MindMetriks

Įvadas

Oficialus aprašymas

MindMetriks - „ MindMetriks lyderiai Lotynų Amerikoje

Neuromarketingo paslaugos, Strateginės konsultacijos, Neuro įdarbinimas, NeuroShopper, Akių sekimo priemonių, GSR, EEG ir veido kodavimo pardavimas ir nuoma.

 • „Neuro Services“ inovacijų konsultacijos, rinkodaros valdymas, pardavimų valdymas ir žmogaus talentas.
 • Mokslinis prekės ženklų, koncepcijų, kampanijų, gaminių, pakavimo, sensorinės rinkodaros vertinimas.
 • Neuromarketingo, ergonomikos, psichologijos laboratorijos. Akių stebėjimo priemonės, EEG, veido kodavimas, galvaninis atsakas.
 • Neuromokslų paslaugos žmogaus talento atrankos ir tobulinimo procesams.
 • Mes vertiname jūsų pirkėją moksliškai ir jūsų produkto efektyvumą pardavimo vietose.
 • Pramonės specialistai ir neuromarketingo bei neuro pardavimų magistrai.

internet, cyber, network„geralt“ / „Pixabay“

Mokslinė ir etinė parama

MindMetriks yra MindMetriks mokslo narys

NMSBA yra įsikūrusi Nyderlanduose ir yra pati svarbiausia Neuromarketingo asociacija.

MindMetriks “ vienintelėje MindMetriks akredituotoje įmonėje Kolumbijoje.

Mūsų įkūrėjas ir dabartinis generalinis direktorius Luisas Fernando Rico Navas parašė neuromarketingo straipsnius tokiems žurnalams, kaip „ INSighs Magazine“ - vienintelis NMSBA žurnalas, skirtas vartotojų neuromokslams ir „Cambridge Marketing Review“, žurnalas, kurio specializacija yra rinkodara Kembridžo universitete. Jungtinė Karalystė

Įrodyta patirtis
MindMetriks skaičiais:

122381_Mindmetriks01.jpg

Specializuoti specialistai
Mūsų komanda:

MindMetriks yra viena iš „ MindMetriks “ pradininkų Kolumbijoje ir Lotynų Amerikoje bei viena iš pirmaujančių „ Neuro“ ir „Mokslo bio technologijos“ konsultavimo ir platinimo bendrovių, skirtų pagrindinių Kolumbijos, Meksikos, Peru, Gvatemalos, Kosta Rikos universitetų neuromokslo laboratorijoms , Tarp kitų, Čilė ir Argentina.

MindMetriks turi konsultantų komandą Kolumbijoje, Lotynų Amerikoje ir Europoje, kuri specializuojasi įvairiose strateginėse disciplinose, remiančiose ir MindMetriks didelę pridėtinę vertę MindMetriks pasiūlymus iš biometrinių matavimų, atliktų vartotojams ir vartotojams, analizės.

Mūsų konsultantų komandoje dirba daugiau nei 20 metų tiesioginio darbo patirtis dirbant strateginėse pareigose tokiose įmonėse kaip „Procter“

Mes dalyvavome inovacijų planų ir naujų verslų kūrimo procesuose Europoje tokioms įmonėms kaip „Osram“ („Apšvietimo sektoriaus lyderis“), „Panasonic“ ir „Trend“ per unikalius ir tikslinius seminarus, skirtus šiam tikslui.

Mūsų komanda vienija tokias disciplinas kaip neuro mokslas, psichologija, bio technologijos, magistro laipsniai, strateginio verslo dizaino magistrai, strateginės rinkodaros specialistai, suvaržymų teorija (TOC), vertės grandinių dizainas naujovėms skatinti.

Galiausiai, mes turime patirties būti tarptautiniais konsultantais ir pranešėjais tokiomis temomis kaip Strategija, Inovacijos, Neuromarketingas ir Neuro lojalumas, taip pat dalyvauti Specializacijos programų akademijoje ir MBA Kolumbijoje.

Visuotinė vizija
Mūsų operacija pasaulyje

MindMetriks yra įsikūrusi neuromarketingo paslaugų teikimo srityje Lotynų Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje visoje Europoje.

Dėka savo klientų ir rinkos dinamiškumo, mes turime sąjungininkų kiekvienoje iš šalių, kuriose dirbame, taip įgydami kiekvienos šalies vietinių žinių , kurias deriname su pačiomis moderniausiomis „ Neuro“ mokslinių tyrimų metodologijomis visame pasaulyje. Patirtis regiono šalyse: Meksikoje, Gvatemaloje, Kosta Rikoje, Panamoje, Kolumbijoje, Nikaragvoje, Salvadore, Ekvadore, Peru, Čilėje ir Argentinoje.

Mūsų metodinė galia leidžia mums atlikti homologinius tyrimus mūsų regiono klientams.

Kas mus juda
„ MindMetriks įsitikinimai ir vertybės:

MindMetriks tikime ir vertiname:

  1. Įvairių disciplinų integracija ir patirtis: Mes žinome ir vertiname indėlį, kurį kiekvienas konsultantas teikia per savo kompetencijos sritį: antropologai, psichologai, matematikai, mokslininkai ir kt.
  2. Pagarba klientams ir dalyviams: Etikos principai su mūsų dalyviais ir klientais visada bus aukščiau mūsų verslo.
  3. Tvirti procesai ir metodikos: Mes kuriame geriausias neuromokslines metodikas, kad jas integruotume į gerai žinomas tradicines tyrimų metodikas.
  4. Sprendimai, o ne ataskaitos: Daugiau nei ataskaita visada rasite sprendimų, kaip patobulinti tai, ką vertinate. Mes lydime jūsų procesus iki 6 mėnesių nuo įvertinimo.
  5. Geriausios mokslinės technologijos: Mes visada ieškome geriausių mokslo technologijų, kad jos padėtų klientams.
  6. Bendradarbiavimas: Mes plėtojame bendradarbiavimo ryšius su savo klientais, partneriais, konkurentais ir asociacijomis, siekdami pagerinti neuromokslų lygį, taikomą „Neuro Marketing“, Kolumbijoje ir pasaulyje.

Vietos

Madridas

Address
Madrid, Spain
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija