Escuela Veterinaria MasterD Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

MD Online veterinarijos mokykla gimė norėdama būti profesionalios auditorijos, kuri mėgsta šį gyvūną ir nori augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai, mokymo pamoka.

Geros paslaugos ir gero produkto idėja išlieka menka. Mūsų pretenzija yra meistriškumas ir ji niekada nepasiekiama be mūsų studentų rezultatų. Tai ne tiek apie mūsų gero darbo pateisinimą mūsų bendradarbių garantijoms, tiek į mūsų klientų poreikius, kaip ir apie mūsų studentų rezultatus.

Šia prasme mes esame suderinti su mūsų įmonės misija:


"Mes padedame daugiausiai studentų pasiekti savo tikslus"


Kaip?

Aktyviai klausydamiesi mūsų vidinių ir išorinių klientų. Tik tada mes galime turėti 360 ° viziją apie mūsų mokomuosius veiksmus.

Mes suprantame mokymą kaip kažką aktyvų. Mes panaikiname pasyvumą nuo mūsų ideologijos. Formuojantis procesas (mokytojas ir studentas) suprantame tai kaip nuotykius, išgyvenančius iššūkius ir tikslus, sėkmę ir pataisymus ir tt Visi šie elementai parengti iš komandos koncepcijos leis mums, kaip mokyklai, pasiekti mūsų tikslą su savo mokiniais.


Ar studento tikslas atitinka mūsų reikalavimus?

Manau, kad šis klausimas nereikia atsakyti. Tiesiog perskaičiuokite principą, kad dar kartą suvoktumėte, kad Online Veterinary School tikslas yra "Excellence", o tai tik pasiekiama mūsų studentų tikslų.

Mūsų metodika: veterinarijos mokykla "MasterD Online" siūlo kokybišką atvirą mokymą per pusiau akis į akį mokomą mokymą, pritaikytą mūsų klientų poreikiams. Dėl naujų technologijų dėka mes siūlome unikalų nuotolinį mokymą švietimo sistemoje, todėl fizinė erdvė išlieka fone, nes mes skatiname sąveiką su mokiniais, kad galėtume perduoti aukšto lygio mokymąsi. Tam mes, be mūsų fizinio dėmesio visose "MasterD" delegacijose, turime tiesiogines klases su ekspertais, instruktoriais internete, seminarais ir teminėmis konferencijomis. Be abejo, esame įsipareigoję lankstaus mokymo, tinka tiems, kurie nori išplėsti savo profesinius ir asmeninius įgūdžius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Online Kursai » Matyti Online Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Akvariumų ir terariumų specialisto kursas internete

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Ar norėtumėte tapti ekspertu akvariumuose ir terariumuose ir dirbti su žuvimis, ropliais ir varliagyviais? "MasterD Veterinary School" akvariumų ir internetinių terariumų kursas yra sukurtas bendradarbiaujant su "Terra Natura Murcia" ekspertų komanda, specializuojasi įvairiose studijų srityse. [+]

Ar norėtumėte tapti ekspertu akvariumuose ir terariumuose ir dirbti su žuvimis, ropliais ir varliagyviais?

"MasterD Veterinary School" akvariumų ir internetinių terariumų kursas yra sukurtas bendradarbiaujant su " Terra Natura Murcia " ekspertų komanda, specializuojasi įvairiose studijų srityse.

Naudodamiesi mūsų metodika ir teoriniu bei praktiniu mokymu, visiškai pritaikytais jūsų poreikiams, galėsite būti ekspertu akvariumuose ir terariumuose, o jūs galėsite prisijungti prie darbo rinkos su garantijomis ir dirbti su šiais gyvūnais.

Programos turinys apima tokias įdomias temas kaip taksonomijos, anatomijos ir fiziologijos tyrimas, žuvų, varliagyvių ir roplių, vandens aplinkos, jo buveinių ir akvariumų bei terariumų surinkimo bei patologijos tyrimai.... [-]


Aukštas zoologijos sodų kursas internete

Internetinės Ištęstinės 1500 valandos Registracija galima Ispanija Alicante

Ar norite dirbti zoologijos soduose? Šiuo metu vienas iš svarbiausių ir būtiniausių aspektų zoologijos centrų misijoje yra jų gyvenančių gyvūnų rūšių biologinės įvairovės išsaugojimas. Su šia nuostabia ir išsami mokymo programa, unikali rinkoje, sukurta bendradarbiaujant su "Terra Natura" ir su svarbiais bendradarbiais, tokiais kaip Saragosos akvariumas, be kita ko, tapsite ekspertu dirbti zoologijos sode. [+]

Ar norite dirbti zoologijos soduose ? Šiuo metu vienas iš svarbiausių ir būtiniausių aspektų zoologijos centrų misijoje yra jų gyvenančių gyvūnų rūšių biologinės įvairovės išsaugojimas.

Kaip tai pasirūpinti ir išlaikyti? Visuomenės švietimas žinių apie gyvūno pasaulį ir jų išsaugojimas, siekiant užtikrinti jų gerovę ir ateitį.

Jei esate asmuo, atsakingas už gyvūnų išsaugojimą ir priežiūrą, tai didžiausias kursas, skirtas zoologijos sodų laikytojui internete , yra mokymas, kurio ieškote.

Su šia nuostabia ir išsami mokymo programa, unikali rinkoje, sukurta bendradarbiaujant su "Terra Natura" ir su svarbiais bendradarbiais, tokiais kaip Saragosos akvariumas, be kita ko, tapsite ekspertu dirbti zoologijos sode .... [-]


Bendrojo veterinarinio slaugos, žirgų ir egzotiškų internetinių kursų geriausias kursas

Internetinės Ištęstinės 1500 valandos Registracija galima Ispanija Alicante

Ar tau patinka gyvūnai? Su šiuo kursu dirbate padedant skirtingoms gyvūnų rūšims, taip pat visada remti veterinarijos gydytoją kasdien veterinarijos, žirgų ar zoologijos sodų centre. [+]

Ar tau patinka gyvūnai?

Su šiuo kursu dirbate padedant skirtingoms gyvūnų rūšims , taip pat visada remti veterinarijos gydytoją kasdien veterinarijos, žirgų ar zoologijos sodų centre.

Slaugos veterinarijos metu jūs sužinosite mažų gyvūnų, arklių ar egzotinių gyvūnų priežiūrą ir patologiją, kad suteiktų jiems reikalingą priežiūrą pagal jų rūšis .

Šis kursas padės jums atlikti išsamius gyvūnų tyrimus , taip pat atlikti tinkamą sanitarinį valdymą . Jūs taip pat gausite bendrąsias žinias apie diagnostinę vaizdą, laboratorinę ar operacinę patalpą, kad ją praktiškai pritaikytumėte klinikose arba veterinarijos ligoninėse, žirgynuose ar jojimo ir zoologijos centruose.... [-]


Išplėstinė parama klinikinei priežiūrai online veterinarijos centruose

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Išplėstinis kursas "Pagalba interneto veterinarijos centrams" leis jums padėti gyvūnams, dirbantiems klinikose, veterinarijos ligoninėse arba zoologijos centruose, ir remti veterinarijos gydytojo darbą tokiais būtinais aspektais kaip laboratorija, biologiniai mėginiai, operacinė salė, diagnozė pagal atvaizdą, taip pat lankantis hospitalizuoti gyvūnai ir kiti, tokie kaip klientų aptarnavimas, veterinarijos centrų pardavimas ir administravimas. [+]

Išplėstinis kursas "Pagalba interneto veterinarijos centrams " leis jums padėti gyvūnams, dirbantiems klinikose, veterinarijos ligoninėse arba zoologijos centruose, ir remti veterinarijos gydytojo darbą tokiais būtinais aspektais kaip laboratorija, biologiniai mėginiai, operacinė salė, diagnozė pagal atvaizdą, taip pat lankantis hospitalizuoti gyvūnai ir kiti, tokie kaip klientų aptarnavimas, veterinarijos centrų pardavimas ir administravimas.

"MasterD" mokyklos veterinarinės pagalbos metu galite atlikti stažuotes jūsų teritorijoje esančiose ligoninėse ir veterinarijos klinikose.

Šis kursas atitinka profesinę kvalifikaciją SAN488_3, Pagalba klinikinei priežiūrai veterinarijos centruose.... [-]


Pagalbinis kursas ir veterinarijos klinikos techninis asistentas internete

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Veterinarijos klinikų asistentas yra būtinas pagalbininkas naminių gyvūnėlių pagalbos centruose, nes be veterinarijos gydytojo pagalbos prieš ir po operacijos, ultragarsu, radiologijomis, elektrokardiogramomis ir endoskopijomis, jis atlieka kitas užduotis, kurias jie leidžia maksimaliai išnaudoti laiko ir paslaugų kokybę. [+]

Jei mėgstate gyvūnus, sukurkite savo aistra, savo profesiją ir dirbkite asistentu ir technine asistente veterinarijos klinikoje!

Veterinarijos klinikų asistentas yra būtinas pagalbininkas naminių gyvūnėlių pagalbos centruose , nes be veterinarijos gydytojo pagalbos prieš ir po operacijos, ultragarsu, radiologijomis, elektrokardiogramomis ir endoskopijomis, jis atlieka kitas užduotis, kurias jie leidžia maksimaliai išnaudoti laiko ir paslaugų kokybę.

Be to, šiuo metu visuomenė patyrė įspūdingą veterinarijos klinikų skaičiaus didėjimą, taigi tai momentas, kai jus mokyti dirbti su garantijomis.

Su mūsų " Online Veterinary Assistant" kursu jūs sužinosite visa tai ir dar daugiau. Jūs taip pat galėsite atlikti profesinę praktiką savo regiono veterinarijos centruose, su kuriais mokyklos turi susitarimus.... [-]


Primatų ir didžiųjų žinduolių kursai internete

Internetinės Ištęstinės 550 valandos Registracija galima Ispanija Alicante

Ar norėtumėte specializuotis dirbti su primatais? Ir su kitais gyvūnais, tokiais kaip kanidai, kuprinės, žirafos, raganos ar dramblys? "MasterD" veterinarijos mokyklos specialistų kursas primatams ir dideliems žinduoliams internete suteikia jums visas žinias ir įgūdžius, reikalingus dirbti zoologijos sode ar gamtos parke. [+]

Ar norėtumėte specializuotis dirbti su primatais? Ir su kitais gyvūnais, tokiais kaip kanidai, kuprinės, žirafos, raganos ar dramblys?

"MasterD" veterinarijos mokyklos specialistų kursas primatams ir dideliems žinduoliams internete suteikia jums visas žinias ir įgūdžius, reikalingus dirbti zoologijos sode ar gamtos parke.

Šią mokymo programą rengia " MasterD Veterinary School " kartu su " Terra Natura Murcia" . Mokysite su aktyviais profesionalais.

Per šį kursą su metodika ir įrankiais sužinosite viską, ko jums reikia apie primatų ir didelių žinduolių evoliuciją, anatomiją, maitinimą ir reprodukciją. Jūs išmokysite juos valdyti ir ištirti bei užkirsti kelią patologijoms. Jūs taip pat dirbate viską, kas susiję su aplinkos gerinimu ir išsaugojimu jų natūralioje aplinkoje.... [-]


Technikos asistento kursai arklių reabilitacijos ir fizioterapijos internete metu

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Darbo rinkoje vis dažniau reikalaujama specialistų, reabilitacijos disciplinų ir arklių fizioterapijos. Fizioterapijos ir arklių reabilitacijos kursas leis jums sužinoti apie anatomiją, fiziologiją ir pagrindinius skeleto-raumenų sužalojimus, kuriuos gali patirti arklys, kad galėtumėte bendradarbiauti su veterinarijos gydytoju, padedančiu gydyti patologijas, kad būtų lengviau vystytis, priežiūra ir atkūrimas arklio. [+]

Darbo rinkoje vis dažniau reikalaujama specialistų, reabilitacijos disciplinų ir arklių fizioterapijos.

Studijuojant kineziterapijos ir arklių reabilitacijos kursą internete galėsite sužinoti apie anatomiją, fiziologiją ir pagrindinius raumenų ir skeleto sužalojimus, kuriuos gali patirti arklys, kad galėtumėte bendradarbiauti su veterinarijos gydytoju, padedančiu gydyti patologijas, siekiant palengvinti jų vystymąsi. , arklio priežiūra ir atkūrimas.

Naudodamiesi mūsų metodika, galite atlikti įdomias užduotis, tokias kaip pragyvenimo pamokos, seminarai mūsų centruose arba praktiniai seminarai , kurie padės jums sėkmingai įgyti žinių apie šį teorinį-praktinį mokymą ir leis jums sėkmingai patekti į veterinarijos sektoriaus darbo rinką .... [-]


Vandens gyvūnų internete specialisto kursas

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Ar norėtumėte būti aistringai dirbti su banginių šeimos gyvūnais ir kitais jūros gyvūnais? Gaukite apmokymą su internetiniu vandens gyvūnų specialistu, kurį galite gauti. Per šį vandens gyvūnų ekspertų kursą, kurį kartu sukūrė "MasterD" ir "Terra Natura Murcia" veterinarijos mokykla, jūs sužinosite viską, ko jums reikia, kad būtumėte puikus banginių šeimos gyvūnų ir vandens gyvūnų laikytojas. Mokydami vandens gyvūnus galite įgyti žinių ir įgūdžių, kurie leis jums išmokti banginių šeimos gyvūnų ir kitų jūrų gyvūnų anatomiją, maitinimą, reprodukciją, fiziologiją ar patologiją. Taip pat galite kurti, surinkti ir prižiūrėti cetaceanų ir kitų jūros žinduolių bakus. [+]

Ar norėtumėte būti aistringai dirbti su banginių šeimos gyvūnais ir kitais jūros gyvūnais ? Gaukite apmokymą su internetiniu vandens gyvūnų specialistu, kurį galite gauti.

Per šį vandens gyvūnų ekspertų kursą, kurį kartu sukūrė " MasterD" ir "Terra Natura Murcia" veterinarijos mokykla , jūs sužinosite viską, ko jums reikia, kad būtumėte puikus banginių šeimos gyvūnų ir vandens gyvūnų laikytojas.

Mokydami vandens gyvūnus galite įgyti žinių ir įgūdžių, kurie leis jums išmokti banginių šeimos gyvūnų ir kitų jūrų gyvūnų anatomiją, maitinimą, reprodukciją, fiziologiją ar patologiją. Taip pat galite kurti, surinkti ir prižiūrėti cetaceanų ir kitų jūros žinduolių bakus.... [-]


Veterinarijos asistento ir zoologijos sodų gyvūnų priežiūros lyderio kursas

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Veterinarijos asistentės, kuri specializuojasi interneto zoologijos soduose, kursas leis jums būti nelaisvėje esančių gyvūnų priežiūros specialistu ir dirbti veterinarijos padėjėju ir lauko gyvūnijos centro ar gamtinių parkų prižiūrėtoju. [+]

Veterinarijos asistentės, kuri specializuojasi interneto zoologijos soduose, kursas leis jums būti nelaisvėje esančių gyvūnų priežiūros specialistu ir dirbti veterinarijos padėjėju ir lauko gyvūnijos centro ar gamtinių parkų prižiūrėtoju .

Tokiu būdu jūs palaikysite veterinarijos gydytojo darbą, studijuosite gyvūno elgesį nelaisvėje, išsamiai apibūdinsite dietą arba paruošiate poilsio vietas gyvūnams minėtoje erdvėje, kad pagerintumėte jų gerovę.

Su zookeeper kursu jūs įgysite žinių apie įvairių rūšių gyvūnus, gyvenančius laukinės faunos centre, gyvūnų atkūrimo centre ar zoologijos soduose, anatomiją, fiziologiją ir patologiją, dirbdami su tinkamos dietos taikymu ir maitinimu, žinodami savo elgesį ir elgesį, taip pat tvarkymo ir paklimo būdus ar pagalbinę reprodukciją nelaisvėje, padeda veterinarui atlikti egzaminus ar klinikinius tyrimus.... [-]


Veterinarijos padėjėjo ir šunų priežiūros internete kursas

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Ar tau patinka gyvūnai? Ar norėtumėte dirbti rūpintis jais? Tada jums reikia tik studijuoti mūsų veterinarijos padėjėjo ir šunų kirpėjo kursą internete. Jūs sužinosite viską, kas susiję su gyvūnų priežiūra, ir mokysime jus būti daugybe profesionalų. Taigi galite apimti visas veterinarijos klinikos (konsultacijos, operacijos, laboratorijos, klientų aptarnavimo ir tt) sritys. Be to, jūs ne tik dirbsite veterinarinėse ligoninėse, bet ir galėsite dirbti zoologijos centruose, gamtos parkuose ir kt. [+]

Ar tau patinka gyvūnai? Ar norėtumėte dirbti rūpintis jais? Tada jums reikia tik studijuoti mūsų veterinarijos padėjėjo ir šunų kirpėjo kursą internete .

Jūs sužinosite viską, kas susiję su gyvūnų priežiūra, ir mokysime jus būti daugybe profesionalų. Taigi galite apimti visas veterinarijos klinikos sritis (konsultacijos, operacinė, laboratorija, klientų aptarnavimas ...). Be to, jūs ne tik dirbsite veterinarinėse ligoninėse, bet ir galėsite dirbti zoologijos centruose, gamtos parkuose ir kt.

Šis mokymas taip pat perduos jums žinias, kad galėtumėte patobulinti save kaip šunų ir kačių kirpėjo profesionalą, taip pat patarti savininkams būtinos priežiūros, kad jūsų augintinė būtų tinkama.... [-]


Zoologijos sodų kursas: egzotinių gyvūnų specialistas internete

Internetinės Ištęstinės 550 valandos Registracija galima Ispanija Alicante

Ar tau patinka paukščiai, ropliai, varliagyviai ar graužikai? Jei norite specializuotis savo globos zoologijos sode, "MasterD" ir "Terra Natura Murcia" veterinarijos mokykla pateikia jums specialųjį egzotišką zoologijos sodų gyvūnų kursą, kuris yra unikalus rinkoje. [+]

Ar tau patinka paukščiai, ropliai, varliagyviai ar graužikai?

Jei norite specializuotis savo globos zoologijos sode, " MasterD" ir "Terra Natura Murcia" veterinarijos mokykla pateikia jums specialųjį egzotišką zoologijos sodų gyvūnų kursą , kuris yra unikalus rinkoje.

Galite sužinoti įdomių aspektų, tokių kaip šių rūšių reprodukcija nelaisvėje, taip pat anatomines, fiziologines ar maistines savybes, taksonomiją, valdymą, fiksavimą arba žvalgybą, roplius dažniau nykstant begaliniam gyvūnų skaičiui, kuris pavirs jus ekspertu gyvūnams egzotiška

Su savo žiniomis galite dirbti zoologijos branduoliuose ir padėti išsaugoti šias rūšis nelaisvėje, informuojant lankytojus apie jų kasdienybes aspektus ir propaguojant pagarbą bei rūpinimąsi gamta ir ten gyvenančiais gyvūnų rūšimis.... [-]


Šunų ir kačių reabilitacijos ir fizioterapijos internete techninio asistento kursas

Internetinės Ištęstinės 18  Registracija galima Ispanija Alicante

Didėjant susidomėjimui kompanionais gyvūnais, ypač šunimis ir katėmis, vis daugiau reikia profesionalams, kurie vis labiau pasirengę reabilitacijai ir gyvūnų fizioterapijai. Rinka reikalauja vis daugiau specialistų, turinčių reabilitacijos ir veterinarijos fizioterapijos patirties, bendradarbiaudama su veterinarijos gydytoju, taikydama būtinus šunų ir kačių gydymo būdus, siekiant atkurti motyvacinį traumą. Mes mokome jus, kad galėtumėte padėti veterinarijos gydytojui, dirbančiam reabilitacijos planuose, kad atkurtumėte gyvūno sužalojimą, kad pasiektumėte maksimalų funkcionalumą. [+]

Didėjant susidomėjimui kompanionais gyvūnais, ypač šunimis ir katėmis, vis daugiau reikia profesionalams, kurie vis labiau pasirengę reabilitacijai ir gyvūnų fizioterapijai .

Rinka reikalauja vis daugiau specialistų, turinčių reabilitacijos ir veterinarijos fizioterapijos patirties , bendradarbiaudama su veterinarijos gydytoju, taikydama būtinus šunų ir kačių gydymo būdus, siekiant atkurti motyvacinį traumą.

Mes mokome jus, kad galėtumėte padėti veterinarijos gydytojui, dirbančiam reabilitacijos planuose, kad atkurtumėte gyvūno sužalojimą, kad pasiektumėte maksimalų funkcionalumą.

Be to, naudodamiesi šiuo reabilitacijos kursu bei šunų ir kačių kineziterapijos internetu paslaugomis , mes siūlome vaizdo įrašų pamokas ir pamokas, seminarus bei mokymų grupes ir ekspertus, veterinarijos srities profesionalus tiriamuosiuose dalykuose.... [-]


Šunų kirpimo kursai internete

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Mūsų kursas "Online Dog Grooming" padės jums išmokti geriausių įvairių šunų veislių pjaustymo ir priežiūros būdų, kurie suteiks jums galimybę atlikti stažuotes jūsų miesto centruose, kurie padės integruotis į garantijas darbo rinkoje. [+]

Jei mėgstote šunų, kirpyklų ir šunų estetikos, tai laikas jums įgyti įgūdžių ir žinių, reikalingų dirbti kirpėjo / šunų . Smagiai dirbk su tuo, kas jums patinka, rūpinasi gyvūnais ir kuria naujas tendencijas ir stilius.

Mūsų kursas "Online Dog Grooming" padės jums išmokti geriausių įvairių šunų veislių pjaustymo ir priežiūros būdų, kurie suteiks jums galimybę atlikti stažuotes jūsų miesto centruose, kurie padės integruotis į garantijas darbo rinkoje.

Be to, MasterD veterinarijos mokyklos studentai turi išskirtinę darbo biržą.

Kurso ypatybėsDvigubas laipsnis Uni Rey Juan Carlos School MDProfesinė praktika Bendradarbiaujančių centrų tinkleIšimtinė darbo birža StudentamsMišrus ir atstumas Mokyklos ir internetinis universitetasVideoklasai 24 val Prieiga prie visų klasių vaizdo įrašuoseTrukmė 12 mėnesių, 200 valandų ir 8 ETCŠunų kirpimo programa... [-]

Šunų mokymo kursai internete

Internetinės Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Ar tu myli šunis? Ar norėtumėte susitikti su jais, kad dirbtumėte su jais? Tuomet mūsų šunų mokymo ir lavinimo kursai yra tai, ko ieškote. Jei jums patinka šunys ir norite dirbti treneriu, su mūsų šunų mokymo kursu per trumpą laiką būsite žinomas profesionalas šiame sektoriuje. [+]

Ar tu myli šunis? Ar norėtumėte susitikti su jais, kad dirbtumėte su jais? Tada mūsų internetinis šunų mokymo ir lavinimo kursas yra tai, ko ieškote.

Šuo yra pagrindinis gyvūnas. Tik mūsų šalyje yra daugiau nei 4 000 000 namų su daugiau nei 5 000 000 šunų.

Jei jums patinka šunys ir norite dirbti treneriu , su mūsų šunų mokymo kursu per trumpą laiką būsite žinomas profesionalas šiame sektoriuje.

Šis teorinis ir praktinis mokymas perduos visas žinias, kad galėtumėte vystytis kaip šunų mokymo profesionalas ir taip pat leiskite patarti savininkams jūsų šunų ugdymui.

Su šiuo kursu sužinosite geriausius šunų treniruočių metodus ir atliksite netinkamų šunų elgesio keitimą.... [-]


Žirgų veterinarijos technikos asistento ir arklių šeimininko online kursas

Internetinės Ištęstinės 12 mėnesių Registracija galima Ispanija Alicante

Jei jus domina žirgo pasaulis, norite sužinoti daugiau apie tai ir profesionaliai pajusti jausmą, tenkinantį tai, kas jums labiausiai patinka, su šia žirgų sporto technikos asistento kursu galėsite sužinoti visus būtinus aspektus savo profesijai vystyti, pavyzdžiui, arklių psichologiją, žirgų mitybą , higiena, odontologija, chirurgija, reprodukcija, įrenginių priežiūra, jojimo disciplinos ir daug daugiau. [+]

Jei jus domina arklių pasaulis , jūs norite sužinoti daugiau apie tai ir profesionaliai pajusti jausmą, kuris įvykdytas su tuo, kas jums labiausiai patinka, su šia internetine žirgų sporto technikos asistento kursu galėsite sužinoti apie visus būtinus aspektus savo profesijai vystyti kaip arklių psichologiją, mitybą arkliai, higiena, odontologija, chirurgija, reprodukcija, įrenginių priežiūra, jojimo disciplinos ir daug daugiau.

Baigę šį žirgų asistento kursą, galite padėti veterinarijos specialistams specializuotose arklių ligoninėse, žirgų lenktynėse, žirgų ūkiuose ar stovyklose, atlikti laboratorinius gyvūnų mėginių tyrimus arba bendradarbiauti su veterinarijos gydytoju, jei pasirenkate pagalbinę arklių reprodukciją.... [-]


Magistras

Meistras bendrosios veterinarijos slaugos, žirgų ir egzotiškų internetinių paslaugų srityje

Internetinės Ištęstinės 1500 valandos Registracija galima Ispanija Alicante

Su šiuo magistro laipsniu online veterinarijos slaugos, jums bus plėtoti savo profesiją, dalyvaudami įvairių gyvūnų rūšių. Tai puikus jūsų veterinarijos, veterinarijos ar zoologijos sodų specialisto, kaip veterinarijos specialisto, papildymas. Per šį veterinarijos internetinės medicinos magistro laipsnį sužinosite apie mažų gyvūnų, arklių ar egzotinių gyvūnų priežiūrą ir patologiją, kad suteiktumėte jiems reikalingą priežiūrą pagal jų rūšis. [+]

Su šiuo magistro laipsniu online veterinarijos slaugos , jums bus plėtoti savo profesiją, dalyvaudami įvairių gyvūnų rūšių. Tai puikus jūsų veterinarijos , veterinarijos ar zoologijos sodų specialisto, kaip veterinarijos specialisto, papildymas.

Per šį veterinarijos internetinės medicinos magistro laipsnį sužinosite apie mažų gyvūnų, arklių ar egzotinių gyvūnų priežiūrą ir patologiją, kad suteiktumėte jiems reikalingą priežiūrą pagal jų rūšis.

Šis internetinis veterinarijos slaugos magistro laipsnis leis jums įgyti bendrų teorinių ir praktinių žinių apie slaugą gyvūnų priežiūroje ir sveikatai diagnostinės vizualizavimo, laboratorijos ar operacijos kambario lygmeniu, kad juos būtų galima naudoti gyvūnams naminių gyvūnų priežiūros centruose, žirgynuose, arklių centruose ar branduoliuose zoologijos sodai... [-]