Read the Official Description

Mūsų nuotolinio mokymosi švietimo programos suteikia galimybę studijuoti išsamią verslo programą ir gauti aukštąją profesinę kvalifikaciją verslo administravimo specialybės pagrindinėse srityse. Visi studentai įstoja į programą, kurios pagrindinis kursas yra verslo administravimo ir vadybos studijos. IIBMS vystosi pagal pramonės poreikius gerai prižiūrimiems specialistams.

Kas gaus naudos, jei atliksite tokius kursus?

Kursai bus naudingi dirbantiems specialistams, šalies aptarnaujančiojo asmens žmonėms, savarankiškai dirbantiems asmenims, savarankiškai dirbantiems verslininkams ir moterims, studentams. kiekvienas ir visi, kurie užsiima veikla, susijusi su žmonėmis, įskaitant asmenų, turinčių panašių ar skirtingų interesų, sąveiką su tam tikrais tikslais arba be jų. Vadybos studija pagal savo prigimtį gali pridėti kažką prasmingą mūsų gyvenimui. Vadovaujantys studentai turi įvairias priemones ir būdus, kurie gali būti naudingi kiekvienoje planuojamoje aplinkoje, o čia mes kalbame apie darbo vietą, taip pat ne darbo sąlygas.

IIBMS siūlo valdymo kursus, kurie nuo 1999 m. Yra suderinti su vadybos specialistų reikalavimais. IIBMS valdymo konsultacinis organas užtikrina, kad šis paprastas principas laikysis išlaikant kursų standartą. IIBMS yra ISO 9001: 2008 sertifikuota įstaiga.

Misija

Pripažįsti, kad visi turi vadovavimo ugdymą. IIBMS - institutas, kuriame lanksčiai galima mokytis iš bet kurios vietos - buvo suprojektuotas taip, kad atitiktų šį reikalavimą. Mes suteikiame prieigą prie studijų medžiagos ir akademinių kompetencijų, o viena iš jų - tai tas pats kursas, pristatomas šalies teritorijoje. IIBMS Nuotolinis mokymasis buvo prieinamas visiems įgūdžių ir žinių lygiams, t. Y. Mokymui ar išsilavinimui. Kurso turinys geriausiai tinka praktiniams įgūdžiams, kai reikalingi išsamūs atsiliepimai apie rezultatus ir veiklos tobulinimą. Mes siūlome aktualias naujas studijų sritis, kurios skatina jus spręsti įvairias problemas.

Vizija

"Impart" švietimo valdymas, siekiant skatinti vertingą visuotinį švietimą, tvirtai įsitikinę, kad žinių siekimas yra didžiausios vertės siekimas. Vadybos ugdymas suteikia švietimo vadovams, turto kūrėjams.

IIBMS kokybės politika

Mes, IIBMS, siekiame kompetencijos valdymo mokymesi. Mes ketiname atlikti mokslinius tyrimus, konsultacijas ir mokymus, kad būtų patenkinti studentų, tėvų, verslo ir visuomenės poreikiai ir lūkesčiai. Mes siekiame tai daryti su aukšto socialinio jautrumo lygiu per naujoves.

  • Talento ugdymas ir mokymosi aplinkos kūrimas, kūrybiškumo ir lyderystės skatinimas.
  • Kurso turinio ugdymo tobulinimas atliekant švietimo tyrimus ir dialogą su verslo įmonėmis, kurioms būdinga reikšmė, aktualumas, kompetencija ir griežtumas.
  • Įsipareigojimas asmeniniam ir profesiniam tobulinimui (personalui, studentams ir fakultetui) visą savo karjerą.
  • Naujausios technologijos įsisavinimas ir mokymosi meistriškumą skatinančios infrastruktūros tobulinimas.
  • Institucinių procesų peržiūra, dalyvaujant fakultetui, studentams ir darbuotojams.
  • Suteikti studentui galimybę aptarti ir suprasti verslo iššūkius ir spręsti jas per įžvalgas, kurias teikia nešališka ekspertų komanda.
  • Įtraukti švietimą ir mokymą panaudojant ir skleidžiant žinias, daugiausia dėmesio skiriant valdymo koncepcijų taikymui įvairiais būdais.
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

IIBMS Business School

Jei esate darbo savininkas ir vis dar nori siekti MBA išsilavinimo, tada nereikia nerimauti. Jūs galite tiesiog užsiregistruoti internetu MBA kursuose ir pradėti mokytis ... [+]

Jei esate darbo savininkas ir vis dar nori užsiimti MBA išsilavinimo , tuomet nereikia nerimauti. Jūs galite tiesiog užsiregistruoti internetu MBA kursuose ir pradėti mokytis valdymo įgūdžių nuo šiol. Šiuo metu beveik kiekvienas asmuo, kuris daro darbą, nori pasirinkti internetinį / nuotolinį mokymą. Dėl didėjančių poreikių mokytis internetu, žinomi institutai taip pat pradėjo teikti internetinius kursus ir modulius.

" Online MBA" programoje galite lengvai valdyti kursą iš savo namų. Jūs neturite dalyvauti kolegijos klasėse. Dėl interneto technologijų tobulinimo dabar galima pasinaudoti magistro laipsniu nuotoliniu būdu. Kai atliksite internetinę priėmimo procedūrą, gausite rinkinį savo registruotame adresu. Rinkinyje yra visos reikalingos studijų medžiagos, kurioms jums reikės jūsų užduočių.... [-]

Indija Mumbai
July 2019
10 - 24 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Why IIBMS Distance Learning?