EDIX

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes esame EDIX Skaitmeninių ekspertų instituto EDIX. Mes gimėme mokyti skaitmeninių darbuotojų, kurių šiandien reikia įmonėms.

Profesinė revoliucija yra čia

Mes esame „Proeduca Group“ įmonė, pasaulyje pirmaujanti mokymų internetu ispanų kalba ir UNIR, Interneto universiteto, propaguotoja.

Skaitmenindami mes gyvename pokyčių laikais, kurie nieko nelaukia. Galimybės yra technologijų sektoriuje, o receptas atliekamas tik mokant ir perkvalifikuojant. Štai kodėl norime mokyti žmones dirbti ateitį ir susieti juos su įmonėmis.

Mes tai darysime taip:

1. Praktinis metodas
Dalykai suplanuoti ir išplėtoti taip, kad galėtumėte išeiti „mokėdami daryti“, o „mokėdami mąstyti“.
2. Teminiai mokytojai
Autentiški sektoriaus lyderiai, kurie taip pat yra aktyvūs darbuotojai žinomiausiose įmonėse.
3. Iššūkio metodas
Dalyvausite tikros įmonės projekte. Tai atliksite kaip komanda ir su instruktoriaus pagalba
4. Lankstus ir klajoklių mokymas
Individualus mokymasis: jūs pasirenkate, kaip ir kada. Jums reikia tik noro ir interneto ryšio.


5. Mokytojai
Visada lydi, kad pasiektum visus savo tikslus.
6. Užimtumas su ateitimi
Mūsų varžybos turi tikrus startus. Štai kodėl jie orientuojasi į tai, kad studentai įgytų reikalingų įgūdžių dabartiniams ir būsimiems iššūkiams.

Woman working upright on standing desk - office fit

Tai kaip jūs EDIX

Mūsų studentai turi prieigą prie pažangios internetinės mokymo platformos, kurioje jie turi labai patrauklius daugialypės terpės elementus. Treniruotės negali būti nuobodžios. Štai kodėl jie mokosi naudodami nuolat atnaujinamus vaizdo įrašus, tinklalaides ir labai sukurtas el. Knygas. Didaktinių vienetų atramos yra greitosios knygos (tai mes vadiname mūsų kolekcinėmis el. Knygomis), tiesioginiai internetiniai seminarai ir realių atvejų vaizdo įrašai, kuriuos pasakoja jų veikėjai.

Tačiau tai nėra vieninteliai mūsų karjeros šaltiniai. Paskutiniai problemų sprendimo pratimai sujungia studentą su profesiniu pasauliu, o forumai su profesoriais skatina kurti daugiau nei įdomų tinklą. Be to, visi mūsų studentai visada ir individualiai vadovaujasi korepetitoriaus figūra, kuri nurodo jiems pasiekti karjeros tikslus.

# Viskas pasikeis

Karjeros galimybės yra naujose darbo vietose, susijusiose su skaitmeninimu. EDIX gimė turėdamas stiprų socialinį komponentą: norime suteikti jums būtinų įrankių, kad taptumėte skaitmeniniu ekspertu, kurio šiandien reikia darbo rinkai. Nesvarbu jūsų amžius, trajektorija ar ekonominė padėtis.

81% įmonių negali rasti ieškomo talento .

Šaltinis: „Infoempleo-Adecco 2019“ ataskaita

Tarptautinė parama

„ EDIX mus palaiko PROEDUCA grupė, be kita ko, tarptautinio La Rioja universiteto (UNIR), Meksikos interneto universiteto (UNIR Mexico), Peru įsikūrusios Neumann verslo mokyklos magistrantūros mokyklos, Marconi Tarptautinis universitetas, JAV.

Internetinio modelio dėka PROEDUCA turi studentų daugiau nei 90 šalių, daugiausia Ispanijoje, Ekvadore, Kolumbijoje, Meksikoje, Peru, Argentinoje, Bolivijoje ir JAV.

Vietos

Madridas

Address
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis