Oficialus aprašymas

Įkurta 1819 m., ESCP Europe , pirmąją pasaulyje verslo mokyklą, įkūrė grupė ekonominių mokslininkų ir verslininkų, įskaitant gerai žinomą ekonomistą Jean-Baptiste Say ir šlovingą prekybininką Vital Roux. Jean-Baptiste Say buvo ekonominio liberalizmo advokatas ir jam dažnai būdavo įsitikinta, kad 1800 m. Sukūrė verslumo sąvoką. "Vital Roux" yra ypač žinomas dėl to, kad jis daug prisidėjo prie 1807 m. Prekybos kodekso parengimo ir jo tobulinimo - protingas mąstymas novatoriškoje pedagogikoje. Todėl galima sakyti, kad ESCP Europe sukūrimas yra "verslo mokyklos" koncepcijos išradimas.

Pagrindiniai faktai

 • 6 miesteliai: Berlynas, Londonas, Madridas
  Paryžiuje, Torino ir Varšuvoje
 • 130 akademinių aljansų Europoje ir pasaulyje
 • Trivietis akreditavimas: AACSB - EQUIS - AMBA
 • Reguliariai yra tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų
 • Europos valdymas, atspindintis mokyklos gilią europinę tapatybę

Istorija

Nors ESCP Europe ženklas išsivystė per beveik 200 metų istoriją, jis visada išliko ištikimas pirmųjų trijų raidžių. Nuo 1819 m. Pavadinimu École Spéciale de Commerce et d'Industrie ir netrukus po pavadinimo École Supérieure de Commerce jis sukūrė ESCP penkiasdešimt metų 1869 m. Po susijungimo su savo seserų mokykla, Europos vadybos mokykla (EAP) 1999 m. Apie dešimtmetį mokykla buvo pavadinta ESCP-EAP. Galiausiai 2009 m. Mokyklos pavadinimas paverstas ESCP Europe , aiškiai nurodydamas savo europinį paveldą ir pozicijas.

Tarptautinė ESCP Europe buvo matoma nuo pat ankstyvo amžiaus. Jau 1824 m. Klasėje buvo 30% tarptautinių studentų su 15 skirtingų tautybių, iš jų septyni ispanai, penki brazilai, penki olandai, keturi vokiečiai ir du amerikiečiai.

Kalbų mokymasis buvo svarbi pirmojo mokymo programos dalis, kuri be gramatikos prancūzų kalbos taip pat apima kursus anglų, vokiečių ir ispanų kalbomis. Nuo 1825 m. ESCP Europe buvo mokoma iš viso dešimties kalbų, o studentai turėjo mokytis bent tris iš jų.
Maždaug pusantros šimtmečių vėliau ESCP Europe vėl tapo pirmuoju, ESCP Europe daugiabučių verslo mokyklą. Siekiant atsakyti į mokyklos europietišką skambutį, 1973 m. Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje įsikūrė studentų miesteliai, vėliau - Ispanija, 1988 m., Italija - 2004 m., O 2015 m. - Varšuva. Atsižvelgiant į vis labiau globalizuotą pasaulį, ambicijos ESCP Europe šiandien yra mokyti iš tikrųjų Europos vadovus, skatinant ryšį tarp humanistinių vertybių ir vadybos ugdymo. ESCP Europe tampa tikra Europos mokykla, atvira pasauliui.

XXI amžiaus akcentai

 • 2001: ESCP Europe magistro valdymo programa patvirtinta Londono miesto universitete, kuris suteikia studentams galimybę įgyti Europos magistrantūros vadybos magistro laipsnį.
 • 2002 m. ESCP Europe yra akredituota asociacijos "Advance Collegiate Business Schools" (AACSB) akreditavimui, todėl ji yra viena iš pirmųjų trijų karūnų akreditavimo verslo mokyklų: AACSB, EQUIS ir AMBA.
 • 2004: Įkurtas penktasis miestelyje Torino, Italija. Vadybos magistras Studentai gali įgyti Italijos laipsnį Laurea Magistrale, patvirtintą Torino universiteto.
 • 2005: Mokykla pradeda savo Londono universitetą po to, kai persikelia iš Oksfordo. ESCP Europe yra miestų miesteliai penkiose pagrindiniuose Europos miestuose: Paryžiuje, Londone, Berlyne, Madride ir Torino.
 • 2007 m. Magistro valdymo programa yra pripažinta Karlo III universiteto Madride, o studentai gali įgyti magistro laipsnį magistro Europoje ir administracijoje ir Dirección de Empresas. ESCP Europe gali suteikti nacionalinį laipsnį kiekvienoje iš penkių implantacijos šalių.
 • 2015 m. Mokykla įsteigia šeštąjį Europos universitetą strateginiu aljansu, įsteigtu Varšuvos Kozminskio universitete, vienintele Vidurio ir Rytų Europos verslo mokykla, turinti trigubą akreditaciją (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016 m. Paryžiaus kampelis išplečia Montparnasse rajoną (Paryžiaus kairysis bankas), siekdamas plėtoti vykdomosios švietimo veiklą ir remti mokyklos plėtrą ir augimą.
 • 2018 m. ESCP Europe Business School tampa nepriklausoma nuo regioninės prekybos ir pramonės rūmų Paris Île-de-France, kuri dabar yra mokyklos pagrindinis akcininkas.

Misija

" ESCP Europe misija yra įkvėpti ir šviesti rytdienos verslo lyderius".

Mūsų įsitikinimas, kad rytdienos verslo lyderiai turės būti tarptautiniai, skaitmeniniai ir tarpkultūriniu požiūriu veiksmingi. Tai atspindi mūsų požiūris į švietimą ir organizacinę struktūrą, pagrįstas stipriomis tarptautinėmis programomis, kurias teikia integruotas (visos Europos) fakultetas įvairiuose kampeliuose visose pagrindinėse Europos rinkose.

Mes išsiugdome šią misiją per mūsų unikalų požiūrį į tarptautinį vadybos švietimą ir mokslinius tyrimus, kurie skatina tarpvalstybinę patirtį, bendradarbiavimą ir mokymąsi visoje Europoje.

2015 m. Mokykla pagal C4B akronimą " Cultures for (4) Business" formalizavo unikalų požiūrį ir perspektyvą. Tai ir toliau vadovaujasi mūsų darbui ir dabar yra įtrauktas į naują 2018-2022 m. Strateginį planą.

Mūsų vizija

(Ką ir kur norime būti iki 2022 m.)

"2022 m. ESCP Europe bus pripažinta visame pasaulyje kaip pirmaujanti Europos verslo mokykla, skirta tarptautiniu mastu orientuotai mokymo vadybai.
Mūsų vizija reiškia
 • rengti ir skleisti pasaulinio lygio tarptautinio lyginamojo tyrimo tyrimus, kurie formuoja organizacijų ir lyderių mąstymą ir elgesį;
 • gaminti kultūriškai ir skaitmeniniu požiūriu protingus absolventus, kurie gali sukurti ir sujungti rytdienos verslo pasaulius;
 • sąmoningai užsiima verslu, absolventais ir vyriausybe, siekdama paskatinti tarptautinio valdymo praktiką ir tarpkultūrinius santykius;
 • panaudoti visų formų įvairovę kaip novatoriškumo, jėgos ir vadovavimo šaltinį
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

ESCP Europe

Vykdomojo magistro tarptautinio verslo (EMIB) yra internetinė programa, kurią sudaro 14 kursų vadybos ir vadovavimo projekto pabaigoje magistro. Šie kursai suteiks jums r ... [+]

Vykdomojo magistro tarptautinio verslo (EMIB) yra internetinė programa, kurią sudaro 14 kursų vadybos ir vadovavimo projekto pabaigoje magistro. Šie kursai suteiks jums reikalingų įgūdžių daugelyje strateginių sričių, veikiančių tarptautinėse rinkose.

PRISIJUNKITE TARPTAUTINĖS PREKYBOS ELITE

Metodika 100% internete pasirinkti kiekvieno kurso kalbą (anglų / prancūzų)ESCP Europe Education and Network: Iš viso 60 ECTS kreditųGeriausios klasių mokymo programos 6 ESCP EuropeVisiškai orientuota į mokymąsi darbo vietoje, naudojant kokybišką daugialypį e. MokymąsiHTML5 turinys, prieinamas naudojant daugialypės prieigos galimybes per kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus... [-]
Ispanija Spain Online
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESCP Europe

Tarptautinio verslo magistras (EMIB) yra internetinė programa, kurią sudaro 14 vadovavimo ir vadovavimo kursų magistro baigiamojo darbo. Tai suteiks Jums įgūdžių, reikali ... [+]

Tapkite tarptautinio verslo elito dalimi100% internetinė metodika.ESCP Europe diplomasGeriausios klasės mokymo programos 6 ESCP Europe Campuses.Visiškai orientuota į mokymąsi darbo vietoje aukščiausios kokybės elektroninio mokymo multimedijos.HTML5 turinys, prieinamas naudojant daugialypės terpės įrenginius, naudojant kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.

Tarptautinio verslo magistras (EMIB) yra internetinė programa, kurią sudaro 14 vadovavimo ir vadovavimo kursų magistro baigiamojo darbo. Tai suteiks Jums įgūdžių, reikalingų daugybei strateginių sričių, kurios prekiauja tarptautinėse rinkose.

Mes jus išmokysime kaip profesionalų, suteiksime Jums geriausius verslo analizės įrankius. Praktiniu būdu išmokti visus įgūdžius, reikalingus tarptautiniu mastu orientuotos įmonės valdymui ir administravimui. Gaukite valdymo įgūdžius ir būdus, reikalingus bendravimui, valdymui ir deryboms pasaulinėje aplinkoje.... [-]

Ispanija Spain Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Executive Master in International Business #testimonials

Address
c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain
Madrid, Community of Madrid, Ispanija