E-Learning University of Athens

Įvadas

Oficialus aprašymas

Atėnų nacionalinis ir Kapodistrijos universitetas (NKUA) yra neatskiriama šiuolaikinės graikų intelektinės tradicijos, gyvenimo ir tarptautinio dalyvavimo dalis. Jis sėkmingai sujungia seną įsitvirtinusią vardą ir autoritetą su dinamiška plėtra ir kūrybiniu dalyvavimu šiuolaikiniuose raštuose ir moksluose.

Atėnų nacionalinio Kapodistrijos universiteto E-mokymosi centras

Atėnų nacionalinio ir kapodistrijos universiteto tęstinio švietimo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi centro papildomas nuotolinio mokymo programa (e-mokymasis), veikianti nuo 2001 m., Siūlo nuotolinio mokymo programas, jungiančias teorines ir akademines žinias su praktiniais ir taikomais įgūdžiais jų atitinkamose profesinėse srityse.

Per pastaruosius 16 metų e-mokymosi programa buvo parengta daugiau kaip 45 000 žmonių, daugiau nei 250 skirtingų programų, apimančių įvairias švietimo kryptis nuo archeologijos ir filosofijos iki ekonomikos. Visos naujos programos yra sukurtos atsižvelgiant į žinias ir įgūdžius, reikalingus darbo rinkai nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, siekiant sukurti dinamišką ir konkurencingą profesinį profilį.

Programos vykdomos tik per internetą ir yra skirtos visoms amžiaus grupėms. Iš žmonių, kurie tik pradeda savo profesinę karjerą tiems, kurie jau dirba verslo vadybininkams ar tiems, kurie yra labai suinteresuoti bet kuriuo iš siūlomų sričių.

Atėnų nacionalinio ir Kapodistrijos universiteto vyresnieji mokslininkai ir ekspertai dalyvauja programų akademiniuose vadovuose.

Atėnų nacionalinio ir kapodistrijos universiteto Tęstinio mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi centro E-mokymosi programos mokslinis vadovas yra Ekonomikos profesorius Panamosio E. Petrakio nacionaliniame ir Kapodistrijos universitete.

E-mokymosi tikslai

Galutinis mūsų programų tikslas yra patenkinti aptiktus ugdymo poreikius ir suteikti reikiamą papildomą kvalifikaciją žmonėms, norintiems tobulinti savo žinias ir įgyti naujų įgūdžių.

Profesinio rengimo kreditai (ECVET) suteikiami daugumoje programų, o absolventai be sertifikato taip pat gauna Europass diplomo priedą. ECVET naudojimas leidžia atpažinti, perkelti ir kaupti kreditus tarp skirtingų švietimo centrų programų.

Kodėl e-mokymas yra geras pasirinkimas praktikantui

  • Didesnė prieiga ir lankstumas
  • Gebėjimas derinti darbą ir švietimą
  • Sumažintas važiavimo laikas ir išlaidos
  • Daugiau į besimokantįją orientuoto požiūrio
  • 21-ojo amžiaus įgūdžių, reikalingų darbo vietoje, įgijimas
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Sertifikatai » Matyti Health Kursai » Matyti Health Certificates » Matyti Law Sertifikatai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Course in Translating in Professional Context

Internetinės 6 savaites June 2019 Graikija Athens

[+]

Juo siekiama didinti supratimą apie procesus, susijusius su tarpininkių persvarstytais kalbų tarpusavio supratimo aspektais.

Kalbant apie kalbą atsirandančių sociokultūrinių reiškinių rinkinys, perduodant prasmę, kuris praplečia požiūrio į tai, kas gali būti pavojus vertimo darbe.

Profesionalūs vertimo kontekstai, tokie kaip įmonių reklama, žiniasklaida, turizmo reklama, vertimas akademinėse ir audiovizualinėse aplinkose, yra pavyzdžių, skirtų pagerinti tinkamumą tikslinėje kalboje, siekiant praturtinti stažuotojų supratimą apie tarpkultūrinius pokyčius ir pabrėžti jo svarbą.

Kursas remiasi anglų ir graikų kalbos pora.

... [-]

Kosmetologijos kursas: kosmetikos gamyba su natūraliomis žaliavomis ir vaistiniais augalais

Internetinės 13 savaites June 2019 Graikija Athens

Šiuo metu mes vis labiau skeptiškai vertiname kosmetikos gaminius, kuriuos naudojame, ir chemines medžiagas, kurias mes atsidursime. Kadangi floros biologinė įvairovė (arba biologinė įvairovė) Žemėje yra milžiniška, dauguma šių aromatinių ir vaistinių augalų gali būti naudojami kosmetikos tikslais. [+]

Šiuo metu mes vis labiau skeptiškai vertiname kosmetikos gaminius, kuriuos naudojame, ir chemines medžiagas, kurias mes atsidursime. Kadangi floros biologinė įvairovė (arba biologinė įvairovė) Žemėje yra milžiniška, dauguma šių aromatinių ir vaistinių augalų gali būti naudojami kosmetikos tikslais.

Nuo žmonijos istorijos aušros žmonės naudojosi natūraliais produktais. Tačiau tik iki XIX a. Pabaigos mes pradėjome sužinoti kažką apie kai kurių šių produktų chemiją. Didėjant chemijos ir susijusių mokslų žinioms, mes pradėjome dubliuoti kai kurias natūralias chemines medžiagas ir tuo pat metu modifikuoti šiuos junginius arba kartais gaminti visiškai naujus.... [-]


Kursas raštu Graikijos b lygiu

Internetinės 12 savaites June 2019 Graikija Athens

Programa "Graikų rašymas iš A iki C-B" siekia būti pirmasis internetinis bandymas pagerinti Graikijos kaip antrosios / užsienio kalbos besimokančiųjų rašymo įgūdžius, pasiekusius vieną iš trijų mokymosi etapų: A (pagrindinis vartotojas) , B (nepriklausomas vartotojas), C (kvalifikacijos vartotojas) pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR) (CEF, 2001). Šis kursas taikomas studentams, kurie laikomi B (nepriklausomo vartotojo) lygiu. [+]

Programa "Graikų rašymas iš A iki C-B" siekia būti pirmasis internetinis bandymas pagerinti Graikijos kaip antrosios / užsienio kalbos besimokančiųjų rašymo įgūdžius, pasiekusius vieną iš trijų mokymosi etapų: A (pagrindinis vartotojas) , B (nepriklausomas vartotojas), C (kvalifikacijos vartotojas) pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR) (CEF, 2001). Šis kursas taikomas studentams, kurie laikomi B (nepriklausomo vartotojo) lygiu.

B lygis (nepriklausomas vartotojas)

Tai yra antrasis žingsnis iš 3 lygių iš viso šiame mokymosi procese. Baigus:

Besimokantis asmuo gali rašyti aiškius ir detalius struktūrinio sudėtingumo punktus įvairiomis temomis, susijusiomis su jo sritimi, su didėjančiu abstrakcijos laipsniu, sintezuoti ir vertinti informaciją ir argumentus iš daugelio šaltinių paaiškindamas savo nuomonę .... [-]


Kursas raštu graikų kalba - c lygiu

Internetinės 12 savaites June 2019 Graikija Athens

Programa "Graikų rašymas iš A iki C-B" siekia būti pirmasis internetinis bandymas pagerinti Graikijos kaip antrosios / užsienio kalbos besimokančiųjų rašymo įgūdžius, pasiekusius vieną iš trijų mokymosi etapų: A (pagrindinis vartotojas) , B (nepriklausomas vartotojas), C (kvalifikacijos vartotojas) pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR) (CEF, 2001). Šis kursas taikomas tiems studentams, kurie laikomi C įgudusiu vartotojo lygmeniu. [+]

Programa "Graikų rašymas iš A iki C-B" siekia būti pirmasis internetinis bandymas pagerinti Graikijos kaip antrosios / užsienio kalbos besimokančiųjų rašymo įgūdžius, pasiekusius vieną iš trijų mokymosi etapų: A (pagrindinis vartotojas) , B (nepriklausomas vartotojas), C (kvalifikacijos vartotojas) pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR) (CEF, 2001). Šis kursas taikomas tiems studentams, kurie laikomi C įgudusiu vartotojo lygmeniu.

C lygis (profesionalus vartotojas)

Tai yra trečias ir paskutinis žingsnis iš 3 lygių iš viso šiame mokymosi procese. Baigus:

Besimokantis asmuo spontaniškai, lanksčiai ir efektyviai gali rašyti aiškius, sklandžiai besiplečiančius daugiakalbio ir kognityvinio sudėtingumo punktus bet kokio tipo teksto tipo / žanro (aprašymas, pasakojimas, argumentavimas, santrauka, išvados). Jis gali metalurgiškai kontroliuoti organizacinę struktūrą, nuoseklumo mechanizmus ir aiškius ar numanomus reikšmės atspalvius visuose aukščiau minėtuose teksto tipuose.... [-]


Kursas raštu graikų kalba - lygis

Internetinės 12 savaites June 2019 Graikija Athens

Programa "Graikų rašymas iš A iki C-B" siekia būti pirmasis internetinis bandymas pagerinti Graikijos kaip antrosios / užsienio kalbos besimokančiųjų rašymo įgūdžius, pasiekusius vieną iš trijų mokymosi etapų: A (pagrindinis vartotojas) , B (nepriklausomas vartotojas), C (kvalifikacijos vartotojas) pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR) (CEF, 2001). [+]

Programa "Graikų rašymas iš A iki C-B" siekia būti pirmasis internetinis bandymas pagerinti Graikijos kaip antrosios / užsienio kalbos besimokančiųjų rašymo įgūdžius, pasiekusius vieną iš trijų mokymosi etapų: A (pagrindinis vartotojas) , B (nepriklausomas vartotojas), C (kvalifikacijos vartotojas) pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR) (CEF, 2001). Šis kursas taikomas studentams, kurie laikomi A (pagrindinio vartotojo) lygiu.

A lygis (pagrindinis vartotojas).

Tai pirmasis 3 lygių sistemos, iš viso siūlomos, lygis šiame internetiniame kursuose. Čia dalyvis susidurs su pirmuoju požiūriu į mokymąsi rašyti graikų kalba, tačiau, kaip minėta anksčiau, tuos, kurie kreipiasi į kursą, turėtų turėti ankstesnę patirtį / pamokas, kurios atitiktų jo lankomumą; kitaip jam bus sunku sekti mokymosi procesą.... [-]


Kursas šiuolaikiniame graikų kalba, skirtas ne graikų kalbėtojams

Internetinės 10 savaites June 2019 Graikija Athens

Graikijos kalbos mokymosi kursas skirtas ne graikų kalbintojams. [+]

Graikijos kalbos mokymosi kursas skirtas ne graikų kalbintojams.

Tai tinka tiems, kurie nori mokytis graikų kalbos, ir joje nėra jokių reikalavimų ar kriterijų.

Baigę šį internetinį kursą, jo dalyvis sukūrė kalbos įgūdžius, reikalingus pagrindinėms veikloms ir situacijoms, su kuriomis jie gali susidurti, pvz., Pristatydami save, tarpasmeninį bendravimą ir orientavimo kryptį.

Mokomoji medžiaga ir procesas yra anglų kalba.

Atkreipkite dėmesį, kad šis kursas taip pat nemokamai teikiamas visiems, kurie užsirašė į vieną iš kultūros kursų, o sėkmingai baigę jūs gausite pažymėjimą.

Dalyvis profilis

Programa yra atvira visiems! Be reikalavimų ar kriterijų.... [-]


Kurti nulinės energijos suvartojimo pastatų projektavimą ir optimizavimą

Internetinės 26 savaites June 2019 Graikija Athens

Šis internetinis kursas yra Atėnų universiteto bendradarbiavimo su Tarptautine architektų sąjunga - ARES Int. WP ir grindžiamas nuotoliniu mokymu, kurio bazė yra Atėnų nacionalinio ir kapodistrijos universiteto Tęstinio mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi centro elektroninio mokymosi švietimo sistema. [+]

Šis internetinis kursas yra Atėnų universiteto bendradarbiavimo su Tarptautine architektų sąjunga - ARES Int. WP ir grindžiamas nuotoliniu mokymu, kurio bazė yra Atėnų nacionalinio ir kapodistrijos universiteto Tęstinio mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi centro elektroninio mokymosi švietimo sistema. Kurso mokestis už pirmąsias 25 paraiškas bus 700 eurų.

Viso modulio tikslas yra profesinis mokymas ir išsilavinimas, daugiausia architektams ir kitoms susijusioms specializacijoms, pavyzdžiui, civilinės inžinieriams ir (arba) kitiems inžinieriams, kurie sprendžia su nulinės energijos pastatų planavimu, vertinimu ir optimizavimu susijusius klausimus dėl teigiamo energijos balanso.... [-]


Ritualinis pasirodymas minoan krete: archeologiniai ir ikonografiniai įrodymai

Internetinės 4 savaites June 2019 Graikija Athens

Archeologiniai ir ikonografiniai įrodymai Minų Krėtis buvo turtinga, įvairaus ir sudėtingo kultūros, kurios pasiekimai kiekviename gyvenimo aspekte buvo ištirti ir vis dar studijuojami visame pasaulyje. Šio kurso metu mes siekiame toliau suprasti minų ritualų reikšmę ir jų ryšį su šiuolaikinių civilizacijų ritualais. Ritualas - tai visuma dvasinių ir (arba) orientacinių charakteristikų. Tai taip pat laikoma veiksmo atlikimu formalumu ir iškilmingumu. [+]

Archeologiniai ir ikonografiniai įrodymai

Mino Krėtis buvo turtinga, įvairialypė ir sudėtinga kultūra, kurios pasiekimai kiekviename gyvenimo aspekte buvo ištirti ir vis dar ištyrinėti visame pasaulyje. Šio kurso metu mes siekiame toliau suprasti minų ritualų reikšmę ir jų ryšį su šiuolaikinių civilizacijų ritualais. Ritualas - tai visuma dvasinių ir (arba) orientacinių charakteristikų. Tai taip pat laikoma veiksmo atlikimu formalumu ir iškilmingumu.

Šio internetinio kurso turinys suteikia mums galimybę susipažinti su pasauliu, kuriame svarbus vaidmuo tenka dievams, deivės, monstrams, magijai ir religinei simbolikai. Pagalvokite, kiek panašių ritualų, turinčių formalią medžiagą, šiandien veikia kaip pagrindiniai mūsų gyvenimo etapai. Visa tai, kas išdėstyta anksčiau, bus išsamiau ir išsamiau nagrinėjama šiame internetiniame kurse "Menų ir kultūros" kategorijoje. Sėkmingai užbaigus pamokas, dalyvis gaus mokymo pažymėjimą, įgydamas nuostabią vienkartinę patirtį.... [-]


Rytietiškas ir kasdienis gyvenimas priešistoriniame Rytų Viduržemio jūros regione: archeologinis požiūris

Internetinės 15 savaites June 2019 Graikija Athens

Šis internetinis kursas nagrinėja archeologinius duomenis iš Egėjo jūros, Kipro ir kitų Rytų Viduržemio jūros regionų per priešistorinius / protogistizinius laikus, daugiausia dėmesio skiriant tam tikroms temoms. [+]

Archeologinis požiūris

Šis internetinis kursas nagrinėja archeologinius įrodymus iš Egėjo jūros, Kipro ir kitų Rytų Viduržemio jūros regionų per priešistorinius / protogistizinius laikus, sutelkiant dėmesį į konkrečius dalykus. Ši programa apima keturis skirtingus modulius. Kiekvienas modulis yra padalintas į tris ar keturias pamokas. Kiekvienai pamokai bus pridedama atitinkama ikonografinė medžiaga, atrankinė bibliografija ir išsamios chronologinės lentelės. Modulių turinys yra skirtas pristatyti:

populiariausi miniaonų ikonografijos įsivaizduojamos būtybės

ligos ir gydymo metodai / praktika Egipte, Mezopotamijoje ir Egėjo regione per artimiausią priešistoriją... [-]


Sertifikatas instruktavimas

Internetinės 25 savaites June 2019 Graikija Athens

Kursas suteikia profesionalių žinių apie treniruotes. Jame yra konkretus turinys ir suderintas mokslinės žinios ir praktinis požiūris. [+]

AC Accredited - tarptautinis pripažinimas

Kursas suteikia profesionalių žinių apie treniruotes . Jame yra konkretus turinys ir suderintas mokslinės žinios ir praktinis požiūris. Kiekviena pamoka siūlo reikiamus įgūdžius, metodikos priemones, treniruočių modelius ir treniruočių praktiką profesionalių trenerių kūrimui, remiantis tarptautiniais standartais ir įgyvendinimais. Mokslinio metodo ir aukšto lygio praktikos derinys yra lygiagretus tarptautiniams treniruotojų asociacijos ir kitų tarptautinių organizacijų standartams.

Šis internetinis kursas yra daugiau nei 100 valandų, o treniruotės praktika - daugiau nei 26 valandas. Be to, manoma, kad reikalingas studijų laikas, įskaitant užduočių atlikimo laiką, yra daugiau nei 100 valandų.... [-]


Vyno kursas

Internetinės 4 savaites June 2019 Graikija Athens

Graikijos kultūros paveldo dalis yra vynas, jo gamyba ir jai būdinga tradicija egzistuoja jau daugiau nei 4000 metų! Graikų mitologijoje randame olimpines dievas, valdančias Kosmosą. [+]

Graikijos kultūros paveldo dalis yra vynas , jo gamyba ir jai būdinga tradicija egzistuoja jau daugiau nei 4000 metų! Graikų mitologijoje randame olimpines dievas, valdančias Kosmosą. Vienas iš dvylikos yra Dionisas, kuris yra identifikuotas kaip dieviškasis ir vynas, taip pat žinomas kaip Bachusas. Be to, graikai turėjo daug filosofinių citatų, susijusių su vynu. Platonas manė, kad "vynas pilna drąsos širdimi" ir Euripidas, kad "ten, kur nėra vyno, nėra meilės".

Šiame internetiniame kursuose sužinosite apie vyno kultūros istoriją ir kaip ji buvo pirmą kartą pagaminta. Jūs taip pat turėsite galimybę išmokti paslapčių ir būdų, kuriuos turėsite panaudoti savo vynui gaminti.... [-]


Žinoma, alyvuogių aliejuje

Internetinės 7 savaites June 2019 Graikija Athens

Senas kaip žmonės, šventos kaip senovės apeigas, tokios vertingos, kad jos laikomos dievų dovanomis žmonijai, alyvmedis ir alyvuogių aliejus pasirodė Viduržemio jūros baseine ir tapo dominuojančia ir nuolatine kraštovaizdžio įranga. Šis kursas įžengia į alyvmedžio ir alyvuogių aliejaus istoriją ir kultūrą, tuo pačiu pabrėžiant jų maistinę vertę. [+]

Senas kaip žmonės, šventos kaip senovės apeigas, tokios vertingos, kad jos laikomos dievų dovanomis žmonijai, alyvmedis ir alyvuogių aliejus pasirodė Viduržemio jūros baseine ir tapo dominuojančia ir nuolatine kraštovaizdžio įranga. Šis kursas įžengia į alyvmedžio ir alyvuogių aliejaus istoriją ir kultūrą, tuo pačiu pabrėžiant jų maistinę vertę.

Šiame internetiniame kurse sužinosite, kaip klasifikuoti alyvuogių aliejų pagal jo kokybės charakteristikas ir kaip gaminti aukštos kokybės alyvuogių aliejų. Jūs taip pat sužinosite, kaip alyvuogių aliejus buvo įkvėpimo šaltinis ir kaip keli menininkai jį naudojo, kad sukūrėme meno kūrinius nuo senų laikų iki šių dienų. Šio kurso turinys apibūdina alyvuogių ir įvairių rūšių alyvuogių aliejaus veisles ir ypatybes, kurios yra skirtos vartoti ir vartoti receptus, pagrįstus Viduržemio jūros regiono dieta.... [-]


Žinoma, graikų filosofija: gyvenimo menas

Internetinės 10 savaites June 2019 Graikija Athens

Be senovės graikų filosofijos pristatymo, ji praeina iki dabar, pritaikydama filosofų mokymus į problemas, su kuriomis susiduria šiandien, siekiant pasiūlyti naują perspektyvą, taigi ir kitokį būdą susidoroti su jais. [+]

Gyvenimo menas

"Graikijos filosofija: gyvenimo menas" - tai ne tik kitas senovės graikų filosofijos kursas.

Be senovės graikų filosofijos pristatymo, ji praeina iki dabar, pritaikydama filosofų mokymus į problemas, su kuriomis susiduria šiandien, siekiant pasiūlyti naują perspektyvą, taigi ir kitokį būdą susidoroti su jais.

Graikijos filosofija atsirado stebint gyvenimą, siekiant padėti žmonėms gyventi geriau.

Tai suteikia mums intelektualų įrangą sėkmingai sprendžiant įvairias situacijas mūsų kasdieniame gyvenime. Jos mokymai taikomi net ir šiandien, ir jie yra plačiai naudojami.

Pavyzdžiui, Aristotelio ir Platono filosofijos analizuojamos verslo etikos, siekiant išmokyti vadovus geriau valdyti savo organizacijas.... [-]


Žinoma, hibridinės ir baisios būtybės Minoan ikonografijoje

Internetinės 3 savaites June 2019 Graikija Athens

Šiame internetiniame kurse jūs galėsite susipažinti su populiariausiomis graikų mitologinėmis būtybėmis, rastomis Minoanų ikonografijoje, kuriuos pripažino ir tyrė įvairūs mokslininkai. [+]

Aktyvus pojūtis visada būna, kai mes palaikome ryšius su galingų būtybių ir įsivaizduojamų būtybių mitais ir legendomis. Tai atsitinka dėl jų iliustracijos ir paaiškinimo, kaip jų egzistavimas.

Šiame internetiniame kurse galėsite susipažinti su populiariausiomis graikų mitologinėmis būtybėmis , rastomis Minoanų ikonografijoje, kuriuos pripažino ir tyrė įvairūs mokslininkai. Keletas savitų monstrų, su kuriais jūs susipažinsite, yra Sphinx, Minotaur, Gorgoneion ir Dragon. Paimk gilesnį žvilgsnį į graikų mitologiją ir raskite būtybes, kurias sunkiai įsivaizduojote ar paveikslėlį.

Galų gale, ar netiesa, kad dauguma iš mūsų mėgsta pasakų su monstrais ir drakonais, netgi šiuolaikiškai spausdintoje ir (arba) kinematinėje versijoje? Visi aukščiau išvardinti dalykai bus išsamiau ir išsamiau išnagrinėti šiame svarbiame internetiniame kursuose, kurie yra įtraukti į meno ir kultūros kategoriją.... [-]


Žinoma, ligos ir gydymas: medicininė ir kita terapinė praktika priešistoriniame Rytų Viduržemio jūros regione

Internetinės 4 savaites June 2019 Graikija Athens

Šis internetinis kursas skirtas sveikatos, gydymo ir kitoms terapinėms praktikoms Rytų Viduržemio jūros regione vėliau, priešistorėje, ty trečiajame ir antrojo tūkstantmečio pr. Kr. [+]

Medicininė ir kita terapinė praktika priešistoriniame Rytų Viduržemio jūroje

Šis internetinis kursas skirtas sveikatos, gydymo ir kitoms terapinėms praktikoms Rytų Viduržemio jūros regione vėliau, priešistorėje, ty trečiajame ir antrojo tūkstantmečio pr. Kr.

Programa pristatoma ligos - daugiausia fizinės ir retai psichinės - ir gydymo metodai / praktika Egipte, Mezopotamijoje ir Egėjo regione.

Atsižvelgdami į tai, turime progą suvokti žmonių, gyvenusių per tą laiką, žinias ir gilumą.

Kiekvienas geografinis regionas suteikia mums įvairių informacijos iš skirtingų šaltinių (tiesioginių ar netiesioginių), susijusių su ligomis ir jų išgydymu.... [-]


Žinoma, mieste: maršrutas nuo klasikinės praeities iki ateities

Internetinės 9 savaites June 2019 Graikija Athens

Klasikinė Graikija yra laikoma įtakinga kultūra, susieta su šiuolaikinės Vakarų kultūros pagrindu ir laikoma Vakarų civilizacijos pagrindu. Daugybė idėjų ir praktikos, kurios buvo sukurtos ir išplėtotos klasikinės eros metu, ir toliau atlieka svarbų vaidmenį šiuolaikiniame gyvenime. [+]

Kelias iš praeities į ateitį

Klasikinė Graikija yra laikoma įtakinga kultūra, susieta su šiuolaikinės Vakarų kultūros pagrindu ir laikoma Vakarų civilizacijos pagrindu. Daugybė idėjų ir praktikos, kurios buvo sukurtos ir išplėtotos klasikinės eros metu, ir toliau atlieka svarbų vaidmenį šiuolaikiniame gyvenime. Vazos, skulptūros, rašytiniai šaltiniai ir kiti archeologiniai radiniai buvo pagrindinis šaltinis, kuriame buvo pateikti visi jų gyvenimo etapai ir išsamus senovės Graikijos piliečio aprašymas, ir tai, atrodo, yra tik viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių galima rasti senovės graikų kultūrą. įdomus.

Šis internetinis kursas skirtas supažindinti dalyvius su klasikinės civilizacijos pagrindu, kuris yra vakarietiškos kultūros pamatas, per paminklus, pristatydamas idealaus piliečio, demokratijos ir filosofinės minties koncepcijas, kurios teoriškai ir praktiškai atsispindi senovės graikų religijoje.... [-]


Žinoma, mieste ir teatre: maršrutas nuo klasikinės praeities iki ateities

Internetinės 15 savaites June 2019 Graikija Athens

Dabartinis kursas "Kelionė iš klasikinės praeities į ateitį: miestas ir teatras" - Graikijos istorijos ir civilizacijos kelionė, matoma per klasikinės miesto valstybės ir senovės teatro prizmą. [+]

Kelias iš praeities į ateitį

Dabartinis kursas "Kelionė iš klasikinės praeities į ateitį: miestas ir teatras" - Graikijos istorijos ir civilizacijos kelionė, matoma per klasikinės miesto valstybės ir senovės teatro prizmą. Mes pradedame sužinoję apie miestą, įskaitant jo plėtrą, struktūrą ir tai, kaip pastatai buvo sukurti miesto centre, ir galiausiai - architektūros sudėtingumą.

Be to, pamokos apima ir lemiamą religijos vaidmenį graikų politiniame gyvenime, kur Dievai ir herojai atlieka ypatingą vaidmenį priimant sprendimus dėl bendros veiklos ir gyvenimo. Malonu, turime visišką prieigą prie jų kasdienio gyvenimo būdo ir jų bendruomenės vertybių dėl vazų, skulptūrų, rašytinių šaltinių ir kitų archeologinių radinių, kurie mums suteikia visą reikiamą informaciją. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus kursas suteikia mums galimybę ištirti, kiek senovės graikų gyvenimo būdas išgyvena svaiginančiu tęstinumu šiuolaikinėje visuomenėje.... [-]


Žinoma, modeliuojant kasdienį gyvenimą Krete ir Kipre su nuoroda į Egiptą

Internetinės 4 savaites June 2019 Graikija Athens

Šiame kurse bus išnagrinėti keli modeliai, daugiausia pagaminti iš terakotos ir vos tik tinkuotos medžiagos, atskleistos Krete ir Kipre, o nuorodos į atitinkamus Egipto produktus molio ir medienos. Taip pat bus aptartas jų reikšmė. [+]

Šiame kurse bus išnagrinėti keli modeliai, daugiausia pagaminti iš terakotos ir vos tik tinkuotos medžiagos, atskleistos Krete ir Kipre, o nuorodos į atitinkamus Egipto produktus molio ir medienos. Taip pat bus aptartas jų reikšmė. Kalbant apie molio modelius - daugiausia kaip laidojimo įnašai, bet ne tik tokio naudojimo - mes suprantame jų reikšmę visoms Viduržemio jūros regiono kultūroms, tačiau kiekvienu atveju ir civilizacija pastebimi nedideli skirtumai. Modelių studijoje yra:

Konkrečios temos modelio naudojimas, kuris kartkartėmis ir skirtingomis aplinkybėmis skiriasi Krete, tuo pačiu pakartojant Kipre. Skirtumas, kurį modeliai suvokia pagal tai, kur jie buvo pagaminti Taikomas kiekvieno modelio kūrėjo išradingumas. ... [-]

Žinoma, pažangus projektų valdymas

Internetinės 20 savaites June 2019 Graikija Athens

Švietimo internetinis kursas "Išplėstinis projektų valdymas - profesinis švietimas" grindžiamas Tarptautinių projektų valdymo asociacijos (IPMA) standartais. [+]

Profesinis ugdymas

Švietimo internetinis kursas "Išplėstinis projektų valdymas - profesinis švietimas" grindžiamas Tarptautinių projektų valdymo asociacijos (IPMA) standartais.

Taip pat galima įsigyti papildomą papildomą mokymosi pamoką (papildomai mokant 150 eurų), siekiant parengti kandidatus į IPMA D lygio (Sertifikuoto projektų valdymo asociacijos) egzaminą, kurį organizuoja įgaliotoji Hellenic IPMA projekto vadovų sertifikavimo įstaiga ( PMGCert) Atėnuose, Graikijoje.

Mokymosi medžiaga susideda iš išsamių tekstų, pristatymų, vaizdo lektorių ir įgytų žinių testavimo sprendimų, kuriuos įvertino ir integruodavo paskaitos ir paaiškinimai. Šis kursas yra įtrauktas į mūsų internetinių kursų "Verslo ekonomika" kategoriją ir vykdomos naudojant patogią mokymosi platformą.... [-]


Žinoma, senovės Graikijos menas: klasikinio skonio gimimas

Internetinės 12 savaites June 2019 Graikija Athens

Šis internetinis kursas siekia pasiūlyti kelionę į patrauklių graikų meno istoriją nuo ca. 1200 iki ca. 30 m. Dalyvis turės unikalią galimybę sužinoti pačią Graikijos meno pradžią ir jos evoliuciją. [+]

Šis internetinis kursas siekia pasiūlyti kelionę į patrauklių graikų meno istoriją nuo ca. 1200 iki ca. 30 m. Dalyvis turės unikalią galimybę sužinoti pačią Graikijos meno pradžią ir jos evoliuciją.

Kursų mokymosi kelionė prasideda kapų apdaila, iki pirmojo juvelyrinio dizaino. Net jei esate naujokas viskam, tai tikrai bus gera pradžia atrasti tokias savotiškas meno formas ir dar daugiau, gauti gražų pirmąjį graikų kultūros skonį, dėl ko jūs paprašysite daugiau.

Graikijos menas yra greitai atpažįstamas visame pasaulyje, nors daugeliui nespecialistų sunku suprasti jo raidą ar netgi įvardyti keletą tipiškiausių jo pavyzdžių. Žiūrint į graikų meną muziejuose, iliustruotos knygos ar televizoriaus dokumentiniai filmai gali būti įdomūs, nors kartais žiūrovas kartais gali palikti neskatintus jo paslaptis. Kodėl graikai sugalvojo natūralizmą? Kodėl jie dažydavo puodus? Ar jie tikrai išnaudojo ar net kovojo nuogas? Trumpai tariant, kas yra "graikų kalba" apie graikų meną? Programoje nagrinėjami šie ir daug daugiau klausimų per daug iliustruotų paskaitų ir kruopščiai suplanuotų užduočių.... [-]


Žinoma, teatras: maršrutas nuo klasikinės praeities iki ateities

Internetinės 6 savaites June 2019 Graikija Athens

Šis internetinis kursas skirtas senovės graikų teatro evoliucijai pristatyti nuo 5 amžiaus iki 20 iki 21 amžiaus. Graikijos teatras, daugiausia išsivysčiusios Atėnuose, yra Vakarų tradicijos šaknis, o žodžio šaknis taip pat kilęs iš graikų. Tai buvo dalis klasikinės Graikijos kultūros, kurioje dalyvavo festivaliai, religiniai ritualai, politika, laidotuvės ir dar daugiau. [+]

Kelias iš praeities į ateitį

Šis internetinis kursas skirtas senovės graikų teatro raidai pristatyti nuo 5 amžiaus iki XX-XX amžiaus. Graikų teatras, daugiausia išsivysčiusios Atėnuose, yra Vakarų tradicijos šaknis, o žodžio šaknis taip pat kilęs iš graikų. Tai buvo dalis klasikinės Graikijos kultūros, kurioje dalyvavo festivaliai, religiniai ritualai, politika, laidotuvės ir dar daugiau.

Tragedija taip pat yra žodis kilęs iš Graikijos ir, kaip pasirodė, dramatiški pasirodymai tikrai buvo svarbūs atėnams.

Kursas atsako į tokius klausimus kaip: Kokiomis aplinkybėmis senovės graikų dramos buvo parašytos ir pagamintos klasikinėse Atėnuose? Kokia buvo pasirodymo tragedija ir komedija? Kokie veiksniai prisidėjo prie nedidelio skaičiaus senovės pjesių išlikimo iki šių dienų? Kada prasidėjo pirmoji moderni viešoji gamyba? Kokios yra didžiausios tendencijos ir tendencijos senovės graikų dramos scenoje šiuolaikiniame laikais?... [-]


Žinoma, tiekimo grandinės valdymas

Internetinės 12  June 2019 Graikija Athens

Prekybos globalizacija, plačiai paplitęs elektroninės prekybos naudojimas ir nuolatinis klientų spaudimas, siekiant sumažinti trumpesnį laiką, sukėlė didelę konkurenciją, atsižvelgiant į šiuolaikinėms įmonėms ir organizacijoms skirtą laiką ir ekonomiškumą. [+]

Prekybos globalizacija, plačiai paplitęs elektroninės prekybos naudojimas ir nuolatinis klientų spaudimas, siekiant sumažinti trumpesnį laiką, sukėlė didelę konkurenciją, atsižvelgiant į šiuolaikinėms įmonėms ir organizacijoms skirtą laiką ir ekonomiškumą.

Tuo pačiu metu atsiranda naujos verslo aplinkos tendencijos, tokios kaip masinės pritaikymo ir atidėjimo strategijos, jautrūs verslo modeliai (traukos ar užsakymų sistemos), novatoriškos IRT taikomosios programos, užsakomųjų paslaugų teikimas ir išorinis verslas (ir keletas kitų verslo aplinkos tendencijų) , kelia naujus sudėtingus logistinius reikalavimus, reikalaujančius gerai apmokytų logistikos specialistų, kurie yra tik geri praktikai.... [-]


Žinoma, Viduržemio jūros regione maistas ir dieta: daugiadisciplininė istorinė, kultūrinė, aplinkos ir dietos apžvalga

Internetinės 9 savaites June 2019 Graikija Athens

Daugiafunkcinis istorinis, kultūrinis, aplinkosaugos ir dietos apžvalga Viduržemio jūros regiono dietos pagrindinis dėmesys skiriamas maisto gamybai, kurią daugiausia sudaro augalai, tokie kaip nesmulkinti grūdai, ankštiniai augalai, riešutai, vaisiai ir daržovės. [+]

Daugiafunkcinis istorinis, kultūrinis, aplinkos ir dietos apžvalga

Viduržemio jūros regiono dietos pagrindinis dėmesys skiriamas maisto produktų gamybai, daugiausia iš augalų, tokių kaip nesmulkinti grūdai, ankštiniai augalai, riešutai, vaisiai ir daržovės. Taip pat siūloma valgyti sveikų riebalų, tokių kaip alyvuogių aliejus, o ne sviestas, pakeisti druską žolelėmis ir prieskoniais, o dažniausiai vartoti baltą mėsą, pavyzdžiui, žuvį ir vištieną, vietoj raudonos mėsos.

Šis internetinis kursas skirtas pristatyti dalyvius ir kelti jų supratimą apie tipiškus Viduržemio jūros regiono maisto produktus ir dietą, nematerialųjį kultūros paveldą ir su maistu susijusias prekes: papročius, tradicijas, socialinę padėtį, kulinarines praktikas ir priemones, ceremonijas, ir vertybes. Šis kursas idealiai tinka visiems, kurie nori mitybos ir daugiakultūrių aspektų.... [-]


Žinoma, įvadas į rinkodaros analizę

Internetinės 15 savaites June 2019 Graikija Athens

Šis kursas išsamiai apibūdina pagrindinius rinkodaros analizės principus, pateikdamas įvadą į verslo intelekto (BI) koncepciją, jos poveikį ir pagrindinius jos panaudojimo būdus. [+]

Kiekvieną dieną visos įmonės susiduria su daugybe klausimų, susijusių su sprendimų dėl jų veikimu. Klausimai, susiję su personalo paskirstymu, numatoma paklausa, užsakymų apimtis, produktų saugykla, produktų reklama, klientų įsigijimas, klientų vertinimas, bet kokios reklamos efektyvumas, medžiagų transportavimas, duomenų tvarkymas, suinteresuotų duomenų paieška ir rinkimas ir kt. .

Atsakymas į šiuos klausimus turi didelę naudą, nes labai sumažėja įmonės veiklos sąnaudos ir ji yra konkurencinga ir gyvybinga, ypač krizės metu, kai finansavimo nėra lengva rasti, todėl viskas turėtų būti organizuojama ir naudojama kuo labiau .

Šis kursas išsamiai apibūdina pagrindinius rinkodaros analizės principus, pateikdamas įvadą į verslo intelekto (BI) koncepciją, jos poveikį ir pagrindinius jos panaudojimo būdus.... [-]


Žinoma, žiniatinklio analizėje

Internetinės 14 savaites June 2019 Graikija Athens

Šis kursas išsamiai apibūdina pagrindinius žiniatinklio analizės principus, pateikiant įžangą verslo intelekto (BI) koncepcijai, jos poveikiui ir pagrindiniams tikslams. [+]

Kiekvieną dieną visos įmonės susiduria su daugybe klausimų, susijusių su sprendimų dėl jų veikimu. Klausimai, susiję su personalo paskirstymu, numatoma paklausa, užsakymų apimtis, produktų saugykla, produktų reklama, klientų įsigijimas, klientų vertinimas, bet kokios reklamos efektyvumas, medžiagų transportavimas, duomenų tvarkymas, suinteresuotų duomenų paieška ir rinkimas ir kt. .

Atsakymas į tokius klausimus turi didelę naudą, nes labai sumažėja įmonės veiklos sąnaudos ir ji yra konkurencinga ir gyvybinga, ypač krizės metu, kai finansavimo nėra lengva rasti, todėl viskas turėtų būti organizuojama ir išnaudojama kuo labiau laipsnis.

Šis kursas išsamiai apibūdina pagrindinius žiniatinklio analizės principus, pateikiant įžangą verslo intelekto (BI) koncepcijai, jos poveikiui ir pagrindiniams tikslams.... [-]


žinoma senovės graikų teatre: šiuolaikinis požiūris

Internetinės 8 savaites June 2019 Graikija Athens

Kalbant apie senovės graikų teatrą (komediją ir dramą) kaip "klasikinį", mes linkę vartoti šį terminą, kad būtų galima apibūdinti senovės graikų teatro galią niekada nustoti reaguoti į žmones, kurie žiūri šiuos teatrinius pjeses ir žmones, kurie vis dar yra jaučiasi protiškai susijaudinęs, kai juos skaito. [+]

Šiuolaikinis požiūris

Kalbant apie senovės graikų teatrą (komediją ir dramą) kaip "klasikinį", mes linkę vartoti šį terminą, kad būtų galima apibūdinti senovės graikų teatro galią niekada nustoti reaguoti į žmones, kurie žiūri šiuos teatrinius pjeses ir žmones, kurie vis dar yra jaučiasi protiškai susijaudinęs, kai juos skaito.

Šis internetinis kursas yra kruopščiai suplanuotas, kad kalbą ir naudojamas priemones būtų galima veiksmingai teikti žinias visiems senovės Graikijos teatro domisi.

Dalyvis turės galimybę susipažinti su žmogaus civilizacijos gigantais dialoge su Aristofanu, Aeschylu, Sofoklu, Euripidu kartu su jų teatro spektaklių pristatymu kartu su graikų tragedijos svarba, rašymo forma, kuri turėjo galimybę žvilgsnis į žmogaus sielos bedugnę.... [-]


Žinoma žolelių ir medaus

Internetinės 3 savaites June 2019 Graikija Athens

Žolės! Saldūs augalai, naudojami kaip vaistas, prieskoniai ar kvapiosios medžiagos. Jie prideda jaudulį į virimo meną. [+]

Žolės! Saldūs augalai, naudojami kaip vaistas, prieskoniai ar kvapiosios medžiagos. Jie prideda jaudulį į virimo meną. Žolės yra daugelyje produktų, kuriuos naudojame kiekvieną dieną. Perskaitykime keletą etikečių: mėtos dantų pasta, šampūnas su ramunėliais, alavijo kremas, kosulys, ežiuolės sirupas ir kt. Kaip augaliniai arba ekologiški ingredientai jie gali būti karštuose gėrimuose, pyragaičiuose, vabzdžių repelentuose ir plaukų dažuose. Dėl daugybės paskirčių ir naudingų savybių jie dažnai įtraukiami į maisto ruošimą, vaistą, kosmetiką ir sodininkystę. Įsivaizduokite, kaip gyvenimas būtų, jei žolių nebūtų. Bekvapė? Bespalvis?

Honey, food for gods, medicina žmonėms! Ką apie medų? Ar tai superfood? Per amžius, medus intrigavo filosofus intelektualus, poetus, autorius ir mokslininkus. Jis buvo įtrauktas į dietą ir buvo naudojamas senovinių graikų gydymo būduose, tuo tarpu jis taip pat vaidino svarbų vaidmenį svarbiose socialinėse situacijose, tokiose kaip šventės, aukos ir sporto žaidimai.... [-]