Geriausi universitetai, verslo mokyklos ir

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir . Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Danija

IBA International Business Academy

MSc Danija Kolding September 2018

Apie IBA Tarptautinio verslo akademija &nbsp Per pastaruosius 100 metų, Kolding verslo mokykla sukūrė iš mažų vietinių vakarą mokykloje pagrindinis švietimo įstaigos. Sujungus ją su verslo mokyklų Fredericijos (2002) ir Aabenraa (2004), ir, atsižvelgiant į naują pavadinimą Tarptautinio verslo kolegija (IBC), mokykla dabar kaip 6000 studentų, iš kurių 3400 yra dieninės . Koldinge laipsnis lygio studijų programas pradėjo 1982 m. ir nuo 1991 m. aukštojo mokslo skyrius buvo pa… [+] vadintas Tarptautinio verslo akademija (IBA), siūlo studentams galimybę atlikti praktinio darbo vietas ir studijų mainus visame pasaulyje kaip neatskiriama jų tyrimas. 1994 m. IBA pasiekė savo pirmąją užsienio akreditavimo, Aukštojo mokslo diplomas sudarymo. 1996 m. bakalauro laipsnį Tarptautinio verslo su pagyrimu, mokė e-mokymosi metais, po 2002 m. magistro (magistrantūros), taip pat Tarptautinio verslo bendradarbiavimas plėtojamas tiek laipsnių , ir patvirtinti, Londono South Bank universiteto. 2006 m. buvo pradėtas MBA bendradarbiavimo su Coventry universiteto. 2007 m. buvo įvesta nauja Europos verslo laipsnį IBA bendradarbiavimo su Coventry universiteto ir Leuven verslo mokykla, Belgija, siūlo studentams unikalią galimybę studijuoti trejų metų bakalauro su pagyrimu laipsnis trijose skirtingose ​​šalyse. Kadangi ji prasidėjo 1991 metais, IBA, orientuota į besivystančių stipriausių galimus ryšius su švietimo institucijomis visame pasaulyje, taip pat Danijoje, kur jis yra susijęs su AE Kolding.IBA yra ilgalaikė Tarptautinio verslo mokyklų tinklo ir taip pat turi stiprią partnerystę su daugybe bendrovių ir organizacijų visame pasaulyje. Šiuo metu yra maždaug 800 studentų IBA programas. Studentai ateina iš Danijos ir užsienio, ir jie sudaro įdomi, patraukli ir tarptautinių studijų aplinką. Vietiniu, regioniniu, nacionaliniu ir pasauliniu mastu, IBA šiandien yra sinonimas aukštos kokybės tarptautinio verslo išsilavinimą. [-]