Oficialus aprašymas

APIE MUS

Įkūrėjas ir kancleris: Dr Bilal Philips "

Studentų kūno: 284.877 Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) yra dr Idėja Bilal Philips, kuris įsivaizdavo, kad įstaiga, kad būtų pasiūlyti internete, intensyvus, bakalauro ir magistro programas visiškai mokslą nemokamai.

Misija

"Padaryti autentišką islamo žinias lengvai prieinama pasaulyje per internetą vien dėl Dievo malonumo yra kilnus gyvenimo tikslas ir misija verta aukoti visa One energijos ir reiškia" (dr Bilal Philips įkūrėjas ir kancleris, Islamo Prisijungę universitetas).

Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) siekiama suteikti visuotinę prieigą prie kokybiško bakalauro, magistro ir antrosios pakopos mokymo programas studentams beveik be jokių išlaidų. Jo misija yra ". Pakeiskite musulmonų tautos ir pasaulio situaciją per atitinkamą išsilavinimą" Principai, kuriais IOU pagrįstas, yra:

Žinios: Koranas ir Sunna

Dievas tarė: "Iš tiesų tai tik gerai tarp savo tarnams, kurie tikrai bijo Allah." (35:28) Paskutinis Pranašas taikos ir palaimos Dievo Jam sakė: "Ieškau žinių privaloma ant kiekvieno musulmono."

Prieinamumas

Islamo Prisijungę universitetas suteikia puikią galimybę susipažinti su kokybės bakalauro, magistro ir antrosios pakopos kursus, kur žmonės gali būti ir kai jie nori, nereikia keliauti į užsienį ar net palikti savo namų ribų. Jos tikslas yra sudaryti sąlygas išsilavinimą visiems, iš bet kurios vietos, bet kuriuo metu.

Paskutinis Pranašas pasakė: "Jei kas keliauja ant ieškant žinių keliu, Dievas, sukels jam keliauti į vieną iš kelių į Rojų."

Prieinamos

IOU demonstruoja savo nuolatinį įsipareigojimą faktiškojo žinių plinta progresuoja iš visiškai nemokamai sertifikatų ir diplomu kursų už mokslą nemokama akredituota bakalauro laipsnį įvairiose studijų srityse ir magistro laipsnį. Taigi, todėl aukštąjį išsilavinimą lengvai prieinamą visame pasaulyje dėl asmenų, jų bendruomenių ir žmonijai apskritai naudai. Nemokamas mokslą visiems studentams suteikia vienodas galimybes į išsilavinimą, kad nedaugelis galėjo sau leisti, jei jie buvo lankyti tradicines aukštojo mokslo institucijas visame pasaulyje.

Dievas tarė: "Sakyk: Ar tie, kurie žino lygus tiems, kurie nežino?" (39: 9)

BENDRIJOS

Ne studentas bus trukdoma studijuoja Islamo Online universitete nepriklausomai nuo jo ar jos religinės, etninės ar socialinės kilmės. IOU teigia, kad jos durys bus atvertos visiems, nepriklausomai nuo egzistuojančių realiame pasaulyje ribų. Ji jau pagimdė pasaulinę bendruomenę nei 180.000 studentams, kurie siekia islamo žinių iš daugiau nei 224 šalių.

Dievas tarė: "bendradarbiauja viena su kita savo teisume ir pamaldumo ... "(5: 2)

Islamo etika

Tai pagrindinis tikėjimo Islamo Online universitete, kad musulmonų mokytojas iš esmės skiriasi nuo mokytojo, kuris tik atsitinka būti musulmonas. Be to, musulmonai studentas turėtų būti aiškiai skiriasi nuo studentų, kurie taip atsitinka būti musulmonas. IOU tikisi, kad visos jos studentų, dėstytojų, darbuotojų, administratoriai ir savanoriai veikti savo atitinkamas pozicijas ir laukų pirmiausia kaip musulmonai. Daro taip natūraliai, reikės išlaikyti aukščiausius standartus asmens vientisumą, sąžiningumo ir atsakomybės.

Paskutinis Pranašas pasakė: "Iš tiesų, Dievas myli kiekvienas iš jūsų, kad kiekvieną kartą, kai jis ar ji daro darbą, kuris yra atliekamas pagal geriausias jo galimybes."

Kokybės ir taikymas

Islamo Prisijungę universitetas yra įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės internetu akademinės patirties, tinka į jos taikymo sritį ir gylio, perteikti autentišką ir praktinę islamo žinias, tuo pačiu metu leidžia savo studentams atremti šiuolaikines grėsmes 21-ojo amžiaus, siūlydama kitų studijų srityse, kaip antai psichologijos, švietimo ar finansų. Aš jums turiu vertins ir iš naujo įvertinti kiekvieną savo akademinės modelio aspektų nuolat ir ne tik skatinti savo mokinius mokytis stropiai, bet taip pat pabrėžti, kad jie turi stengtis viską daryti įgytas žinias praktikoje.

Paskutinis Pranašas pasakė: "Geriausias iš jūsų yra tas, kuris mokosi Koraną ir moko jį kitiems." Jis taip pat pasakė: "Geriausias iš jūsų yra vienas labiausiai naudingas žmonėms." Paskutinė Pranašo mokinys, ibn mas "OOD, sakė:" Mes naudojome išmokti žinias ir jų taikymą kartu. "Imamas Sufyaan ATH-Thawree pasakojo, kad kaip jaunystės, kai jis pirmą kartą pradėjo lankyti užsiėmimus, jo motina patarė jam:" Jei užrašyti 10 žodžių ir savo tikėjimas nepagerėjo, patikrinti save. "

istorija

Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) yra dr Idėja Bilal Philips, kuris įsivaizdavo aukštesnės mokymosi instituciją, kuris siūlo intensyvius internete bakalauro ir magistro programas, kurios yra visiškai mokslą nemokamai.

IOU kelionė prasidėjo 2007 su studijų nemokami diplomo kursus pradėti savo atviru miesteliu. 2010, vos po 3 metų, taip pat buvo pradėtas pirmasis mokslą be bakalauras (BA) programos. Universitetas dabar turi septynis kolegijas siūlo akredituotas Online programos: College of Education, kolegija Islamo ekonomikos, kolegijos Bankininkystės ir finansų, koledžo psichologijos kolegijos islamo studijų kolegijos Verslo administravimo kolegijos informacinių technologijų ir kolegijos Arabų kalba ir kalbotyra. Pastarasis kurios siūlo autonominius kursus Gambija, Somalilandas ir Gvinėja Bissau.In to, IOU anketa Pasaulinis Koranas atmintimi centras siūlo unikalią galimybę studentams visame pasaulyje studijuoti Koraną internete.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Rusijos
  • Arabiškas

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Islamic Online University

Verslo administravimo programos bakalauro yra 4 metų programa, kuri atveria duris į įdomų srityje verslo administravimą. ... [+]

Verslo administravimo bakalauras (BBA)

Verslo administravimo programos bakalauro yra 4 metų programa, kuri atveria duris į įdomų srityje verslo administravimą. Dėmesys yra įtrauktas į mokinių bendravimo įgūdžius ir verslo sprendimų priėmimo pajėgumus plėtros etikos argumentais. Studentai, kurie baigę šią programą, išmoks savarankiškai dirbti su aukšto lygio kompetencijos verslo aplinkoje. Šis laipsnis siūlo gausius pelningas karjeros galimybes įvairiose pramonės šakose; Pasirinkdama šią studijų režimu tapo labai populiari tendencija tarp musulmonų ir ne musulmonų panašūs.

Pranašas Mahometas, gali taika ir palaimos Dievo būti jam pasakė: "Iš tiesų pirkliai bus prikelti ant teismo dieną su nedorėlių, išskyrus tas, kuris turi Taqwa Allaho, kuris elgiasi meilės ir yra teisingi." (Hasanas , Jami` ne-Tirmidhi 3/12/1210) Paprastai, verslo administravimo programos yra skirtos suteikti studentams išsamių žinių iš pagrindinių funkcinių sričių verslo ir jų sujungimo, o taip pat leidžia specializuotis tam tikroje srityje. Tačiau ši tema dažnai mokoma visiškai nuo pasaulietinės perspektyvos. Taigi, studentai vis dar nežino apie turtingą palikimą islamo principų, apskaitos, vadybos, finansų, verslumo ir lyderystės srityse.... [-]

Gambija Bandžulis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Islamic Online University

Islamo Prisijungę universitetas pristato pirmąjį pasaulyje mokslą be bakalauro studijų programa Islamo bankininkystės ir ekonomikos. ... [+]

Bakalauro islamo Ekonomika, Bankininkystė ir finansai (bakalauro IVĮ)

Islamo Prisijungę universitetas pristato pirmąjį pasaulyje mokslą be bakalauro studijų programa Islamo bankininkystės ir ekonomikos. Šis laipsnis atveria duris į galimą karjerą įdomų, plečiasi ir naudingą srityje ir yra tarpinis tolesnėms studijoms.

"Dievas leido prekybą ir Uždraudė interesus." (Šv.Koranas, 2: 275) Šiandieniniame pasaulyje užtvindytas su palūkanų sandoriai, neteisėtas banko sutarčių ir investicijų už Islamo bankininkystės poreikis didėja. Daugelis šalių neseniai matė sukelia paklausos islamo bankininkystės paslaugomis. Analitikai tikisi, kad tokiais pat tempais plėsti, per ateinančius 8 iki 10 metų Islamo bankininkystės tinklas JAE bus aplenkti tradicinius bankininkystės sistemą.... [-]

Gambija Bandžulis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 12 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Islamic Online University

Padėti kitiems yra labai skatinamas islamas ir terapeutas ar konsultanto darbas yra labai naudinga visai visuomenei. ... [+]

"... O tas, kuris atleidžiamas musulmonu iš sunkmečio Dievas būtų atleisti jį nuo negandų, į kurią jis būtų įtrauktas į Prisikėlimo diena ..." (Sahih Musulmonas, 32/6250) Siekiant, kad terapeutas ar konsultanto būtų sėkmingas musulmonų klientai, labai svarbu, kad jis turi autentišką žinias ir supratimą apie islamo mokymų, nes tai, ką jis toliau bus perduoti klientui siekiant pakeisti savo mąstymo būdą ir padėti jam iš sunkios situacijos. IOU anketa bakalauras Psichologija yra puikus derinys islamo mokymų ir šiuolaikinio gydymo, kad bus padaryti studentas, vieną dieną labai veiksminga terapeutas. Sha Dievo.

"Kas daro teisumas, ar vyrų ar moterų, o jis yra tikintysis - Mes tikrai sukelti jam gyventi gerą gyvenimą, ir mes tikrai duoti jiems atlygį [į gyvenime] pagal geriausia, ką jie naudojami padaryti . "(Šv.Koranas, 16:97)... [-]

Gambija Bandžulis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 12 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Islamic Online University

Bakalauro laipsnį Švietimo nuo Islamo Online universitete bus naudinga šiame gyvenime ir pomirtiniu gyvenimu studentams. ... [+]

Bakalauras švietimo (B.Ed.)

"Geriausias žmonių yra tie, kurie yra naudingiausi žmonėms." (Al-Mujam Al Awsat Hadeeth, 5787) Būdamas mokytojas yra labai garbingas ir išskirtinę poziciją. Ji yra pozicija, kuri gali turėti didelį poveikį asmens ateityje. Islamas daug dėmesio skyrė mokytojams, nes jie pirmieji plytų socialinės plėtros struktūrą. Jie yra pagrindiniai ir plėtoti asmenų ir bendruomenių elgesį ir mintis priežastis. Jie yra vieni iš labiausiai naudingų žmonių visuomenėje ir tokiu būdu tarp geriausių žmonių.

Todėl labai svarbu, kad mokytojas seks tiesa islamo mokymus ir suprasti juos teisingai.

Apskritai, žmogus, kuris nori suprasti ir veikti pagal savo religijos būdami pedagogas turi padaryti du atskirus tyrimus; švietimo ir islamo studijų. Islamo Prisijungę Universitetas siūlo puikią progą įgyti žinias švietimo, o mokoma tiesa islamo mokymus.... [-]

Gambija Bandžulis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 12 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MA

Islamic Online University

Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) pradėjo pirmasis pasaulyje mokslą be magistro laipsnį islamo studijų programą, kuri yra siūloma visiškai internete ir angl ... [+]

MA islamo studijų (MAIS)

Islamo Prisijungę universitetas (Aš jums turiu) pradėjo pirmasis pasaulyje mokslą be magistro laipsnį islamo studijų programą, kuri yra siūloma visiškai internete ir anglų kalbomis, kaip dėstymo terpėje. Tai puiki galimybė BA studentams tęsti toliau, ir didinti jų supratimą ir žinias apie religiją.

Ši studijų programa sudaro 18 kursų, tris semestrus šešių dalykų kiekvienoje, o magistro darbe ketvirtąjį semestrą. Reguliariai programos trukmė yra du metus. Nepaisant to, studentai gali ją užpildyti per vieną su puse metų minimumo. Vienas gali būti ne daugiau kaip šešerius metus baigti programą.

Apskritai, aukštasis išsilavinimas leis studentams plėsti savo žinias ir įgūdžius, ir būtų veiksmingesnis ir iškalbingas kalboje ir raštu. Tiems, kurie nori patekti į darbo lauką, aukštasis mokslas yra didelis privalumas, įgyti vertingų ir gerbiamas pozicijas.... [-]

Gambija Bandžulis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Dr. Bilal Philips, founder of IOU, shares his story on finding Islam