ESEUNE Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta Bilbao (Baskų kraštas, Ispanija) 1992 m., ESEUNE yra Europos verslo mokykla, pasižyminti ryškia pasauline dvasia , turinti dinamišką ir novatorišką požiūrį .

Mes esame globalūs

Šiandien vadovaujantis asmuo turi būti apmokytas spręsti problemas rinkoje, vadinamoje pasauliu . Globalizacija yra neabejotina realybė ir ESEUNE mes tikime, kad geriausias būdas suprasti globalizaciją yra patirti ją iš pirmų lūpų.

Mūsų miestelis yra pasaulis: turime dvi vietas (Ispanijoje ir Kinijoje), o mūsų programose numatyti mokymo laikotarpiai šalyse, kurios lemia pasaulinę ekonomiką, ir kai kuriuose patraukliausiuose pasaulio miestuose: Tiandzine, Pekine, Honkonge, Šanchajuje , Bangalore, Bombėjuje, Pune, Maskvoje, Vašingtone, Silicio slėnyje, San Franciske, Niujorke, Briuselyje, Bilbao ir kt. Mūsų grupės yra daugiakultūrės: daugiakultūriškumas ir įvairovė yra esminės vertybės organizacijoms ir padeda žmonėms, kurie dalyvauja mūsų programose, atverti mintis. Mūsų studentai yra iš 15 pasaulio šalių ir iš visų žemynų. Mokytojai yra profesionalai, dirbantys Europoje, Azijoje ir Amerikoje ir perduodantys labai skirtingą patirtį ir perspektyvas, kurie prisideda prie mokymosi. Nuo pat savo veiklos pradžios ESEUNE bendradarbiavo su geriausiais pasaulio universitetais JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Kinijoje, Lotynų Amerikoje. Tokios institucijos kaip Džordžtauno universitetas, Kalifornijos universitetas Berkeley, Kalifornijos universitetas Los Andžele (UCLA), Kalifornijos universitetas Irvine, Niujorko universitetas, Čikagos universitetas, Jutikos Sirakūzų universiteto koledžas, McMasterio universitetas, Swinburne universitetas, Tiandzino politechnikos universitetas , Linkolno universitetas ir kt.

Esame dinamiški

Esame pasiryžę mokytis darydami, dalindamiesi patirtimi, gyva realybe. Štai kodėl mes sukūrėme unikalią metodiką, kuri paverčia mūsų meistrus veiksmais: MBAction! Nuo praktinės patirties iki turinio ir įrankių įsisavinimo; nuo problemų realiame pasaulyje iki jų sprendimo. Metodika, didinanti dalyvių motyvaciją ir supratimą, siekiant efektyvesnio mokymosi, kurios pagrindiniai ramsčiai yra:

MAP (Multidisciplinary Action Project) parengimas komandose, leidžiantis studentams sukurti tikrą įmonės projektą, apimančią visas organizacijos sritis. Visada teikiama pirmenybė vadybos įgūdžių ugdymui (bendravimas, derybos, prisitaikymas prie pokyčių, kūrybiškumas, lyderystė, empatija ir kt.) Praktika įmonėse pagal nuolatines programas, dėka intensyvaus bendradarbiavimo, kuris per šiuos 25 metų patirtį sukėlė tobulos simbiozės ekosistemą tarp organizacijų, žmonių, dalyvaujančių mūsų meistruose, ir ESEUNE. Programos, kurias visada moko praktiška ir reali perspektyva, moko pirmojo lygio mokymosi pagalbininkų komanda : jie yra ne teoriniai mokytojai, o įmonės žmonės, kurie savo kasdienę patirtį pateikia klasėje. Profesionalai, turintys įgūdžių tobulinti mokymąsi, sukūrė dinamišką ir dalyvavimo aplinką; ESEUNE skiriamasis ir skiriamasis elementas iš esmės akademinės perspektyvos institucijų atžvilgiu.

Mes esame inovatoriai

Pasaulis greitai keičiasi, ir mokymosi programos, ir metodikos yra greitai pasenusios. Būtina nuolat kurti naujoves ir nedaugelis verslo mokyklų pasaulyje tai daro taip greitai ir gerai, kaip ESEUNE.

ESEUNE naujovės nėra reikalas. Tai yra mūsų DNR dalis . Mes gyvename skaitmeniniame amžiuje, biotechnologijų, nanotechnologijų, gyvybės mokslų pasaulyje. Negali būti, kad verslo pasaulis šios revoliucijos nepaiso. Manome, kad atėjo laikas, kai verslo organizacijos turi nusimesti iš pramonės revoliucijos paveldėtus įmonės drabužius ir pasistatyti suknelę pagal laiką. Mūsų misija yra bendradarbiauti su žmonėmis, kurie sugalvoja XXI amžiaus verslo modelius Mes buvome pradininkai naudodami naujausias technologijas mokymuisi skatinti ir kurti unikalias metodikas, kurios sukuria išgyventą patirtį, palankią asmeniniam ir profesiniam dalyvių augimui: realūs praktiniai projektai, sukurti įmonėms kaip mokymosi pagrindas, stažuotės įmonėse ( Ispanija, JAV ir Kinija), verslo simuliatoriai ir kt. 1992 m. ESEUNE įvedė vieno mėnesio kadenciją Niujorko universitete į savo MBA programas. Nuo tada mes buvome pradininkai kurdami daugiabučių miestų programas , viešėdami skirtinguose žemynuose.

Mūsų ekosistema

Mūsų misija yra paruošti vadybininkus, kurie sulaužys mechaninės įmonės formas ir plėtos naujas organizacines formas, protingai panaudodami žmonių ir technologijų teikiamas galimybes, prisitaikydami prie dinamiškos, itin konkurencingos ir pasaulinės rinkos poreikių. Norėdami tai padaryti, mes remiamės unikalia ekosistema, kuri vystėsi 25 metus ir atspindi puikią simbiozę tarp žmonių , dalyvaujančių mūsų programose, organizacijų mūsų aplinkoje ir savo institucijos.

Tinklų kūrimas ir bendradarbiavimas yra šios ekosistemos sėkmės raktai. Jos remiami, mes pasiekiame nepaprastai dinamiškas ir praktiškas programas, kurios padeda žmonėms įtvirtinti savo žinias ir sustiprinti bei plėtoti asmeninius ir profesinius įgūdžius, reikalingus prisitaikyti prie pokyčių ir vadovauti konkurencingoms organizacijoms.

Šioje ekosistemoje mes visi tampame transformuojančiais veiksniais tuo pačiu metu, kai esame transformuojami.

Žmonės

Žmonės , dalyvaujantys mūsų programose, atvyksta iš daugiau nei 15 pasaulio šalių (Europos, Azijos, Amerikos, Australijos ir kt.); įvairiausių sektorių (pramonė, vartojimas, paslaugos, viešasis administravimas ...); kai kurie turi ilgą profesinę karjerą (vykdomoji), o kiti baigė studijas prieš kelerius metus; Vieni yra vadovai, kiti - verslininkai ir verslininkai; daugelis lažinasi dėl verslo valdymo, o kiti nori gilintis į skaitmeninį pasaulį, naujoves ar koučingą. Bet juos visus sieja kažkas bendro: tai žmonės, kurie tiki kitu būdu ir nori sustiprinti savo asmeninius ir profesinius įgūdžius, kad sukurtų naujus organizacinius modelius , valdydami įmonę kaip evoliuciją, neuždarydami proceso sprendimu, bet paprasčiausiai tos organizacijos sutikimas yra tikslas, o ne priemonė.

Mūsų programos yra sukurtos kaip patirtinė patirtis , atverianti žmonių mintis ir lavinanti jiems reikalingus įgūdžius: greitas prisitaikymas prie pokyčių, gebėjimas spręsti problemas, kylančias bet kurioje įmonės srityje, gebėjimas priimti sprendimus , tarptautinė verslo vizija, orientacija į žmones ir komandinis darbas, pagarba pagrindiniams etikos principams, kūrybiškumas ir naujovės, naujų technologijų naudojimas ...

Ačiū mūsų ekosistemai, dieninio programos orientuota į žmonių mažai darbo patirties siūlome daryti stažuotes iki 6 mėnesių įmonėse galimybės, kad mokymasis yra sukurtas naudojant realaus praktinio darbo ir šie žmonės pasiekti efektyvų pasisavinimą ugdant vadybos įgūdžius. Daugeliu atvejų ekosistema leidžia žmonėms, vykdantiems mūsų programas, samdyti organizacijas , kurioms jie sukūrė strateginius projektus, kaip praktinio mokymosi dalį.

Organizacijos

Mūsų ekosistemos organizacijos vaidina pagrindinį vaidmenį teikdamos atvejų tyrimus, realią patirtį, naujoviškas priemones, savo verslo pasaulio viziją, tarpininkus ir netgi remdamos dalį studentų akademinių įmokų įmokomis į stipendijų fondą.

Tuo pat metu šios organizacijos gauna kvalifikuotą paramą savo evoliucijoje :

  • Bendradarbiavimas su žmonėmis, dalyvaujančiais programose, kurios per stažuotes suteikia jiems šviežumo, žinių, laiko, skiriamo strateginiams projektams ir ištekliams, nes, be savo žinių, jie turi visą ESEUNE struktūrą jiems paremti savo projektus.
  • Vartai į kitas rinkas (ypač Lotynų Ameriką ir Kiniją) dėka studentų, atvykusių iš tų regionų. Daugelis įmonių laukia mūsų studentų tarptautinių kultūros žinių kurdami internacionalizacijos projektus.
  • Galimybė samdyti žmones, turinčius viziją, patirtį, žinias ir įgūdžius tų, kurie gyveno mūsų šeimininkams. Be to, ESEUNE absolventai visada gali susipažinti su atnaujintu magistro, kurį studijavo, turiniu, todėl jie visada yra profesionalūs, o tai labai vertinga organizacijoms.

Vietos

Bilbao

Address
Bilbao, Baskų šalis, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis