ExcelR Raising Excellene

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į ExcelR

" ExcelR Solutions" programoje mes teikiame geriausius mokymus visame "Agile", projektų valdymo, IT paslaugų valdymo ir kokybės užtikrinimo srityse. Mūsų dėstytojai dirbo su visame pasaulyje žinomomis MNC ir yra įsipareigoję didinti savo kompetencijos lygius, taip pagreitindami jūsų karjerą!

Mes siūlome mokymus apie (PMP) ®, (PMI-ACP) ®, (CAPM) ®, (PMI-RMP) ®, ITIL ®, ITIL Foundation, ITIL - tarpinį, ITIL Expert, Six Sigma Green Belt, Six Sigma Black "Belt", "Microsoft Project", "Software Metrics", "Minitab", "Agile", "Scrum", "CMMI", "ISO 9001", "ISO 27001", "ISO 20000".

Netrukus pradedamos partijos virtualiam mokymui - internetu ir klasėje. Užsiregistruokite , sėdynes pripildykite greitai. Pasirinkite geriausią mokymo būdą, kuris tinka jūsų situacijai. Nežinau, ką pasirinkti, sužinokite, kuris kursas tinka tau ir mes rekomenduojame mokymus internetu. Mes turime geriausius trenerius su daugiau nei 20 metų patirtimi ir sertifikuota. Pateikti atsiliepimą.

Konsultavimo sprendimai, kurių jums reikia

"ExcelR" fakultetas, turintis pasaulio būstinę JAV ir dalyvaujant Jungtinėje Karalystėje, MiddleEast, Australijoje, Nyderlanduose ir Indijoje, mokėsi daugiau nei 20 000 + profesionalų visame pasaulyje. "ExcelR Solutions" buvo sukurta remiantis plačiu profesionalų mokymo galimybių spektru. Mes padedame visų dydžių organizacijoms suteikti savo darbuotojams galimybę kurti kursus, pagrįstus praktinėmis žiniomis ir teorinėmis koncepcijomis.

"Patogus ir vientisas sprendimas" užtikrina, kad geriausias profesionalų mokymasis būtų kuo geriausias ir geriausia jūsų pasirinkta vieta. Mes tai pasiekiame suteikiant "Classroom" ir "Online" instruktorių vadovaujamų mokymų, E-mokymosi, simuliacinių testų ir daugelio kitų. Žinodami jūsų poreikius, mes patenkame įvairias jūsų norus per šiuos įvairius kanalus.

Mūsų vizija

Mūsų vizija turi būti visame pasaulyje laikoma pirmaujančia organizacija, dirbančia siekiant įgyvendinti profesionalių ir studentų ugdymosi poreikius.

Naujas standartas mokymo programose:
Dauguma viduriniosios ir vyresniųjų vadovų renkasi "ExcelR Solutions" per bet kurią kitą valdymo įmonę, nes mokymo ir konsultavimo sprendimai čia yra garantuojami, kad jie bus veiksmingi ir patikimi.

Mes esame vienintelė tokio pobūdžio firma, kuri kiekviename žingsnyje veikia su klientais kiekvienu žingsniu, užtikrinančiu, kad jie gauna mokymus, kurie jiems reikalingi, kad padėtų jiems plėtoti savo karjerą ir sukurti tvarų jų bendrovių augimą. Kai jūsų verslui reikia išplėstinių mokymo metodų, kurie buvo išbandyti realiose situacijose, "ExcelR Solutions" parodys, ką galime padaryti šiandien.

Mūsų filosofija

Mūsų patyrusių specialistų komanda stengiasi teikti aukštesnio lygio paslaugas ir palaikyti, kad mūsų klientai negalėtų gauti niekur kitur. Mūsų pramonės reputacija kalba pats už save; mes siūlome geriausią vertę mokymų paslaugoms kartu su mūsų kūrybinių protų pagalba, kad galėtume sukurti sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius ir jūsų verslo poreikius.

ExcelR yra vienas iš pirmaujančių profesionalių sertifikavimo mokymo sprendimų teikėjų pasaulyje. Mes stengiamės pateikti geriausius mokymo metodus, kuriuos dėsto pramonės specialistai visame pasaulyje. Partneris su mumis šiandien ir pamatysime, kodėl mes esame vienintelis pasirinkimas verslo specialistams visame pasaulyje.

Susisiekite su mumis

Norėdami sužinoti daugiau apie "ExcelR Solutions" ir mūsų pasaulinio lygio mokymo ir konsultacijų sprendimus, susisiekite su mumis šiandien ir leiskite vienam iš mūsų patyrusių profesionalų padėti jums išspręsti bet kokius jums iškilusius klausimus ir paaiškinti jus dėl bet kurio iš daugybės siūlomų kursų.

Vietos

Bengalūras

Address
49, 1st Cross, 27th Main, BTM Layout stage 1, Behind Tata Motors, Jay Bheema Nagar, 1st Stage, BTM Layout, Bengaluru, Karnataka 560068
Bengalūras, Karnataka, Indija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: