Vlerick Business School Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Vlerick verslo mokykla Prisijungę

Galima ginčyti, kad pavyks

Vlerick verslo mokykla siūlo išskirtinę galimybę mokytis internete, ne Belgijos # 1 verslo mokyklos vykdomosios švietimo ( "Financial Times", 2016). Studijuoti šiuo trigubu akredituota verslo mokykloje, iš bet kur pasaulyje.

Kas iš tiesų nustato Vlerick išskyrus tai ne tik tai, ką mes darome, bet dvasia, kurioje mes tai darome. Vlerick dvasia yra apibrėžta atvirumo, gyvybingumo ir inovacijų ir verslumo aistra. Tai dvasia, kuri galima rasti kiekviename mūsų mokykloje ir jos veiklą aspektu: iš mūsų entuziastingas, labai motyvuotų darbuotojų mūsų naujoviškų ir pragmatinių mokymo metodus; iš mūsų pasaulinio tinklo studentai, absolventai ir verslo partnerių mūsų įkvepiantis internetinėje mokymosi aplinkoje. Tai visi šie elementai kartu, kad padarė Vlerick verslo mokykla Pagrindinė institucija, ji yra šiandien: vieta, kur žmonės ir organizacijos susirinks formuoti pasaulio verslo ateitį.

Su Vlerick, jums bus užginčyti galvoti aktyviai ir strategiškai apie pažangiausius valdymo klausimais, padėti jums praturtinti ir išplėsti savo vadovavimo gebėjimus. Naudojant naujausias interaktyvių mokymosi internetu būdus ir pragmatiškas mokymo metodus jūs būsite visiškai užsiima su programos turinio ir įgaliotus pasukti didelę karjerą į išskirtinę karjerą.

Svaiginančius ir interaktyvios

Mes siekiame, kad kiekvienas interneto mokymosi patirtį interaktyvios, kad mokytis į gyvenimo dalis. Mes tikime, interaktyvumas yra raktas į geresnį supratimą ir atšaukimo.

Mūsų internetinė patirtis Jums siūlo:

 • Svaiginančius vaizdo mokymasis
 • Bendradarbiavimas su dėstytojų ir pranešėjų
 • Peer-to-peer "tinklų kūrimo galimybes
 • Intuityvi sąsaja interneto
 • Hands-on verslo scenarijų pratimai

Vlerick pasaulyje

 • Stiprus įrašų internete mokymosi
 • Aljansus su daugiau nei 40 tarptautinių verslo mokyklų
 • Užmezgęs partnerystę su 250 įmonių ir transnacionalinės korporacijos
 • Tinklas 17 000 absolventai daugiau nei 100 šalių
 • Reitinguojami tarp geriausių Europoje
 • Daugiau nei 50 dėstytojai su 12 skirtingų tautybių
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Online MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Online MBA

Internetinės Ištęstinės 26 mėnesių January 2019 Belgija Belgium Online

Atgaivinkite savo karjerą, sužinokite naujų būdų, kaip paskatinti organizacinius pokyčius ir ištirti savo verslumą. Studijuokite internetinę MBA vienoje iš pirmaujančių trijų akredituotų verslo mokyklų Europoje iš bet kurios pasaulio vietos. [+]

Būkite užginčyti, kad pavyktų

Atgaivinkite savo karjerą, sužinokite naujų būdų, kaip paskatinti organizacinius pokyčius ir ištirti savo verslumą. Studijuokite internetinę MBA vienoje iš pirmaujančių trijų akredituotų verslo mokyklų Europoje iš bet kurios pasaulio vietos.

Jei studijuosite iš bet kurios pasaulio vietos, jums bus sunku strategiškai galvoti apie šiuolaikines valdymo problemas. Jūs sukursite reikiamų įgūdžių ir pasitikėjimo, kad taptumėte lankstesne ir įtakingiausia šiandieninėje sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Jūs mokysite iš patyrusių, aistringų fakultetų iš trijų akredituotų verslo mokyklų, kurie yra linkę teikti dinamišką ir išsamią mokymosi patirtį, kuri padės jums padaryti karjerą išskirtinėje karjeroje.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Belgium Online, BE
Socialiniai tinklai