Oficialus aprašymas

Pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas

Intelektinės kūrybiškumo ir kritinio mąstymo skatina nuo 1479 m University of Copenhagen mokslininkai ir studentai išplėtė akiratį ir prisidėjo prie pasaulio judėjimo. Universitetas, turintis 5 000 mokslo darbuotojų ir 39 000 studentų, turi tarptautinę mokslinių tyrimų ir studijų aplinką ir yra aukščiausio rango pasaulio geriausių universitetų sąrašuose.

Universitetas suteikia mokslininkams ir studentams galimybę plėtoti savo talentą ir pradeda plataus užmojo tarpdisciplinines iniciatyvas savo stiprioms akademinėms bendruomenėms remti. Moksliniais tyrimais grindžiamas mokymas - įtraukiant juos į mokslinius tyrimus - yra pasirengę spręsti visuomenės uždavinius ir poreikius.

University of Copenhagen stengiasi tapti viena iš žaliausių pasaulio miestelių, paliekant kuo mažiau aplinkos ir klimato kaitos. Universitetas palengvina tarpvalstybinį bendradarbiavimą, palaiko ryšius su verslo bendruomene ir padeda studentams rasti tinkamas programas ir projektus tvarumo srityje.

Universitetas taip pat orientuojasi į lyčių lygybę ir vertina įvairovę kaip stiprybę.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Trumpai

University of Copenhagen 1479 m. Įkūrė Danijos karalius Krikščionis 1, o šiandien jis turi apie 10 tūkst. 39 000 studentų ir 9 000 darbuotojų, iš kurių apie 5 000 yra mokslininkai, ir 8,6 mlrd. DKK pajamų.

Devyni Nobelio premijos buvo apdovanotos universiteto mokslininkams.

Aljansai

University of Copenhagen yra dviejų tarptautinių aukšto lygio universitetų aljansų narys:

  • Tarptautinis mokslinių tyrimų universitetų aljansas (IARU)

ir

  • Europos mokslinių tyrimų universitetų lyga (LERU)

Absolventai

Universitetas nori palaikyti visą gyvenimą trunkančius santykius su savo absolventais. Jei baigėte University of Copenhagen , esate labiau linkę prisijungti prie absolventų tinklo. Narystė yra nemokama.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

University of Copenhagen

„LabVet Europe“ programa leidžia jums dirbti kaip paskirti laboratoriniai gyvūnų veterinarijos gydytojai pagal 2010 m. ES direktyvą dėl mokslo tikslais naudojamų gyvūnų g ... [+]

Tapkite FELASA akredituotu paskirtu veterinarijos gydytoju

Programa „LabVet Europe“ leidžia jums dirbti kaip paskirtas laboratorinis gyvūnų veterinarijos gydytojas pagal 2010 m. ES direktyvą dėl mokslo tikslais naudojamų gyvūnų gamybos, anksčiau žinomą kaip „FELASA“ kategorija D.

„LabVet“ programa yra 100% internetinė programa, skirta suteikti laboratoriniams gyvūnų veterinarijos gydytojams žinias ir įgūdžius, reikalingus jūsų kasdieniniam paskirtam veterinarijos gydytojui.

„Mūsų tikslas - pasiūlyti aukšto lygio, aukštos kokybės ir lengvai prieinamą programą visame pasaulyje paskirtiems veterinarijos gydytojams“

Programos direktorius, profesorius Axel Kornerup... [-]

Danija Copenhagen
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba