Oficialus aprašymas

List Accreditations

Visuotinis humanistinis universitetas (GHU) gavo chartiją iš Kiurasao švietimo ministerijos 2018 m. Kovo mėn. Ši chartija suteikia GHU teisę įsteigti universitetą Kiurasao mieste, siekiant teikti ir dėstyti aukštos kokybės internetines studijų programas. verslo administravimo, finansų ir teisės sritis. Bakalauro, magistro ir doktorantūros programos pirmiausia bus skirtos užsienio studentams.

GHU yra privatus neakivaizdinių internetinių studijų programų teikėjas, kurio pagrindiniai biurai yra Kiurasao. Mūsų vizija yra suteikti novatorišką, moksliniais tyrimais pagrįstą mokymą ir mokymąsi visiems, kurie gali būti naudingi. Mūsų tikslas - daryti teigiamą poveikį mūsų studentų ir personalo gyvenimui bei prisidėti prie Kurasao salos ir platesnės tarptautinės bendruomenės aukštojo mokslo sektoriaus.

GHU įsipareigoja laikytis lygybės, galimybių ir įvairovės principų. Mes siekiame skatinti plačią prieigą ir įtrauktį, teikdami nuotolinio mokymosi internetu galimybes ir lanksčias studijų formas, kurios suteikia mūsų studentams galimybę tobulinti savo kvalifikaciją dirbant ir tęsiant karjerą. Pirmiausia institucija laiko save verslo partneriu. GHU siūlo doktorantūros programas ir - per akademines partnerystes visame pasaulyje - magistro ir bakalauro programas. Programose naudojama mokymo kalba yra atitinkamos akademinio partnerio gimtoji kalba. Magistrantūros ir bakalauro studijų programose GHU dabar aktyviai ieško gerai žinomų ir gerbiamų partnerių visame pasaulyje.

Doktorantūros programos taip pat bus prieinamos daugumos studentų gimtąja kalba. Šiuo tikslu GHU turi daugiau nei 120 patarėjų ir profesorių daugiau kaip 40 šalių, kalbančių apie 20 kalbų.

GHU bus malonu pasveikinti akademinius partnerius, patarėjus ir studentus visame pasaulyje.

109375_image.jpg

Vizija

Kaip pasaulinis universitetas, Global Humanistic University (GHU), esantis Karibų jūroje, per nuotolinį mokymąsi priims tūkstančius studentų. Aukštasis mokslas turi didelę galimybę sujungti universitetus ir visuomenę per nuotolinį mokymąsi. Tikslas yra susijęs su transformacinėmis kelionėmis, suteikiant mūsų studentams priemonių, atributų ir galimybių paversti savo galimybes sėkme.

Šiandien studentai užaugo pasaulyje, kuriame dalijamasi informacija, o bendravimas vyksta lengvai per internetą. Dalijimosi informacija galimybės pakeitė mokslinius tyrimus ir atsirado naujų bendradarbiavimo būdų, dažnai vadinamų atviruoju mokslu arba atviruoju tyrimu, galimybių. Tokia praktika apima dalijimąsi duomenimis ir projektais prieš paskelbimą, atvirų užrašų knygelių sudarymą ir atvirą prieigą prie leidinių. Naujos studentų kartos vis geriau susipažins su mišraus mokymosi su internetiniu turiniu modeliais. Tai padidina naujas akademinio dialogo ir savarankiško internetinio mokymosi galimybes, padidins absolventų gebėjimus ir savarankiškumą. Studentai naudojasi mobilumu tarp skirtingų ekonomikos sektorių per stažuotes ar aukštojo mokslo programas su privataus sektoriaus įmonėmis.

Esame pasaulinis universitetas, ir, kaip ir mūsų namai, Willemstadas / Curacao atspindi jos įvairovę ir dalijasi savo internacionalizmu, iš įvairių mūsų studentų, mūsų akademinių partnerių Karibų, Pietų Amerikos ir visame pasaulyje kultūrų ir bendruomenių.

Programa mokoma gimtąja kalba.

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Albanų
 • Arabiškas
 • Bengali
 • Olandų
 • Prancūzų kalba
 • Graikų
 • Vokiečių
 • Hindi
 • Vengrų
 • Italų
 • Portugalų
 • Persijos
 • Rumunų
 • Rusijos
 • Ispanų
 • Turkų
 • Yoruba
 • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

DBA

Global Humanistic University

Global Humanistic University internetinė verslo administravimo daktaro programa (180 ECTS) iššūkis jums patobulinti ir pritaikyti labai ieškomus lyderystės įgūdžius tyrim ... [+]

Global Humanistic University internetinė verslo administravimo daktaro programa (180 ECTS) iššūkis jums patobulinti ir pritaikyti labai ieškomus lyderystės įgūdžius tyrimų, kritinio mąstymo, komunikacijos, analizės ir valdymo srityse.

Prižiūrima aukštos kvalifikacijos profesorių iš viso pasaulio, DBA programa sustiprins jūsų supratimą apie verslo praktiką ir padidins jūsų karjeros galimybes, kurias papildys didesnės pajamos.

Verslo administravimo daktaro (DBA) programos struktūra laikosi Europos standartų ir gairių, o Global Humanistic University yra visiškai akredituotas ir AASCB narys.

Trys pagrindiniai fakultetai yra Verslas, Finansai ir Teisė .Programa apima ne trumpesnį kaip trejų ir ne daugiau kaip septynerių metų studijų laikotarpį, o studentai gali baigti DBA studijų programą gimtąja kalba.Programa yra 100% internete. Programos mokestis už mokslą yra 25.000, - USD, kurį galima sumokėti keliomis dalimis.... [-]
Vilemstadas
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
3 - 7 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

Global Humanistic University

Global Humanistic University internetinė filosofijos daktaro (doktorantūros) programa (180 ECTS) suteiks jums tyrimų ir informacijos valdymo įgūdžių, analizės ir problemų ... [+]

Global Humanistic University internetinė filosofijos daktaro (doktorantūros) programa (180 ECTS) suteiks jums tyrimų ir informacijos valdymo įgūdžių, analizės ir problemų sprendimo galimybių, tarpasmeninių ir lyderystės kompetencijų bei padės sau. - valdymo ir darbo įpročiai, taip pat jūsų rašytinio ir žodinio bendravimo gabumai.

Prižiūrimas aukštos kvalifikacijos profesorių iš viso pasaulio, Ph.D. programa sustiprins jūsų supratimą apie verslo praktiką ir suteiks daugiau karjeros pasirinkimo galimybių. Tuo pačiu galite gauti didesnį atlyginimą ir užimti savo pareigas įmonėje. Be to, jūsų kompetencija šioje srityje taip pat suteikia galimybę įgyti dėstytojo pareigas kolegijoje ar universitete.... [-]

Vilemstadas
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
3 - 7 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Global Humanistic University

Sukurkite savo individualiai pritaikytą MBA programą, specialiai pritaikytą jūsų poreikiams. Individualizuotas MBA yra ideali studijų programa, norint įgyti tikslius įgūd ... [+]

Suasmeninkite savo MBA

Sukurkite savo individualiai pritaikytą MBA programą, specialiai pritaikytą jūsų poreikiams. Individualizuotas MBA yra ideali studijų programa, norint įgyti tikslius įgūdžius, kurių reikia norint tobulinti savo profesinę karjerą.

Individualizuota MBA programa pristatoma internetu per „GHU“ internetinę svetainę, 24 valandas per parą prieinamą internetinę mokymosi platformą. Fiksuotų atvykimo datų nėra ir studentai gali įstoti į studijų programą bet kuriuo metų laiku. Individuali pradžios data bus patvirtinta kaip oficiali priėmimo / registracijos data.

Konkrečių privalomų kursų nėra. Visus kursus galima pasirinkti atsitiktine tvarka ir studentų nuožiūra.... [-]

Vilemstadas
Lapkritis 2019
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
World Trade Center TM II
Curacao

Willemstad, Kiurasao, CW
Social Media