Oficialus aprašymas

pristatymas

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) yra įstaiga, kurią įsteigė Žironos universitetas (UdG), siekdama skatinti mokslinius tyrimus ir dėstymą visose Žironos universiteto srityse ir tarnauti visuomenės visuomenei. kuri yra dalis.

Pagrindinis jos tikslas yra skatinti visuomenės pažangą ir prisidėti prie piliečių mokymo ir tobulėjimo, taip pat skatinti žinių perdavimą tarp Žironos universiteto ir verslo pasaulio. Siekdamas šio tikslo, Fondas vadovauja UdG veiklai, vykdydamas nuolatinius mokymus ir kultūrinę bei mokslinę sklaidą.

Nuo pat įkūrimo 1997 m. „ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació “ reklamavo ir valdė platų UdG programų pasiūlymą. Daugiau nei 40 000 specialistų yra įgiję kai kuriuos savo siūlomus įvairių sričių magistrus, magistrus ar diplomus.

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació taip pat yra magistrantūros studijų centras - nuosavas centras, prijungtas prie Žironos universiteto, kuris pagal UdG patvirtintas taisykles moko universiteto magistrantus, savo magistrantus, magistrantūros diplomus ir podiplominius kursus.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació

Geografinė informacija yra strateginis elementas šiuolaikinėje visuomenėje. Didėja geografinės informacijos sistemų (GIS) įtraukimas į įmones ir įstaigas, kaip ir kvalifi ... [+]

Priežastys atlikti kursąUNIGIS yra didžiausia nuotolinio mokymo programa GIS tarptautiniu mastu, turinti daugiau nei dvidešimties metų patirtį įvairiose šalyse. Mes priklausome UNIGIS tarptautinei asociacijai, tarptautiniam universitetų tinklui, siūlančiam magistrantūros ir magistro laipsnius, kurie reaguoja į bendrą mokymo strategiją.Mūsų socialinė, ekonominė ir darbo aplinka vis labiau integruoja geografines informacines technologijas, todėl informacijos apie kosmosą specialistai vis dažniau dalyvauja tiek vietos administracijose, tiek valstybinėse ir privačiose įmonėse.Mes mokome specialistus, gebančius valdyti, pritaikyti ir plėtoti geografines informacines sistemas, kad būtų galima reaguoti ir išspręsti darbo pasaulio poreikius ir reikalavimus.UNIGIS programa yra ypač atsidavusi laisvos programinės įrangos pažinimui ir sklaidai, neatsisakydama komercinės programinės įrangos, palaikydama sutartis su pagrindinėmis programinės įrangos kūrimo įmonėmis GIS dėl studentų licencijų suteikimo ir nemokamą prieigą prie specializuotų mokymo kursų.Išorės praktika... [-]
Ispanija Žirona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
19 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
XRPG+7V Girona, Espanha
Žirona, Katalonija, Ispanija