Oficialus aprašymas

The Institutas vizualiųjų menų Tai yra privati ​​įstaiga, kuri nuo 1994 m yra skirta specializuotų sričių grafinis dizainas, multimedijos kūrimo, vystymo komunikacijos Web ir judesio grafikos mokymo.

misija

Formuojant studentas siekia sujungti techniniai ir konceptualūs žinias įvairiose srityse. Teorinis ir praktinis metodika leidžia studentams tobulinti kuriant pratimus, kurie leidžia įsisavinti teoriją dėstė anksčiau ir prisiimti profesines darbo procesus.

Tikslai

Pirminiai tikslai šiame centre yra:

  1. Mokyti studentus tinkamai atnaujinama tų disciplinų, susijusių su grafiniu dizainu, judesio grafika ir interneto plėtros komunikacijos turinį.
Mokyti studentus kūrimo būdas profesionaliam darbui. Mūsų mokymas remiantis pažangos įvairiose srityse žinių įgyvendinant per instruktažas.

Didinti kūrybiškumą ir plėtoti meno įgūdžių studentas. Skatiname asmeninę iniciatyvą ir novatoriškas profesionalus požiūris.

Šie tikslai yra atliekami siūlomų centre įvairių mokymo programų: Karjera vizualiųjų menų magistras Dailės ir komunikacija, Master grafinio dizaino ar magistro multimedijos ir interneto, taip pat įvairių profesinių kursų grafinis dizainas, Web Grafinis dizainas, fotografija ir skaitmeninio vaizdo, Spaudos dizainas, Grafinis dizainas, Redakcijos dizainas, Pakuotės dizainas, ...

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Instituto Artes Visuales

Mokytojas Grafinis dizainas yra specializuotas studijų programa, kuri užsiima daugiausia praktinių sričių Grafinis dizainas: pagrindai dizaino, rinkodaros, firminį stilių ... [+]

Į Skaitmeninis grafinis dizainas studijų mokymo magistras yra skirtas tiems, kurie nori profesines žinias grafinio dizaino srityje, tiek profesionalūs įrankiai ir teorines koncepcijas, kad kiekvienas dizaineris turi meistras.

Mokytojas Grafinis dizainas yra specializuotas studijų programa, kuri užsiima daugiausia praktinių sričių Grafinis dizainas: pagrindai dizaino, rinkodaros, firminį stilių, iš anksto spaudos principus ar skirtingų tipų darbo vietų jums reikia žinoti, kad dizaineris -aplicaciones- ir bazinės programinės įrangos įrankiai profesinį tobulėjimą.

Plėtra produktus ir paslaugas išaugo dramatiškai, verčia juos konkuruoti tarpusavyje užimti rinkoje vietą. Tai šiuo metu, kai reklama ateina, o kartu su ja ir grafinio dizaino evoliucija kaip strateginio būdas bendrauti, pritraukti ir laimėti mūšį prieš konkurentus. Kaip tam tikra informacija perduodama labai svarbu įtikinti, įtikinti, ir net manipuliuoti didelę dalį visuomenės svarbus elementas.... [-]

Ispanija Spain Online
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Artes Visuales

Į UCAM magistro laipsnį meno ir komunikacijos yra savo pavadinimą iš katalikų universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) į grafikos ir web dizainas orientuotas į visiems ti ... [+]

Į UCAM nuosavo magistro laipsnį meno ir komunikacijos yra atskiras pavadinimas katalikiškojo universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) grafinio dizaino ir interneto orientuota tiems, kurie nori uždirbti aukštasis skaitmeninės komunikacijos srityje.

Suskirstyti į dvi skirtingas šio pirmojo srityje yra visiškai atsidavę į konceptualių ir praktinių sričių, kad kiekvienas dizaineris turi žinoti, kaip valdyti integruoti į studija arba dizaino agentūra žinios: reklama, plakatai, katalogai, lankstinukai, reklaminiai skydai, skaitmeninis retušavimas, plėtros logomarca ir verslo tapatybes.

Antroji sritis yra skirta šias žinias internetu vertimu. Remiantis darbą apie interneto projektus, remiantis standartais studentas žino pagrindinius interneto dizaino kalbos kaip HTML ir CSS, UI-UX, interaktyvaus dizaino pagrindų arba WordPress realizavimo.... [-]

Ispanija Spain Online
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Instituto Artes Visuales

Mokymo planas yra skirtas šio žinias internetu vertimu. Remiantis darbą dėl projektų, remiantis interneto standartų realizavimo. Studentas žino pagrindinius interneto diz ... [+]

Magistro laipsnis Web pati Design UCAM yra atskiras pavadinimas katalikiškojo universiteto San Antonio Mursijos (UCAM) skirta visiems tiems, kurie nori uždirbti aukštasis skaitmeninės komunikacijos srityje.

Mokymo planas yra skirtas šio žinias internetu vertimu. Remiantis darbą dėl projektų, remiantis interneto standartų realizavimo. Studentas žino pagrindinius interneto dizaino kalbos kaip HTML ir CSS, UI-UX, interaktyvaus dizaino pagrindų arba WordPress.

Studentas turi prieigą prie interneto prieglobos jūsų bandymus su FTP prieiga, MySQL duomenų baze, WordPress ir techninę paramą.

Pasirinktinai studentui gali gauti kaip akademinės medžiagos ir jo mokymo Creative Cloud trukmę.... [-]

Ispanija Spain Online
Registracija galima
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

cav-ucam-sound

Máster Diseño Gráfico