Geriausi universitetai, verslo mokyklos ir

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir . Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Austrija

Ferdinand Porsche Fern FH

Magistras Bakalauras Austrija Vienna Wiener Neustadt Austria Online October 2018 + 1 daugiau

Universiteto studijos FernFH: modernus, ne visą darbo dieną ir lankstus Tuo Ferdinandas Porsche nuotolinio koleginių studijų suteikia jums geriausius įmanomus galimybes tolesnei karjerai. Ištęstinės jums bus sukurti bakalauro ar magistro laipsnį kompiuterių mokslo ar ekonomikos Business & Economics psichologijos. "Mišrusis mokymasis": Efektyvus mokymasis internete, tiek neprisijungus Jūs baigti savo studijas daugiausia "virtualaus universiteto" iš namų. Tai reiškia d… [+] idelį lankstumą jums. Be individualios mokymosi internetu apsilankymo užblokuotas kursus vienoje iš moderniausių universitetų Austrija, Wiener Neustadt. Aukštos kokybės švietimo, mokslo ir praktiška Tuo Ferdinandas Porsche nuotolinio koleginių studijų atitinka aukščiausius turinio ir mokymo kokybės standartus. Jūs gausite praktišką ir į ateitį orientuotą aukštąjį išsilavinimą. Visi mokytojai turi puikias įgūdžius jų atitinkamų prioritetinių sričių. Studijavimas su pajamų Nepaisant tyrimų darykite taip, kaip įprasta, savo profesijos. Bus mokėsi laisvalaikį. Padėti jums pasiekti savo koledžo laipsnį visą darbo užmokestį. Per semestrą studijų mokesčio mokate 363,36 € (be. Studentų sąjunga mokestis 18,70 €) - Stendas: S. 2015. Studijavimas ir šeimos gyvenimą Tuo FernFH tyrimas yra optimaliai organizuoti savo šeimos gyvenimą. Dėka didelio lankstumo nuotolinio mokymosi internete galite dažniausiai tada baigti kursus, jei turite laiko. [-]