E-Learning University of Athens

Įvadas

Oficialus aprašymas

Atėnų nacionalinis ir Kapodistrijos universitetas (NKUA) yra neatskiriama šiuolaikinės graikų intelektinės tradicijos, gyvenimo ir tarptautinio dalyvavimo dalis. Jis sėkmingai sujungia seną įsitvirtinusią vardą ir autoritetą su dinamiška plėtra ir kūrybiniu dalyvavimu šiuolaikiniuose raštuose ir moksluose.

Atėnų nacionalinio Kapodistrijos universiteto E-mokymosi centras

Atėnų nacionalinio ir kapodistrijos universiteto tęstinio švietimo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi centro papildomas nuotolinio mokymo programa (e-mokymasis), veikianti nuo 2001 m., Siūlo nuotolinio mokymo programas, jungiančias teorines ir akademines žinias su praktiniais ir taikomais įgūdžiais jų atitinkamose profesinėse srityse.

Per pastaruosius 16 metų e-mokymosi programa buvo parengta daugiau kaip 45 000 žmonių, daugiau nei 250 skirtingų programų, apimančių įvairias švietimo kryptis nuo archeologijos ir filosofijos iki ekonomikos. Visos naujos programos yra sukurtos atsižvelgiant į žinias ir įgūdžius, reikalingus darbo rinkai nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, siekiant sukurti dinamišką ir konkurencingą profesinį profilį.

Programos vykdomos tik per internetą ir yra skirtos visoms amžiaus grupėms. Iš žmonių, kurie tik pradeda savo profesinę karjerą tiems, kurie jau dirba verslo vadybininkams ar tiems, kurie yra labai suinteresuoti bet kuriuo iš siūlomų sričių.

Atėnų nacionalinio ir Kapodistrijos universiteto vyresnieji mokslininkai ir ekspertai dalyvauja programų akademiniuose vadovuose.

Atėnų nacionalinio ir kapodistrijos universiteto Tęstinio mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi centro E-mokymosi programos mokslinis vadovas yra Ekonomikos profesorius Panamosio E. Petrakio nacionaliniame ir Kapodistrijos universitete.

E-mokymosi tikslai

Galutinis mūsų programų tikslas yra patenkinti aptiktus ugdymo poreikius ir suteikti reikiamą papildomą kvalifikaciją žmonėms, norintiems tobulinti savo žinias ir įgyti naujų įgūdžių.

Profesinio rengimo kreditai (ECVET) suteikiami daugumoje programų, o absolventai be sertifikato taip pat gauna Europass diplomo priedą. ECVET naudojimas leidžia atpažinti, perkelti ir kaupti kreditus tarp skirtingų švietimo centrų programų.

Kodėl e-mokymas yra geras pasirinkimas praktikantui

  • Didesnė prieiga ir lankstumas
  • Gebėjimas derinti darbą ir švietimą
  • Sumažintas važiavimo laikas ir išlaidos
  • Daugiau į besimokantįją orientuoto požiūrio
  • 21-ojo amžiaus įgūdžių, reikalingų darbo vietoje, įgijimas

Vietos

Atėnai

Address
E learning University of Athens Stadiou 5,
10562 Atėnai, Centriniai Atėnai, Graikija

Programos

Sertifikatas