UNICARIOCA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau 27 metus rinkoje UNICARIOCA įtvirtino savo poziciją kaip švietimo, įsidarbinimo galimybių ir aukštojo mokslo prieinamumo kokybei prilygstančią instituciją, teikiančią kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą, UNICARIOCA paskutinius Švietimo ministerijos vertinimus. penktus metus iš eilės laikomas geriausiu universiteto centru Rio de Žaneire.

Tai prasidėjo kaip "Faculdade Carioca de Informática" 1990 m., Kurios būstinė yra Botafogo mieste, ir tik 70 studentų. Šiandien yra daugiau nei 14 tūkstančių studentų, išdalintų keturiose Rio de Žaneiro rajone: Rio Comprido, Méier, Bento Ribeiro ir Jacarepaguá. Nuo pat pradžių daugiausia dėmesio buvo skiriama etikos ir kompetentingų specialistų rengimui vis labiau reikliai ir globalizuotoje darbo rinkoje.

Per pastaruosius ketverius metus ji išaugo trigubai, išsiplėtė bakalauro kursų pasiūlymas, dabar yra 17 pagrindinių kursų, išplėstos magistrantūros studijos, vykdomos bakalauro ir magistrantūros studijos. Be to, tai sumažino išsilavinimą 25 proc., Tokias programas kaip akademinis stiprinimas ir individualizuota mokymosi orientacija. Per daugiau nei du dešimtmečius " UNICARIOCA per švietimą transformavo tūkstančius žmonių.

Jis visada siekia tobulėti mokymo srityje, todėl kiekvienam suteikiama galimybė būti įtraukta į darbo rinką su visomis priemonėmis, reikalingomis jų konkurencingumui.

Diferencialai

UNICARIOCA daugiausia dėmesio skiria pastarojo dešimtmečio besiformuojančioms vidurinėms klasėms, kurių studentai UNICARIOCA tapti svarbiausiais darbo rinkoje. Apskritai, jie yra studentai iš šeimų, kurie tiki potencialu ir investicijomis į švietimą kaip gyvenimo transformacijos veiksnį. Todėl universiteto centras investuoja į įperkamus ir kokybiškus švietimo sprendimus, daugiausia dėmesio skiriant naujų technologijų studijoms, valdymui ir taikymui. Institucija siūlo studentui galimybę įsitraukti į darbo rinką, garantuojant visas būtinas konkurencingumo priemones. Neseniai pagrindinės kompetencijos buvo įtrauktos į visų karjeros specialistų mokymo programas, tokias kaip vadovavimas, verslumas, kūrybiškumas, etika ir socialinė bei aplinkosauginė atsakomybė. UNICARIOCA taip pat siūlo akademinio UNICARIOCA klases, tokias kaip portugalų, matematikos ir fizikos, kurios taip pat atviros bendruomenei, ir stengiasi pasiūlyti profesinio orientavimo bei studento savigarbos.

Institutas, turintis 85% fakulteto, kurį sudaro magistrai ir daktarai, siūlo tradicinius bakalauro, nuotolinių ir technologinių kursus, taip pat magistro ir magistro kursus, kurie suteikia puikią pasiruošimo, perdirbimo ir tobulinimo galimybę tiems, kurie nori atvykti į darbo rinką ar grįžti į ją.

Remiantis paskutiniuoju MEC paskelbtu UNICARIOCA įstaigos kursų indeksu (IGC), UNICARIOCA buvo laikomas geriausiu Rio de Žaneiro savivaldybės universitetu. Tyrime vertinama studentų našta nacionaliniame studentų atlikimo egzaminyje (Enade), kiek kursas prideda žinių studentams ir įvesties kintamuosius - dėstytojus, infrastruktūrą ir didaktinę-pedagoginę organizaciją.

Mūsų misija

Mokyti etinius ir kompetentingus darbo rinkos specialistus, siūlyti prieinamas ir kokybiškas švietimo paslaugas, vertinti absolventų įsidarbinimo galimybes ir prisidėti prie tvarios Carioca visuomenės ir šalies plėtros.

Vizija

Būkite Universiteto referencinio aukštojo mokslo centras, daugiausia dėmesio skiriant studentų mokymui, bendradarbiavimui su kvalifikuotu specialistu, tinkama infrastruktūra ir kritiniais bei aktyviais pedagoginiais modeliais, prisidedant prie Švietimo tobulinimo ir tvarios Carioca visuomenės ir šalies plėtros.

Vertybės

  • Etika
  • Susijusios paieškos
  • Socialinė įtrauktis
  • Apie mus
  • Socialinė ir aplinkosauginė atsakomybė
  • Transformacinis švietimas
  • Demokratiškas ir dalyvavimo valdymas

UNICARIOCA ir Rio

UNICARIOCA yra universitetas, įsikūręs Rio de Žaneiras, kurio vienetai / poliai yra paskirstyti 4 skirtinguose miesto rajonuose: Rio Comprido, Méier, Bento Ribeiro ir Jacarepaguá.

Įkurta tą pačią dieną kaip ir Rio de Žaneiro miesto metinės - kovo 1 d. UNICARIOCA turi ne tik "carioca" prekės ženklą, bet ir savo "carioca" stilių: modernus, dinamiškas, novatoriškas, visada evoliucija.

UNICARIOCA švietimo, mokslo, kultūros ir socialinis UNICARIOCA derinamas su Rio de Žaneiro miesto iššūkiais ir reikalavimais, todėl pripažįstamas už atitinkamą indėlį rengiant etinius ir kompetentingus specialistus vis labiau reikliam darbo rinkai. ir globalizuota.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Portuguese (Brazil)

Matyti Online Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Baigiu Atstumas: Apskaita

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 8 semestrus March 2019 Brazilija Rio de Janeiro + 1 daugiau

Bakalauro kursas apskaitos atstumas UNICARIOCA dėmesys skiriamas didinant studentų įsidarbinimo galimybes. Mes mokyti specialistus, su valdymo vizija, gebančius kurti atitinkamas ataskaitas apie verslo strategijų kūrimą, dalyvauja sprendimų priėmimo procesuose įmonių ir įvertinti verslo efektyvumą. [+]

Apie kursą

Bakalauro kursas apskaitos atstumas UNICARIOCA dėmesys skiriamas didinant studentų įsidarbinimo galimybes. Mes mokyti specialistus, su valdymo vizija, gebančius kurti atitinkamas ataskaitas apie verslo strategijų kūrimą, dalyvauja sprendimų priėmimo procesuose įmonių ir įvertinti verslo efektyvumą.

Yra didelis poreikis specialistų apskaitos srityje, ypač su žiniomis apie naująsias apskaitos taisykles. Darbo rinkoje yra išsamus ir profesionalus apskaita gali dirbti įvairiuose sektoriuose, kaip buhalteris, auditorius, apskaitos ekspertas, kontrolierius, finansų analitikas, konsultantas ir tt

Kai kurie bakalauro praktikos srityse Apskaitos:

Sąnaudų apskaitaValdymo apskaitaSTRATEGINIAI SĄSKAITOSvalstybinio sektoriaus finansų apskaitoskomercinės apskaitosfinansinė apskaitaĮMONIŲ BUHALTERINĖ APSKAITABendroji apskaitaNamuose... [-]

Baigiu Atstumas: Pedagogika

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 8 semestrus March 2019 Brazilija Rio de Janeiro + 1 daugiau

Bakalauro laipsnis distancinio švietimo UNICARIOCA siekiama mokyti specialistus už mokymo funkcija darželyje ir pradžioje klasių pradinėje mokykloje vykdyti. Studentas taip pat yra pasirengusi imtis kitų funkcijų darbo rinkoje, kaip vadybininkas, koordinatorius ar patarėjas švietimo įstaigose ar ne mokyklų organizacijomis. [+]

Apie kursą

Bakalauro laipsnis distancinio švietimo UNICARIOCA siekiama mokyti specialistus už mokymo funkcija darželyje ir pradžioje klasių pradinėje mokykloje vykdyti. Studentas taip pat yra pasirengusi imtis kitų funkcijų darbo rinkoje, kaip vadybininkas, koordinatorius ar patarėjas švietimo įstaigose ar ne mokyklų organizacijomis.

Yra profesionalus pedagogas su labai plačiu veiklos srityje ir gali veikti mokyti vaikų darželį ir anksčiau klases pradinėje mokykloje, mokyklos valdymui, pedagoginei koordinavimo ar švietimo gaires. Dėl jų rengimo ypatumus, mokytojas taip pat gali teikti paslaugas su įmonėmis, į žmogiškųjų išteklių (atrankos, mokymo ir plėtros), universitetuose srityje, įvairių sričių komandų nevyriausybinių organizacijų, technikos ir pedagoginių konsultacinių leidėjų, TV ir radijo kompanijos, laisvalaikio ir turizmo įmonių, ligoninių, gamintojai švietimo programinės įrangos, žaislų ir daug kitų.... [-]


Graduação a Distância: Gestão de Recursos Humanos

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 4 semestrus March 2019 Brazilija Rio de Janeiro + 1 daugiau

O "Curso Superior" - tai " UNICARIOCA Rights" ir "UNICARIOCA" pripažinimo sistema, kurios pagrindinė paskirtis yra formuoti specialiąsias žinias apie RH. [+]

Sobre o curso

O "Curso Superior" - tai " UNICARIOCA Rights" ir "UNICARIOCA" pripažinimo sistema, kurios pagrindinė paskirtis yra formuoti specialiąsias žinias apie RH. Kursai apibendrina, kodėl žmonės reaguoja į šias problemas: Energetika ir sveikata, Tarnyba ir administravimas. É proporcionada ao aluno uma sólida educação sobre os diferentes procesos, metodologijos, instrumentai, teecnica ir estratégias utilizados pelos profissionais do setor.

Áreas de atuação

Geriausias tecnológica atstumas nuo žmogaus teisių ir UNICARIOCA yra gana įvairias normas, susijusias su žmonių sveikata ir sveikata ir sveikata, kurie yra susiję su sveikata ir sveikata, naudojami su vaikais ir paaugliams:... [-]


Nuotolinis mokymasis: administravimas

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 8 semestrus March 2019 Brazilija Rio de Janeiro + 1 daugiau

UNICARIOCA nuotolinio valdymo kursas apima įvairias administravimo sritis: finansų, žmonių valdymą, rinkodarą, gamybą, logistiką, projektus, socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę. [+]

Apie kursą

UNICARIOCA nuotolinio valdymo kursas apima įvairias administravimo sritis: finansų, žmonių valdymą, rinkodarą, gamybą, logistiką, projektus, socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę. Kursas rengia specialistus, kurie gali planuoti, organizuoti, valdyti ir kontroliuoti viešosios ar privačios įmonės veiklą, taip pat parengti strategijas ir darbo metodus įvairiose organizacinėse srityse.

Veiklos sritys

Administratorius yra profesionalas, turintis platų veiklos sritį, galintis dirbti pramonės, prekybos ar paslaugų privačiose įmonėse, be viešojo sektoriaus. Jis taip pat gali konsultuoti įmones arba prisijungti prie mokymo ir mokslinių tyrimų srities.

... [-]

Nuotolinis mokymasis: rinkodara

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 4 semestrus March 2019 Brazilija Rio de Janeiro + 1 daugiau

UNICARIOCA nuotolinės prekybos technologijos kursas apima įvairias rinkodaros sritis, įskaitant strategijos planavimą, produktų ir paslaugų plėtrą, vertės kūrimą ir diferencijavimą, prekės ženklo valdymą, rinkodaros skatinimą ir tyrimus. [+]

Apie kursą

UNICARIOCA nuotolinės prekybos technologijos kursas apima įvairias rinkodaros sritis, įskaitant strategijos planavimą, produktų ir paslaugų plėtrą, vertės kūrimą ir diferencijavimą, prekės ženklo valdymą, rinkodaros skatinimą ir tyrimus. Kursas suteikia studentui teorines ir praktines žinias, paruošia jį valdyti sudėtingiausius verslo scenarijus.

Veiklos sritys

" UNICARIOCA apmokytas rinkodaros specialistas gali turėti strateginių pozicijų viešosiose ir privačiose įmonėse, reklamos ir reklamos agentūrose, žiniasklaidos priemonėse, asociacijose ir kt.

Šie specialistai gali dirbti šiose srityse:

MARKETING MIX MANAGEMENTPASIRINKIMO IR RINKOS SEGMENTACIJOS APIBRĖŽIMASSTRATEGINIS PLANAVIMASBRANDŲ KŪRIMAS IR VALDYMASMOKSLINIŲ TYRIMŲ PLĖTRAINFORMACIJOS VALDYMASNAUJŲ PREKIŲ IR PASLAUGŲ PLĖTRAKLIENTO RYŠYS (CRM)SANTYKIS SU VIDAUS CORPORATIONS VALSTYBĖMIS (ENDOMARKAVIMAS)ĮVYKDYTI JŪSŲ ĮMONĘNamuose... [-]

Vaizdo įrašai

Quando seu Futuro se Realiza, Muita Gente Cresce Junto!

Kontaktai

Adresas Unidade e Polo Rio Comprido Av. Paulo de Frontin, 568 - Praca da Bandeira, Rio de Janeiro - RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazilija

Adresas Unidade e Polo Méier R. Venceslau, 192 - Meier, Rio de Janeiro - RJ, 20735-160
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazilija

Adresas Unidade e Polo Bento Ribeiro Rua João Vicente, 1355 Bento Ribeiro, Rio de Janeiro – RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazilija

Adresas Unidade e Polo Jacarepaguá Estrada de Jacarepaguá, 6816 Anil – Jacarepaguá, Rio de Janeiro – RJ
Rio de Janeiro, State of Rio de Janeiro, Brazilija