Oficialus aprašymas

eTelestia yra pasaulinis internetinis tinklas, kuris teikia e- eTelestia mados ir drabužių srityje.

Mokymo kursai grindžiami e. Mokymosi paketais, kuriuos sukūrė Europos kolegijų ir universitetų partnerystė , naudojant interaktyvias daugialypės terpės priemones savarankiškam mokymui dėl modelio formavimo, mados dizaino, siuvimo, virtualios drabužių fabriko struktūros ir proceso.

Kursai organizuojami moduliniu būdu, o kiekvienas komponentas (kasdieninė pamoka) yra bazinis pagrindinis taikymas. Jums bus išsiųstas "Core Application" kompaktiniame diske. Įdiegę ją savo kompiuteryje, galite pradėti atsisiųsti kasdienį klasių pamoką, kuri jūsų kompiuteryje pradės kurti virtualų " eTelestia klasę.

Šis e. Mokymosi kursas labai pagreitina mokymąsi, nes animacijos ir interaktyvios procedūros apima visus modelio rengimo procesus ir procedūras, mados piešimą ir siuvimą.

Mokymo metu ši svetainė bus naudojama kaip komunikacijos platforma, padedanti mokymosi procesui. Įrankiai, pvz., "Online Tutor", "Iliustruotos mados / drabužių žodynėlis" ir "Course profile card", yra prieinami tik eTelestia svetainėje.

Tačiau visi " eTelestia moduliai bus atsisiunčiami jūsų kompiuteryje ir galėsite juos mokytis neprisijungę.

Kas gali mokytis

" eTelestia studijos puikiai tinka jums, jei norite įgyti įdarbintinų įgūdžių, tobulinti konkrečius įgūdžius ar tiesiog mėgsti kurti ir nori sužinoti daugiau apie savo hobį. " eTelestia kursai jums tinka:

Jei neturite išankstinių žinių ir norite mokytis rankomis:

  • kaip sukonstruoti blokinius modelius ir modelius, skirtus moterims, vyriškioms drabužiams ir (arba) vaikų drabužiams pritaikyti (modelio formavimas)
  • kaip gaminti drabužius, dizainą ir techninius eskizus ("Fashion Design"), kad būtų galima plėtoti ir techninius, ir (arba) kūrybinius įgūdžius,
  • kaip sukonstruoti ir siuvinėti drabužius iki tobulumo (siuvimas),
  • kaip organizuota ir eksploatuojama drabužių gamykla ir jos produktų linija (Virtuali gamykla).
  • Jei jau anksčiau žinote kai kurias ar visas pirmiau aprašytas sritis ir norite išplėsti ar atnaujinti savo įgūdžius.
  • Jei norite išmokti "Skill" užkandžius asmeniniam naudojimui (pvz., Kaip sukonstruoti sijonus, ar kelnes.)

Kaip mokytis?

Kai užsiregistruojate " eTelestia kursui, turėtumėte tikėtis struktūrizuotos interaktyvios mokymosi patirties. Atminkite, kad vadovaujantis kursų instrukcijomis, užtikrinami geriausi rezultatai.

Kai užsiregistruosite, norėdami pradėti kursą, jums bus pateikta Core Application Software CD-ROM. Įdiegę "Core Application" savo kompiuteryje galite pradėti atsisiųsti visus modulio kursus. Jums reikės interneto prieigos, kad galėtumėte naudotis " eTelestia interneto svetaine ir atsisiųsti kasdienines klasių sesijas. Tačiau jums nereikia būti internete studijuoti kursų modulius.

Kokia studijų erdvė

Prieš pradėdami šį kursą patariame parengti savo mokymosi aplinkos darbo vietą.

Kartu su kompiuteriu jums reikės darbo stalo, ant kurio galėsite kurti savo modelius ir (arba) dizainus, arba siuvimo mašiną siuvimo kursui. Jums taip pat reikės atitinkamo redakcinio popieriaus, plonojo pieštuko, trintuko, juostos matmenų, kaiščių, žirklių ir tt bei atitinkamų AB įrankių ir šablonų, kurie bus pateikti "Starter Pack" kartu su "Core Application" kompaktiniu disku.

Programos mokomos:
Anglų
Prancūzų kalba
Vokiečių
Graikų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

eTelestia

Sužinokite, kaip sukurti savo mados dizainą. Tapk profesionaliu mados dizaineriu! ... [+]

Sužinokite, kaip sukurti savo mados dizainą. Tapk profesionaliu mados dizaineriu!

vardas 18 savaičių Pamokos 95 pamokos - techninė brėžinys, kūrybinis dizainas Tu gausi Diegimo CD Tinka Visi lygiai Apima Programinės įrangos licencija Kaina 850,00 €

Žingsnis po žingsnio supaprastinta metodika, leidžianti jums mokytis mados dizaino ir sužinoti, kaip sukurti savo mados dizainą, net jei iki šiol jūs manote, kad neturite įgūdžių.

Šiam nuotolinio mokymosi kursui nereikia iš anksto žinoti mados dizaino, o iki to laiko, kai baigsite kursą, galėsite kurti savo kolekcijas. Modelio rengimo sistema buvo prieinama jau daugiau nei 30 metų ir buvo išbandyta ir naudojama tūkstančiuose viso pasaulio. Modelio dizaino idėjų nėra! Sužinokite, kaip sukurti savo stilių ir kaip pritaikyti savo idėjas.... [-]

eTelestia

Padarykite savo drabužius lengvai ir nebrangiai. Paprastai ir tiksliai sužinosite modelio sudarymą, kad idealiai pritaikytų modelio blokus. ... [+]

Padarykite savo drabužius lengvai ir nebrangiai. Paprastai ir tiksliai sužinosite modelio sudarymą, kad idealiai pritaikytų modelio blokus.

vardas 20 savaičių Pamokos 203 incl. moteriški drabužiai, vyriški drabužiai Tu gausi Dizaino CD ir šablonų kūrimas, 22 LP Tinka Visi lygiai Apima Programinės įrangos licencija Kaina 990,00 €

Idealus sprendimas idealiai tinka modeliams, neatsižvelgiant į jūsų dydį. Sužinokite, kaip suprojektuoti ir kurti savo drabužius per trumpą laiką.

Kursas "Pattern Making" suteikia treniruotes trimis sritimis:

Redakcija: kaip pastatyti bloko modelius ir modelio pritaikymą kurti savo stilių, pasirengusį susirinkimui.Planavimas: kaip išdėstyti savo modelį pasirinktuose audiniuose.Montavimas: Pagrindinės siuvimo ir montavimo instrukcijos.... [-]
eTelestia

Internetinis siuvimo kursas, kuriame pateikiami išsamūs metodai ir siuvimo instrukcijos. Nemokama demo versija. ... [+]

Internetinis siuvimo kursas, kuriame pateikiami išsamūs metodai ir siuvimo instrukcijos. Nemokama demo versija.

vardas 16 savaičių Pamokos Apima 59 drabužių operacijas, 9 drabužių dėklus, 6 pamušalus, 29 tarpinių dėklus, 107 spaudimo operacijas, 35 siūles ir apdailą Tu gausi Įdiegimo DVD A, B Tinka Visi lygiai Apima Programinės įrangos licencija Kaina 600,00 €

Ar norėtumėte išmokti siūti? Ar sunku įsisavinti siuvimo techniką? Ar manote, kad reikia aiškių ir nuoseklių siuvimo instrukcijų ? Tada "Telestia Siuvimas" jums tinka!

Internetinis siuvimo kursas yra unikalus siuvimo technikos mokymas ir nuoroda, taip pat išsamus informacijos ir procesų analizės vaizdo ir interaktyviosios daugialypės terpės (3D ir 2D) šaltinis.... [-]