GBSB Global Business School - Online programs

Įvadas

Oficialus aprašymas

„GBSB Global Business School“ yra pirmoji verslo mokykla Ispanijoje, orientuota į pasaulį. Verslo mokykla pripažinta pirmaujančia Europoje Tvarumo mokyklų vadove ir 2012 m. Gruodžio mėn. Žurnalas „Newsweek“ pripažino pasaulinio švietimo lydere. GBSB globalioji verslo mokykla (GBSB Global) yra švietimo organizacija, sukurta iššūkiams naujiems ekonominiams uždaviniams. aplinkybės ir kintantys laikai. „GBSB Global“ buvo vienintelė absolventų mokykla Ispanijoje, pakviesta dalyvauti Tarptautiniame verslo etikos pavyzdžių konkurse Kalifornijoje, kartu su tokiais universitetais kaip Oksfordas, INSEAD, Kalifornijos universitetas - Irvine ir kt., Kur jos studentai tapo finalininkais ir iškovojo pirmąją vietą. konkurse ir taip pasiekti tarptautinį GBSB Global Business School teikiamo švietimo kokybės pripažinimą.

„GBSB Global Business School“ siūlo verslo programas, kurios skatina, puoselėja ir plėtoja mūsų studentų turimą novatorišką potencialą. „GBSB Global Business School“ yra švietimo įstaiga, kuri garsina įvairovę kiekviename mokymosi proceso lygmenyje per įtraukimą, empatiją ir internacionalizmą. „GBSB Global Business School“ yra vieta, kurioje studentai gali augti tiek profesionaliai, tiek asmeniškai, įgyti naujų žinių ir įgūdžių, plėtoti savo tinklą ir tobulinti savo kultūrinį bei emocinį intelektą. Studijos „GBSB Global“ yra gyvenimą keičianti patirtis. www.masterstudies.com

GBSB pasaulinės pagrindinės vertės

 • Pasaulinė įvairovė | Studentai iš 85 šalių ir 20 šalių fakultetas
 • Sutelkti dėmesį į inovacijas | Iš mokymo metodų, kursų mokymo programų ir seminarų iki visiškai skaitmenizuotos švietimo aplinkos, mes visi apie naujoves ir sudėtingas status quo
 • Įsidarbinimo ir karjeros plėtros galimybės | Praktinės žinios ir įgūdžiai, konsultacijos karjeros klausimais ir individualūs koučingo užsiėmimai

Pripažinta kaip pasaulinio MBA pakopos reitingas ir # 11 Online MBA vadovo žurnale

Kodėl „GBSB Global“?

 • Vienintelė verslo mokykla Ispanijoje, turinti ASIC tarptautinę akreditaciją
 • Akredituota JAV verslo mokyklų ir programų akreditacijos tarybos (ACBSP)
 • Oficialus "Microsoft" vitrinos mokykla
 • Oficialus Europos verslo švietimo tarybos (ECBE) narys
 • Pirma ir vienintelė oficiali "Microsoft" mokykla Ispanijoje, kurią "Microsoft" akreditavo kaip skaitmeninio švietimo lyderį, nuo pirmosios dienos suteikdama studentams pačią naujausią mokymosi patirtį
 • Vienintelė verslo mokykla Barselonoje ir Madride, turinti ACCA kompiuterinių egzaminų centro statusą ir turinti „Sidabrinio mokymosi partnerio“ statusą
 • „MYBS“ („Mind Your Own Business School“) įrašyta kaip viena geriausių verslo mokyklų Europoje
 • Tarptautinio verslo etikos bylų konkurso nugalėtojas, JAV
 • Žurnalas „Newsweek“ pripažintas pasaulinio švietimo lyderiu
 • Dirbančiųjų mokyklų vadovo 1 vieta Europoje

„GBSB Global Business School“ yra pripažinta viena novatoriškiausių verslo mokyklų Europoje, kur mokymo programa atspindi dabartinę rinkos paklausą. Tai taip pat vienintelė verslo mokykla Ispanijoje, kurioje dėstomi regioniniai tyrimai, tokie kaip „Verslas Afrikoje“, „Verslas Lotynų Amerikoje“ ir kt. Studentų grupė yra labai tarptautinė, atstovaujanti daugiau nei 85 skirtingoms tautybėms. Mokykla turi strateginius partnerius JAV, JK ir Šveicarijoje, kurie garantuoja lankstų studentų ir dėstytojų mobilumą.

„GBSB Global Business School“ yra akredituota Tarptautinių mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditacijos tarnyba (ASIC) - pripažinta JK vidaus reikalų biuro ir patvirtinta „Ofsted“, Aukštojo mokslo akreditacijos taryba. „GBSB Global“ yra JAV verslo mokyklų ir programų akreditacijos tarybos (ACBSP) narė. „GBSB Global“ buvo pripažinta „Microsoft“ 2017 m. Kaip pirmoji ir vienintelė oficiali „Microsoft Showcase“ mokykla Ispanijoje. „GBSB Global“ padarė didelę pažangą įgydama skaitmeninės klasės patirtį, pakeisdama mokinių mokymosi aplinką ir suteikdama jiems įrankių, kuriais galima nukeliauti toli. Be to, 2013 m. Lapkričio mėn. GBSB Global Business School buvo pasiūlyta tapti oficialiu Europos Komisijos akademiniu partneriu per Europos plėtros dienas - svarbiausią pasaulio politikos ir plėtros forumą. Tai buvo vienintelė verslo mokykla iš Ispanijos, kuri kartu su 20 geriausių universitetų iš viso pasaulio pasiekė šį nuopelną.

„GBSB Global“ studijos:

 • Unikalūs pramonės vizitai į tarptautines kompanijas jūsų studijų srityje
 • „Microsoft 365 Education“ siūlo neprilygstamą skaitmeninę mokymo ir mokymosi aplinką
 • Papildomų užsienio kalbų studijos
 • Pagalba karjeros srityje, patarimai ir stažuotės visame pasaulyje
 • Galimybė kreiptis į universitetų konsultavimo įmonę norint pradėti savo verslą
 • Bolonijos aukštojo mokslo procese pripažintas Europos magistro laipsnis su 60 ECTS kreditų
 • Susitikimai su įvairių kompanijų vadovais, kurie ateina į mokyklą kaip kviestiniai pranešėjai
 • Užsiėmimai su profesoriais, turinčiais didelę darbo patirtį
 • Visuotinės studijų išvykos į Jungtines Tautas, Pasaulio prekybos organizaciją ir kitas svarbias organizacijas su galimybe užsitikrinti stažuotes
 • Novatoriškas švietimo požiūris, pabrėžiantis praktines žinias

137151_137144_logo.jpg

GBSB „Global Business School“ suteikė ACBSP pasaulinę verslo akreditaciją

Mes didžiuojamės galėdami pasidalinti su jumis tuo, kad 2020 m. Gegužės 28 d. Verslo mokyklų ir programų akreditacijos taryba (ACBSP) suteikė „GBSB Global“ savo verslo programų pasaulinę verslo akreditaciją. „GBSB Global Business School“ yra garbė ir pasididžiavimas būti institucijų, teikiančių pirmaujančią verslo išsilavinimą visame pasaulyje, bendruomene.

ACBSP yra viena iš pirmaujančių verslo švietimo akreditacijos asociacijų ir viena iš pripažintų vardų verslo aukštajame moksle visame pasaulyje. Šiuo metu ji akredituoja verslo programas beveik 1200 miestelių 63 šalyse ir yra žinoma dėl aukščiausių akreditacijos standartų .

ACBSP akreditacija įvertina lyderystės, strateginio planavimo, santykių su suinteresuotosiomis šalimis aspektus, akademinių programų kokybę, fakultetų kvalifikaciją ir švietimo paramą. ACBSP akreditacija patvirtina, kad mokymo ir mokymosi procesai verslo programose, siūlomose per GBSB Global Business School, atitinka ACBSP nustatytus švietimo standartus.

ACBSP akreditavimo nauda būsimiems studentams

ACBSP akreditacija yra testamentas visiems būsimiems studentams, norintiems kreiptis dėl studijų į GBSB globalią verslo mokyklą. Tuo pasinaudodami visi būsimi „GBSB Global“ studentai gali būti tikri, kad pati mokykla ir visos jos švietimo programos buvo atidžiai apsvarstytos ir įvertintos pagal skirtingas kategorijas.

Buvo pripažinta, kad „GBSB Global“ teikia savo studentams aukštos kvalifikacijos dėstytojus , stiprią akademinę programą ir įvairias švietimo partnerystes su kitomis institucijomis. Taip pat įvertinta, kad „GBSB Global“ turi stiprią švietimo palaikymo sistemą visą verslo studijų laiką ir po jos baigimo.

ACBSP akreditacijos pranašumai GBSB pasauliniams studentams ir absolventams

 • Paprastesnis kreditų pervedimas: ACBSP akreditacija palengvina uždirbtų laipsnių kreditų perkėlimo procesą. Kadangi šiuos kreditus dažniau priima kitos institucijos, GBSB Global studentams ir absolventams, siekiantiems aukštesniojo laipsnio ar kitų kursų, juos lengviau perkelti vėliau.
 • Užimtumo galimybės: ACBSP akreditavimo standartai yra labai vertingi darbdaviams, licencijas išduodančioms įstaigoms ir reguliavimo agentūroms. Studijos GBSB Global atveria žinių duris ir profesines galimybes visame pasaulyje. Baigę ir įgiję verslo laipsnį ACBSP patvirtintoje institucijoje, lengviau susirasti darbą baigus studijas.
 • Narystė ir prisijungimas: ACBSP pripažintos verslo mokyklos yra pasaulinio švietimo tinklo dalis. Šis tinklas suteikia „GBSB Global“ studentams ir absolventams galimybę naudotis įvairiomis tyrimų ir mainų programomis, taip pat suteikia galimybę praturtinti kultūrą.

Vietos

Ispanija internete

Address
Aragon Campus
Carrer d'Aragó, 179
Barcelona

08011 Ispanija internete, Ispanija

Barselona

Address
Carrer d'Aragó,179
08011 Barselona, Katalonija, Ispanija

Madridas

Address
28039 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

BBA
MBA
Magistras