Oficialus aprašymas

Mūsų lopšys Excellence misijos

Mūsų misija yra tapti kompetencijos švietimo, mokymo ir mokslinių tyrimų lopšys teikiant vadovavimo švietimo ir technologijų pasaulyje atidžiai parenkant studentų charakterio, vientisumo, nustatymo ir motyvacijos, ir pasirinkti asmenis išskirtinės simbolių, įsipareigojimas, gebėjimas ir vizija tarnauti kaip patikėtiniai, pareigūnų ir dėstytojų.

Mes šiuo misija yra įsipareigojusios siekti tuos mokymo, mokymą, mokslinius tyrimus ir stipendiją sritis, kurios būtų pats padeda ugdyti individą, ir skatinti žinių, kompetencijos ir pramonę paslaugą žmonijai.

Laikantis mūsų misija, ATI vertės vientisumą, bendradarbiavimas, efektyvumas, naujovės ir įtrauktį į visa tai ji daro ir siekia skatinti ir remti kompetencijos mokslo savo studentams, dėstytojams, departamentų ir universitetų kaip visuma.

ATI, atsižvelgiant į savo "lopšį kompetencijos misija" vykdant, didžiuojasi savo moto: paslauga žmonijai, vadovavimo ir sėkmės stipendiją.

Vizija

ATI bus pirmos klasės mokinys orientuota įstaiga aukštojo mokslo, profesinio mokymo ir mokslinių tyrimų siekti meistriškumo mokymo, stipendijų, mokslinių tyrimų ir paslaugų. Ji teiks savo studentams, dėstytojams ir kitiems darbuotojams yra sudėtinga ir įdomi akademinę patirtį ir palankią darbo ir mokymosi aplinką, kuri atneša iš jų jų individualus geriausias.

ATI sieks pritraukti ir vystyti pažangiausiems studentams ir bus pripažintas lyderis rengiant aukščiausios klasės formuluoti, novatoriškus, Pasitikintis, savarankiškai patikino ir profesionaliai kvalifikuotų absolventų, kurie gali be jokios abejonės, sėkmingai konkuruoti tarptautinėje darbo rinkoje ir padaryti savo ženklą jų pasirinko karjerą.

ATI bus pažangiausius mokslinius tyrimus ir tyrimai intensyviai institucija ir pritrauks, įdarbinti ir išlaikyti geriausius fakultetas, mokslo darbuotojų ir studentų, kurio mokslinis darbas gali pagerinti mokymą ir mokymąsi universitete ir iš esmės prisideda prie visuomenės pažangos laisvėje.

ATI bus reaguoja į technologijų pažangą, keičiant visuomenės tendencijos ir ekonomiką vykdant savo lopšio kompetencijos misiją ir visose jos stengiasi gyventi iki savo moto: paslauga žmonijai, vadovavimo ir sėkmės stipendiją.

Mūsų tikslai

ATI yra įsipareigojusi šviesti ir mokymas rytojaus pasaulio lyderių visose disciplinose ir srityse pasitelkiant inovacijas savo mokymo ir mokslinių tyrimų.

Mūsų didžiausias įsipareigojimas universitete yra parengti savo studentus, kurie gyvens didžiąją savo gyvenimo 21-ajame amžiuje, šimtmečio, kad, be abejo, suteiks mūsų absolventai su svarbių naujų iššūkių ir opportunities.The lūkesčius yra tai, kad per savo darbo metus, dauguma Mūsų absolventai bus pakeisti ne tik darbą, bet profesijos keletą kartų, reikalaujančių prisitaikymo prie besikeičiančių aplinkybių.

Jie visose tikrumo reikia ypatingų įgūdžių suprasti proporcingai daugėja informacijos per savo gyvenimą. Jie turės galimybę efektyviai veikti globaliame kontekste ir taip pat reikės pasipriešinti galimybes ir susijusias su plečia technologinę pažangą ir gebėjimus riziką. Kaip dalį savo įsipareigojimų priėmimo skirtumą vykdant savo viziją, ATI įsipareigoja: 1. Siūlo akademiškai griežtą programų, kurios atitinka pramonės ir prekybos reikalavimus, gerai apmokyti ir profesionaliai kvalifikuotų darbuotojų.

 1. Skatinti akademinę kompetenciją per garso sprendimų priėmimo ir drąsių veiksmų, ateitį, lakios vaizduotės, ir reaguoja į technologijų pažanga, mokslo, visuomenės ir ekonomikos apskritai.

 2. Pretenduoja tapti pirmos klasės mokinį mokslo įstaiga, kurioje parama studento asmens ir akademinės plėtros yra įdėta į universitetą 4 etosas. Pritraukti puikių ir darbščių studentų ir suteikiant jiems akademiniu nelengva, modernaus ir palankią mokymosi aplinką, remia gali ir entuziastingas dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie bus paskatinti ir suteikti studentams siekti savo išsamiausią intelektinių gebėjimų.

 3. Skatinti ir stiprinti pasitikėjimą plėtrą savo studentams, kad jie taps informuoti ir veiksminga visų jų vėlesnių švietimo ir karjeros siekiai.

 4. Siūlo jos studentams tvirtą pagrindą asmeniniam ir mokslo plėtros ir pilietinio sėkmės siekiant užtikrinti, kad jie sukurti savo intelektinius gebėjimus aukščiausiu lygiu ir yra gerai pasirengę tobulėti savo pasirinktos profesijos

Tuo ATI, mūsų studentai yra mokomi, kad pavyks kurį įvaldyti būties aktą:

 • * Dievo bijodamas, sąžiningas ir patikimas
 • * Drausmingas ir nustatė,
 • * Atsakingas ir patikimas
 • * Ramus, mąstantis, kantrus ir užtikrintai
 • * Švelnus, ištikimas ir didžiuojamės
 • * Nuolankus ir pagarbus
 • * Sunku, savarankiškos, patvarios ir darbštūs
 • * Organizuoja, tvarkingas ir pasiruošęs
 • * Smalsus ir Pojętny
 • * Sveikas ir protingas
 • * Energingas ir entuziastingas
 • * Geras, draugiški, paslaugūs ir turtinga
 • * Drąsus, drąsus ir rizikingas
 • * Moralės ir etikos visų jų santykiuose su draugais ir priešų

AIT Akreditacijos

Graduate Management Admission Test arba Akra technologijos institutas (ATI) yra nepriklausoma technologija orientuota universitetas akredituotas Nacionalinio akreditacijos tarybos (NAB) Ganos.

ATI yra susijusi su Kwame Nkrumah universiteto mokslo ir technologijų (KNUST).

ATI yra susijusi su Atvirojo universiteto Malaizijoje (Oum).

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Accra Institute Of Technology

Šis darbuotojų saugos ir sveikatos rizikos valdymas (MOSHRM) programos siūlomi Oum Master visu etatu Atvirasis ir nuotolinis mokymasis (ODL) antrosios pakopos studijų pro ... [+]

Tai Meistras Profesinės saugos ir sveikatos rizikos valdymas (MOSHRM) programos siūlomi Oum yra visą darbo laiką Atvirasis ir nuotolinis mokymasis (ODL) magistrantūros programa, kuri siūlo kvalifikaciją, kuri suteikia patikimą verslą ir techninę bazę, remti pavojaus identifikavimo, rizikos įvertinimo ir kontrolės priemonių įgyvendinimą ir kontroliuoti savo verslo efektyvumą. Šis kursas apima tyrimą apie valdymo sistemas, rizikos valdymo, DSS teisės aktų, šeši sigma, darbų saugos, profesinės sveikatos ir higienos, projektų valdymo ir saugumo valdymo srityse. Capstone vienetas Masters yra su darbu susijusių mokslinių tyrimų projektas.

MOSHRM suteikia išsamią ir nekilnojamojo DSS mokymosi patirtimi besimokantiesiems sėkmingai integruoti DSS į verslo valdymą. MOSHRM suteikia unikalią derinys akademinės kokybės ir pramonės svarbą kuriant patikimus, kietų ir profesines kompetencijas DSS.... [-]

Gana Akra
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Best Science and Technology University in Ghana.

AIT Open University