sistemos poveikį planuojant ir strategija įmonėje.

Jis jungia būtinas profesinės finansų esminių įgūdžių ugdymą jokių valdymo klausimais, per praktinius pratimus, kad atneš teorinis būtina visose mokymo rūšių įmonių realybe.... [-]


Meistras bankų ir finansų patariamoji

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Ispanija Madrid

Įgyti aukšto lygio teorinį ir praktinį Ispanijos finansų sektoriaus ir bankininkystės, taip pat visas paslaugas ir produktus, kad bankai pasiūlyti savo klientams patirtį. Be to, iš išsamių žinių apie finansų rinkas įsigijimas, siekiant konsultuoti dėl skirtingų produktų jie siūlo, tiek investicijų ir finansavimo. [+]

Vis sudėtingesni ir globalizacijos, dabartinė ekonominė ir finansinė padėtis kelia problemą, kurio rezoliucija reikalauja gilaus techninio ir praktinio bankų ir finansų sektoriaus patirtimi.

Iki bankininkystės ir finansų struktūros svarba pasaulio ekonomikoje, ir šiuolaikinės socialinės organizacijos, kodėl Mokymo Magistro Laipsnį Bankininkystės ir finansų patariamoji. Titravimas su keliais karjeros galimybes profesiniam tobulėjimui, bankų ir finansų sektoriuje.

Į bankų ir finansų patariamoji magistras yra oficialus pavadinimas, kurio mokymo programa yra paskelbtas 2012 kovo Žin skaičius 75 28 d.

Siunčiama

Į bankų ir finansų patariamoji magistras yra pageidautina siekiama absolventams arba absolventams:... [-]


Kontaktai

Universidad a Distancia de Madrid

Adresas Carretera de La Coruña, KM.38,500 Vía de Servicio, nº 15 28400 Collado Villalba MADRID
28400 Madrid, Community of Madrid, Ispanija
Interneto svetainė http://www.udima.es
Telefonas +34 918561699 o +34 914444920