EUSchool European School of Leadership

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis ES mokyklą?

Jei ieškote mokymų, lankstumo, interneto, bet su tiesioginėmis virtualiosiomis klasėmis, su galimybe tarptautiniu akis į akis savaitę, su asmeniniu stebėjimu, kuris yra pasirinktos tarptautinės kilmės specialistų grupės dalis, praktinį ir greitą taikomąjį mokymą savo profesinis pasirodymas, kurį moko pripažinti ekspertai ir geras kokybės santykis su kaina, ES mokykla yra jūsų pasirinkimas.118766_ImagenEUschool.jpg

Kas mes esame

Esame profesionalų komanda, turinti ilgą karjerą, aistringai mokydama, turėjusi aiškų pašaukimą perduoti savo patirtį ir praktines žinias kitiems specialistams, kurie domisi gebėjimu vadovauti ir vadovauti atsakomybei savo įmonėse, kad galėtų reklamuoti save profesionaliai. arba sukurti savo verslo idėją. Mūsų šūkis yra: „Mokymas iš profesionalių profesionalų“ .

Europos lyderystės mokykla

„EUSchool“ yra verslo mokykla, įsikūrusi Madride, kurios tikslas - pasiūlyti kokybišką tarptautinį mokymą už prieinamą kainą. Mūsų studentai renkasi mus, nes jie turi:

  • Puikus kokybės ryšys su kaina .
  • Mažos grupės, turinčios labai individualų darbą.
  • Labai pripažintų profesorių komanda, turinti savo profesinę veiklą.
  • Visiškai praktinis mokymas, neatidėliotinas taikymas jų profesijose.
  • Mišrus mokymosi būdas, derinamas su nuotolio klasėmis su trumpu tiesioginiu laikotarpiu Madride (1 arba 2 savaitės).
  • Tarptautinės profesionalų grupės, praturtintos savo mokymo procesu.

118589_fondo-2.png

Vieta

Du „Euschool“ biurai yra Salamankos rajone, laikomi išskirtine miesto dalimi, ir keli metrai nuo Madrido pagrindinio finansinio rajono Castellana, netoli „Santiago Bernabéu“ stadiono.

paslaugos

„EUSchool“ turi patogius ir funkcionalius patogumus, pabrėžiant klasių, kuriose mokomi tiesioginiai užsiėmimai, kondicionavimą.

Mokymo personalas

Vertingiausias turtas, kurį EUSchool turi, yra jo mokytojų komanda, turinti ilgą profesinę karjerą. Labai kruopščiai atrinktas jų buvimas mokykloje priklauso nuo puikių pasitenkinimo apklausos rezultatų, kuriuos atsako studentai.

vertės

EUSchool, pirmiausia, mes formuojame šeimą, kur mes augame profesionaliai, bet ir asmeniškai. Mes sukuriame labai glaudžius ryšius tarp visų narių ir nuolat bendraujame ir padeda vieni kitiems.

Vietos

Madridas

Address
C/ Diego de León, Nº, 47 / Av. Brasil, Nº, 6
28006 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis