Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis ES mokyklą?

Jei ieškote mokymų, lankstumo, interneto, bet su tiesioginėmis virtualiosiomis klasėmis, su galimybe tarptautiniu akis į akis savaitę, su asmeniniu stebėjimu, kuris yra pasirinktos tarptautinės kilmės specialistų grupės dalis, praktinį ir greitą taikomąjį mokymą savo profesinis pasirodymas, kurį moko pripažinti ekspertai ir geras kokybės santykis su kaina, ES mokykla yra jūsų pasirinkimas.118766_ImagenEUschool.jpg

Kas mes esame

Esame profesionalų komanda, turinti ilgą karjerą, aistringai mokydama, turėjusi aiškų pašaukimą perduoti savo patirtį ir praktines žinias kitiems specialistams, kurie domisi gebėjimu vadovauti ir vadovauti atsakomybei savo įmonėse, kad galėtų reklamuoti save profesionaliai. arba sukurti savo verslo idėją. Mūsų šūkis yra: „Mokymas iš profesionalių profesionalų“ .

Europos lyderystės mokykla

„EUSchool“ yra verslo mokykla, įsikūrusi Madride, kurios tikslas - pasiūlyti kokybišką tarptautinį mokymą už prieinamą kainą. Mūsų studentai renkasi mus, nes jie turi:

  • Puikus kokybės ryšys su kaina .
  • Mažos grupės, turinčios labai individualų darbą.
  • Labai pripažintų profesorių komanda, turinti savo profesinę veiklą.
  • Visiškai praktinis mokymas, neatidėliotinas taikymas jų profesijose.
  • Mišrus mokymosi būdas, derinamas su nuotolio klasėmis su trumpu tiesioginiu laikotarpiu Madride (1 arba 2 savaitės).
  • Tarptautinės profesionalų grupės, praturtintos savo mokymo procesu.

118589_fondo-2.png

Vieta

Du „Euschool“ biurai yra Salamankos rajone, laikomi išskirtine miesto dalimi, ir keli metrai nuo Madrido pagrindinio finansinio rajono Castellana, netoli „Santiago Bernabéu“ stadiono.

paslaugos

„EUSchool“ turi patogius ir funkcionalius patogumus, pabrėžiant klasių, kuriose mokomi tiesioginiai užsiėmimai, kondicionavimą.

Mokymo personalas

Vertingiausias turtas, kurį EUSchool turi, yra jo mokytojų komanda, turinti ilgą profesinę karjerą. Labai kruopščiai atrinktas jų buvimas mokykloje priklauso nuo puikių pasitenkinimo apklausos rezultatų, kuriuos atsako studentai.

vertės

EUSchool, pirmiausia, mes formuojame šeimą, kur mes augame profesionaliai, bet ir asmeniškai. Mes sukuriame labai glaudžius ryšius tarp visų narių ir nuolat bendraujame ir padeda vieni kitiems.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūros diplomas

EUSchool European School of Leadership

„EUschool Superior“ programa skaitmeninės rinkodaros ir pardavimų srityje yra aukšto lygio profesinis mokymas, suteikiantis pagrindinių žinių ir priemonių rinkodaros ir p ... [+]

„DiggityMarketing“ / „Pixabay“Internetinė magistrantūros skaitmeninė rinkodara ir pardavimai: bendroji informacija

„EUschool Superior“ programa skaitmeninės rinkodaros ir pardavimų srityje yra aukšto lygio profesinis mokymas, suteikiantis pagrindinių žinių ir priemonių rinkodaros ir pardavimų valdymui tarptautinėje verslo aplinkoje, pažymėtoje skaitmenine transformacija ir internetu.

Šis skaitmeninės rinkodaros ir internetinės prekybos magistro laipsnis yra esminis priedas tiems vadovams, kurie nori būti suderinti su naujais skaitmeninio verslo modeliais, kuriuose inovacijos, diferenciacija ir pridėtinė vertė yra labai svarbūs norint pritraukti ir išlaikyti klientą.... [-]

Ispanija Madridas
Kovas 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUSchool European School of Leadership

Projektų valdymo magistrantūrą iš „EUschool“ internete moko ekspertai ir profesionalai, dirbantys projektų vadovu ar projektų vadovu tarptautinėse kompanijose. Dėstytojai ... [+]

„TheDigitalArtist“ / „Pixabay“Projektų valdymo vyresnioji programa: praktinis požiūris

Projektų valdymo magistrantūrą iš „EUschool“ internete moko ekspertai ir specialistai, dirbantys projektų vadovu ar projektų vadovu tarptautinėse kompanijose. Dėstytojai, kuriuos sudaro pripažinti vadovai ir aktyvūs specialistai, garantuoja realių žinių, pritaikytų prie darbo rinkos realybės, perdavimą.

Su Aukštesnioji projektų valdymo programa jūs išmoksite praktiškai apibrėžti projekto taikymo sritį ir nustatyti jo gyvybingumą, suplanuoti ir įgyvendinti jo vykdymą, valdyti galimus pokyčius ir imtis tolesnių veiksmų bei kontroliuoti iki jo pabaigos.

Magistrantūros projektų valdymas: bendra informacija... [-]
Ispanija Madridas
Kovas 2020
Spanish (Spain)
Dieninės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

EUSchool European School of Leadership

MBA specialybė Skaitmeninė rinkodara ir pardavimai ES mokykloje yra aukšto lygio profesinis mokymas, suteikiantis žinias ir pagrindines priemones verslo kryptingumui ir v ... [+]

MBA - Skaitmeninis marketingas ir pardavimas: bendroji informacija

MBA specialybė Skaitmeninė rinkodara ir pardavimai ES mokykloje yra aukšto lygio profesinis mokymas, suteikiantis žinias ir pagrindines priemones verslo kryptingumui ir valdymui tarptautinėje verslo aplinkoje, kuriai būdinga skaitmeninė transformacija ir internetas.

MBA Online - verslo administravimo ir vadybos magistras siūlo pasaulinę verslo valdymo viziją, pagrįstą išsamiomis žiniomis apie visai organizacijai bendras sritis, pvz., Strateginį valdymą, žmogiškuosius išteklius, finansus, rinkodara ir pardavimai . Skaitmeninės rinkodaros ir internetinės prekybos specialybė yra esminis papildymas tiems vadovams, kurie nori atitikti naujus skaitmeninius verslo modelius , kuriuose inovacijos, diferenciacija ir pridėtinė vertė yra būtinos norint pritraukti ir išlaikyti klientą.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba