Oficialus aprašymas

Vlerick Business School Online

Būkite užginčyti, kad pavyktų

"Vlerick" verslo mokykla siūlo išskirtinę galimybę mokytis internete, Belgijos # 1 verslo mokykloje vykdant švietimo ("Financial Times", 2016). Studijuokite šia trijose akredituotos verslo mokyklose iš bet kurios pasaulio vietos.

Kas iš tikrųjų nustato "Vlerick", ne tik tai, ką darome, bet ir dvasia, kurioje mes tai darome. "Vlerick" dvasą apibrėžia atvirumas, gyvybingumas ir aistra naujovėms ir verslui. Tai yra dvasia, kurią galima rasti kiekviename mūsų mokyklos ir jos veiklos aspekte: nuo mūsų entuziastingų, labai motyvuotų darbuotojų iki mūsų novatoriškų ir pragmatiškų mokymo metodų; iš mūsų pasaulinio studentų, absolventų ir verslo partnerių tinklo į mūsų įkvepiančią internetinę mokymosi aplinką. Visi šie elementai kartu sukūrė "Vlerick Business School" vadovaujančią instituciją, kuri yra šiandien: vieta, kurioje žmonės ir organizacijos susibūrė formuojant pasaulio verslo ateitį.

Su "Vlerick" jums bus įdomu proaktyviai ir strategiškai galvoti apie pažangiausius valdymo klausimus, padėdami jums praturtinti ir išplėsti savo vadovavimo gebėjimus. Naudodami naujausius interaktyvius internetinius mokymosi metodus ir pragmatiškus mokymo metodus, jūs visapusiškai įsitraukite į programos turinį ir galėsite puikų karjerą paversti išskirtiniu karjeru.

Įkvepiantis ir interaktyvus

Mes stengiamės, kad kiekviena internetinės mokymosi patirties dalis būtų interaktyvi, kad jūsų gyvenimas taptų tvirtesnis. Manome, kad interaktyvumas yra geresnio supratimo ir prisiminimo pagrindas.

Mūsų internetinė patirtis suteikia jums:

 • Įkvepiantis vaizdo mokymasis
 • Susipažinimas su profesoriais ir pranešėjais
 • Vieningojo tinklo galimybės
 • Intuityvi internetinė sąsaja
 • Praktiniai verslo scenarijaus pratimai

Vlerick pasaulyje

 • Stiprus mokymosi internetu rezultatas
 • Aljansai su daugiau kaip 40 tarptautinių verslo mokyklų
 • Įkurta partnerystė su 250 kompanijomis ir tarptautinėmis korporacijomis
 • 23 000 absolventų tinklas iš daugiau nei 100 šalių
 • Tarp geriausių Europoje
 • Daugiau nei 50 fakultetų su 12 skirtingų tautybių
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Vlerick Business School Online

Atgaivinkite savo karjerą, sužinokite naujų būdų, kaip paskatinti organizacinius pokyčius ir ištirti savo verslumą. Studijuokite internetinę MBA vienoje iš pirmaujančių t ... [+]

Būkite užginčyti, kad pavyktų

Atgaivinkite savo karjerą, sužinokite naujų būdų, kaip paskatinti organizacinius pokyčius ir ištirti savo verslumą. Studijuokite internetinę MBA vienoje iš pirmaujančių trijų akredituotų verslo mokyklų Europoje iš bet kurios pasaulio vietos.

Jei studijuosite iš bet kurios pasaulio vietos, jums bus sunku strategiškai galvoti apie šiuolaikines valdymo problemas. Jūs sukursite reikiamų įgūdžių ir pasitikėjimo, kad taptumėte lankstesne ir įtakingiausia šiandieninėje sparčiai besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Jūs mokysite iš patyrusių, aistringų fakultetų iš trijų akredituotų verslo mokyklų, kurie yra linkę teikti dinamišką ir išsamią mokymosi patirtį, kuri padės jums padaryti karjerą išskirtinėje karjeroje.... [-]

Belgija Belgium Online
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
12 - 26 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Belgium Online, BE
Social Media