LABASAD - Barcelona School of Arts & Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

LABASAD aukštesnio lygio meno ir dizaino mokykla „ LABASAD yra nuoroda į tarptautinius internetinius mokymus, kurių specializacija yra dizainas ir menas, siekiant mokyti profesionalus ugdyti jų kūrybiškumą ir naujoves.

Sužinok iš viršaus! 100% internete ir tiesiogiai

Pedagoginis modelis yra pagrįstas internetine metodika, individualizuotas, lankstus ir naudojant internetines klases, kad studentas galėtų mokytis savo tempu ir visada lydėti geriausių dizainerių.

Metodika 100% internete

Prisijunkite bet kur ir kur norite. Virtualus miestelis yra jūsų žinioje 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Individualizuotas stebėjimas. Jus visada lydės kiekvieno dalyko mokytojas ir asmeninis koordinatorius. 100% praktinis. Praktiniai pratimai ir projektų, kurie taps jūsų profesinės veiklos apimtimi, įgyvendinimas. Tiesioginės internetinės klasės. Kas savaitę planuojamos pamokos, kuriose bus organizuojami praktiniai seminarai, skirti konceptualizuoti žinias. Meistriškumo klasė. Meistriškumo kursai, vedami pripažintų dizaino profesionalų. Interaktyvus mokymas. Forumuose ir pokalbiuose pasidalykite savo abejonėmis ir rūpesčiais su savo mokytojais ir bendraamžiais. Didaktiniai ištekliai. Prieiga prie skirtingų mokymosi šaltinių: papildomas skaitymas, schemos su pagrindinėmis idėjomis ir tt Nuolatinė vertinimo sistema. Progresinis ir nuolatinis mokymasis, pagrįstas periodiniu praktikos atlikimu viso kurso metu.

Apie mūsų fakultetą

Visi mūsų fakultetai yra aktyvūs ir plėtoja savo profesinę karjerą agentūrose ar prestižinėse studijose nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Su jais jūs sužinosite, kaip kasdienis yra grafinio dizaino profesionalas. Jie priartina studentą prie darbo rinkos realybės. Jie yra puikūs dizaino vardai, pagrindiniai animatoriai ar kūrybingi bei peržengiantys kūrėjai. Daugeliui jų buvo įteikti prizai ir profesinis pripažinimas.

Vietos

Barselona

Address
Calle de Pau Claris, 115, CP: 08009,
08009 Barselona, Katalonija, Ispanija

Ispanija internete

Address
Ispanija internete, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis