ESCP Europe

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1819 m., ESCP Europe sukūrė lyderių ir verslininkų kartas. ESCP Europe turinti šešis miesto miestus Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje, suteikia tikrai europietišką identitetą, kad ji galėtų pasiūlyti unikalų daugiakultūrio švietimo stilių verslo srityje ir globalų vaizdą tarptautinės vadybos klausimais. Kiekvienais metais „ ESCP Europe priima daugiau nei 6000 studentų ir 5000 vadovų iš daugiau nei 120 skirtingų šalių, pateikdama jiems išsamų vadybos kursų ir specializuotų programų (bakalauro, magistro, vykdomojo MBA, doktorantūros ir vykdomojo išsilavinimo) pasiūlymą. ESCP Europe “ įtraukta tik 1% pasaulio verslo mokyklų, turinčių trigubos karūnos akreditaciją (AACSB, AMBA ir EQUIS). www.escpeurope.eu - Sekite mus per Twitter @ESCPeurope

Pagrindiniai faktai

 • 6 miesteliai: Berlynas, Londonas, Madridas
  Paryžiuje, Torino ir Varšuvoje
 • 130 akademinių aljansų Europoje ir pasaulyje
 • Trivietis akreditavimas: AACSB - EQUIS - AMBA
 • Reguliariai yra tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų
 • Europos valdymas, atspindintis mokyklos gilią europinę tapatybę

Istorija

Nors ESCP Europe ženklas išsivystė per beveik 200 metų istoriją, jis visada išliko ištikimas pirmųjų trijų raidžių. Nuo 1819 m. Pavadinimu École Spéciale de Commerce et d'Industrie ir netrukus po pavadinimo École Supérieure de Commerce jis sukūrė ESCP penkiasdešimt metų 1869 m. Po susijungimo su savo seserų mokykla, Europos vadybos mokykla (EAP) 1999 m. Apie dešimtmetį mokykla buvo pavadinta ESCP-EAP. Galiausiai 2009 m. Mokyklos pavadinimas paverstas ESCP Europe , aiškiai nurodydamas savo europinį paveldą ir pozicijas.

Tarptautinė ESCP Europe buvo matoma nuo pat ankstyvo amžiaus. Jau 1824 m. Klasėje buvo 30% tarptautinių studentų su 15 skirtingų tautybių, iš jų septyni ispanai, penki brazilai, penki olandai, keturi vokiečiai ir du amerikiečiai.

Kalbų mokymasis buvo svarbi pirmojo mokymo programos dalis, kuri be gramatikos prancūzų kalbos taip pat apima kursus anglų, vokiečių ir ispanų kalbomis. Nuo 1825 m. ESCP Europe buvo mokoma iš viso dešimties kalbų, o studentai turėjo mokytis bent tris iš jų.
Maždaug pusantros šimtmečių vėliau ESCP Europe vėl tapo pirmuoju, ESCP Europe daugiabučių verslo mokyklą. Siekiant atsakyti į mokyklos europietišką skambutį, 1973 m. Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje įsikūrė studentų miesteliai, vėliau - Ispanija, 1988 m., Italija - 2004 m., O 2015 m. - Varšuva. Atsižvelgiant į vis labiau globalizuotą pasaulį, ambicijos ESCP Europe šiandien yra mokyti iš tikrųjų Europos vadovus, skatinant ryšį tarp humanistinių vertybių ir vadybos ugdymo. ESCP Europe tampa tikra Europos mokykla, atvira pasauliui.

XXI amžiaus akcentai

 • 2001: ESCP Europe magistro valdymo programa patvirtinta Londono miesto universitete, kuris suteikia studentams galimybę įgyti Europos magistrantūros vadybos magistro laipsnį.
 • 2002 m. ESCP Europe yra akredituota asociacijos "Advance Collegiate Business Schools" (AACSB) akreditavimui, todėl ji yra viena iš pirmųjų trijų karūnų akreditavimo verslo mokyklų: AACSB, EQUIS ir AMBA.
 • 2004: Įkurtas penktasis miestelyje Torino, Italija. Vadybos magistras Studentai gali įgyti Italijos laipsnį Laurea Magistrale, patvirtintą Torino universiteto.
 • 2005: Mokykla pradeda savo Londono universitetą po to, kai persikelia iš Oksfordo. ESCP Europe yra miestų miesteliai penkiose pagrindiniuose Europos miestuose: Paryžiuje, Londone, Berlyne, Madride ir Torino.
 • 2007 m. Magistro valdymo programa yra pripažinta Karlo III universiteto Madride, o studentai gali įgyti magistro laipsnį magistro Europoje ir administracijoje ir Dirección de Empresas. ESCP Europe gali suteikti nacionalinį laipsnį kiekvienoje iš penkių implantacijos šalių.
 • 2015 m. Mokykla įsteigia šeštąjį Europos universitetą strateginiu aljansu, įsteigtu Varšuvos Kozminskio universitete, vienintele Vidurio ir Rytų Europos verslo mokykla, turinti trigubą akreditaciją (AACSB, EQUIS, AMBA).
 • 2016 m. Paryžiaus kampelis išplečia Montparnasse rajoną (Paryžiaus kairysis bankas), siekdamas plėtoti vykdomosios švietimo veiklą ir remti mokyklos plėtrą ir augimą.
 • 2018 m. ESCP Europe Business School tampa nepriklausoma nuo regioninės prekybos ir pramonės rūmų Paris Île-de-France, kuri dabar yra mokyklos pagrindinis akcininkas.

Misija

" ESCP Europe misija yra įkvėpti ir šviesti rytdienos verslo lyderius".

Mūsų įsitikinimas, kad rytdienos verslo lyderiai turės būti tarptautiniai, skaitmeniniai ir tarpkultūriniu požiūriu veiksmingi. Tai atspindi mūsų požiūris į švietimą ir organizacinę struktūrą, pagrįstas stipriomis tarptautinėmis programomis, kurias teikia integruotas (visos Europos) fakultetas įvairiuose kampeliuose visose pagrindinėse Europos rinkose.

Mes išsiugdome šią misiją per mūsų unikalų požiūrį į tarptautinį vadybos švietimą ir mokslinius tyrimus, kurie skatina tarpvalstybinę patirtį, bendradarbiavimą ir mokymąsi visoje Europoje.

2015 m. Mokykla pagal C4B akronimą " Cultures for (4) Business" formalizavo unikalų požiūrį ir perspektyvą. Tai ir toliau vadovaujasi mūsų darbui ir dabar yra įtrauktas į naują 2018-2022 m. Strateginį planą.

Mūsų vizija

(Ką ir kur norime būti iki 2022 m.)

"2022 m. ESCP Europe bus pripažinta visame pasaulyje kaip pirmaujanti Europos verslo mokykla, skirta tarptautiniu mastu orientuotai mokymo vadybai.
Mūsų vizija reiškia
 • rengti ir skleisti pasaulinio lygio tarptautinio lyginamojo tyrimo tyrimus, kurie formuoja organizacijų ir lyderių mąstymą ir elgesį;
 • gaminti kultūriškai ir skaitmeniniu požiūriu protingus absolventus, kurie gali sukurti ir sujungti rytdienos verslo pasaulius;
 • sąmoningai užsiima verslu, absolventais ir vyriausybe, siekdama paskatinti tarptautinio valdymo praktiką ir tarpkultūrinius santykius;
 • panaudoti visų formų įvairovę kaip novatoriškumo, jėgos ir vadovavimo šaltinį

Vietos

Ispanija internete

Address
Ispanija internete, Ispanija

Madridas

Address
c/ Arroyofresno, 1
28035 - Madrid
Spain

Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited