Oficialus aprašymas

Lotynų Amerikos „Neuromarketing“ lyderiai

Neuromarketingo paslaugos, Strateginės konsultacijos, Neuro įdarbinimas, NeuroShopper, Akių sekimo priemonių, GSR, EEG ir veido kodavimo pardavimas ir nuoma.

 • „Neuro Services“ inovacijų konsultacijos, rinkodaros valdymas, pardavimų valdymas ir žmogaus talentas.
 • Mokslinis prekės ženklų, koncepcijų, kampanijų, gaminių, pakavimo, sensorinės rinkodaros vertinimas.
 • Neuromarketingo, ergonomikos, psichologijos laboratorijos. Akių stebėjimo priemonės, EEG, veido kodavimas, galvaninis atsakas.
 • Neuromokslų paslaugos žmogaus talento atrankos ir tobulinimo procesams.
 • Mes vertiname jūsų pirkėją moksliškai ir jūsų produkto efektyvumą pardavimo vietose.
 • Pramonės specialistai ir neuromarketingo bei neuro pardavimų magistrai.internet, cyber, network „geralt“ / „Pixabay“

Mokslinė ir etinė parama

MindMetriks yra MindMetriks mokslo narys

NMSBA yra įsikūrusi Nyderlanduose ir yra pati svarbiausia Neuromarketingo asociacija.

MindMetriks “ vienintelėje MindMetriks akredituotoje įmonėje Kolumbijoje.

Mūsų įkūrėjas ir dabartinis generalinis direktorius Luisas Fernando Rico Navas parašė neuromarketingo straipsnius tokiems žurnalams, kaip „ INSighs Magazine“ - vienintelis NMSBA žurnalas, skirtas vartotojų neuromokslams ir „Cambridge Marketing Review“, žurnalas, kurio specializacija yra rinkodara Kembridžo universitete. Jungtinė Karalystė

Įrodyta patirtis
MindMetriks skaičiais:

122381_Mindmetriks01.jpg

Specializuoti specialistai
Mūsų komanda:

MindMetriks yra viena iš „ MindMetriks “ pradininkų Kolumbijoje ir Lotynų Amerikoje bei viena iš pirmaujančių „ Neuro“ ir „Mokslo bio technologijos“ konsultavimo ir platinimo bendrovių, skirtų pagrindinių Kolumbijos, Meksikos, Peru, Gvatemalos, Kosta Rikos universitetų neuromokslo laboratorijoms , Tarp kitų, Čilė ir Argentina.

MindMetriks turi konsultantų komandą Kolumbijoje, Lotynų Amerikoje ir Europoje, kuri specializuojasi įvairiose strateginėse disciplinose, remiančiose ir MindMetriks didelę pridėtinę vertę MindMetriks pasiūlymus iš biometrinių matavimų, atliktų vartotojams ir vartotojams, analizės.

Mūsų konsultantų komandoje dirba daugiau nei 20 metų tiesioginio darbo patirtis dirbant strateginėse pareigose tokiose įmonėse kaip „Procter“

Mes dalyvavome inovacijų planų ir naujų verslų kūrimo procesuose Europoje tokioms įmonėms kaip „Osram“ („Apšvietimo sektoriaus lyderis“), „Panasonic“ ir „Trend“ per unikalius ir tikslinius seminarus, skirtus šiam tikslui.

Mūsų komanda vienija tokias disciplinas kaip neuro mokslas, psichologija, bio technologijos, magistro laipsniai, strateginio verslo dizaino magistrai, strateginės rinkodaros specialistai, suvaržymų teorija (TOC), vertės grandinių dizainas naujovėms skatinti.

Galiausiai, mes turime patirties būti tarptautiniais konsultantais ir pranešėjais tokiomis temomis kaip Strategija, Inovacijos, Neuromarketingas ir Neuro lojalumas, taip pat dalyvauti Specializacijos programų akademijoje ir MBA Kolumbijoje.

Visuotinė vizija
Mūsų operacija pasaulyje

MindMetriks yra įsikūrusi neuromarketingo paslaugų teikimo srityje Lotynų Amerikoje ir Jungtinėje Karalystėje visoje Europoje.

Dėka savo klientų ir rinkos dinamiškumo, mes turime sąjungininkų kiekvienoje iš šalių, kuriose dirbame, taip įgydami kiekvienos šalies vietinių žinių , kurias deriname su pačiomis moderniausiomis „ Neuro“ mokslinių tyrimų metodologijomis visame pasaulyje. Patirtis regiono šalyse: Meksikoje, Gvatemaloje, Kosta Rikoje, Panamoje, Kolumbijoje, Nikaragvoje, Salvadore, Ekvadore, Peru, Čilėje ir Argentinoje.

Mūsų metodinė galia leidžia mums atlikti homologinius tyrimus mūsų regiono klientams.

Kas mus juda
„ MindMetriks įsitikinimai ir vertybės:

MindMetriks tikime ir vertiname:

 1. Įvairių disciplinų integracija ir patirtis: Mes žinome ir vertiname indėlį, kurį kiekvienas konsultantas teikia per savo kompetencijos sritį: antropologai, psichologai, matematikai, mokslininkai ir kt.
 2. Pagarba klientams ir dalyviams: Etikos principai su mūsų dalyviais ir klientais visada bus aukščiau mūsų verslo.
 3. Tvirti procesai ir metodikos: Mes kuriame geriausias neuromokslines metodikas, kad jas integruotume į gerai žinomas tradicines tyrimų metodikas.
 4. Sprendimai, o ne ataskaitos: Daugiau nei ataskaita visada rasite sprendimų, kaip patobulinti tai, ką vertinate. Mes lydime jūsų procesus iki 6 mėnesių nuo įvertinimo.
 5. Geriausios mokslinės technologijos: Mes visada ieškome geriausių mokslo technologijų, kad jos padėtų klientams.
 6. Bendradarbiavimas: Mes plėtojame bendradarbiavimo ryšius su savo klientais, partneriais, konkurentais ir asociacijomis, siekdami pagerinti neuromokslų lygį, taikomą „Neuro Marketing“, Kolumbijoje ir pasaulyje.
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


MindMetriks

Tai vienas iš išsamiausių „Neuromarketing“ magistrantų rinkoje, nes jis turi puikų teorinės ir praktinės dalies derinimą su aukščiausio lygio mokytojais ir yra patvirtint ... [+]

Cr é asignavimai: 60 ECTS Trukmė: 9 mėnesiai Pradžia: 2019 m. Lapkričio mėn Galutinis terminas: 2016-10-31 Investicija: 4900 eurų. Stipendijos: nuo 10% iki 20% „Diggity Marketing“ / „Unsplash“

Tai vienas iš išsamiausių „Neuromarketing“ magistrantų rinkoje, nes jis turi puikų teorinės ir praktinės dalies derinimą su aukščiausio lygio mokytojais ir yra patvirtintas Ispanijos katalikų universiteto .

Nukreipta į

Rinkodaros, komercijos ar tyrimų vadybininkai ar direktoriai, grouperatoriai, prekės ženklų vadybininkai ar prekės ženklų vadybininkai, prekės ženklų ar tyrimų asistentai, norintys išsiskirti iš savo profesinės karjeros žinant naujausias neuromokslinės rinkodaros tendencijas.... [-]

Ispanija Madridas
Lapkritis 2019
Ispanų
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MindMetriks

„NeuroCommunication“ magistras yra orientuotas į įgūdžių, skirtų žmonėms bendrauti su moksliniais pagrindais, ugdymą. Ne viskas, ką mes bendraujame, daro įtaką ar yra suv ... [+]

Cr é asignavimai: 60 ECTS Trukmė: 9 mėnesiai Pradžia: 2019 m. Lapkričio mėn Galutinis terminas: 2016-10-31 Investicija: 3900 eurų. Stipendijos: nuo 10% iki 20% Timas Gouvas / Pexelsas

„ NeuroCommunication “ magistras yra orientuotas į įgūdžių, skirtų žmonėms bendrauti su moksliniais pagrindais, ugdymą . Ne viskas, ką mes bendraujame, daro įtaką ar yra suvokiama taip, kaip mes norime. Šis „ Neurokomunikacijos“ magistras suteikia teorinį ir praktinį pagrindą tobulėti profesiniame ir asmeniniame lygmenyse .

Nukreipta į

Tokios sritys kaip rinkodara, politika, žmogiškieji ištekliai, viešieji ryšiai, vadyba, vadyba, žurnalistika, vidinė komunikacija .... [-]

Ispanija Madridas
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MindMetriks

Komercinio „NeuroManagement“ magistras ... [+]

Cr é asignavimai: 60 ECTS Trukmė: 9 mėnesiai Pradžia: 2019 m. Lapkričio mėn Galutinis terminas: 2016-10-31 Investicija: 3900 eurų. Stipendijos: nuo 10% iki 20% „raw pixel“ / „Pixabay“

Komercinio „NeuroManagement “ magistras

Nukreipta į

Šis magistro laipsnis yra skirtas visiems žmonėms apskritai , nesvarbu, kokias pareigas užimate, mes visada ieškome galimybių parduoti save . Tačiau tai ypač naudinga komercijos direktoriams, pardavėjams, reklamai, klientų aptarnavimo tarnybai ir visiems tiems, kurie turi tiesioginį kontaktą su klientu .

ModuliaiNeuromokslas ir verslasTaikomoji neurofiziologijasprendimų priėmimoRaktai į lyderio sėkmę„Proto“ mokymas vadovautiJausmai - pasitikėjimas - santykiaiSantykių stilių matmenų modelis„NeuroCoaching“... [-]
Ispanija Madridas
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Madrid, Spain
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija