ENyD - Escuela de Negocios y Dirección

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo ir vadybos mokykla

ENyD verslo ir vadybos mokykla yra švietimo įstaiga, kurios specializacija yra antrosios pakopos mokymai, kurios pagrindinis tikslas yra palengvinti pagrindinių įgūdžių, reikalingų profesiniams profiliams, įgijimą naudojant 100% praktinę metodiką, taikomą darbo aplinkoje nuo pirmosios dienos.

Per beveik 20 metų patirtį daugiau nei 40 000 studentų iš 50 skirtingų tautybių nusprendė pasitikėti ENyD pedagoginiu modeliu, kuriam pritarė Europos universitetas Miguelis de Cervantesas. Tarp jo studijų sričių yra: verslo vadyba, skaitmeninė rinkodara, apskaita ir finansai, verslo konsultacijos, verslo vadyba, didžiųjų duomenų ar talentų valdymas, galimybė pasirinkti iš skirtingų mokymo lygių, pavyzdžiui, specializaciniai universitetiniai kursai, magistro laipsniai. arba oficialus MBA.

132929_SocialMedia_09_web.jpg

ENyD verslo ir vadybos mokykloje organizuojami internetiniai mokymai, kurie suteikia galimybę studentui geriau suderinti akademinį ir darbinį gyvenimą; ėjimas į virtualias klases, prieiga prie 100% atnaujintų vadovų, interaktyvių pratimų sprendimas ir kt. Paskaičiuokite tai pasitelkę specializuotus dėstytojus ir profesionalius koordinatorius, visada pasiruošusius atsakyti į visus klausimus.

Be to, ENyD siūlo finansinę paramą ir stipendijas, kad būtų sudarytos geresnės sąlygos gauti kokybišką mokymą. Kalbant apie patekimą į darbo rinką, Verslo ir vadybos mokykla siūlo savo studentams visas įdarbinimo ir stažuotes, sudarytas su daugiau nei 2000 kompanijų.

Vietos

Madridas

Address
ENyD Madrid
Calle Mauricio Legendre 33B 28046 MADRID

Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis