Oficialus aprašymas

Apie mus

Douglas Business School (DBS), įsteigta 2008 metais, yra Douglaso aukštojo mokslo instituto dalis, teikianti aukštos kokybės aukštojo išsilavinimo ir profesinio mokymo programas Honkonge dirbantiems specialistams. 2014-18 m. Honkongo socialinių paslaugų taryba apdovanojo "Caring Company / Caring Organization" logotipą. "Douglas Business Services Sdn Bhd" yra oficialus DBS atstovas, skirtas studentams užsiregistruoti į Jungtinės Karalystės bakalauro ir magistro laipsnius Malaizijoje. 2015 m. Buvo įsteigtas centras, skirtas teikti kokybiškas aukštojo mokslo ir profesinio mokymo programas, skirtas užsiimantiems specialistams Singapūre.

Esant sparčiai besikeičiančiai ekonomikai, mes pripažįstame, kad žmonės lanksčiai ir laiku turi tobulinti savo įgūdžių rinkinius karjeros pažangai. Nesvarbu, ar pasirenkate studijuoti internetinį MBA ar internetinį bakalauro laipsnį, siūlome sudėtingas technologines platformas ir aukštos kokybės mokymo pagalbą. Yra lanksti ir mobili studijų galimybė tiems, kurie nori baigti kursą.

Mes teikiame daugybę internetinių ir mišrių mokymosi akademinių kvalifikacijų rinkodaros, verslo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo.

Mes taip pat dirbame su OTHM, EduQual, IBA ir Honkongo viešojo administravimo institutu, skiriančiomis organizacijas JK, kad pateiktume darbui svarbius Pathway diplomus. Šie diplomai veikia kaip " Pathway kursai įvairioms tarptautiniu mastu pripažintoms bakalauro, magistro ir MBA papildymo programoms, kurias skiria mūsų gerai žinomi užsienio partneriai.

Mes ir toliau teikiame kokybiškas aukštojo mokslo ir profesinio mokymo programas, kurios yra orientuotos į rinką, kad atitiktų sparčiai besikeičiančius visuomenės poreikius.

Sužinokite, kuris kursas tinka jums žemiau:

Bakalauro studijų programos

Viešojo administravimo institutas - Nacionalinis Airijos universitetas

  • Verslo studijų bakalauras (Hons) - specializacija apskaitos
  • Verslo studijų bakalauras (Hons) - specializacija rinkodaros srityje
  • Verslo studijų bakalauras (Hons) - specializacija žmogiškųjų išteklių valdyme

Antrosios pakopos studijų programos

Čičesterio universitetas, Didžioji Britanija

  • MBA - verslo administravimo magistras

Užsakymo vieta

Komercinėse ir pelno nesiekiančiose organizacijose siūlome vietos užsakymo paslaugas, kad galėtumėtis funkcijomis mūsų modernioje klasėje. Kurioje 730 kvadratinių pėdų gatvėje, klasėje gali apsistoti maždaug 30 žmonių. Jame įrengti būtini patogumai, reikalingi verslo ir mokymo funkcijoms.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Douglas Business School

MBA (papildomas) programa yra prieinama tiems studentams, kurie jau išlaikė OTHM lygio 7 diplomą strateginio valdymo ir lyderystės kvalifikaciją ir turi mažiausiai dvejų ... [+]

Šis internetinis MBA laipsnis gali būti baigtas mažiausiai 12 mėnesių. Ji sukurta siekiant atnaujinti savo valdymo įrankių rinkinį ir suteikti jums tvirtesnį pagrindą, iš kurio galite kurti savo karjerą.

Pagrindiniai faktaiApdovanojimai: Čičesterio universitetas, Didžioji BritanijaPateikė: OTHM kvalifikacijosStudijų režimas: internetinis nuotolinis mokymasisPathway : 2 etapaiTrukmė: 1 metaiModulių skaičius: 9Vertinimo metodas: visos užduotysKalba: AnglųPradžios data: ištisus metusKurso apžvalga

MBA (papildomas) programa yra prieinama tiems studentams, kurie jau išlaikė OTHM lygio 7 diplomą strateginio valdymo ir lyderystės kvalifikaciją ir turi mažiausiai dvejų metų valdymo patirtį. Verslo administravimo magistras (MBA) (papildomas) yra 60 kreditų magistrantūros programa, patvirtinta Chichestero universiteto.... [-]

Honkongas Hong Kong
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
1 - 12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba